تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 253 اولاول ... 323839404142434445465292142 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 2527

نام تاپيک: اقتصادی ترین پاکت پی سی Samsung B7300 Omnia LITE

اگه نباشه جاش خالی می مونه m9780d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

آقا جون هر کی دوس دارین جواب بدین!!!خیلی وقته من منتظرما!
    والا عارضم به خدمتتون که من خودم یه 8 گیگ توشیبا کلاس 4 به قیمت 22 خریدم سرعتش که خیلی خوبه کلاس 6 خیلی گرون بود 16 هم فکر کنم حدود 40 بود
    الان بهترین مارک توشیبا هست سن دیسک هم بد نیست

در باره flv هم باید بگم من با نرم افزار coreplayer اجرا میکنم و باز میشه

2. این کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mmasha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

mmasha جـــــــــــــــون اسمتون رو نمیدونم!
    بزارید کمی کمکتون کنم

درباره نصب و حذف برنامه ها باید به این آدرس برید
    setting=>memory setting=>main stotrage=>حالا از اینجا میتونید برنامه ها رو پاک کنید نصب هم که برنامه رو داخل گوشی میریزید بعد با اکسپلورر نصب میکنید
    در باره جی پی اس هم باید عرض کنم من گارمین رو نصب کردم توی تاپیک جی پی اس واقع در مین فروم پاکت پیسی فکر میکنم ص20-25 بود اون رو بگیر و طبق راهنما پیش برو 100% جوا میده برای من که داد البته یکمی سخت بود دفعه اول.
    محمد
    از کمکتون بسیار ممنون مشکل اول حل شد کلا یه کمی از دست این اینترفیس زیبا شاکی شده ام البته حالا هرکی ندونه خیال می کنه چی شده ولی خوب یه ریزه کاری هایی توش نداره دیگه! وگرنه کی میره آیفون بخره 600 تومن که بلوتوسشم زوری کار میکنه!

البته من گارمین را قبلا روی گوشی داداشم نصب کردم(n82) و کمی آشنایی داشتم ولی بازهم از آدرسی که دادید مطالعه می کنم حل نشد زحمتتون میدم!
    راستی یه مشکل جزیی دیگه چطور میشه شماره ی کسی که sms زده رو توی دفتر تلفن ذخیره کرد؟
    بازم ممنون، منم خوشحال میشم اسمتون رو بدونم.

آخر فروم باز mh.attari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

1 ببخشید دوستان cpu رو از کجا باید تنظیم کرد
    2 کدوم بر نامه ها رو باید از pc نصب کرد ویندوز من 7 هست چه بر نامه ای برای این کار نیاز دارم؟چطوری این کار انجام میشه؟
    3 میشه یه جا معرفی کنید فقط نرم افزار های اینو داشته باشه اخه هیچ نرم افزار به درد بخوری واسش پیدا نکردم
    4 نرم افزار هایی که از pc نصب میشه رو نمیشه کپی کرد از رو مموری اجرا کرد؟اگه نه چرا نمیشه؟
    دوستان ممنون میشم من رو هم به جمع خودتون راه بدید و جواب سوالاتم رو بدید

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

برای هارد دیست کردن گوشی رو خاموش کنید و بعد دکمه لاک رو نگه دارید و بعد دو دکمه تماس و قطع تماس رو با هم فشار بدید (هنوز دستتون روی لاک باشه) صبر کنید تا گوشی پیغام فرمت بده

هارد ریست کردن هم کاره سختی نیست

6. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

کاربرپسند بودن یا user friendly بودن سلیقه ای نیست و یک فاکتور ارزیابی در نرم افزارهای بزرگ مثل سیستم عامل ها و غیره است. وقتی شما می خواهید شماره ی مربوط یک sms را در دفتر تلفن ذخیره کنی وگزینها ی برای ان وجود ندارد د و باید آن را حفظ کنید و بعد از منوی smsخارج شوید وبعد آن را وارد کنید و ذخیره کنید این یعنی user friendly نبودن!

چون من یک هفته هست که لایت رو خریدم هنوز موارد زیادی پیدا نکردم ولی به عنوان مثال دیگر اصلا گزینه ای مبنی بر remove program در setting/system/ وجود ندارد که در toch2 وجود داشت و نمی دونم چطور یک برنامه حذف میشه یا مثال دیگر gps با نرم افزارهایی که نصب کردم ( garmin و navitel) شناخته نمیشه و مکانیابی نمیکنه البته میدونم که دیر یا زود راهش پیدا میشه (دوستان کمک!!! نرم افزارها، gps داخلی رو پیدا نمیکنن) ولی وقتی همین نرم افزارها رو روی toch2 ریختم بدون نیاز به تنظیمات اضافه و بی معطلی کار کرد. منظور من از این مثال ها رسوندن منظورم از ضعف نرم افزاری یا بهتر بگم ارتباط برقرار کردن سخت افزار با نرم افزار "قوی "لایت هتش! این موارد را فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !

بله ولی اصولی و با حساب کتاب نه با حذف کردن بسیاری از امکانات ویندوز موبایل

دوستان خواهش میکنم موضع نگیرید مگه شما سازنده ی گوشی های سامسونگ هستید من این حرفارو نه به نقل از کسی میگم نه حدس میزنم و نه از روی نقدهای راست و دروغ میگم (اینا مال قبل از خریدنش بود)، من با پسر خاله ام رفتیم بازار موبایل ایران اون toch2 خرید و من لایت، به جرات هرچه تمام تر میگم حساسیت تاچ روی اون حرف نداشت (یه محافظ 4 تومنی هم انداخ روش اگه میخاید محافظ رو بهونه کنید!) این موارد را هم فقط با نیم ساعت کار کردن و "تجربه کردن" دو گوشی در یک سانتی متری هم و در دست خودم فهمیدم !

(انگار کم کم دارم تبدیل به ضد گوشی خوشگل خودم میشم!)

ما داریم راجب کاربری و اینترفیس صحبت میکنیم شما که رفتی تو حال و هوای ماقبل ppc و دوربینش چند مگا پیکسله و ... به نظر من اینا اصلا مشکل محسوب نمیشن کسی دوربین می خواد نباید موبایل بخره اندازه وکیفیت صفحش هم خیلی عالیه ولی تاچش عالی نیست و خوبه نسبت به مثلا toch2.

البته این موردو منم ندیدم!

یک مثال بود از درجه های آزادی بیشتر رابط کاربری toch2 نست به لایت .

در مجموع نمیدونم چرا احساس میکم کار کردن با رابط کاربری لایت مثل برنامه نویسی با پاسکاله که یه زبان سطح بالاست و نمیشه خیلی تو جزییات وارد شد اما ساده تره، برعکس زبان برنامه نویسی c که هم دستوراتش بیشتره وهم کنترل بیشتری روی کامپیوتر داره(اینجوری احساس میکنم دیگه!)
    شما بلد نيستي كار كني از گوشي ايراد نگير.

هر وقت sms از شماره ناشناس برات اومد واردش شو سئت راست menu رو بزن بعد گزينه ي
    make voice dial .

در مورد حساسيت تاچ اين ١٠ بار.مال خودش رو برداريد يكي ديگه بخريد بندازيد.اون مال خودش خيلي زخيمه.

اون remove كردن برنامه ها هم ٥ دقيقه ميدادي دست بقال سر كوچتون برات پيدا ميكرد.

من مزيتهاي omnia2 رو گفتم كاري ندارم شما راجع به چي صحبت ميكردي.

بله ولی اصولی و با حساب کتاب نه با حذف کردن بسیاری از امکانات ویندوز موبایل

چه امكاني حذف شده از ويندوز ؟ از اون حرفا بودا

شما كه كار برنامه نويسي ميكني بايد با خلاقيت و صبر و وقت گذاشتن رو مسئله ميونت خوب باشه.

جاي اينكه گوشي رو بذاريد جلوتون غصه بخوريد يكم باهاش كار كنيد تا رادستتون بشه.

راستي اين smart reader چقدر باهاله.كار ميكنيد باهاش؟
    Last edited by farzin_silver; 12-04-2010 at 08:55.

8. 5 کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

محمد
    از کمکتون بسیار ممنون مشکل اول حل شد کلا یه کمی از دست این اینترفیس زیبا شاکی شده ام البته حالا هرکی ندونه خیال می کنه چی شده ولی خوب یه ریزه کاری هایی توش نداره دیگه! وگرنه کی میره آیفون بخره 600 تومن که بلوتوسشم زوری کار میکنه!

البته من گارمین را قبلا روی گوشی داداشم نصب کردم(n82) و کمی آشنایی داشتم ولی بازهم از آدرسی که دادید مطالعه می کنم حل نشد زحمتتون میدم!
    راستی یه مشکل جزیی دیگه چطور میشه شماره ی کسی که sms زده رو توی دفتر تلفن ذخیره کرد؟
    بازم ممنون، منم خوشحال میشم اسمتون رو بدونم.
    خوب عرضم به خدمتت برای سیو کردن توی کانتکت اول برو داخل پیامک !
    بعدش با انگشت یا قلم میری بالاترین قسمت صفحه که شماره رو نوشته (دقیقا میشه بالاترین قسمت صفحه سمت چپ بالای ساعتی که ورود اس ام اس رو نمایش میده)بعد روی اون قسمت کلیک میکنی وارد یه صفحه جدید میشه که شماره رو نوشته از سمت راست وارد منو میشید و گزینه add to contact رو میزنید بعد یه سوال میکنه که میگه این شماره قبلا سیو نشده سیو کنم شما yes رو میزنید به همین سادگی.
    تموم شد. راستی فرزین جان این دوستمون میخواست سیو کنه make a vioice call به چه دردی میخوره منظورت این بود شماره تو لیست تماس ها بیوفته بعد از اونجا سیو کنی؟؟

در ضمن یه چیز جدید اونایی که فارسی ساز نصب کردن و حروف فارسی رو در هم ور هم و روی هم افتاده نشان میده علاوه بر نرم افزار resco contact maneger که قبلا دوستان معرفی کرده بودن اگه روی اس ام اس تاچ رو نگه دارید و select all رو بزنید میتونید اس ام اس رو سالم بخونید
    ===============================================
    والا فرزین جون دوست عزیزم ببین هرکی از یه دیدگاه به گوشی نگاه میکنه
    یکی برای سرگرمی
    یکی کار
    یکی تماس و....
    و هرکی نیاز های خودش رو داره و توقع داره این گوشی اون ها رو برآورده کنه اگه میاد و از طرف خودش یه نقدی مینویسه این دلیل نمیشه که بقیه بگن شما بلد نیستی باهاش کار کنی یا ..... هرکی میتونه از نظر خودش این گوشی رو نقد کنه و معایب و محاسنش رو بگه یکی ممکنه با 7300 خیلی حال کنه و بره سریع بخره و بگه به به چه چه و یکی بخره و بگه پشیمون شدم ما باید این رو هم در نظر بگیریم اینجا مکانی هست برای نقد گوشی و پی بردن به تمامی زوایای اون من جسارت نمیکنم ولی یه ذره حساسیتتون رو از این گوشی کم کنید.
    میرسیم به همون حرف قبلیم
    شاید این گوشی شما رو راضی کنه و لبخند رضایت روی لبهاتون بشینه ولی یکی مثل x که قبلا یه وین موب قوی تر از یه برند دیگه داشته این جور نباشه پس اگه من میگم این گوشی اینترفیسش جالب نیست یا سخته یا خشک و کسالت آوره دلیل بر این نیست برای شما هم کسالت آور باشه این دیدگاه من درباره این گوشیه که دارم بیان میکنم و دلیل نمیشه کسی بیاد بگه شما با گوشی بلد نیستی کار کنی یا .....
    من منظور بدی نداشتم از این حرفها خواستم یکم موضوع روشن تر بشه تا یه دفعه دیگر بچه ها خیال بد نکن
    یا علی
    Last edited by m9780d; 12-04-2010 at 10:12.

10. این کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

دوستان ممنون میشم من رو هم به جمع خودتون راه بدید و جواب سوالاتم رو بدید
    خدمتتون یه بار عرض کردم
    روی صفحه today همون صفحه اصلی که ساعت و ویجت و... هست
    اون بالا روی اون آیکون های باطری و ارتباطات و.... کلیک که بکنید یه حباب کوچولو باز میشه
    از بین اون ها روی آیکون باطری کلیک کنید
    perfermance رو بزنید
    وارد تنظیمات cpu شدید
    ---------------------------------
    شما باید برنامه activesync رو نصب کنی تا pc به ppc شما وصل بشه
    ---------------------------------
    برای پیدا کردن نرم افزار نیاز نیست مخصوص این گوشی باشه هر نرم افزاری که به پاکت پی سی بخوره و به این رزولیشن به امنیا لایت هم میخوره-توی همین سایت چندتاپیک بالا تر نرم افزار هستir-tci.org-mobilestan.net-و چندتا سایت دیگه که توی گوگولی سرچ کنید پیدا میکنید
    --------------------------------
    نرم افزار به دو صورت نصب میشه
    1-این نرم افزار ها با پسوند cab. هست و باید توی گوشی بریزی و نصب کنی
    2-دو قسمت داره یه فایل exe. که باید از کامپوتر نصب کنی بعد خودکار روی پاکت پی سی نمایش میده و ادامه نصب رو از اون میری و گاهی اوقات فایل cab. هم همراهشه که اون رو هم باید توی پاکت پی سی نصب کنی مثل گارمین

شما تو جمع ما هستی نیازی نیست کسی راهت بده

12. این کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام به همگی.
    2 تا سوال:
    1-این شتاب سنج چطوری غیرفعال میشه؟چون من وقتی که دراز میکشم و می خوام مسیج بدم هی صفحه تغییر جهت میده.
    2-من این فارسی ساز + spb keyboard را نصب کردم.الان وقتی میخوام جواب مسیج را به فارسی بدم و ریپلای میکنم کلید اسپیس کیبرد کار نمیکند.حتی وقتی کیبرد را میذارم روی سامسونگ هم کار نمی کند.ولی وقتی یک مسیج جدید بخوام بنویسم مشکلی ندارد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzin_silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

خوب عرضم به خدمتت برای سیو کردن توی کانتکت اول برو داخل پیامک !
    بعدش با انگشت یا قلم میری بالاترین قسمت صفحه که شماره رو نوشته (دقیقا میشه بالاترین قسمت صفحه سمت چپ بالای ساعتی که ورود اس ام اس رو نمایش میده)بعد روی اون قسمت کلیک میکنی وارد یه صفحه جدید میشه که شماره رو نوشته از سمت راست وارد منو میشید و گزینه add to contact رو میزنید بعد یه سوال میکنه که میگه این شماره قبلا سیو نشده سیو کنم شما yes رو میزنید به همین سادگی.
    تموم شد. راستی فرزین جان این دوستمون میخواست سیو کنه make a vioice call به چه دردی میخوره منظورت این بود شماره تو لیست تماس ها بیوفته بعد از اونجا سیو کنی؟؟

در ضمن یه چیز جدید اونایی که فارسی ساز نصب کردن و حروف فارسی رو در هم ور هم و روی هم افتاده نشان میده علاوه بر نرم افزار resco contact maneger که قبلا دوستان معرفی کرده بودن اگه روی اس ام اس تاچ رو نگه دارید و select all رو بزنید میتونید اس ام اس رو سالم بخونید
    ===============================================
    والا فرزین جون دوست عزیزم ببین هرکی از یه دیدگاه به گوشی نگاه میکنه
    یکی برای سرگرمی
    یکی کار
    یکی تماس و....
    و هرکی نیاز های خودش رو داره و توقع داره این گوشی اون ها رو برآورده کنه اگه میاد و از طرف خودش یه نقدی مینویسه این دلیل نمیشه که بقیه بگن شما بلد نیستی باهاش کار کنی یا ..... هرکی میتونه از نظر خودش این گوشی رو نقد کنه و معایب و محاسنش رو بگه یکی ممکنه با 7300 خیلی حال کنه و بره سریع بخره و بگه به به چه چه و یکی بخره و بگه پشیمون شدم ما باید این رو هم در نظر بگیریم اینجا مکانی هست برای نقد گوشی و پی بردن به تمامی زوایای اون من جسارت نمیکنم ولی یه ذره حساسیتتون رو از این گوشی کم کنید.
    میرسیم به همون حرف قبلیم
    شاید این گوشی شما رو راضی کنه و لبخند رضایت روی لبهاتون بشینه ولی یکی مثل x که قبلا یه وین موب قوی تر از یه برند دیگه داشته این جور نباشه پس اگه من میگم این گوشی اینترفیسش جالب نیست یا سخته یا خشک و کسالت آوره دلیل بر این نیست برای شما هم کسالت آور باشه این دیدگاه من درباره این گوشیه که دارم بیان میکنم و دلیل نمیشه کسی بیاد بگه شما با گوشی بلد نیستی کار کنی یا .....
    من منظور بدی نداشتم از این حرفها خواستم یکم موضوع روشن تر بشه تا یه دفعه دیگر بچه ها خیال بد نکن
    یا علی
    من فكر كردم ميگن چجوري تماس بگيريم با طرف.

والا منم اين اولين پاكت پي سيم نيست و ٥ ساله پاكت پي سي دارم.

از اين بحثا بگذريم بهتره.هركي هر چيز جالبي پيدا كرد اينجا عنوان كنه.اگه مشكلي بود رفع كنه.

من الان خودم يه سري بازيه خوب نصب كردم.بعدا ليست ميكنم اينجا ميذارم.

خبر كابل تي وي هم تا چند وقت ديگه ميدم.

اميدوارم كسي از من نرنجيده باشه.شرمنده قاطي كرديم.

مخلص همه بر و بچ اهل حال هم هستيم.

15. 6 کاربر از farzin_silver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    دسته پرستوهای مهاجر اسم : رضا

پيش فرض

میخوام یه برنامه رو remove کنم،میرم setting و systeme ، ولی گزینه remove نیس؛راهنمایی می کنید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •