تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 414 از 416 اولاول ... 314364404410411412413414415416 آخرآخر
نمايش نتايج 4,131 به 4,140 از 4153

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خورخو والدانو از کار، برکنار شد

باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که خورخو والدانو دیگر به کار خود یعنی مدیر عمومی باشگاه ادامه نخواهد داد.

در یک کنفرانس خبری فوری در عصر روز چهارشنبه، باشگاه رسما اعلام کرد که مرد 55 ساله دیگر به کار خود در این باشگاه ادامه نخواهد داد.

صحبت ها و نقل قول ها در خبر های بعدی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    توماس اوجفالوسی (Ujfalusi) : آگوئرو میخواهد در رئال مادرید بازی کند

هم تیمی سرجیو آگوئرو در اتلتیکو مادرید اعلام کرد که مهاجم 23 ساله آرژانتینی علاقه دارد که در رئال مادرید بازی کند.

آگوئرو در صفحه توئیتر و وبسایت رسمی خودش اعلام کرده بود که علاقه دارد باشگاه اتلتیکو مادرید را ترک کند و از باشگاه خواسته بود که به خواسته ی وی مبنی بر ادامه ورزش حرفه ایش در یک باشگاه دیگر، احترام بگذارد.

مدافع اهل چک به رادیو Sportiva گفت: " سه چهار ماه بود که ما میدونستیم اون میخواد باشگاه رو ترک کنه، کاملا مشخص هست که میخواد برای رئال مادرید بازی کنه "

مهاجم 22 ساله ( فکر کنم به تازگی شد 23 ساله! ) با 26 گل زده، بهترین گلزن این فصل تیمش بود، وی از سال 2006 پس از ترک باشگاه Independiente به این تیم پیوست.

Kun مورد توجه چندین باشگاه مطرح جهان از جمله چلسی، اینتر و یوونتوس هست اما اوجفالسو مطمئن هست که وی به رئال مادرید خواهد پیوست اما نمیداند که عکس العمل هواداران نسبت به این انتقال چه خواهد بود.

" ما نمیدونیم عکس العمل هوادارا چی هست، چون رقابت شدیدی بین باشگاه ها هست، مطمئن برای آگوئرو تصمیم سختی هست "

کد:

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

کسرا جان اشتباه زدی والدز رو نزاشتن و کاسیاس گذاشتن

مارکا هم با این انتخاباش ! :ی

تیم قهرمان 5 تا ! نایب قهرمان 6 تا! بقیه تیمها هم just lol
    من اصلا كاري به اين انتخاب و سليقه اش ندارم
    اما براي من جالبه كه در بين مدافعين اسمي از آبيدال نيست
    حتما بايد تمام فصل رو بازي كرد كه جزء بهترينها شد
    بعد هم آبيدال كمتر از يك چهارم بازيها رو از دست داد
    به نظر من اصلا عادلانه نيست من كاري به مدافعين رئال ندارم اما پيكه امسال چنتا اشتباه كرد؟
    دور از هر تعصبي و احساسي به نظر من بهترين مدافع امسال لاليگا بدون شك آبيدال بود چون كم اشتباه ترين و شايد هم بدون اشتباه ترين مدافع امسال بود

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من اصلا كاري به اين انتخاب و سليقه اش ندارم
    اما براي من جالبه كه در بين مدافعين اسمي از آبيدال نيست
    حتما بايد تمام فصل رو بازي كرد كه جزء بهترينها شد
    بعد هم آبيدال كمتر از يك چهارم بازيها رو از دست داد
    به نظر من اصلا عادلانه نيست من كاري به مدافعين رئال ندارم اما پيكه امسال چنتا اشتباه كرد؟
    دور از هر تعصبي و احساسي به نظر من بهترين مدافع امسال لاليگا بدون شك آبيدال بود چون كم اشتباه ترين و شايد هم بدون اشتباه ترين مدافع امسال بود
    البته منم سر پیکه یکم حساس بودم، مثلا اون بازی جلو سویا رو یادتون بیاد که هرکی دلش خواست دریبلش کرد. اما آبیدال؟ نه فکر نمیکنم چون سر خیلی از بازی های مهم مصدوم بود و در واقع محک جدی نخورد. نمیخوام بگم یه مدافع از رئال باید جاش رو میگرفت، اما اینا دیگه یه جورایی کار خودشون رو راحت کردن، آخر فصل میگن از رئال و بارسا 11 نفر جمع کنیم بدیم بره!

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

البته منم سر پیکه یکم حساس بودم، مثلا اون بازی جلو سویا رو یادتون بیاد که هرکی دلش خواست دریبلش کرد. اما آبیدال؟ نه فکر نمیکنم چون سر خیلی از بازی های مهم مصدوم بود و در واقع محک جدی نخورد. نمیخوام بگم یه مدافع از رئال باید جاش رو میگرفت، اما اینا دیگه یه جورایی کار خودشون رو راحت کردن، آخر !
    آبيدال غير از بازي برگشت الكلاسيكو بازي مهم ديگه اي رو از دست نداد
    به جز پيكه كه نه فقط در بازي با سويا توي چند بازيه ديگه هم اشتباه داشت ميشه به اشتباهات ، اخطارها و اخراجهاي زياد مدافعين رئال مثلا كارواليو هم اشاره كرد علاوه بر اون خوردن 33 گل توي اين ليگ دو قطبي كم نيست بودن دو مدافع از رئال هم واقعا عجيبه
    خر فصل میگن از رئال و بارسا 11 نفر جمع کنیم بدیم بره
    اين رو قبول دارم اما گفتم جداي از اين انتخاب ما خودمون كه ميتونيم بر اساس قضاوتهاي خودمون انتخاب كنيم
    من بازم ميگم وقتي آبيدال رو با پيكه آلوز مارسلو و كارواليو مقايسه ميكنم بدون تعارف از هر چهارتاي اينا كلاس كارش امسال يه سر و گردن بالاتر بود
    اين نظر منه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازی خیریه کلاسیک به زودی برگزار میشود

اختصاصی انجمن هواداران رِئال مادرید در ایران:

پیشکسوت های رئال مادرید و بایرن مونیخ در تاریخ 5 ژوئن در یک بازی خیریه به مصاف هم میروند .

دومین بازی خیریه کلاسیک برای 5 ژوئن برنامه ریزی شده است . پیشکسوتان رئال مادرید و بایرن مونیخ به دیدار هم میروند و درامد حاصل از این مسابقه صرف پروژه افریقا خواهد شد . بنیاد خیریه رئال مادرید با استفاده از مبلغ حاصل از این دیدار اکادمی های فرهنگی و ورزشی در قاره افریقا تاسیس خواهد کرد .

خورخه والدانو در روز معرفی این دیدار, ان را " تعهد به فوتبال , گذشته و نیکوکاری نامید و ادامه داد : فوتبال هیچ حد و مرزی ندارد . امیدواریم برنابئو پر شود و مردم از خرید بلیط این دیدار خشنود باشند ."

کد:
    التینتپ : به حضور در رئال مادرید علاقه داشتم

حمیت التینتپ پس از قطعی شدن انتقالش به رئال مادرید با روزنامه ورزشی بیلد المان در مورد مرحله بعدی تجربه ورزشی خود صحبت کرد .

" وکیل من اسم من را پیشنهاد داد چرا که میدانست مادرید به یک بازیکن چند منظوره نیاز دارد . ماندن در بوندسلیگا و یا رفتن به لیگ برتر انگلیس برای من راحت تر بود ولی به چالش حضور در رئال مادرید و بازی کردن برای این تیم علاقمند بودم . "

" مورینیو و من در انگلیس با یکدیگر صحبت کردیم . صحبتهای وی خوشبینانه و قانع کننده بود . او میداند که من در پستهای مختلفی قادر به بازی هستم . "

" من به مدت 4 سال در بایرن بازی کردم و ما همیشه در این مدت موفق بودیم . در طول حضورم در این تیم دو عنوان قهرمانی در بوندسلیگا و دو جام حذفی المان را کسب کردیم . "

کد:

---------- Post added at 01:16 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

...
    من بازم ميگم وقتي آبيدال رو با پيكه آلوز مارسلو و كارواليو مقايسه ميكنم بدون تعارف از هر چهارتاي اينا كلاس كارش امسال يه سر و گردن بالاتر بود
    اين نظر منه
    از کاروالیو بهتر بود؟! دیگه دارین یک طرفه قضاوت میکنی! الان نقش کاروالیو بین اون چهارتا مدافع، مثل نقش پویول هست، یا حتی نقش خودش تو رئال. بعد چطور از آبیدال یه سر و گردن پایین تر میبینیش؟ یه نگاه فقط به بازی کوپا د ری بنداز...

کلا هم رئال هم بارسا، احتمالا همزمان پویول و کاروالیو رو به دلیل بازنشستگی از دست میدن، بعد اونوقت خط دفاع این دوتا تیم رو نگاه کنین. مخصوصا مال خودتون رو، ببینید آبیدال میتونه نقش پویول رو ایفا کنه؟ یا نقش کاروالیو تو رئال...

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

آبیدال یه دفاع چپه و چون این فصل تو پست خودش کم بازی کرد انتخاب نشد. واسه دفاع وسط هم به دلیل اینکه پست تخصصیش نیست انتخاب نشده. اما من که همه بازیهای بارسا رو دیدم با جرات میگم آبیدال امسال در دفاع میانی خیلی مستحکم تر از پویول بود و تا وقتی تو زمین بود حتی یکم خلا پویول احساس نشد. شاید تنها چیزی که پویول رو برتر از آیبدال میکنه قدرت رهبری و اون شخصیت قدرتمندیه که داره.

در کل به نظرم این تیم خوب انتخاب شده(با این فرض که ویکی تو دروازه است) و فقط آلونسو جاش تو 11 نفر اول نیست، به نظرم برای یه هافبک دفاعی بوسکتس به مراتب آماده تر و بهتره. آلونسو برای هافبک رئال که ژاوی یا اینیستا نداره خوبه اما اینجا بوسکتس بهتره.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پرز : " دلیل رفتن والدانو بازسازی دوباره تشکیلات سازمانی باشگاه بود "

رئیس باشگاه رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی خود در برنابئو دلایل قطع همکاری با خورخه والدانو را تشریح کرد .

25 می و پس از پایان جلسه هیئت مدیره باشگاه , فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید در اتاق کنفرانس برنابئو با رسانه ها به صحبت نشست و دلایل قطع همکاری با خورخه والدانو را اعلام کرد .

"همانطور که اگاه هستید ما در فصل پیش پروژه ورزشی جدیدی را با اهداف بلند مدت و نگاه به اینده شروع کردیم , برای دست یابی به این هدف ما نیازمند بازیکنان جوان بودیم تا هدایت انها را با اعتماد کامل به مورینیو بسپاریم .

تجربه ای که در فصل سپری شده کسب کردیم به ما ثابت کرد که نیازمند یک تشکیلات سازمانی جدید در باشگاه خود هستیم . تشکیلاتی که در ان مربی تیم با استقلال کامل تیم خود را مدیریت کند و تنش های حاصل از حضور یک شخصیت ورزشی در دفتر مدیر کل باشگاه از بین برود .

به این دلیل هیئت مدیره تصمیم گرفت تا با خورخه والدانو مدیر کل رئال مادرید قطع همکاری کرده و تمام مسئولیت وی را به انخل سانچز واگذار کند. سرمربی تیم که مسئولیت های زیادی را عهده دار خواهد بود از این به بعد مستقیما پاسخگوی خوزه انخل سانچز خواهد بود .

با توجه به برکناری خورخه والدانو از این سمت تصمیم به قطع همکاری و کنسل کردن قراداد وی با باشگاه گرفتیم .

من قصد پنهان کاری ندارم و دوست دارم به صراحت بگویم که جدایی والدانو برای من دردناک بود .ما راه طولانی را با یکدیگر طی کرده ایم با این حال اعضای باشگاه نیز ما را انتخاب کرده اند تا در مقاطع گوناگون تصمیماتی که از نظر خود برای باشگاه بهترین میدانیم را اتخاذ کنیم .

احساسات من نباید مانع تصمیمی شود که اتخاذ ان از نظر من وظیفه کاریم محسوب میشود .

به خاطر فداکاری و کارهایی که خورخه والدانو برای باشگاه انجام داده از وی متشکریم . ما برای او بهترین ها را ارزو میکنیم و تمایل داریم در اینده از حضور وی در پستهای دیگر بهره مند شویم . "

کد:
    والدانو : " همیشه به رئال مادرید احترام گذاشتم "

" ترک باشگاهی که 27 سال در ان رفت و امد داشتم برایم غم انگیز است "

خورخه والدانو بعد از فلورنتینو پرز در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پس از خداحافظی به رئال مادرید ادای احترام کرد .

" من همیشه به رئال مادرید احترام گذاشتم و هیچگاه باشگاه را به میدان جنگ تبدیل نکردم . همیشه کارم را جلوتر از مسائل شخصی قرار دادم و همواره از ایجاد تنش و اختلاف دوری کردم . من احترام زیادی به این باشگاه قائلم و عاشق این باشگاه هستم و تمام تلاش من برای ارتقای عظمت این باشگاه بود ."

" اعتقاد دارم که ثبات مورینیو برای باشگاهی که در چند سال اخیر دچار عدم ثبات بوده است مفید است . او برای انجام مسئولیت خود به زمان نیاز دارد . مورینیو عملکرد خوبی داشته , به نظر من مربی خوبی است و حفظ کردن او طبیعی است . "

" رئال مادرید بزرگ است و این بازسازی جدید ان را کوچک نمیکند . رئیس راه حلی را برگزید تا این وضعیت سخت که مدیریت ان بسیار دشوار بود برطرف شود "

" ترک مکان و انسانهایی که عاشق انها هستی همیشه دردناک است . عموم باید این را بدانند . خداحافظ ."

کد:

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

آبیدال یه دفاع چپه و چون این فصل تو پست خودش کم بازی کرد انتخاب نشد. واسه دفاع وسط هم به دلیل اینکه پست تخصصیش نیست انتخاب نشده. اما من که همه بازیهای بارسا رو دیدم با جرات میگم آبیدال امسال در دفاع میانی خیلی مستحکم تر از پویول بود و تا وقتی تو زمین بود حتی یکم خلا پویول احساس نشد. شاید تنها چیزی که پویول رو برتر از آیبدال میکنه قدرت رهبری و اون شخصیت قدرتمندیه که داره.

در کل به نظرم این تیم خوب انتخاب شده(با این فرض که ویکی تو دروازه است) و فقط آلونسو جاش تو 11 نفر اول نیست، به نظرم برای یه هافبک دفاعی بوسکتس به مراتب آماده تر و بهتره. آلونسو برای هافبک رئال که ژاوی یا اینیستا نداره خوبه اما اینجا بوسکتس بهتره.
    البته فکر نکنم کاسیاس کمتر (اگه نگیم بهتر) از والدز باشه. دلیل انتخاب والدز هم فقط کمتر گل خوردنش هست که اونم تنها دلیلش دروازبان نیست، خط دفاع و میانی تیم هست. میشه توانایی های کاسیاس رو تو 4 بازی ال کلاسیکو خیلی خوب دید.

تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[CENTER][B][SIZE="3"][COLOR="Red"]
    از کاروالیو بهتر بود؟! دیگه دارین یک طرفه قضاوت میکنی! الان نقش کاروالیو بین اون چهارتا مدافع، مثل نقش پویول هست، یا حتی نقش خودش تو رئال. بعد چطور از آبیدال یه سر و گردن پایین تر میبینیش؟ یه نگاه فقط به بازی کوپا د ری بنداز...
    کلا هم رئال هم بارسا، احتمالا همزمان پویول و کاروالیو رو به دلیل بازنشستگی از دست میدن، بعد اونوقت خط دفاع این دوتا تیم رو نگاه کنین. مخصوصا مال خودتون رو، ببینید آبیدال میتونه نقش پویول رو ایفا کنه؟ یا نقش کاروالیو تو رئال...
    اي كاش از مدافعين رئال چيزي نميگفتم چون هنوز متاسفانه نميتونيم دور از احساس و علاقه قضاوت كنيم
    اما كسرا جان امسال در نبود پويول همين آبيدال بود كه بارسا رو نجات داد اونهم دقيقا در زماني كه تيم به خاطر نتيجه گرفتن در اكثر بازيها سراسر حمله بود كه اين كار رو براي مدافعين سخت تر ميكنه معمولا تيمي كه حمله ميكنه گل هم ميخوره اما اواخر فصل كه آبيدال نبود بارسا اكثرا با حداقل نتيجه بازيها رو ميبرد و خيلي بيشتر توي دفاع جمع ميشد
    ميخوام اينو بگم آمار 21 گل خورده بارسا با سيستم هجوميه اين تيم بيش از هر چيز ديگه مديون آبيدال بود به ويژه در زمان غيبت پويول
    نميدونم چقدر بازيهاي امسال آبيدال رو ديدي اينقدر خوب بود كه من توي يكي از پستام گفتم كه هرچند مسي خوب گل ميزنه و ژاوي و اينيستا خوب بازيسازي ميكنن اما بهترين بازيكن امسال بارسا رو آبيدال ميدونم
    حالا در پايان فصل اگه نگيم بهترين بازيكن بارسا به نظر من بهترين مدافع بارسا بود چون دقيقا در زماني كه ممكن بود در نبود پويول و سيستم هجوميه بارسا آمار گل خورده بارسا بالا بره آبيدال دست بارسا رو گرفت و دليل اصلي كم گل خوردن بارسا بود
    اصلا گوارديولا در نبود آبيدال مشخصا ساختار دفاعيه بارسا رو عوض كرد به جرات ميگم كمتر بازيكني در بارسا در سالهاي اخير در نبودش باعث اينهمه تغيير در ساختار تيم شده همين تغييراتي كه مربي در شكل تيم ميده به من ميفهمونه كه آبيدال ستون اصلي تيم در ساختار دفاعي بود
    من اينبار اصلا نميخوام وارد بحث مدافعين رئال بشم به دلايلي به مشكل ميخوريم اما آبيدال امسال از پيكه و آلوز و از تمام مدافعين بارسا بهتر بود
    اين نظر منه و تا چهار روز ديگه هم ميتونم براش دليل بيارم
    Last edited by گرافيكار; 26-05-2011 at 12:32.

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اریک آبیدال: وقتی مریض باشید، دیگر پول و شهرت اهمیتی ندارد

این مدافع فرانسوی که احتمالا روز شنبه در فینال لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد همین دو ماه قبل به دلیل وجود تومور در کبدش تحت عمل جراحی قرار گرفت

سایت گل- اریک آبیدال، مدافع بارسلونا، معتقد است وقتی بیمار باشید، پول و شهرت دیگر اهمیتی ندارد.

این مدافع فرانسوی که احتمالا روز شنبه در فینال لیگ قهرمانان بازی خواهد کرد همین دو ماه قبل به دلیل وجود تومور در کبدش تحت عمل جراحی قرار گرفت.

مراحل بهبودی او خیلی سریع پیش رفت و او حتی توانست در دیدار برگشت مقابل رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای دقایقی بازی کند.

او معتقد است با پول نمی توان سلامتی خرید و در گفتگو با نشریه تلگراف گفت:" اگر چنین اتفاقی برای هرکسی رخ دهد، دیگر این پول و شهرت بی فایده خواهد بود. بهتراست همه این پول های را خرج بیمارستان ها و کودکان کرد."

او همچنین از کودکانی گفت که در بیمارستان با آنها ملاقات کرد.

" من چیزهای زیادی از آنها یاد گرفتم، آنها باعث قوی تر شدن من شدند. من مرتبا تحت مراقبت قرار دارم زیرا این بار تومور در کبدم بوده ممکن است بار دیگر در جای دیگری از بدنم باشد. با این وجود من در زمان بیماری هم میل زیادی برای بازگشت به میادین داشتم."

کد:
    By Behnam Jafarzadeh

2011/5/26

ژاوی: آبیدال الگویی برای همه ماست

این مدافع فرانسوی در ماه مارس تحت عمل جراحی قرار گرفت تا یک تومور سراطانی از کبدش خارج شود اما خیلی زود به میادین باز گشت و در دیدارهای اخیر بارسا بازی کرد

سایت گل- ژاوی، هافبک بارسلونا، اریک آبیدال، هم تیمی فرانسوی اش را به دلیل بازگشت به میادین بعد از پشت سر گذاشتن بیماری سرطان مورد ستایش قرار داد.

این مدافع فرانسوی در ماه مارس تحت عمل جراحی قرار گرفت تا یک تومور سراطانی از کبدش خارج شود اما خیلی زود به میادین باز گشت و در دیدارهای اخیر بارسا بازی کرد.

او در سه دیدار اخیر بارسا در لالیگا مقابل لوانته، دپورتیوو لاکرونیا و مالاگا در ترکیب اصلی قرار گرفتو احتمالا در فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد نیز از ابتدا به میدان خواهد رفت.

همین بهبودی سریع و شجاعت برای بازی کردن دوباره، ژاوی را تحت تاثیر قرار داده و به همین دلیل او را الگو برای دیگران می داند.

ژاوی در گفتگو با خبرنگاران گفت:" او نشان داد الگویی برای همه است. به خاطر همه چیزهایی که نشان داد، ارزش ها، مبارزه جویی، بهبودی، مقاومت و غلبه بر بیماری و میل به بازگشت. شما اصلا نمی توایند تصور کنید که او یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است.

من تاکنون چنین شرایط بدی را تجربه نکرده ام. در واقع مشکل او مسئله مرگ و زندگی بود. اکنون او برگشته و به اندازه قبل با قدرت به کارش ادامه می دهد. این فوق العاده است. او یک الگوی برای خیلی از آدم ها می تواند باشد. او در آن شرایط خیلی آرام بود و ما بیشتر از او عصبی بودیم. بازگشت او یک خبر فوق العاده برای ما بود."

آبیدال فینال چمپیونزلیگ سال 2009 را به دلیل محرومیت از دست داد اما این بار احتمالا در ومبلی به میدان خواهد رفت.

" او خیلی خوب تمرین می کند. او به نظر قوی و هیجان زده می رسد. او آخرین فینال ما در چمپیونزلیگ و همچنین فینال کوپا دل ری را از دست داد بنابراین برای این بازی خیلی هیجان زده است."

کد:
    By Behnam Jafarzadeh

2011/5/26

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •