تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 47 اولاول ... 31373839404142434445 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 469

نام تاپيک: DLNA - آموزش تصویری راه اندازی Media Server

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز اپ پلکس برای تی وی های سامسونگ نه از اپ استور سامسونگ و نه از داخل اسمارت هاب قابل دانلود نیست.راهی برای نصبش روی تی وی سراغ دارید؟اگر دارید خود اپ رو هم جایی آپ کنید یا لینک قابل داونلود بدید.

در ضمن اپ نرم افزار Mezzmo بهترین اپی بود که من دیدم. میتونه به صورت ریموت از روی دیوایس اندرویدی فایل های شر شده از روی مدیا سرور رو روی تی وی اجرا کنه و به راحتی هم میتونید هر نقطه ای از حتی سنگین ترین فیلم ها رو هم جلو عقب کنید در حالیکه در موارد دیگه همچین آپشنی نیست.
    من از این اپ در ترکیب با مدیا سرور سامسونگ لینک بر روی پی سی استفاده کردم و نه مشکل زیر نویس داره نه افت کیفیت و سرعت.
    فقط اپ 4 دلار قیمتشه و ترایلش هم 15 روز بیشتر نیست.
    کسی راهی داره برای خرید دایمی این اپ یا داون نسخه کرک شده یا نسخه مشابه همچین چیزی که حالت ریموت کنترل برای مدیا سرور رو داشته باشه؟
    با servii کار کن مجانی و میتونی زیر نویس فارسی رو با یه اموزش کوچیک رو تلویزیونت داشته باشی اموزش هم اگر اشتباه نکنم تو پستهای قبلی کامل گذاشتم

2. این کاربر از majidgolizadeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت termes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

با servii کار کن مجانی و میتونی زیر نویس فارسی رو با یه اموزش کوچیک رو تلویزیونت داشته باشی اموزش هم اگر اشتباه نکنم تو پستهای قبلی کامل گذاشتم
    عزیز مشکلی با زیر نویس ندارم. با سامسونگ لینک همه چیز خیلی عالی و اوکیه.فقط دنبال یه اپ ریموت آندرویدی مثل متزمو هستم.
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

عزیز مشکلی با زیر نویس ندارم. با سامسونگ لینک همه چیز خیلی عالی و اوکیه.فقط دنبال یه اپ ریموت آندرویدی مثل متزمو هستم.
    ممنون
    سامسونگ لینک ی برنامه مدیاسرور هست دوستان؟
    لطفا لینک دانلود بدین
    ممنون

Sent from my LT18i

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سامسونگ لینک ی برنامه مدیاسرور هست دوستان؟
    لطفا لینک دانلود بدین
    ممنون

Sent from my LT18i
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر من بهترین مدیا سروره برای تی وی های سامسونگ.
    من با اپ اندرویدی bubbleupnp هم به عنوان ریموتش استفاده میکنم حرف نداره واقعا

6. این کاربر از termes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از نظر من بهترین مدیا سروره برای تی وی های سامسونگ.
    من با اپ اندرویدی bubbleupnp هم به عنوان ریموتش استفاده میکنم حرف نداره واقعا
    بعنوان ریموت توصیه میکنم از Samsung remote control استفاده کنی که دقیقا ریموت سامسونگه در سه حالت game, media control و full control

Sent from my LT18i

8. این کاربر از hamidreza_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

بعنوان ریموت توصیه میکنم از Samsung remote control استفاده کنی که دقیقا ریموت سامسونگه در سه حالت game, media control و full control

Sent from my LT18i
    کنترلی که شما فرمودید برای تی وی خوبه.من کنترلی میخوام که مدیا سرور رو کنترل کنه.مثلا به فایلی که در حال استریمه دستور بده بره به آخر فایل یا بیاد وسطش .یا فایل رو انتخاب و روی رندرر که در اینجا تی وی هستش پخش کنه و از این قبیل.
    کاری به کنترل بیسیک برای تی وی ندارم.برای اون اپ زیاده .یکیش همین که فرمودید شما

10. این کاربر از termes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

با سلام
    اگه تیوی پورت لن داره ولی امکان dlna نداره بازم میشه این دو رو با هم مشترک کرد توسط لن و همون کیفیت dlna رو داره. فرقشون تو چیه؟ غیر از امکان اتصال بیسیم؟
    امکان تصویر در تصویر یعنی چی؟ به چه دردی میخوره؟
    اگه مثلا کانال یک باشی و بخوای بدون تعویض کانال از محتویات کانالهای دیگه با خبر شی امکانی هست که تصویر کوچکی از باقی کانالها رو همون کانال فعال داشته باشی؟
    Last edited by sorena_hi; 03-07-2014 at 10:52.

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

سلام
    من میخوام با توجه به راهنمایی شما تلویزیون بخرم. تلویزیون f5570 سامسونگو میخواستم بخرم.
    تلویزیون f5570 سامسونگ پورت لن داره ولی اتصال وای فایش از طریق دانگل wifi هستش منم میخوام یه تیوی ارزان بخرم که کیفیت صدا و تصویرش خوب باشه و امکان dlna داشته باشه واسه دیدن فیلمهام توی تیوی ولی امکان اتصال به اینترنت و سه بعدی و بقیه اش واسم مهم نیس. دانگل حدود 80 تومنه و اصلا نمیدونم چی هست؟
    کامپیوترم هم مال 7سال پیشه معمولیه و رم 2 گیگم بیشتر نداره الان ویندوز 8.1 روش نصبیدم ظاهرا باید واسه استفاده از امکان dlna کامپیوتر قویتر باشه. حالا نمیدونم باید کجای سیستممو ارتقا بدم؟
    یه دستگاه هاب دارم که dlink des-100sd هستش که دو تا پورت لن خالی داره و یه مودم معمولی هم دارم که به دستگاه هاب وصله که با این هاب پدرم و من از اینترنت مشترک استفاده میکنیم.
    حالا به نظرتون اگه این تیوی رو بخرم میتونم با کابل لن، تیوی و پی سی رو با هم مشترک کنم؟ اصلا اگه تیوی و پی سی با لن به هم متصل شن ولی تیوی امکان dlna نداشته باشه این اشتراک انجام میشه؟ این تیوی این امکان رو داره؟ یا به گزینه دیگه ای فکر کنم که وای فای بدون دانگل داشته باشه؟ شما بگین مثل چی؟ که همین رنج قیمت باشه.
    یه سوال مهم اگه با امکان dlna فیلمی رو روی تیوی فرستادیم مثلا یه کارتون که بچه ها ببینن اونوقت همزمان میشه خودمون با پی سی فیلم نبینیم و کار دیگه ای انجام بدیم یا در حالت اشتراک باید همه سیستمهای درگیر همون مورد مشترک رو ببینن؟
    کابلی وجود داره که یه سرش سر usb و سر دیگه اش فرم hdmi باشه که یه سرش به کیس یا هارد اکسترنال و سر دیگه اش به پورت hdmi تیوی وصل شه اینطوری اگه تیوی امکان وای فای و dlna نداشته باشه میشه بازم فایلهای توی کامپیوترو توی تیوی دید؟ این کار عاقلانه هست؟ اونوقت میشه فیلمو از طریق تیوی جلو عقب برد یا باید پی سی این کارو بکنه؟ و اونوقت میشه یکی با تیوی فیلم ببینه و یکی با پی سی کار دیگه ای انجام بده.
    میدونم سوالام مبتدی، متعدد و زیاد شد ببخشید.
    گیج موندم واسه خرید تیوی.
    لطفا راهنمایی کنید. دعاگوتون هستم.
    ممنونم
    Last edited by sorena_hi; 03-07-2014 at 10:45.

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    من میخوام با توجه به راهنمایی شما تلویزیون بخرم. تلویزیون f5570 سامسونگو میخواستم بخرم.
    تلویزیون f5570 سامسونگ پورت لن داره ولی اتصال وای فایش از طریق دانگل wifi هستش منم میخوام یه تیوی ارزان بخرم که کیفیت صدا و تصویرش خوب باشه و امکان dlna داشته باشه واسه دیدن فیلمهام توی تیوی ولی امکان اتصال به اینترنت و سه بعدی و بقیه اش واسم مهم نیس. دانگل حدود 80 تومنه و اصلا نمیدونم چی هست؟
    کامپیوترم هم مال 7سال پیشه معمولیه و رم 2 گیگم بیشتر نداره الان ویندوز 8.1 روش نصبیدم ظاهرا باید واسه استفاده از امکان dlna کامپیوتر قویتر باشه. حالا نمیدونم باید کجای سیستممو ارتقا بدم؟
    یه دستگاه هاب دارم که dlink des-100sd هستش که دو تا پورت لن خالی داره و یه مودم معمولی هم دارم که به دستگاه هاب وصله که با این هاب پدرم و من از اینترنت مشترک استفاده میکنیم.
    حالا به نظرتون اگه این تیوی رو بخرم میتونم با کابل لن، تیوی و پی سی رو با هم مشترک کنم؟ اصلا اگه تیوی و پی سی با لن به هم متصل شن ولی تیوی امکان dlna نداشته باشه این اشتراک انجام میشه؟ این تیوی این امکان رو داره؟ یا به گزینه دیگه ای فکر کنم که وای فای بدون دانگل داشته باشه؟ شما بگین مثل چی؟ که همین رنج قیمت باشه.
    یه سوال مهم اگه با امکان dlna فیلمی رو روی تیوی فرستادیم مثلا یه کارتون که بچه ها ببینن اونوقت همزمان میشه خودمون با پی سی فیلم نبینیم و کار دیگه ای انجام بدیم یا در حالت اشتراک باید همه سیستمهای درگیر همون مورد مشترک رو ببینن؟
    کابلی وجود داره که یه سرش سر usb و سر دیگه اش فرم hdmi باشه که یه سرش به کیس یا هارد اکسترنال و سر دیگه اش به پورت hdmi تیوی وصل شه اینطوری اگه تیوی امکان وای فای و dlna نداشته باشه میشه بازم فایلهای توی کامپیوترو توی تیوی دید؟ این کار عاقلانه هست؟ اونوقت میشه فیلمو از طریق تیوی جلو عقب برد یا باید پی سی این کارو بکنه؟ و اونوقت میشه یکی با تیوی فیلم ببینه و یکی با پی سی کار دیگه ای انجام بده.
    ممنونم
    شما یه 6450 سامسونگ بگیر.تفاوت قیمتش اون همه نیست از سری 5 که نیارزه.در مورد دی ال ان ای و سیستم تا ترانسکودینگ و پست پراسسینگ لازم نباشه روی سیستم فشاری نمیاد.یعنی اگر خود تی وی فرمت ها رو پشتیبانی کنه که سری 6 های سامی تقریبا همه چی رو پخش می کنن مشکلی نیست ولی اگر نیاز به ترانسکودینگ باشه سخت میشه.کلا هم ترانسکودینگ درد سره و کیفیت هم جالب نمیشه نسبتا.کنترل فرمت ورودی راحت تره تا تبدیل.
    اتصال بین تی وی و مودم با کابل لم باشه شدیدا سرغت بهتری دارید.پخش به صورت سکند اسکرین رو هم توصیه نمیکنم چون کیفیت پایین تر و معطل شدن هر دو سیستم رو دارید.

14. این کاربر از termes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    ممنونم
    شما یه 6450 سامسونگ بگیر.تفاوت قیمتش اون همه نیست از سری 5 که نیارزه.در مورد دی ال ان ای و سیستم تا ترانسکودینگ و پست پراسسینگ لازم نباشه روی سیستم فشاری نمیاد.یعنی اگر خود تی وی فرمت ها رو پشتیبانی کنه که سری 6 های سامی تقریبا همه چی رو پخش می کنن مشکلی نیست ولی اگر نیاز به ترانسکودینگ باشه سخت میشه.کلا هم ترانسکودینگ درد سره و کیفیت هم جالب نمیشه نسبتا.کنترل فرمت ورودی راحت تره تا تبدیل.
    اتصال بین تی وی و مودم با کابل لم باشه شدیدا سرغت بهتری دارید.پخش به صورت سکند اسکرین رو هم توصیه نمیکنم چون کیفیت پایین تر و معطل شدن هر دو سیستم رو دارید.

16. این کاربر از termes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •