تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 61 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 610

نام تاپيک: كليه ی بحث ها، سوالات و مشكلات درباره ی نرم افزار BlueStacks

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دلیل این اخطار چیه؟؟

سلام فکر کنم این یعنی یه برنامه اظافی توی جایی که بلواستکس رو نصب کردین ریختین یا کم کردین // بلواستکس رو از ریشه به طور کامل حذف کنید و بعد آنتی ویروس و اتصال به اینترنت خود را قطع کنید و دوباره برنامه را نصب کنید(مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد جواب میده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من ورژن 9.30.4239 نصب کردم ولی هر کاری میکنم اینستا و فیس بوک روش نصب نمیشه ، هم از گوگل پلی دانلود کردم هم از تو سایتای دیگه
    از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه ؟
    این ارور رو میده Apk installation failed:INSTALL_FAILED_INVALID_APK

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

سلام
    من ورژن 9.30.4239 نصب کردم ولی هر کاری میکنم اینستا و فیس بوک روش نصب نمیشه ، هم از گوگل پلی دانلود کردم هم از تو سایتای دیگه
    از دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه ؟
    این ارور رو میده Apk installation failed:INSTALL_FAILED_INVALID_APK
    یکی از دلایلی که باعث
    INSTALL_FAILED_INVALID_APK میشه اینه که فایل دانلود شده شما ناقص هستش

بنده instagram رو از play store از طریق خود bluestacks گرفتم ، یه بک آپش رو برایش شما قرار میدم دانلود و تست کنین

کد:

*** شما نسخه ی 0.9.30 رو فایل thin installer اش رو دانلود کردین و bluestacks رو به صورت آنلاین نصب کردین ؟ یا از جایی نسخه آفلاین اینستالر رو گیر اوردین ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

*** شما نسخه ی 0.9.30 رو فایل thin installer اش رو دانلود کردین و bluestacks رو به صورت آنلاین نصب کردین ؟ یا از جایی نسخه آفلاین اینستالر رو گیر اوردین ؟
    من نسخه ی افلاینشو نصب کردم ، البته روت شدش رو نصب کردم ، تو سایتش نسخه ی روت نشده و اینستالر انلاینشم گذاشته بود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

اینم نصب نشد ، نه اینستا روش نصب میشه نه فیس بوک، البته جیمیل هم روش نصب میشه ولی وقتی وارد محیطش میشی میپره بیرون ازش
    کدوم نسخه ی بلواستکس بدون مشکل روت میشه از بقیه بهتره؟

راستی ممنون بخاطر پاسخگویی
    Last edited by pooyabayati; 28-06-2015 at 23:31.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

اینم نصب نشد ، نه اینستا روش نصب میشه نه فیس بوک، البته جیمیل هم روش نصب میشه ولی وقتی وارد محیطش میشی میپره بیرون ازش
    کدوم نسخه ی بلواستکس بدون مشکل روت میشه از بقیه بهتره؟

راستی ممنون بخاطر پاسخگویی
    فکر کنم یه چیزایی فهمیدم و با اطلاعات گذشتم یه حدس هایی دارم می زنم !

یک سوال : زمانی که قصد نصب instagram رو دارین ، آیکون bluestacks در نوار ابزار به صورت یک کادر احطار به شما نمیگه یه چیزایی باید نصب بشه ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یک سوال : زمانی که قصد نصب instagram رو دارین ، آیکون bluestacks در نوار ابزار به صورت یک کادر احطار به شما نمیگه یه چیزایی باید نصب بشه ؟
    نه هیچ اخطاری نمیده ، ممنون میشم اگه بگین کدوم ورژن بلو استکس رو نصب کنم که هم راحت روت شه و هم اپ های کاربردی بدون مشکل روش نصب شه

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

نه هیچ اخطاری نمیده ، ممنون میشم اگه بگین کدوم ورژن بلو استکس رو نصب کنم که هم راحت روت شه و هم اپ های کاربردی بدون مشکل روش نصب شه
    bluestacks خودش به صورت pre-root عرضه میشه . یعنی خودش بدون نیاز به هیچ نرم افزاری دسترسی روت داره . اما برخی نرم افزار ها بسته به طراحیشون نیاز به باینری های خاصی برای دسترسی روت دارند . مثلا برخی نرم افزار های بک آپ فقط با باینری های SuperSU کار می کنند و اگر باینری های SU ی متفاوتی باشند جواب نمی دن .

اینکه bluestacks رو روت می کنند در واقع باینری های SU کارخونه ایشو حذف و باینری های یه نرم افزار دیگه رو اضافه می کنند + یه سری دستکاری های دیگه . شما احتیاجی به این نسخه های دستکاری شده ندارین تا زمانی که واقعا بدونین چه جاهایی لازمتون میشه

----------------------------------------------------------------------

یه احساسی بهم میگه مشکل رو فهمیدم . بنده معمولا از نسخه اینستالر آنلاین استفاده می کنم . احتمالا bluestacks یه سری چیزای اضافی هم دانلود می کنه که در نسخه ی oflline installer وجود ندارند . اما اونا چی هستن ؟ جوابش اگر اشتباه نکنم توی یکی از پست های 10-15 صفحه قبل بوده .

اگر حافظم یاری کنه یه پستی در ارتباط با مشکل نصب instagram گذاشته بودم که گفته بودم bluestacks خیلی دوست داره یه فایلی رو دانلود کنه ! اما به دلایل تحریم اون فایل دانلود نمیشه.

لینک اون فایل :

کد:
    با نصب این فایل توی bluestacks 0.9.6 مشکل نصب Instagram حل می شد . اگر خوش شانس باشین و روی ورژن های جدید هم ممکنه جواب بده .

به عنوان آخرین راه اینو هم تست کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

یکی از دلایلی که باعث
    INSTALL_FAILED_INVALID_APK میشه اینه که فایل دانلود شده شما ناقص هستش

بنده instagram رو از play store از طریق خود bluestacks گرفتم ، یه بک آپش رو برایش شما قرار میدم دانلود و تست کنین

کد:

bluestacks خودش به صورت pre-root عرضه میشه . یعنی خودش بدون نیاز به هیچ نرم افزاری دسترسی روت داره . اما برخی نرم افزار ها بسته به طراحیشون نیاز به باینری های خاصی برای دسترسی روت دارند . مثلا برخی نرم افزار های بک آپ فقط با باینری های SuperSU کار می کنند و اگر باینری های SU ی متفاوتی باشند جواب نمی دن .

اینکه bluestacks رو روت می کنند در واقع باینری های SU کارخونه ایشو حذف و باینری های یه نرم افزار دیگه رو اضافه می کنند + یه سری دستکاری های دیگه . شما احتیاجی به این نسخه های دستکاری شده ندارین تا زمانی که واقعا بدونین چه جاهایی لازمتون میشه

----------------------------------------------------------------------

یه احساسی بهم میگه مشکل رو فهمیدم . بنده معمولا از نسخه اینستالر آنلاین استفاده می کنم . احتمالا bluestacks یه سری چیزای اضافی هم دانلود می کنه که در نسخه ی oflline installer وجود ندارند . اما اونا چی هستن ؟ جوابش اگر اشتباه نکنم توی یکی از پست های 10-15 صفحه قبل بوده .

اگر حافظم یاری کنه یه پستی در ارتباط با مشکل نصب instagram گذاشته بودم که گفته بودم bluestacks خیلی دوست داره یه فایلی رو دانلود کنه ! اما به دلایل تحریم اون فایل دانلود نمیشه.

لینک اون فایل :

کد:
    با نصب این فایل توی bluestacks 0.9.6 مشکل نصب Instagram حل می شد . اگر خوش شانس باشین و روی ورژن های جدید هم ممکنه جواب بده .

به عنوان آخرین راه اینو هم تست کنین
    واقعا ممنون بخاطر پاسخگویی و وقتی که میذارین
    فک نکنم با روت خود بلو استکس بشه با لاکی پچر گوگل پلی و یه سری برنامه های دیگه رو پچ کرد
    یه سری از برنامه هایی که دارم نیاز به دسترسی باینری های سوپر یوزر دارن
    یبار اینستالر انلاینش رو تست کردم ، لپ تاپم دو روز تموم زور زد ، با وجود اینکه مشکل تحریم هم نداشتم ولی نتونست دانلودشو تموم کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •