تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 42 اولاول ... 31373839404142 آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 413

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل 2013-2014

داره خودمونی میشه rezahashtpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

معراج بالاخره با دست های پشت پرده هم لیگ کلاسیک هم لیگ هد تو هد رو از ما گرفت
    الان نتایج رو ندیدم ولی در هر صورت تبریک میگم به اون دو نفری که قهرمان این دو لیگ شدن

هفته قبل تیم رقیبم توی کلاسیک با بازیکنای من سیتی قهرمانی رو ازم گرفت
    من الان حس لیورپولی های رو دارم و واقعا قهرمانی توی مشتم بود
    اون تیم هایی که تبانی کردن خودشون بیان اعتراف کنن ازشون امتیاز کم نمیشه
    کاملا درست حدس زدی وسطای لیگ بهم pm داد گفت بیا تو کلاسیک این vahid game اول نشه
    قراره فصل بعد واسم اکانت ultimate شو بخره !

2. 2 کاربر از rezahashtpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت AMIRITO's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

آقا به پدیده ی مسابقات جایزه نمیدن؟
    بچه های ما بدون ادعا اومدن و نایب قهرمانی رو کسب کردن
    ایشالا فصل بعد میریم لیگ قهرمانان
    جا داره تشکر ویژه ای بکنم از توره و سوارز و استوریج که از هفته اول با من بودن و همینطور از ژکو که با قیمت کم و بدون ادعا اومد و بیشترین کمک رو به تیم کرد

4. 5 کاربر از AMIRITO بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

آقا به پدیده ی مسابقات جایزه نمیدن؟
    بچه های ما بدون ادعا اومدن و نایب قهرمانی رو کسب کردن
    ایشالا فصل بعد میریم لیگ قهرمانان
    جا داره تشکر ویژه ای بکنم از توره و سوارز و استوریج که از هفته اول با من بودن و همینطور از ژکو که با قیمت کم و بدون ادعا اومد و بیشترین کمک رو به تیم کرد
    اینا رو دیدید که توی امتحان از روی یکی دیگه تقلب می کنن ولی آخرش نمره شون از اون بیچاره بیشتر میشه ؟
    قضیه این داداشه ماست

6. 5 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه خسته نباشیدم به وحید میگم من اگه جاش بودم سری بعد شرکت نمی کردم . تقریبآ دو سوم بازی ها رو صدر بود ولی در آخر آب قطع شد
    والا من ناراحت نیستم و از اول برای قهرمانی نیومدم و بیشتر برای ارائه بازی های زیبا اومدم
    با این بودجه کم و این ناداوری ها و تبانی ها دیگه از این بازیکنانم بیشتر از این توقع نداشتم

راستش مهم اینه که دور هم جمع میشیم و توی یه فصل فوتبالی یه رقابت جالبی بین ما وجود داره
    فکر کنم این دور هم جمع شدن و جذابیتی که خود فوتبال فانتزی داره و اینکه همیشه توی حال و هوای لیگ انگلیس هستی خودش مهمتر از قهرمانی باشه
    به نظرم برای فصل بعد میشه تاپیک رو بلافاصله بعد از شروع شدن رسمی فوتبال فانتزی زد و تبلیغات لازم برای جذب کاربرا هم انجام بشه که همه دیگه به موقع به لیگ هد تو هد و کلاسیک اضافه بشن به خصوص هد تو هد که دیگه کلا بعد از شروع مسابقات امکان اضافه شدن نداره
    در مورد لیگ کلاسیک هم اگه محدودیت زمانی در نظر گرفته بشه یکمی بهتره

البته اون پیشنهادی که قبلا دادم شاید پیشنهاد خوبی باشه
    یعنی در مورد لیگ هد تو هد که دو سه تا لیگ پی سی ورلد درست کنیم و تعداد تیم ها توی هر لیگ 20 تا باشه تا دقیقا بشه مثل یه لیگ که همه تیم ها با هم رفت و برگشت بازی می کنن

8. 7 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

آقا تبریک به قهرمانان عزیز! دم همگی هم گرم خیلی خوب بود!

برنامه مرنامه واسه جام جهانی چیه؟ این خوبه؟ :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوریاست این؟ خوبه به نظرتون؟ زحمت تاپیک ایناش رو بکشه به نفر. سایت ورزش3 هم این روزها راه میندازه جام جهانیش رو...

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا تبریک به قهرمانان عزیز! دم همگی هم گرم خیلی خوب بود!

برنامه مرنامه واسه جام جهانی چیه؟ این خوبه؟ :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه جوریاست این؟ خوبه به نظرتون؟ زحمت تاپیک ایناش رو بکشه به نفر. سایت ورزش3 هم این روزها راه میندازه جام جهانیش رو...
    به زودی تاپیک مربوط به اون زده میشه
    حتما دوستانی که توی این فوتبال فانتزی بودن توی فوتبال فانتزی جام جهانی هم شرکت کنن

11. 3 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به سایت یه سری بزنید الان برای فصل بعدی هم میشه تیم تشکیل داد
    یکمی بازیکنا رو نگاه کردم هنوز لیست نقل و انتقالات کامل آپدیت نشده یعنی مثل سال های قبل دو سه روز بعد از اینکه یه بازیکن انتقالش قطعی شد اونو اضافه می کنن که شاید دلیلش این باشه که باید مبلغ بازیکن توی فوتبال فانتزی دقیق تعیین بشه
    الان مثلا بازیکنایی که فصل قبل توی لیگ خیلی خوب بودن گرونتر شدن همین طور بازیکنایی که از لیگ های دیگه اضافه شدن مبالغشون جالب تعیین شده

16 آگوست لیگ برتر شروع میشه یعنی حدودا یه ماه دیگه
    فک کنم دیگه کم کم باید تاپیک جدید هم زده بشه تا اون جا یه فصل قشنگ دیگه رو شروع کنیم
    یه نفر زحمتشو بکشه تا اون جا در مورد چگونگی تشکیل لیگ هم صحبت کنیم تا این فصل شاید یه لیگ بزرگتری هم داشته باشیم و کلا هر چه زودتر تاپیک زده بشه اطلاع رسانی هم بهتر میشه...

13. 6 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rezahashtpa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به سایت یه سری بزنید الان برای فصل بعدی هم میشه تیم تشکیل داد
    یکمی بازیکنا رو نگاه کردم هنوز لیست نقل و انتقالات کامل آپدیت نشده یعنی مثل سال های قبل دو سه روز بعد از اینکه یه بازیکن انتقالش قطعی شد اونو اضافه می کنن که شاید دلیلش این باشه که باید مبلغ بازیکن توی فوتبال فانتزی دقیق تعیین بشه
    الان مثلا بازیکنایی که فصل قبل توی لیگ خیلی خوب بودن گرونتر شدن همین طور بازیکنایی که از لیگ های دیگه اضافه شدن مبالغشون جالب تعیین شده

16 آگوست لیگ برتر شروع میشه یعنی حدودا یه ماه دیگه
    فک کنم دیگه کم کم باید تاپیک جدید هم زده بشه تا اون جا یه فصل قشنگ دیگه رو شروع کنیم
    یه نفر زحمتشو بکشه تا اون جا در مورد چگونگی تشکیل لیگ هم صحبت کنیم تا این فصل شاید یه لیگ بزرگتری هم داشته باشیم و کلا هر چه زودتر تاپیک زده بشه اطلاع رسانی هم بهتر میشه...
    ممنون از وجید عزیز که خبر داد ! من خودم جز اعضای جدیدم اینجا ، زیاد هم بچه ها رو نمیشناسم اما سعی کنیم تو این فصل جدید بیشتر تو این تاپیک بیایم ، همین وقتی که بعضی بچه ها میذارن و اینجا مطلب میذارن خیلی ارزش داره .من از تکتکشون تشکر میکنم !
    شدیدا هم امیدوارم کارهای عضو گیری قوی انجام بشه تا یه لیگ پر طراوتو داشته بشیم ! مخصوصا هد تو هد که خیلی جذاب میشه ( البته خودم سال پیش نبودم )

15. این کاربر از rezahashtpa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن های فوتبال eman619rv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    ϟ♄iяaz

پيش فرض

دوستان خواهشا همه نظر خودشون رو بدن تا بدونیم لیگ رو به چه شکل برگذار کنیم. چون یه سری اعتراض هاپیش اومد و اینکه خب بعضی ها تیم هاشون رو ول کردن و اتفاق هایی که روی جذابیت لیگ تاثیراتی هم گذاشت.

نظر من اینه که یه لیگ اصلی بسازیم که مثه روال قبل تا اخر لیگ باز باشه تا اینکه بتونیم پذیرای همه اعضای انجمن باشیم و از پتناسیل ها هم استفاده بشه.
    ولی برای اینکه یه رقابت جدی و خیلی خوب بین بچه هایی که لیگ رو جدی تر میگیرن اتفاق بیافته یه راهکار دارم...
    ما 38 هفته توی لیگ فانتزی خواهیم داشت،8 هفته اول رو صرف عضو گیری و تعیین سطح تیم ها میکنیم و بعد 8 هفته 16 تیم اول رو در قالب یه لیگ جدید قرار میگیرن. اینجوری هم بازی ها رو میشه رفت و برگشت برگذار کرد که جذابیت لیگ رو هم بالاتر نگه میداره.

من نظرم روی این دوتا لیگی بود که بالا توضیح دادم اما چندتا راهکار دیگه هم هست. یه موردش اینکه از همون اول ظرفیت لیگ ها رو 20 قرار بدیم و بلافاصله که ظرفیت پر شد اون لیگ قفل بشه و لیگ جدید احداث بشه که اینجوری به احتمال دارای 2تا 3 تا لیگ موازی میشیم. بدی که این روش داره اینکه امکان داره یه لیگ خیلی قوی بشه یکی خیلی ضعیف، یکی خیلی فعال و دیگری غیر فعال اونوقت اون وسطا چندتا تیم تباه میشن

منتظر نظرات دوستای گل هستیم
    Last edited by eman619rv; 20-07-2014 at 03:37.

17. 6 کاربر از eman619rv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هد تو هد رو 20 تیمی برگزار کنیم ! که بشه یک عده ای رو دبل کرد !

ببینید سال قبل من توی هد تو هد 5 تا بازی اولو پشت سر هم باختم ولی بازم ادامه دادم ! در حالی که هر دفه برای هر مسابقاتی فانتزی تشکیل میشه یک عده ایی بعد از اینکه 2 یا نهایتا 3 راند بد نتیجه میگیرن تیمو ول می کنن و سطح لیگ و مسابقه و ... بشدت پایین میاد !

ما 38 هفته توی لیگ فانتزی خواهیم داشت،8 هفته اول رو صرف عضو گیری و تعیین سطح تیم ها میکنیم و بعد 8 هفته 16 تیم اول رو در قالب یه لیگ جدید قرار میگیرن. اینجوری هم بازی ها رو میشه رفت و برگشت برگذار کرد که جذابیت لیگ رو هم بالاتر نگه میداره.
    ایده خوبیه اما قول میدم بعد از نهایتا 5 هفته نهایتا 20 تیم ادامه میدن که با همونا میشه یه لیگ خوب تشکیل داد !

19. 4 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •