تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 418 از 1126 اولاول ... 318368408414415416417418419420421422428468518918 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,171 به 4,180 از 11254

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام

من هاردم چند تا سکتور خراب داره به گفته hdd tone -با نرم افزار hdd regenerator میشه درستش کرد ؟بهترین ابزار واسش چیه ؟
    اصلا درستش کنم یا بزارم به حال خودش بمونه ؟چون مشکل خاصی ندارم؟

و اینکه اگه بخوام از این نرم افزار استفاده کنم اطلاعات هاردم نمیپره یا خراب شه ؟
    نه این بدسکتور رو از بین ببرین
    با همون نرم افزار hdd regenerator کار کنید و درست کنید
    هیچ مشکلی برای اطلاعات شما بوجود نمیاد این نرم افزار میاد اون سکتورهایی که آدرسشون در فریم ویر نیست یا با آدرس فریم ویر معایرت داشته باشه رو به فریم ویر اضافه میکنه تا سکتور شناخته بشه

2. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Locker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

هارد چی داغ میکنه ؟ این مشکل میتونه از موتور spindle باشه وقتی خوب کار نکنه دمای هارد بالا میره سرعت چرخش دیسک کم میشه و هارد تنبل میشه و کند میشه
    اون صدای خر خر در حد عادی طبیعیه که هارد داره کا رمیکنه
    نه داغ نمی کنه و حرارتش کاملا طبیعیه ، بعد فقط صدای خرخر نیست صداهای مختلفی میده ، اما اگر طبیعیه پس چرا هارد قبلی رو که فرستادم گارانتی برام عوض کردن ، در حالی فقط مشکلش سر و صدای زیاد بود ، اما این هارد علاوه سر و صدا سرعتش افتضاح شده ، وسط فیلم دیدن یوهو صداش زیاد میشه (حالت صدا : انگار می خواد یک چیزی بچرخه اما نمی تونه) و فیلم فریز می کنه.
    Last edited by Locker; 07-04-2012 at 00:15.

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    موقع نقل و انتقال فایلها بین درایوهای هارد 500 گیگابایتیم و در وسط کپی با یه خطا مواجه شدم که میگفت امکان کپی فایلها امکان پذیر نیست
    من فایلها رو از درایو D به درایو G کپی میکردم
    اولش فکر کردم مشکل از درایو D یعنی درایو مقصد است
    ولی چند تا فایل که تو درایو D کپی کردم دیدم این درایو مشکلی نداره
    مشکل تو درایو G بود
    فایلهای درایو G رو خالی کردم و خواستم از Disk Management درایو G رو فرمت کنم
    فرمت تا 100 میره . ولی در آخر به جای دادن پیام "موفقیت آمیز" میگه ویندوز قادر به فرمت نیست !
    و همچنین نمیشه این پارتیشن رو دیلیت هم کرد و خطا میده
    با دی وی دی ویندوز هم سیستم رو بوت کردم و باز هم پارتیشن نه دیلیت شد و نه فرمت
    موقع فرمت در بوت این خطا رو داد :
    Failed to format the selected partition. [Error: 0x80070057]
    این قسمت از هارد یعنی بدسکتور داره ؟

البته مهم ترین نکته یادم رفت بگم
    میتونم با فرمت fat32 پارتیشن رو فرمت کنم
    ولی با ntfs ارور میده !

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

نه داغ نمی کنه و حرارتش کاملا طبیعیه ، بعد فقط صدای خرخر نیست صداهای مختلفی میده ، اما اگر طبیعیه پس چرا هارد قبلی رو که فرستادم گارانتی برام عوض کردن ، در حالی فقط مشکلش سر و صدای زیاد بود ، اما این هارد علاوه سر و صدا سرعتش افتضاح شده ، وسط فیلم دیدن یوهو صداش زیاد میشه (حالت صدا : انگار می خواد یک چیزی بچرخه اما نمی تونه) و فیلم فریز می کنه.
    فکر کنم مشکل از همونی باشه که گفتم باید بفرستین گارنتی اگه هنوز مونده ازش چون هد مشکل داشته باشه یک مشکل دیگه ای معمولا پیش میاد

سلام
    موقع نقل و انتقال فایلها بین درایوهای هارد 500 گیگابایتیم و در وسط کپی با یه خطا مواجه شدم که میگفت امکان کپی فایلها امکان پذیر نیست
    من فایلها رو از درایو D به درایو G کپی میکردم
    اولش فکر کردم مشکل از درایو D یعنی درایو مقصد است
    ولی چند تا فایل که تو درایو D کپی کردم دیدم این درایو مشکلی نداره
    مشکل تو درایو G بود
    فایلهای درایو G رو خالی کردم و خواستم از Disk Management درایو G رو فرمت کنم
    فرمت تا 100 میره . ولی در آخر به جای دادن پیام "موفقیت آمیز" میگه ویندوز قادر به فرمت نیست !
    و همچنین نمیشه این پارتیشن رو دیلیت هم کرد و خطا میده
    با دی وی دی ویندوز هم سیستم رو بوت کردم و باز هم پارتیشن نه دیلیت شد و نه فرمت
    موقع فرمت در بوت این خطا رو داد :

این قسمت از هارد یعنی بدسکتور داره ؟

البته مهم ترین نکته یادم رفت بگم
    میتونم با فرمت fat32 پارتیشن رو فرمت کنم
    ولی با ntfs ارور میده !
    با سی دی ویندوز xp سیستم رو بوت کنید و در قسمت پارتیشن ها اون درایو رو دیلیت پارتیشن بکنید و دوبار f3 رو بزنید و در محیط ویندوز با فایل سیستم ntfs فرمت کنید
    برای اینکار میتونید از نرم افزار های قوی تری مثل paragon partion هم استفاده کنید
    هارد اگه فرمت نشه یک علتش میتونه از بدسکتور هم باشه بهتره با hdd regenerator هم اسکن کامل کنید

6. 2 کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alislow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

هارد من بوق میزنه.
    مشکل از برخورد هد با صفحه هست؟درست نمیشه؟
    خرج بازیابی اطلاعات چقده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض ناپدید شدن پارتیشن ها

بعد از نصب ویندوز 2 تا از پارتیشن های Logical ناپدید شده در تنظیمات Disk Managment روی پارتیشن ها گزینه Change Letter را انتخاب کردم خطای آپدیت نبودن Disk Managment رو میده در محیط بوتیبل از طریق Hiren Bootable وارد Acronis Disk Manager یا Mini XP شدم درایو هام همراه با اطلاعات براحتی دیده میشند تو فروم گشتم نوشته بودند با GetDataBack for Ntfs مشکل حل میشه باهاش کار که کردم اینطوری فهمیدم اطلاعات رو Recovery میکنه من پارتیشنو درسته میخوام برگرده

آخر فروم باز مهندس الهه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

بعد از نصب ویندوز 2 تا از پارتیشن های Logical ناپدید شده در تنظیمات Disk Managment روی پارتیشن ها گزینه Change Letter را انتخاب کردم خطای آپدیت نبودن Disk Managment رو میده در محیط بوتیبل از طریق Hiren Bootable وارد Acronis Disk Manager یا Mini XP شدم درایو هام همراه با اطلاعات براحتی دیده میشند تو فروم گشتم نوشته بودند با GetDataBack for Ntfs مشکل حل میشه باهاش کار که کردم اینطوری فهمیدم اطلاعات رو Recovery میکنه من پارتیشنو درسته میخوام برگرده
    من هم قبلا یکبار چنین تجربه ای داشتم
    با برنامه GetDataBack for Ntfs ، اطلاعات پارتیشن مذکور رو درسته میتونید کپی کنید یه جای دیگه !
    با همه پوشه ها تنظیمات و ترتیبات و . . .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

هارد من بوق میزنه.
    مشکل از برخورد هد با صفحه هست؟درست نمیشه؟
    خرج بازیابی اطلاعات چقده؟
    اگه بوق پشت یرهم بدون فاصله میزنه مشکل یا از هد است یا پارکینگ محور هد
    البته قبلش هارد رو با یک پاور دیگه تست کنید و نتیجرو بگین در غیراینصورت هارد باید باز بشه

اگه نتونید برچسب بزارید رو پارتیشن ولی پارتیشن هنوز باشه بهتره با یک نرم افزار مثل paragon partion پارتیشن رو ریکاوری کنید و اون پارتیشن رو دیلیت کرده و دوباره ایجاد کنید
    این مشکل هم میتونه از ضعیف بودن پاور باشه هم ایراد در فریم ویر هارد اگر دوباره تکرار بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Alislow's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    الله اعلم

پيش فرض

باشه پس با یه پاور دیگه تست می کنم.
    فغقط اگه باز بشه میشه درستش کرد؟یعنی خودم میتونم؟
    Last edited by Alislow; 08-04-2012 at 10:02.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

باشه پس با یه پاور دیگه تست می کنم.
    فغقط اگه باز بشه میشه درستش کرد؟یعنی خودم میتونم؟
    اگه مشکل از هد باشه باید هد تعویض بشه تعویض کردن هد کار شما نیست
    یا از شکستگی در محور پارکینگ در حلقه ی صوتی است که باید عوض بشه
    یا یک جایی در حلقه ی صوتی گیر داره که نمیزاره هد حرکت کنه
    به هارد ضربه خورده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •