تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 86 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 856

نام تاپيک: اا اخبار AMD اا AMD News اا

پروفشنال millad1388's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    طهران-همیشه در تهرانپارس ...

پيش فرض

یعنی معماری AMD حالا VLIW4 یا 5 از FERMI قویتره؟!!!
    حداقل میتونه وقدرت اینو داره که از یک میلیارد رنگ پشتیبانی کنه! نه مثل NVIDIA از حدود 160میلیون رنگ
    در ضمن من زمانی را گفتم که معماری FERMI نیومده بود و AMD با اسستفاده از Superscalar لرزه به شرکت NVIDIA انداخته بود
    قدرت مطلق گرافیکهای AMD بالاتره ولی چون از تعداد رنگ بیشتری پشتیبانی میکنه پس در عمل فرقی ندارند!
    در ضمن تا وقتی که قیمتهای ATI تو سری4000 اینقدر کم نشده بود من یک چیفورس باز بودم!بعد که قیمت خوب+کیفیت رنگ بالاتر که به همه چیز میارزه رو دیدم رفتم سمت AMD و یکزمانی 4670 بود 110 و 9600 بود 210 تومان!
    حالا هم اگه همین فردا کارتهای گرافیک NVIDIA از 30بیت رنگ پشتیبانی کنند(مثل ATI) منم فردا میرم سمت جیفورس!
    کلا تعصب ندارم و از اشخاصی که بی دلیل طرفداری میکنند هم متنفرم امیدوارم همه ...حتی خودمن منطقی رفتار کنیم

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

خبری از این سری جدید بولدوزر نشد؟
    دنبال هر چی میرم تاخیر میخوره!حودم هم همش تاخیر دارم!هیچی سر وقت نیست!
    حداقل قیمتها رو بگن موردم از بی خبری

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

شما دارید صحبت منو میکنید و با صحبت من فرقی نمیکنه منم دارم حرف شما رو میزنم و در این معماری از دو واحد اجرایی 128 بیتی استفاده میشه برای عملکرد بهتر در اجرای دستور العمل های 256 بیتی
    من صحبتم اینه که گفته شده این پردازنده ها 64 بیتی نیست و 128 بیتی هست
    منظورم طول دستور اجراییه نه تعداد آن
    بعدشم همه ی پردازنده ها 64 بیتی نیست 32 بیتی هم هست
    همشون 64 بیت هست و به صورت نرمافزاری از 32 بیت استفاده میکنند
    شما یک مدل جدید بگو که 32 بیت باشه! 32بیت برای عصر پنتیوم 4 بود!

2. این کاربر از millad1388 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

حداقل میتونه وقدرت اینو داره که از یک میلیارد رنگ پشتیبانی کنه! نه مثل NVIDIA از حدود 160میلیون رنگ
    باز هم همین گفته بدون منبع و بدون مدرک که همه جا (حتی در فروم های دیگه)تکرارش میکنید.... عزیز تا وقتی منبع یا مدرک معتبری برای این گفته ارائه ندی نمیشه به گفته شما اطمینان کرد!

در ضمن من زمانی را گفتم که معماری FERMI نیومده بود و AMD با اسستفاده از Superscalar لرزه به شرکت NVIDIA انداخته بود
    به زمانی چی کار داریم... حال رو نگاه کنید که معماری فرمی به چه قدرتی دست یافته... در تسلیشن که یکی از مهمترین ارکان DX11 هست چه پرفرمنسی داره...

حالا هم که قویترین Single GPU رو Nvidia داره... دومین Single GPU رو هم همین طور!

4. این کاربر از Erfan. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

قدرت مطلق گرافیکهای AMD بالاتره ولی چون از تعداد رنگ بیشتری پشتیبانی میکنه پس در عمل فرقی ندارند!
    در ضمن تا وقتی که قیمتهای ATI تو سری4000 اینقدر کم نشده بود من یک چیفورس باز بودم!بعد که قیمت خوب+کیفیت رنگ بالاتر که به همه چیز میارزه رو دیدم رفتم سمت AMD و یکزمانی 4670 بود 110 و 9600 بود 210 تومان!
    حالا هم اگه همین فردا کارتهای گرافیک NVIDIA از 30بیت رنگ پشتیبانی کنند(مثل ATI) منم فردا میرم سمت جیفورس!
    کلا تعصب ندارم و از اشخاصی که بی دلیل طرفداری میکنند هم متنفرم امیدوارم همه ...حتی خودمن منطقی رفتار کنیم

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

---------- Post added at 07:10 PM ---------- Previous post was at 07:07 PM ----------

دوست من من منظورم سی پی یو های الان نبود من در حالت کلی گفتم که سی پی یوهای 32 بیتی هم هست همون قدیمیا
    شما به صحبت های من دقت نمیکنید من اکثر صحبت هام در حالت کلی بود و صرفا مربوط به سی پی یو های این دوره نبود
    به جز واحدهای اجرایی دوتا 128 بیتی

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

باز هم همین گفته بدون منبع و بدون مدرک که همه جا (حتی در فروم های دیگه)تکرارش میکنید.... عزیز تا وقتی منبع یا مدرک معتبری برای این گفته ارائه ندی نمیشه به گفته شما اطمینان کرد!

به زمانی چی کار داریم... حال رو نگاه کنید که معماری فرمی به چه قدرتی دست یافته... در تسلیشن که یکی از مهمترین ارکان DX11 هست چه پرفرمنسی داره...

حالا هم که قویترین Single GPU رو Nvidia داره... دومین Single GPU رو هم همین طور!
    مدرک را چه طور میخواین؟ عکس از صفحه نمایش که قبول ندارین! حتما فکر میکنید باید تو مشخصاتش باشه!
    شما برو مدرک بیار که NVIDIA کیفیت رنگش بالاتره و من دیگه تا آخر عمر پست نمیدم و در ضمن وقتی خودم تست کردم و براحتی با یک گرافیک 20 تومانی هم میشه قضیه رو فهمید
    من برای اشخاصی مثل گرافیستها و کسانی میگم که به کیفیت رنگ اهمیت میدهند
    در ضمن کیفیت یک امر نسبی هست و تا موقعی که کیفیت بالاتر را امتحان نکرده باشین متوجه پایین بودنش نمیشوید
    خود من اولین بار تو همین فروم دیدم اشخاصی از کیفیت رنگ بالاتر ATI اون موقع که هنوز AMD نخریده بودش صحبت میکردن ولی تا وقتی خودم تست نکردم باورم نمیشد این اختلاف عظیم رو داشته باشند!
    یعدش اون شخصی هم که تو همین فروم هم خودش تست کرده بود و تو امضام هست متوجه نشده بود که چرا NVIDIA هم تار بود و هم رنگها رو بد نشون میداد
    شما یک 20 تومان هم گرافیک ATI بخری و بعد با همون قیمت بفروشی قضیه دستت میاد
    حتی بعضی از بازیها کاملا معلومه که با گرافیک NVIDIA تست شده ...چون کیفیت رنگ و شفافیت بدی داره!یعنی تو خارح از ایران هم ممکنه اکثرا این قضیه را ندونند!

داره خودمونی میشه Arthas_02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما هم از رو هوا یه چیزی میگی 2 تا منبع بزار ببینم از کجات اینارو در میاری.( نه 2 تا زیاده یکیش هم نمیتونی پیدا کنی )
    شما چرا از قدیم حرف میزنی درباره ی الان صحبت کن
    کی گفته قدرته مطلق Amd بیشتره ؟ ؟؟ اصلا میدونی tessalation چیه ؟ ؟؟
    شما کلا از کارت گرافیک فکر کنم فقط بدونی رنگ یعنی چی !! البته اون هم نمیدونی الکی یه چیزی میگی

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

مدرک را چه طور میخواین؟ عکس از صفحه نمایش که قبول ندارین! حتما فکر میکنید باید تو مشخصاتش باشه!
    شما برو مدرک بیار که NVIDIA کیفیت رنگش بالاتره و من دیگه تا آخر عمر پست نمیدم و در ضمن وقتی خودم تست کردم و براحتی با یک گرافیک 20 تومانی هم میشه قضیه رو فهمید
    من برای اشخاصی مثل گرافیستها و کسانی میگم که به کیفیت رنگ اهمیت میدهند
    در ضمن کیفیت یک امر نسبی هست و تا موقعی که کیفیت بالاتر را امتحان نکرده باشین متوجه پایین بودنش نمیشوید
    خود من اولین بار تو همین فروم دیدم اشخاصی از کیفیت رنگ بالاتر ATI اون موقع که هنوز AMD نخریده بودش صحبت میکردن ولی تا وقتی خودم تست نکردم باورم نمیشد این اختلاف عظیم رو داشته باشند!
    یعدش اون شخصی هم که تو همین فروم هم خودش تست کرده بود و تو امضام هست متوجه نشده بود که چرا NVIDIA هم تار بود و هم رنگها رو بد نشون میداد
    حتی بعضی از بازیها کاملا معلومه که با گرافیک NVIDIA تست شده ...چون کیفیت رنگ و شفافیت بدی داره!یعنی تو خارح از ایران هم ممکنه اکثرا این قضیه را ندونند!
    شما با چشمت فهمیدی nvidia 160 میلییون رنگه و ati 1 میلیارد ؟؟؟؟؟؟ lol!
    اون هم با گرافیک 20 تومانی عصر خیار شور خان ؟ ؟ ؟ بیا 590 رو با بقیه مقایسه کن بعد صحبت کن .
    البته بهت بر نخوره که با این لحن صحبت کردم و قصد توهین نداشتم
    Last edited by Arthas_02; 07-05-2011 at 19:35.

8. این کاربر از Arthas_02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

دوست من من منظورم سی پی یو های الان نبود من در حالت کلی گفتم که سی پی یوهای 32 بیتی هم هست همون قدیمیا
    شما به صحبت های من دقت نمیکنید من اکثر صحبت هام در حالت کلی بود و صرفا مربوط به سی پی یو های این دوره نبود
    به جز واحدهای اجرایی دوتا 128 بیتی
    قدیما دنیا جای بهتری بود و شما هم استاد ما بودی
    در کل AMD تبلیغات و کلا بازاریابی خوبی ندارهچون هر وقت هم جلو میافته باز همه میرن INTEL میخرن!
    فرق اینتل با ای ام دی اینه که اینتل اول میگرده ببینه چی برا بازاریابی بهتره بعدش اونو مثل چی تو بوغ میکنه مثل HYPER TREADING و بعد از چندین سال به نصف قدرتی که در ابتدا آمده بود میرسونه!
    ولی ای ام دی کلا پیشرو شده و بعدش اینتل تقلید! و جدیدا از AMD هم تقلید میبینیم و کلا عامیانش میشه هر کی مردم دنیا رو بهتر شستشو مغزی داد قروش بیشتری هم میکنه!

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

قدیما دنیا جای بهتری بود و شما هم استاد ما بودی
    در کل AMD تبلیغات و کلا بازاریابی خوبی ندارهچون هر وقت هم جلو میافته باز همه میرن INTEL میخرن!
    فرق اینتل با ای ام دی اینه که اینتل اول میگرده ببینه چی برا بازاریابی بهتره بعدش اونو مثل چی تو بوغ میکنه مثل HYPER TREADING و بعد از چندین سال به نصف قدرتی که در ابتدا آمده بود میرسونه!
    ولی ای ام دی کلا پیشرو شده و بعدش اینتل تقلید! و جدیدا از AMD هم تقلید میبینیم و کلا عامیانش میشه هر کی مردم دنیا رو بهتر شستشو مغزی داد قروش بیشتری هم میکنه!
    میلاد جان فکر کنم اشتباهی نقل قول کردی چون من اصلا حرفی از تبلیغاتو جلو و عقب بودن اینتل و ای ام دی نزدم
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت

پيش فرض

شما هم از رو هوا یه چیزی میگی 2 تا منبع بزار ببینم از کجات اینارو در میاری.( نه 2 تا زیاده یکیش هم نمیتونی پیدا کنی )
    شما چرا از قدیم حرف میزنی درباره ی الان صحبت کن
    کی گفته قدرته مطلق Amd بیشتره ؟ ؟؟ اصلا میدونی tessalation چیه ؟ ؟؟
    شما کلا از کارت گرافیک فکر کنم فقط بدونی رنگ یعنی چی !! البته اون هم نمیدونی الکی یه چیزی میگی

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

شما با چشمت فهمیدی nvidia 160 میلییون رنگه و ati 1 میلیارد ؟؟؟؟؟؟ lol!
    من میگم!
    امیدوارم چشم شما اختلاف 7 برابری را تشخیص بده
    شما اول برو ببین 30BIT COOLER یعنی چی؟ بعد ببین 24 BIT =?
    کیفیت رنگ =تعداد قابل نمایش رنگ
    و ربطی به قدرت و...نداره فقط 2400 هم بود بسه و حتی عقب تر که اطلاعی ندارم و..
    Last edited by millad1388; 07-05-2011 at 19:40.

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

پس حرف شما مدرکه!(از این به بعدبه جای Tomshardware و سورس های دیگه لینک پروفایل شما رو پای مطلب ها میزارم)

شما بگو از کجا عکس بگیریم من Nvidia دارم.

مگه من ادعایی کردم؟! من میگم: شما که میگی ATI فلان هست یه منبع براش بهمون بده! کار سختیه؟!
    باز هم ادعا های سلیقه ای و کاملا فنبوی گونه...

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

در ضمن شما بحث کردنتون یه حالت خاص داره به این صورت که مدام از این شاخه به اون شاخه عوض میکنید و فقط برتری برند مورد علاقه تون رو تکرار میکنید...(کاری که در بحث با مهرداد عزیز هم همین الآن انجام دادین)

داره خودمونی میشه Arthas_02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من میگم!
    امیدوارم چشم شما اختلاف 7 برابری را تشخیص بده
    کیفیت رنگ =تعداد قابل نمایش رنگ
    و ربطی به قدرت و...نداره فقط 2400 هم بود بسه و حتی عقب تر که اطلاعی ندارم و..
    شما هنوز ]بلد نیستی بحث کنی و بحث کردن با شما فایده نداره
    شما میدونی ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •