تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 412 از 524 اولاول ... 312362402408409410411412413414415416422462512 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,111 به 4,120 از 5233

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

سلام
    لطفا کمک کنید!
    چرا کسی ب من کمک نمیکنه؟
    خیلی چیز سختی پرسیدم؟
    دوست عزيز مطمئن باش كسي جواب سئوال شما رو بلد نيست وگرنه جواب ميداد ديگه احتياج به اين همه تكرار نيست

2. این کاربر از ebibarati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض نمونه فایل اکسل برای پر کردن فاکتور فروش

با سلام و روز خوش

ابتدا از دوستان عزیز پیشاپیش به خاطر سوال شاید تکراریم و طولانیم از شما عذر می خوام و تشکر می کنم.
    من یه مشکل بزرگ دارم. یه جدول بابت صدور فاکتور فروش دارم. می خوام با پر کردن یه سلول خود به خود سلول های دیگه هم در یک ردیف پر بشه. به خاطر همین فایل اکسل مربوطه را گذاشتم و از دوستانم می خوام که فایل اصلاحی و درست شده رو برای من و بقیه کاربران بذارند تا بتونیم استفاده کنیم. البته قبلا دوستان زحمت کشیدند و یه فایل را برای یکی از دوستان رو درست کرده بودند ولی متاسفانه من اونو تو سیستمم پیدا نمی کنم و چون ورژن سایت هم عوض شده نمی تونم تو سایت هم پیداش کنم. پس ممنون میشم برام درستش کنید و یا راهنمایی دارید بفرمایید تا من و بقیه دوستان استفاده کنیم.
    توضیحات لازم:
    1. از لیست های افتادنی استفاده بشه.
    2. در ستونهای مقدار و تخفیف عدد به صورت دستی از طرف خود ما پر میشه.
    3. سلول های هر ردیف با پر شدن هر ردیف شماره ردیف خود به خود درج شود. و نیازی به شماره گذاری دستی نباشد.
    با تشکر از شما منتظر پاسخ عزیزان هستم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by MAZIARDM; 21-09-2013 at 08:25.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض استفاده از سربرگ و زیر صفحه برای چاپ سر ستون ها و ته ستون ها

با سلام و روز خوش

ما یه شیت اکسل با کلی ردیف (که در چند صفحه قابل چاپ هستند) و تعدادی ستون داریم. این ستون ها هر کدوم یه اسم ستون دارند. برای مثال ردیف، شرح، نام، تعداد، مقدار و غیره. که برخی ستون ها دارای مقادیر عددی هستیم که می خواهیم مقادیر اون ها در هر صفحه جمع زده بشه و در صفحه بعدی جمع کل صفحات و همینطور تا آخر. من می تونم به صورت دستی و با جدا کردن صفحات از هم این کار رو بکنند. ولی می خوام ببینم میشه از قابلیت هیدر و فوتر استفاده کرد.
    با این شرط که برای هر صفحه علاوه بر عنوان و شماره صفحه و غیره ، سر ستون ها (ردیف و شماره و شرح و تعداد و غیره) و ته ستون ها (شامل جمع ستون ها و توضیحات و غیره درج بشه).
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم و از دوستان هم می خوام جواب لازم رو بدند. با تشکر از شما
    Last edited by MAZIARDM; 21-09-2013 at 08:23.

داره خودمونی میشه مستان386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

با سلام
    برای تکرار سر ستون در صفحات مختلف می تونید از مسیر زیر اقدام نمایید:

page setup--> sheet--> rows to repeat at top

و سطر یا سطرهای مورد نظر را انتخاب نمایید و بر روی ok کلیک کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

و اما برای درج ته جمع ستون ها با ید از دستور subtotal استفاده نمایید و تیک شکستن صفحه در هر گروه را بزنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مدينه فاضله

پيش فرض

در قسمت نوار فرمول اول یه کادر سفید رنگ هست که شما هر سلولی رو انتخاب کنی آدرس اون سلول در اون قسمت نوشته شده شما می تونید سلولی رو که میخواید اونجا بنویسی و ایتر بزنی اگر هم ردیف رو انتخاب کنی به همین شکل عمل نمایید

یک راه دیگه استفاده از ctrl+f یعنی دستور جستجو است سپس در کادر باز شده مثلا عدد 100 رو وارد کنی و اینتر رو بزنی که به ردیف مورد نظر شما ارجاع داده می شود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    يه سوال داشتم خواهش مي كنم اگه كسي بلده كمكم كنه
    توي اكسل يه جدول درست كردم كه ليست كالا ها به همراه قيمت هر كالاست(جدول كالا)، در جاي ديگه يه جدول براي فروش درست كردم كه در قسمت نام كالا يه ليست درست كردم كه نام كالا را از جدول كالا ها استخراج ميكنه، حالا توي ستون بعدي تعداد كالاست كه دستي وارد ميشه و ستون بعدي قيمت كالاست كه من مي خواهم با انتخاب نام كالا بره و از توي جدول كالا قيمت مربوط به كالاي انتخاب شده را انتخاب كنه و توي اين سلول كپي كنه كه احتياج به وارد كردن دستي نباشه.خواهش ميكنم اگه از دوستان كسي بلده كمك كنه، چون حيلي توي اين قسمتش گير كردم.(هر دو جدول توي يك شيت قرار دارند) ببخشيد اگه سوالم طولاني شد. ممنون

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    يه سوال داشتم خواهش مي كنم اگه كسي بلده كمكم كنه
    توي اكسل يه جدول درست كردم كه ليست كالا ها به همراه قيمت هر كالاست(جدول كالا)، در جاي ديگه يه جدول براي فروش درست كردم كه در قسمت نام كالا يه ليست درست كردم كه نام كالا را از جدول كالا ها استخراج ميكنه، حالا توي ستون بعدي تعداد كالاست كه دستي وارد ميشه و ستون بعدي قيمت كالاست كه من مي خواهم با انتخاب نام كالا بره و از توي جدول كالا قيمت مربوط به كالاي انتخاب شده را انتخاب كنه و توي اين سلول كپي كنه كه احتياج به وارد كردن دستي نباشه.خواهش ميكنم اگه از دوستان كسي بلده كمك كنه، چون حيلي توي اين قسمتش گير كردم.(هر دو جدول توي يك شيت قرار دارند) ببخشيد اگه سوالم طولاني شد. ممنون
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

یک راه دیگه استفاده از ctrl+f یعنی دستور جستجو است سپس در کادر باز شده مثلا عدد 100 رو وارد کنی و اینتر رو بزنی که به ردیف مورد نظر شما ارجاع داده می شود.
    اين كار براي پيدا كردن سلولي هست كه توش عدد 100 نوشته شده باشه منظور دوستمون اين بود كه مثلاً سلول b100 رو پيدا كنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام.برای رسم نمودار به جای اینکه نمودار از سمت چپ به راست رسم شود از سمت راست به چپ رسم میشود.چه کار باید انجام داد؟ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •