تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 87 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 870

نام تاپيک: Dota 2

حـــــرفـه ای Arrowtic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

نه Mastery یا Rune نداره .
    همه 10 نفر تو بازی عین هم هست امکاناتشون و چیزی که نتیجه رو تعیین میکنه میزان بلد بودنشون و هیروهاست . یعنی یه کسی که اکانت دوتا2 ـش لول 200 هست(محدودیت لول نداره) فرقی با کسی که لولش 1 هست نداره تو بازی .
    Ranked هنوز نه ولی ممکنه در آینده بیاد البته منظورم به صورت تکی هست چون 5 به 5 داره . در بخش Community میشه تیم ساخت و بعد هر 5 نفر تیم که آنلاین بودن با هم جوین بدن .(با بردن Rating تیمشون بالا میره و با باختن پایین تر)
    یعنی به صورت Solo Queue هنوز نیومده ولی Team Queue اومده .
    هر تیمی لوگو میتونه بذاره که تو بیسش و اول Lane هاش لوگوشون رو زمین حک میشه .
    سوال آخرتون رو متوجه نشدم .
    فرق کسی که پول میده با کسی که پول نمیده برای بازی فقط Item Set ها(یه چی تو مایه Skin توی لول) و Battle Bonus و Hud هستن و بس !(همشون ظاهری هستن و تاثیری تو بازی اصلا ندارن . Battle Bonus هم باعث میشه آخر بازی EXP بیشتر بگیرید ولی مثل لول نیست که Level آدم مهم باشه یعنی Elo ی یه لول 100 با یه لول 20 میتونه برابر باشه .(البته نمیشه عددش رو دید و مخفیه)
    تنها سود لول آپ شدن اینه که سر هر لول آپ یه آیتم به آدم میده(منظورم یه آیتم از یه Item Set هست ، یعنی هر بار لول آپ بشید به صورت رایگان یه تیکه ی یک اسکین رو میگیرید مثلا Helm میگیرید برای هیرو که میتونید سرش کنید) . البته آخر هر بازی حتی اگه لول آپ نشده باشید یه شانس هست که یه قسمت یک آیتم ست رو فری بگیرید . من خودم الآن برای مثلا Dragon Knight ـم یه کلاه خود ، یه مچ بند و یه سپر دارم یا برای Windrunner ـم یک تیرکمون .(بازم میگم اینا فقط ظاهری هستن و تاثیری تو قدرت هیرو ندارن دقیقا مثل اسکین های لول)
    درضمن ممکنه Solo Ranked هیچ وقت نیاد چون دوتا2 تمرکزش روی یه Community دوستانست و با بودن چنین سیستمی دعوا ها خیلی زیاد میشن و مردم زیاید حساس میشن به برد و باخت .(ولی وقتی آدم تیم زده اینطور نیست و تیم ها چون کاملا هماهنگن و رندوم جمع نشدن دور هم دعوا توشون پیش نمیاد معمولا)
    به هر حال توی Public Matchmaking بازیکنا با Skill عین هم معمولا تو بازی هستن یعنی مثل Ranked فقط فرقش اینه آخر بازی کسی LP و اینجور چیزا نمیگیره . یعنی یه بازی دور همی و لذت بخش و چالش برانگیز .(یعنی Ranked بزنی ولی برای لذت بردن و نه فقط Gold شدن و اینجور چیزا)

دوستان همون طور که میدونید سایت Playdota فیــلتره . میتونید برای دسترسی بهش بدون چیز شکن از لینک زیر برید :
    79.141.174.38
    Last edited by Arrowtic; 29-08-2013 at 18:11.

2. 4 کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه xSoushiantx's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Arrowtic جان با سپاس از جواب
    يه دست pvp رفتم آقا اين تيم حريف به نظرم خيلي قويتر بودن من كه كلا تعطيل بودم گفتم يه هيرو آسون بردارم sniper برداشتم
    تيم ما دقيقه ٥ سه نفر afk كردن . بعد تيم حريف سه نفر داشتن خيلي خوب بازي مي كردن يكي شبيه volibear بود اسمش يادم رفت چي بود Ursa يادم اومد . يكي life stealer يكيم spirit breaker سه نفري زير تورت مي ريختن سر من له مي كردن . خدا وكيلي من كه lol باز هستم الان يك super noob ! محسوب مي شم تو دوتا
    Last edited by xSoushiantx; 29-08-2013 at 22:31.

داره خودمونی میشه Deadqt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Soaring through the skies

پيش فرض

dota2 یه بدیی که داره اینه که وقتی میکشنت کلی گلد از دست میدی..کلن 6 دست بازی کردم تو این 6تا یه ایتم خوب بیشتر نتونستم بگیرم ایتم خوباش خیلی گرونه تا یکم پول جمع میکنیم بازی تموم میشه

ولی خوبی که داره هیرو هاش یکم جدی ترن نسبت به lol

تو این 6تا بازی هم که رفتم ندیدم کسی فحش بده یا بگه نوب! اگه lol هم مثه dota یکم بیشتر برای ثبت نام پلیرهاش سختگیری میکرد خیلی خوب میشد
    Last edited by Deadqt; 30-08-2013 at 01:12.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

Arrowtic جان با سپاس از جواب
    يه دست pvp رفتم آقا اين تيم حريف به نظرم خيلي قويتر بودن من كه كلا تعطيل بودم گفتم يه هيرو آسون بردارم sniper برداشتم
    تيم ما دقيقه ٥ سه نفر afk كردن . بعد تيم حريف سه نفر داشتن خيلي خوب بازي مي كردن يكي شبيه volibear بود اسمش يادم رفت چي بود Ursa يادم اومد . يكي life stealer يكيم spirit breaker سه نفري زير تورت مي ريختن سر من له مي كردن . خدا وكيلي من كه lol باز هستم الان يك super noob ! محسوب مي شم تو دوتا
    بدشانسی ! : دی
    من تا حالا هیچ وقت یه نفر هم afk نکرده و توی 10 دست اخیرم فقط یه بازی یه نفر Leave داده ! البته یه دلیلش اینه که شما Elo ت پایینه اول بازی . یه چند دست که خوب بازی کنی Elo ت بره بالا آدمای حرفه ای تر که اهل لیو و afk نیستن میان تو بازی .
    dota2 یه بدیی که داره اینه که وقتی میکشنت کلی گلد از دست میدی..کلن 6 دست بازی کردم تو این 6تا یه ایتم خوب بیشتر نتونستم بگیرم ایتم خوباش خیلی گرونه تا یکم پول جمع میکنیم بازی تموم میشه

ولی خوبی که داره هیرو هاش یکم جدی ترن نسبت به lol

تو این 6تا بازی هم که رفتم ندیدم کسی فحش بده یا بگه نوب! اگه lol هم مثه dota یکم بیشتر برای ثبت نام پلیرهاش سختگیری میکرد خیلی خوب میشد
    خوب نباید زیاد بمیرید ! همیشه توی درگیری من وقتی شرکت می کنم که بدونم نمی میرم یا اگه میمیرم هم حتما بقیه رو میکشیم(اینطوری میدونم در مجموع گلد گیرم میاد) .

بعدشم خیلی مهمه که با هر هیرویی نپرید وسط مثلا Sniper هیچ وقت نباید فایت رو شروع کنه(Initiator نیست) و همیشه باید بذارید وقتی بقیه درگیر شدن تازه شما خودتو نشون بدی اینطوری همه رو شما زوم نمی کنن .(بعدا که Shadow Blade ببندی تا زوم کردن روت Invisible می کنی در میری)
    دلیل فحش کم همینه که بازی سیستم Ranked به صورت Solo نداره و فقط به صورت Premade و Team Queue داره که خوب میدونیم تو تیم ها دعوا نیست .

درضمن توی دوتا2 یه سیستم داریم به نام Pause ، وقتی یه نفر لیو میده معمولا بازی رو با زدن F9 متوقف می کنن(اینطوری اون تایمره 5 دقیقه ای هم متوقف میشه) ، و صبر می کنن ریکانکت کنه . من در شاید 90% بازی هایی که یه نفر Leave داده سریع Pause کردن یاراش(و جالبه که هیچ کسی Resume نکرده یعنی همه 9 نفر منتظر موندیم تا یارو ریکانکت کنه و مزه بازی نره) و بعدشم یارو ریکانکت کرده و بازی رو ادامه دادیم .
    Last edited by Arrowtic; 30-08-2013 at 07:09.

6. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

Last hit نميشه زد مخصوصا اوائل بازي كه لولت پايينه ! توي lol خيلي راحت تره last hit . اعصاب من خورد ميشه سر اين last hit !

8. این کاربر از xSoushiantx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

Last hit نميشه زد مخصوصا اوائل بازي كه لولت پايينه ! توي lol خيلي راحت تره last hit . اعصاب من خورد ميشه سر اين last hit !
    یه کم بیشتر بازی کنید با هیرو قلقش دستتون میاد . من هم اولین دستام با هر هیرویی دردسر داشتم ولی به تدریج قلقش اومد دستم و دیگه یونیتا از دستم در نمیرن .

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

آپدیت 8/25 آخرین آپدیته؟ آپدیت جدید نیومده بعدش؟

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

آپدیت 8/25 آخرین آپدیته؟ آپدیت جدید نیومده بعدش؟
    8/28 هم یکی بود .

12. این کاربر از Arrowtic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آقا آي دي بدين add كنم با هم بازي كنيم هم ياد بگيرم.

تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Westeros

پيش فرض

من آیدیم همین Arrowtic هست .
    ولی معمولا Premade میریم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •