تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 86 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

اگه نباشه جاش خالی می مونه phoenix_666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

درود،جند روزيه يه ايفون٤ كرفتم منتها كاركردس،از كجا بفهمم كه جيل بريك شده يا نه؟و براي نصب اوبرا ميني جيكار كنم؟
    برای نصب اپرا مینی و 98% برنامه ها و بازی های آیفون از سایدیا برنامه installous 4 رو دانلود کنید و در اون برنامه می تونید برنامه ای رو که نیاز دارین سرچ کنید و به صورت رایگان و کرک شده دریافت کنید .

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Par3a جان تشكر،تو قسمته ورزن زده ٤.٣.٢،بايد ارتقا بدمش به نظرت؟راستي خودم ميتونم از سيديا رايكان برنامه دانلود كنم اونم با سرعت اينترنت همراه اول؟اصلا كار كردن باهاش جه جوريه؟
    میتونی بری 4.3.3...
    برای نصب اپرا مینی و 98% برنامه ها و بازی های آیفون از سایدیا برنامه installous 4 رو دانلود کنید و در اون برنامه می تونید برنامه ای رو که نیاز دارین سرچ کنید و به صورت رایگان و کرک شده دریافت کنید .
    اگه هم میخواین روی پی سی دانلود کنین و بعد بریزین روی آیفون هم میتونین برین توی apptrackr.org

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

میتونی بری 4.3.3...

اگه هم میخواین روی پی سی دانلود کنین و بعد بریزین روی آیفون هم میتونین برین توی apptrackr.org
    Par3a جان مرسي،اوبرا مينيو دانلود كردم منتها بازش كه ميكنم صفحه سفيده و ميخواد لود شه ولي بعد يكي دو دقيقه بيغام connection failed ميده و ميكه كه تنظيماته شبكرو بررسي كنيد،باكش كردمو دوباره ريختم ولي بازم همينو ميكه،جيكارش كنم؟فيكس بوكو ميخوام اخه،ميكن اكه از اوبرا بري ----- نيس
    راستي به جز installous برنامه ديكه اي واسه نصب لازمه؟

داره خودمونی میشه ALI.CHAVOSHI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

12

سلام به همه دوستان

میخواستم بپرسم آیپاد تاچ هم مثل گوشی های موبایل باید برای شارژ اولیه 10 - 12 ساعت تو شارژ باشه؟؟

ممنون جواب بدین

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

Par3a جان مرسي،اوبرا مينيو دانلود كردم منتها بازش كه ميكنم صفحه سفيده و ميخواد لود شه ولي بعد يكي دو دقيقه بيغام connection failed ميده و ميكه كه تنظيماته شبكرو بررسي كنيد،باكش كردمو دوباره ريختم ولي بازم همينو ميكه،جيكارش كنم؟فيكس بوكو ميخوام اخه،ميكن اكه از اوبرا بري ----- نيس
    راستي به جز installous برنامه ديكه اي واسه نصب لازمه؟
    با وی P ان برین... چون تا جایی که میدونم اوپرا مینی رو ترکوندن واسه ی فیس بوک هم نرم افزار فیس بوک رو میتونین از App Store به صورت فری دانلود کنین... ولی اونم وی P ان میخواد...
    واس نصب فقط از گوشی همون اینستالوس هست فقط...
    سلام به همه دوستان

میخواستم بپرسم آیپاد تاچ هم مثل گوشی های موبایل باید برای شارژ اولیه 10 - 12 ساعت تو شارژ باشه؟؟

ممنون جواب بدین
    یه عده میگن آره و یه عده میگن نه... من هم میگم نیازی نیس و باطری های جدید این قرتی بازیا رو نمیخوان آیپاد خود منم طعم شارژ اولیه رو نچشیده و عین .... (خطر بن شدن بود گفتم خودم سانسور کنم ) داره کار میکنه...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

Par3a جون مرسي ولي من تازه كارم،جه جوري بايد با vpn برم،راستي به wifi دسترسي ندارما

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

Par3a جون مرسي ولي من تازه كارم،جه جوري بايد با vpn برم،راستي به wifi دسترسي ندارما
    با سلام
    مسیر زیر رو برید:

setting - V P N - add V P N Configuration
    اینجا اشتراک وی پــی ان رو بسازید.

اگه به وای فای هم دسترسی ندارید که نمیشه وی پــی ان روی گوشی فعال کنید.

موفق باشید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

داره خودمونی میشه ALI.CHAVOSHI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

13

سلام به همه ی دوستان

من یه آیپاد تاچ دارم و وقتی برای شارژ کردن به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ وقت 100% شارژ نمیشه چرا؟

البته روی آیکون باتری علامت دوشاخه برق میاد ولی کنارش نوشته 45% و وقتی از کامپیوتر جداش میکنم همون 45 % شارژ داره!!

راستی وقتی هم بیشتر تو شارژ میزارمش از 45% میاد پایین تر!!

ممنون اگه جواب بدین . . .

اگه نباشه جاش خالی می مونه generaltj's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    IN NEVERLAND

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان

من یه آیپاد تاچ دارم و وقتی برای شارژ کردن به کامپیوتر وصلش میکنم هیچ وقت 100% شارژ نمیشه چرا؟

البته روی آیکون باتری علامت دوشاخه برق میاد ولی کنارش نوشته 45% و وقتی از کامپیوتر جداش میکنم همون 45 % شارژ داره!!

راستی وقتی هم بیشتر تو شارژ میزارمش از 45% میاد پایین تر!!

ممنون اگه جواب بدین . . .
    فک کنم عمر مفید باتریتون و سلامتش رو به موته و نمیتونه بیشتر شارژ بگیره...فک کنم باس بدی تعمیر...من یه گوشی داشتم شاژ نگه نمیداشت دادم بهش شوک الکتریکی زدن سلولای باتریش دوباره فعال شد و بیشتر شاژ نگه میداشت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •