تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 90 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 894

نام تاپيک: انتخاب روغن موتور مناسب برای خودرو

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

این روغن رو میشه برای پراید استفاده کرد؟ دقیقا SG-20-50 هست که کارخونه توصیه کرده! ولی ندیدم در تاپیک کسی اینو استفاده کرده باشه!!

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت استادان خودم. عرض ادب و احترام دارم خدمت همگی
    دوستان من ال 90 دارم و تا حالا هم روغن توصیه شده یا همون الف رو ریختم.برخی معتقد هستند که با توجه به اینکه تقلبی این روغن تو بازار موجوده (و شخصا نمیدونم کدوم اصله کدوم فیک،)بهتره از روغنهای داخلی خودمون مثل ایرانول استفاده کنم.میخواستم نظرتون رو بدون؟
    اگر بهتر هست چه روغنی بالاترین کیفیت رو داره؟منطروم برند هست؟
    کدوم سری رو باید استفاده کنم؟منظورم سطح کیفی هست؟
    و آیا این روغنهائی که تو نمایندگیها و عاملان مجاز سایپا به فروش میرسونند امکان تقلب درش هست؟
    ممنون از پاسخ عزیزانم.
    سلام
    یکی بنده رو هم تحویل بگیره

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

عرضم به خدمت شما که توی این 4-5 سال خودم توی ال 90 روغن های زیادی را تجربه کردم که هر کدوم مزایا یا معایب خاصی داره :
    اول از همه الف سفارش تولید کنندگان داخل که مصرف من را کاهش میده ولی در عوض صدای موتور را زیاد می کنه
    مورد بعدی ایرانول رویال و رونیا هست که مصرف به مقدار کمی زیاد میشه ولی صدا بشکل محسوسی کاهش پیدا می کنه
    مورد بعدی ایرانول ریسینگ هست که یک بالانس بسیار عالی بین قیمت و کیفیت هست
    و اما بهترین روغنی که تست کردم ادینول 5W-40 تمام سنتتیک هست که موتور بسیار کم صدا کار می کنه که 5 لیترش نزدیک 100 تومن هزینه میبره
    حالا اگر شما به دنبال روغن ارزان تر ولی کیفیت بیشتر نسبت به الف هستین ریسینگ بهترین و عالیترین گزینه هست
    اما اگر کمی هزینه بیشتر برای شما مشکلی ایجاد نمی کنه بین رویال و ادینول انتخاب کنید

4. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان

این روغن رو میشه برای پراید استفاده کرد؟ دقیقا SG-20-50 هست که کارخونه توصیه کرده! ولی ندیدم در تاپیک کسی اینو استفاده کرده باشه!!

اين روغن مناسب پرايد هست ولي علكي گرونه و بدرد نميخوره،بنظرم برو حداقل ايرانول8000 و اگه خواستي بيشتر بدهي ايرانول16000 براي پرايدت بخر

6. این کاربر از aminkhan2014 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

اين روغن مناسب پرايد هست ولي علكي گرونه و بدرد نميخوره،بنظرم برو حداقل ايرانول8000 و اگه خواستي بيشتر بدهي ايرانول16000 براي پرايدت بخر

ایرانول میریزم همیشه...
    مگه این چنده؟

8. این کاربر از Ali_softcenter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

من اينو توي هايپر ديده بودم فكركنم حدود40 باشه كه دربرابر ايرانول30 تومني اصلا ارزش نداره

Moderator hamidR15's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عرضم به خدمت شما که توی این 4-5 سال خودم توی ال 90 روغن های زیادی را تجربه کردم که هر کدوم مزایا یا معایب خاصی داره :
    اول از همه الف سفارش تولید کنندگان داخل که مصرف من را کاهش میده ولی در عوض صدای موتور را زیاد می کنه
    مورد بعدی ایرانول رویال و رونیا هست که مصرف به مقدار کمی زیاد میشه ولی صدا بشکل محسوسی کاهش پیدا می کنه
    مورد بعدی ایرانول ریسینگ هست که یک بالانس بسیار عالی بین قیمت و کیفیت هست
    و اما بهترین روغنی که تست کردم ادینول 5W-40 تمام سنتتیک هست که موتور بسیار کم صدا کار می کنه که 5 لیترش نزدیک 100 تومن هزینه میبره
    حالا اگر شما به دنبال روغن ارزان تر ولی کیفیت بیشتر نسبت به الف هستین ریسینگ بهترین و عالیترین گزینه هست
    اما اگر کمی هزینه بیشتر برای شما مشکلی ایجاد نمی کنه بین رویال و ادینول انتخاب کنید
    سلام و ممنونم اسی جان.
    قیمت ایرانول ریسینگ چنده؟رو چند کیلومتر باید تعویض بشه؟ماکزیمم؟
    با توجه به ترافیک و اتوبان خلاصه ترکیبی
    من الف رو حدودا رو 8 تا عوض میکردم.
    راستی فیلتر روغن با هر بار روغن عوض بشه یا یکی در میان؟
    ممنون

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

خوب شما داری سوالات سخت می پرسی!آخرین باری که قیمت گرفتم 4 لیتریش 45 تومن بود ریسینگ ولی الان چند باشه نمی دونم همون موقع من 5 لیتری الف را 75 خریدمروغن های نیمه سنتتیک و تمام سنتتیک معمولا کارکرد بالایی دارند من الف را بین 10000 تا 12000 تعویض می کنم و ریسینگ هم با توجه به اینکه از نظر فنی نسبت به الف قویتر هست و مشخصات بهتری داره(طبق گفته تولید کننده) حدعقل 10000 را جواب میدهکلا روغن های نیمه سننتیک و تمام سنتتیک به راحتی تا 15000 هم جواب میدن ولی به علت کیفیت پایین بنزین مصرفی در کشور و همچنین عمر فیلتر روغن که همون 10000 هست بین 10000 تا 12000 تعویض کنید و هر بار تعویض فیلتر روغن را هم تعویض کنید حتما

12. این کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من اينو توي هايپر ديده بودم فكركنم حدود40 باشه كه دربرابر ايرانول30 تومني اصلا ارزش نداره
    کی گفته ایرانول 30 تومنه؟؟؟

ایرانول صبا ریختم 40 تومن!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

کی گفته ایرانول 30 تومنه؟؟؟

ایرانول صبا ریختم 40 تومن!!
    گرون پات حساب كردند!!ايرانول صبا3.5 ليتري هست و دبه پلاستكي گرونتر پات در مياد!!!!من 4ليتريش كه ميشه ايرانول8000 براتون به قيمت 32 راحت ميگيرم..درضمن اين قيمت مصرف كننده هست كه گرانتر از همه هست وگرنه راحت در عمده فروشا ميتوني حداقل بين10-20 %كمتر از اين قميت بخري..ايشون هم گفتند!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •