تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 411 از 753 اولاول ... 311361401407408409410411412413414415421461511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,101 به 4,110 از 7528

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اگه مودم چیپ برودکام باشه تو مقدار نویز تاثیری نداره ولی باعث میشه هر چقدر هم نویز خراب بشه و یا نوسان داشته باشه لینک نپره و قطعی نداشته باشین
    برای خط هایی که نوسان نویز دارن حتما باید مودم با چیپ برودکام داشته باشن اگه نه پرش لینک واقعا اعصاب ادمو خرد میکنه
    ممنون راستش مودم من دی لینک 2740 با اینکه چیپستش ریلتیک ولی نوسان snr دارم خودم هم هنوز متوجه نشدم مشکل از مجاست ولی پرش لینک ندارم ولی هر بار که رفرش میزنم snr عددش تغییر میکنه مثلا گاهی دیدم از 25 میپره 9 ولی خب پرش لینک ندارم

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام.ببخشید ربطی نداره ولی باید بگم یه مودم خرید dlink 2790u که چیپست برودکام داره ولی نمی دونم واقعا هیچ تاثیری تو نویز داره یا نه و اینکه یه کم اطلاعات می خوام دربارش راستش هنو دیج جون برام نفرستاده
    ممنون راستش مودم من دی لینک 2740 با اینکه چیپستش ریلتیک ولی نوسان snr دارم خودم هم هنوز متوجه نشدم مشکل از مجاست ولی پرش لینک ندارم ولی هر بار که رفرش میزنم snr عددش تغییر میکنه مثلا گاهی دیدم از 25 میپره 9 ولی خب پرش لینک ندارم
    اتفاقا من خودم قبل این مودم همین 2740 رو داشتم - خیلی هم پرش لینک داشتم
    این تغییر نویز به خاطر سیم کشی خونه هست بیشتر ، و مثل شب ها خیلی بد تر میشه این عدد -
    خب شما که پرش لینک نداری پس مشکلی هم نیست - حالا SNR هر چقدر هم که میخواد تغییر کنه

3. این کاربر از MOHAMMAD2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال MITAJOON's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام
    من بعد از سال ها به ای دی اس ال رو آوردم مجددا. یه مودم D-link 2790U خریدم و پس از اتصال و کانفیگ به نتایج زیر رسیدم.
    با توجه به اینکه سرعت من طبق ادعای ISP تا 24 مگ سرعت رو پوشش میده! و با توجه به اینکه من نهایت سرعت دانلودی که دارم شبیه یه سرویس 1 مگی هست!! میخواستم دوستان لطف کنن و بگن نویز خط من چقدر افتضاحه و آیا انقدر هست که یه همچین افت سرعتی رو بمن بده؟

Last edited by MITAJOON; 28-12-2015 at 14:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MVGroup's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان منظورتون از «پرش لینک» چیه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    من بعد از سال ها به ای دی اس ال رو آوردم مجددا. یه مودم D-link 2790U خریدم و پس از اتصال و کانفیگ به نتایج زیر رسیدم.
    با توجه به اینکه سرعت من طبق ادعای ISP تا 24 مگ سرعت رو پوشش میده! و با توجه به اینکه من نهایت سرعت دانلودی که دارم شبیه یه سرویس 1 مگی هست!! میخواستم دوستان لطف کنن و بگن نویز خط من چقدر افتضاحه و آیا انقدر هست که یه همچین افت سرعتی رو بمن بده؟

سلام دوست من همین هم خطت دیگه بیشتر نمیکشه شما برو به سابت زبر میرایی یا اتینشونو بزنی فکر کنم تا 4 مگ بیشتر نمیکشه نویزت هم بده 9 البته اگر این 9 افزایش بدی در واقع رفع نویز کنی تا 4 مگ احتمالا ببندن یه قابلیت هم در مودم هست به اسم adsl tone diagnostic اون دقیق به شما میگه خطت تا چقدر میکشه
    این پست بخون بهت راهنمایی میکنه فاصلت تا مرکز رو ببین چقدره

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

دوستان منظورتون از «پرش لینک» چیه؟
    شما اطلاعات مودمو بذار ولی اگر بخام بگم خلاصه میشه این یعنی به خاطر نویز اینترنت قطع بشه

9. 2 کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

سلام دوست من همین هم خطت دیگه بیشتر نمیکشه شما برو به سابت زبر میرایی یا اتینشونو بزنی فکر کنم تا 4 مگ بیشتر نمیکشه نویزت هم بده 9 البته اگر این 9 افزایش بدی در واقع رفع نویز کنی تا 4 مگ احتمالا ببندن یه قابلیت هم در مودم هست به اسم adsl tone diagnostic اون دقیق به شما میگه خطت تا چقدر میکشه
    این پست بخون بهت راهنمایی میکنه فاصلت تا مرکز رو ببین چقدره

سلام
    ممنون. لینک جالبی بود. این قابلیتی که فرمودین ADSL Tone Diagnostic رو مودم من نداره ظاهرا. تو تب Diagnostic چیزی به این نام یا مشابه نداشت.
    اگر اساس رو اطلاعات همین سایت speed guide فرض بگیرم. با تعویض سیم کشی تلفن ساختمون بنظرتون چه قدر از نویز خط کم میشه؟
    طبق تجربه و دانش شما، هیچ دستگاهی نیست که بشه به سرخط خونه اضافه کرد و نویز خطوط فرسوده رو کاهش داد؟ همه چی منوط به اسپیلیتره؟ میکرو فیلتری که پارس آنلاین در کنار اسپیلیتر میفروشه دقیقا چیه؟
    Last edited by MITAJOON; 28-12-2015 at 15:22.

11. این کاربر از MITAJOON بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام
    ممنون. لینک جالبی بود. این قابلیتی که فرمودین ADSL Tone Diagnostic رو مودم من نداره ظاهرا. تو تب Diagnostic چیزی به این نام یا ماشبه نداشت.
    اگر اساس رو اطلاعات همین سایت speed guide فرض بگیرم. با تعویض سیم کشی تلفن ساختمون بنظرتون چه قدر از نویز خط کم میشه؟
    یعنی هیچ دستگاهی نیست که به سر خط خونه اضافه کرد و بشه نویز خطوط فرسوده رو کاهش داد؟ همه چی منوط به اسپیلیتره؟
    واقعیتش خودم تا الان ندیدم اسپیلتر نویز گیر باشه چرا در صورتی که تلفن و مودم با هم از یک خط استفاده کنند باعث میشه نویز در ارتباط تاثیری نداشته باشه
    حالا شما فاصله ای که اون سایت زده رو چک کردید درست زده؟
    چون شما میراییتون بد 54 و فکر کنم تا 4 مگ نمیکشه
    راه های کاهش نویزو میگم شما برید چک کنید یه راه دیگه هم هست که اگر حال داشتید برید دم جعبه تست کنید و ببیند این اعداد چقدر تغییر می کنند و یه راه دیگر هم هست که یه کابل مستقیم برای مودم بکشید اسپلیتر هم نیاز نیست

13. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    مالزی-جوهور بحرو

پيش فرض

واقعیتش خودم تا الان ندیدم اسپیلتر نویز گیر باشه چرا در صورتی که تلفن و مودم با هم از یک خط استفاده کنند باعث میشه نویز در ارتباط تاثیری نداشته باشه
    حالا شما فاصله ای که اون سایت زده رو چک کردید درست زده؟
    چون شما میراییتون بد 54 و فکر کنم تا 4 مگ نمیکشه
    راه های کاهش نویزو میگم شما برید چک کنید یه راه دیگه هم هست که اگر حال داشتید برید دم جعبه تست کنید و ببیند این اعداد چقدر تغییر می کنند و یه راه دیگر هم هست که یه کابل مستقیم برای مودم بکشید اسپلیتر هم نیاز نیست

فاصله رو ظاهرا درست تشخیص داده. در همین حدود 3-3.5 کیلومتر باید باشه. البته گوگل مپ فاصله 3 کیلیومتری رو برای مسیر پیاده تخمین میزنه. نمیدونم کابل کشی به چه شکلی صورت میگیره.
    و با این میرایی 54.5 بله ماکزیمم سرعت ممکن برای من (ADLS+2 max speed=4061kbps) حساب شد.
    راستش من نقل قولمو یکم ویرایش کرده بودم. بنظر شما با تغییر سیم کشی ساختمون، نویز خط چقدر کاهش پیدا میکنه؟ البته میدونم قطعی نمیشه گفت. حدس شما برام مهمه.
    Last edited by MITAJOON; 28-12-2015 at 15:33.

تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

فاصله رو ظاهرا درست تشخصی داده. در همین حدود 3-3.5 کیلومتر باید باشه. البته گوگل مپ فاصله 3 کیلیومتری رو برای میبر پیاده تخمین میزنه. نمیدونم کابل کشی به چه شکلی صورت میگیره.
    و با این میرایی 54.5 بله ماکزیمم سرعت ممکن برای من (ADLS+2 max speed=4061kbps) حساب شد.
    راستش من نقل قولمو یکم ویرایش کرده بودم. بنظر شما با تغییر سیم کشی ساختمون، نویز خط چقدر کاهش پیدا میکنه؟ البته میدونم قطعی نیمشه گفت. حدس شما برام مهمه.
    پیج کاهش نویزو خوندید اونجا گفته یه سری عوامل هست که باعث کاهش نویز میشه مثلا استفاده از تلفن بی سیم،یا عبور کابل تلفن از کنار کابل برق و...
    اگر همه اینا رو اصلاح کردید و دیدید مشکلی نیست اونوقت به فکر کابل باشید شاید پوسیدگی داشته باشه
    گفتم میتونید برید با 1 متر کابل سر خط هم تست کنید اونجا مشخص میشه مشکل از سیم کشی خونه هست یا نه یا اینکه یه کابل دیگه برای مودم از جعبه بکشید تا خود مودم و از کنار کابلای برق هم ردش نکنید
    نظرم اینه که میرایی یا اتینیشن ربطی به نویز نداره چون دیدم با طرف اتینیشنش 54 بوده ولی snr 30

16. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •