تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 62 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 616

نام تاپيک: iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

آخر فروم باز A.IvI.I.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

وقتی با 2 میلیون میشه گوشی با بهترین امکانات رو گرفت چرا باید 4 میلیون پول بالای ایفون بدیم!؟
    بار ها این سوال رو از طرفدارای اپل کردم از هر 10 تا 9 تا جواب دادن کلاس داره

2. این کاربر از A.IvI.I.N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه keymaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    سوال جالبی بود !

پيش فرض

این آنلاک فکتوری قرار نیست توو آمریکا بیاد ؟! خسته شدیم

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

وقتی با 2 میلیون میشه گوشی با بهترین امکانات رو گرفت چرا باید 4 میلیون پول بالای ایفون بدیم!؟
    من جواب میدم هیچ کدوم به درد ما نمیخوره. چون در هر دو حالت بیشتر امکاناتش پرت میره. اون چیزایی هم که تو ایران واسه ماها لازم میشه و بهترین امکانات میدونیم رو هیچ کس تو دنیا بهش فکر هم نمیکنه.
    برتری هر چیزی رو نباید از طرفداراش سنجید. اونم تو جایی که اکثریت اونها اطلاعی از تکنولوژی ندارند.

5. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

خش پذیری سریع آیفون 5 هم مشکلیه در حد همون بدنه شکننده آیفون 4. یه چیزی گفته شد و چند تا فیلم گرفته شده و مقالاتی نوشته شد و دیگه تموم، چند هفته ست که دیگه چیزی نشنیدیم. بعد از گذشت بیشتر از 40 روز، اگر قرار بود مشکل خیلی جدی باشه به طور قطع حتما یه پاسخ رسمی از طرف اپل داشتیم. ولی تنها چیزی که بوده فقط جواب به یه ایمیل بوده و بس.
    تو جریان مشکل آنتن دهی فقط 3 هفته از عرضه گذشت که کنفرانس برگزار شد!
    علت عمده گرون بودن آیفون تو ایران جدای از بحث ارزش کم پول به خاطر نحوه وارد کردن و نبود نمایندگی رسمی هست. توی بقیه جاهای دنیا آیفون اغلب با قرارداد فروخته میشه که کلاً بحث جدایی داره و نمیشه مثلاً با قیمت 800 دلاری و 500 دلاری مقایسه کرد. فروش 5 میلیونی توی چند روز نشون میده مردم علاوه بر اینکه به اپل اعتماد دارند از قیمت آیفون هم ناراضی نیستند.
    در کل شما دارید شرایط ایران رو صرفاً از لحاظ قیمت و نحوه استفاده گوشی ها بررسی میکنید که اگه از این دید باشه حرفتون درست هست. ولی در بقیه دنیا اینطور نیست.
    عزیز این مشکلیه که وجود داره. حتی این ایفون استادمون که باهاش کار کردم هم در قسمت کناری نزدیک به دوربین یک تیکه از رنگش پریده بود!
    بحث اینجا مقایسست! که دوستان انجام میدن .
    بارها هم دیده شده که این مقایسه اشتباهه. این که بگیم آیفون گوشی بدیه ،اشتباهه. اما بگیم بهترین تلفن همراه،نه تنها اشتباه،اغراق هم هست.
    پس چرا همچین ایراداتی به تولید کننده دیگر امریکایی(موتو) وارد نیست؟
    چون موتو با این که چیز گرونی رو تولید میکنه ،اما تمام سعیش رو برای بی نقص کردن اون میزاره. مثلا Razr M جلی بین رو دریافت میکنه .در حالی که تو نصف دنیا هنوز عرضه نشده!
    مشکل اینجاست که برند اپل،مورد قبول ترین برند در دنیاست،اما چیزی رو تولید کرده که در سطح و اندازه این برند نیست.و این قبول کردنش سخت نیست!
    ما میگیم که همش حل میشه. اما در این برهه از زمان. نمیتونیم بگیم بهترین گوشی هست ! یکی از بهترین هاست!

7. 2 کاربر از h!tman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

من خیلی بد از گوشی محافظت میکنم .... تا الان یه خش کوچیک هم رو گوشیم نیفتاده
    جالبه برای اپل خش میشه پیراهن عثمان و برای برندای دیگه .... تفاوت همین جاست دیگه

اون دوستمون که ادعای اطلاعاتش میشه و دیگران متهم به ندونستن میکنه معیار خودشون برای خرید گوشی هسته و بنچمارک هست
    جالبه واقعا ...

فک کنم خیلی وقته دوران کلاس و خز بودن و این حرفا گذشته
    دیگه همه دسترسی به انواع و اقسام منابع اطلاعاتی دارن و میبینن و انتخاب میکنن
    این حرفا تاریخ مصرفش خیلی وقته تموم شده

9. این کاربر از ^^ hiti ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Mool Tee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Does it Matter?

پيش فرض

این قضیه گیر دادن به اپل مثل فوتبال میمونه برای مثال تیمی مثل بارسلونا یا رئال مادرید اگه از یه تیم ببازن یعنی دیگه تمومه این تیم ایندش تباهه ولی اگه یه تیم درپیت ببازه اصلا کسی نمی دونه این تیم وجود داره! درسته سابقه اپل خوبه ولی نمیشه که هیچ اشتباهی نکنه!

در آغاز فعالیت ♣NostradamuS♣'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

اخیرا گزارشهای متعددی شده مبنی بر خراب شدن کلید پاور در آیفون 5 بعد از چند هفته استفاده!
    آخرین مورد: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Last edited by ♣NostradamuS♣; 12-11-2012 at 16:19.

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

عزیز این مشکلیه که وجود داره. حتی این ایفون استادمون که باهاش کار کردم هم در قسمت کناری نزدیک به دوربین یک تیکه از رنگش پریده بود!
    بحث اینجا مقایسست! که دوستان انجام میدن .
    بارها هم دیده شده که این مقایسه اشتباهه. این که بگیم آیفون گوشی بدیه ،اشتباهه. اما بگیم بهترین تلفن همراه،نه تنها اشتباه،اغراق هم هست.
    پس چرا همچین ایراداتی به تولید کننده دیگر امریکایی(موتو) وارد نیست؟
    چون موتو با این که چیز گرونی رو تولید میکنه ،اما تمام سعیش رو برای بی نقص کردن اون میزاره. مثلا Razr M جلی بین رو دریافت میکنه .در حالی که تو نصف دنیا هنوز عرضه نشده!
    مشکل اینجاست که برند اپل،مورد قبول ترین برند در دنیاست،اما چیزی رو تولید کرده که در سطح و اندازه این برند نیست.و این قبول کردنش سخت نیست!
    ما میگیم که همش حل میشه. اما در این برهه از زمان. نمیتونیم بگیم بهترین گوشی هست ! یکی از بهترین هاست!
    شما میخواید حرف بی منطق رو با منطق به کرسی بشونید. صد بار دیگه هم بهتون جواب بدم نظرتون عوض نمیشه.
    من وجود این مشکل رو انکار نکردم. برای چندمین بار میگم اگر مشکل خش برداشتن آیفون 5 خیلی جدی بود تا الان حتماً یه واکنش رسمی از طرف اپل رخ میداد. مثال بارز این قضیه اپلیکیشن Maps هست که به هر دلیلی واسه کاربر نقص بود، طبیعی هم نبود، توی دیوایس های دیگه هم وجود نداشت. پس اپل مجبور بود و باید عذرخواهی میکرد. ولی در مورد خش برداشتن شرایط اینطور نیست.
    شما هر طور دوست دارید راجع به اپل و آیفون قضاوت یا استدلال کنید برای من مهم نیست. چیزی که واقعیته اینه که اپل بین بقیه کمپانی ها از همه خوشنام تر و قابل اعتماد تره و محصولاتش هم ماندگاری بیشتری تو بازار دارند. این رو آمار فروش و درصد رضایت کاربران داره نشون میده.
    دریافت کردن آپدیت Razr M اصلاً و ابداً کار خارق العاده ای نیست. گوشی که سپتامبر 2012 معرفی بشه و 550 دلار قیمت بخوره (گرون قیمت هم نیست) واقعاً زشتشه که نتونه آپدیت بشه. تازه به طور پیشفرض هم روش 4.0.4 هست نه Jelly Bean. اگه بخوایم با سیستم آپدیت آیفون مقایسه کنیم که دیگه مشخصه و نیازی نیست بگم.

13. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

علی جان فکر میکنم مشکل خش برداشتن آیفون کمی جدی بوده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

در حدی نبوده که درصد زیادی از کاربرها ازش ناراضی باشن و به سرویس پشتیبانی اپل زنگ بزنند و در پی اون واکنش جدی و رسمی یا حتی کنفرانس مطبوعاتی از اپل ببینیم.

16. این کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •