تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4076 از 4105 اولاول ... 307635763976402640664072407340744075407640774078407940804086 ... آخرآخر
نمايش نتايج 40,751 به 40,760 از 41045

نام تاپيک: | مشاوره در مورد خدمت سربازی | ( پست اول مطالعه شود )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

سلام، از طریق نیرو انسانی پادگان باید پیگیری کنی
    از این سایت هم چک ببین تحویل پست شده یا نه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    گواهینامه 6 ماهه نیومده پیگیری کردم میگن چیپست تحریم هستیم وارد کشور نمیشه معلوم نیس کی گواهینامه ها بیاد . کارت ملی های هوشمند و کارت پایان خدمت و معافی سربازی هم همینطوره اومدنش با خداس ممکنه 8 ماه تا یکسال ام زمان ببره مملکت بدجوری به گل نشسته. مملکتی که بعد 40 سال نمیتونه یه چیپست و کارت تولید کنه رو باس توش چیز کرد.
    .
    بنظره شما ایا راهی برای سرعت دادن به این پروسه هست؟

طرف اگه بخواد پاسپورت بگیره ام باس 1 سال صبر کنه تا کارتش بیاد؟ طرف بخاطره 1 کارت شغل و زندگی عمر اینده و مهاجرتش باس بره رو هوا اونم به مدت نامعلوم؟؟ که اقایون با غربی ها درگیر شدن بهشون چیپست نمیدن؟؟!!!! مسخره ها شورش رو دراوردن با این طرز مدیریت شون.
    Last edited by CHaPaReL.; 22-01-2019 at 14:01.

2. 2 کاربر از CHaPaReL. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

سلام
    گواهینامه 6 ماهه نیومده پیگیری کردم میگن چیپست تحریم هستیم وارد کشور نمیشه معلوم نیس کی گواهینامه ها بیاد . کارت ملی های هوشمند و کارت پایان خدمت و معافی سربازی هم همینطوره اومدنش با خداس ممکنه 8 ماه تا یکسال ام زمان ببره مملکت بدجوری به گل نشسته. مملکتی که بعد 40 سال نمیتونه یه چیپست و کارت تولید کنه رو باس توش چیز کرد.
    .
    بنظره شما ایا راهی برای سرعت دادن به این پروسه هست؟

طرف اگه بخواد پاسپورت بگیره ام باس 1 سال صبر کنه تا کارتش بیاد؟ طرف بخاطره 1 کارت شغل و زندگی عمر اینده و مهاجرتش باس بره رو هوا اونم به مدت نامعلوم؟؟ که اقایون با غربی ها درگیر شدن بهشون چیپست نمیدن؟؟!!!! مسخره ها شورش رو دراوردن با این طرز مدیریت شون.
    هیچ مشکلی تو چیپست (کارت پایان خدمت منظور منه و کاری به گواهینامه ندارم)و این جور داستانا وجود نداره الکی شلوغش نکن پلیس به علاوه 10 یه حرف مفتی میزنه سریع نباید باور کرد

از زمانی که شعبه صدور کارت یگانت اعلام بکنه پایان خدمتت رو ظرف 2 هفته کارتت صادر و ارسال میشه

مورد داشتیم سرباز شعبه صدور کارت بوده 2 هفته قبل از اینکه خدمتش تموم شه کارتش تو دستش بوده

یگان ها به 2 دلیل دیر ثبت میکنن پایان خدمت رو یکیش شلوغی و تنبلیشون مورد دوم هم که موضوع قطع حقوق هست که تا حقوقت قطع نشه (اصلا هم سیستمی و آنلاین نیست) برات کارت رو نمیزنن که یه دفعه بدهی نداشته باشی .

پاسپورت هم اگه یگان پایان خدمتت رو اعلام بکه(تو سامانه سخا با کد سخا و کد ملی میتونی ببینی)میتونی بری اقدام کنی و احتیاج به پایان خدمت نیست
    Last edited by E.G_band; 27-01-2019 at 13:29.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی جایی پذیرش گرفته باشه برگه ی اعزامش کی میاد؟
    ممکنه تاریخ اعزام اصلی با اعزام ارگانی که پذیرش کرده فرق کنه؟ مثلا تو برگه بزنه دی ، منتها جایی که پذیرش کرده زود تر یا دیرتر در نظر بگیره روز اعزام رو؟
    برا اونایی که اسفند افتادن ، تعطیلات عید رو مرخصی میدن؟
    خوابگاه چطوریه؟ در هم برهمه با برای هر سرباز جای خواب و محل خاصی هست؟
    Last edited by Переклад не; 30-01-2019 at 19:03.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rezausa2020's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

کسی توی وزارت دفاع (ساصد) آشنا داره؟ من پستی برجکم الان 14ماه از خدمتم گذشته دیگه واقعا مخم نمیکشه برم رو برجک - کسی هست بتونه کمکم کنه؟(حالا انتقالی یا ...) پول هم میتونم بدم . پی ام بدید لطفا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

هیچ مشکلی تو چیپست (کارت پایان خدمت منظور منه و کاری به گواهینامه ندارم)و این جور داستانا وجود نداره الکی شلوغش نکن پلیس به علاوه 10 یه حرف مفتی میزنه سریع نباید باور کرد

از زمانی که شعبه صدور کارت یگانت اعلام بکنه پایان خدمتت رو ظرف 2 هفته کارتت صادر و ارسال میشه

مورد داشتیم سرباز شعبه صدور کارت بوده 2 هفته قبل از اینکه خدمتش تموم شه کارتش تو دستش بوده

یگان ها به 2 دلیل دیر ثبت میکنن پایان خدمت رو یکیش شلوغی و تنبلیشون مورد دوم هم که موضوع قطع حقوق هست که تا حقوقت قطع نشه (اصلا هم سیستمی و آنلاین نیست) برات کارت رو نمیزنن که یه دفعه بدهی نداشته باشی .

پاسپورت هم اگه یگان پایان خدمتت رو اعلام بکه(تو سامانه سخا با کد سخا و کد ملی میتونی ببینی)میتونی بری اقدام کنی و احتیاج به پایان خدمت نیست
    کاملا مشکل دارن و فلج شدن از خوده مامورین نظام وظیفه پرسیدم البته اول اعتراف نمیکردن بعد که دیدن همه ارگان ها و ادارات مختلف رفتم پرسیدم اطلاع دارم زبونشون باز شد . فعلا که بیشتر از 6 ماهه گواهینامه نیومده قبلا نهایت 1 ماهه میومد . کارت ملی هوشمند هم همینطور .
    خودت داری میگی طرف سرباز شعبه صدور کارت بوده بنابر این احتمالا با پارتی بازی کارش رو جلو انداختن . تهران هم بری مخابرات برا اینترنت اسم مینویسه اما خودش میگه معلومه نیس کی اوکی بشه مورد داشتیم بیشتر از 1 سال هم بهش نت ندادن میگن port نداریم ابزار و وسایلش نیومده برامون هروقت اومد برات وصل میکنیم!! . اما همون زمان کس دیگه که پارتی داشت 3 روزه براش وصل کردن . اینایی که میگی ملاک نیس پشت قضیه ماجرای دیگه ای هست که شما زود باورها زارتی سرتون شیره میمالن حالیتونم نمیشه . وقتی میری به پلیس +10 و راهنمایی و رانندگی و نظام وظیفه و سایر مامورین مربوطه مساله رو میگی و متوجه میشن قضیه رو فهمیدی قیافشون دیدنیه و حرکات بدن و صورتوشون به رتع تع پتع می یفتن خودم حضوری رفتم و حرف من رو تایید کردن شما دیگه کی باشی که بخوای رو حرف اونا حرف بزنی . پس چیزی که من گفتم حقیقت داره تحریم هستن و چیپست ها داره تموم میشه سرعت صدور کارت های چیپست دار رو پایین اوردن تا ببینن باس چه خاکی به سرشون کنن یا یچی تو همین مایه ها . اونایی که سریع براشون کارت میاد پارتی دارن مثه همون جریان اینترنت مخابرات که گفتم . ادم نباس انقد شیرین عقل باشه یکم باس تحقیق کنه بعد جرف بزنه.

راهنمایی و رانندگی / ثبت احوال / نظام وظیفه - به صورت خیلی اتفاقی بعد از خروج امریکا از برجام تصمیم گرفتن تنبل بشن و 6/7 ماه دیرتر از قبل از برجام کارت صادر کنن . همه شونم به طور اتفاقی هستشا یوقت فک نکنین برجام و تحریما تاثیر داشته و چیپست بهشون ندادن . شعب صدور هر 3 سازمان کاملا باهمدیگه تنبل شدن و احتمالا با خودشون گفتن همیشه بموقع کارت صادر کردیم کجارو گرفتیم بذار یه مدت 6/7 ماه دیرتر صادر کنیم چیع میشه مگه!!! خخخ چقد بعضیا ساده لوح هستن

سرباز کم نیس که 3/4/5/6 ماهه کارتش نیومده.
    گواهینامه قبلی رو گرفتن برای صدور . از اون زمان 6 ماه میگذره. اگه بخوای رانندگی کنی تقریبا هر ماه باس بری راهنمایی روی یک کاغذ A4 سرهنگ برات مهر و امضا میکنه همون میشه گواهینامت . تا گواهینامه چیپست دار اصلی بیاد که اونم به نظر حالا حالاها نمیاد تا وضع تحریما مشخص بشه. گمونم برا کارت ملی و کارت پایان خدمت ام اخرش همین سیستم رو پیاده کنن!!! . کم کم داریم برمیگردیم به 80 سال پیش . کارت ملی / گواهینامه و کارت پایان خدمت از نوع کاغذ A4 !!!! بقوله جناب وزیر همینکه گوشت هس اما قیمتش 100 هزاره خدارو شکر کنید . کم مونده بیان بگن: برید خدارو شکر کنید هنوز کاغذ A4 هست!!!

خوده سرهنگ راهنمایی کمبود چیپست در هر 3 سازمان رو تایید کرد حالا بعضیا میان از رو شیکم یچی میپرونن دوستان جدی نگیرن.
    Last edited by CHaPaReL.; 02-02-2019 at 23:16.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

سلام میخواستم برم واسه خدمت اسم بنویسم چطوری میتونم تو ارتش بیفتم؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

90 درصد ارتش میوفتی چون سپاه تغریبا نمیگیره و ارتش سرباز زیاد میخواد

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام دوستان من برای معافیت کفالت اقدام کردم و خدا رو شکر بالاخره بعد از تقریباً 7 ماه و 5تا کمیسیون، کفالت من رو تایید کردن، و دیروز فیش ها رو واریز کردم و گفتن کارت اگه مشکلی پیش نیاد، تا 20 روز دیگه میاد.
    حالا میخواستم ببینم کسی توی چند ماه گذشته تونسته کارت معافی یا پایان خدمت بگیره؟! آخه شنیدم چون ایران تحریمه و نمیتونه چیپست تولید کنه، کارت های ملی و پایان خدمت هوشمند تا برج 2 سال آینده قرار نیست بیاد!
    من خیلی نیاز دارم، چون تا کارت نباشه، نمیتونم گذرنامه تمدید کنم و از اون بدتر، حتی نمیتونم مدرک کارشناسی و باقی مدارکم رو بگیرم!!!

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

سلام دوستان من برای معافیت کفالت اقدام کردم و خدا رو شکر بالاخره بعد از تقریباً 7 ماه و 5تا کمیسیون، کفالت من رو تایید کردن، و دیروز فیش ها رو واریز کردم و گفتن کارت اگه مشکلی پیش نیاد، تا 20 روز دیگه میاد.
    حالا میخواستم ببینم کسی توی چند ماه گذشته تونسته کارت معافی یا پایان خدمت بگیره؟! آخه شنیدم چون ایران تحریمه و نمیتونه چیپست تولید کنه، کارت های ملی و پایان خدمت هوشمند تا برج 2 سال آینده قرار نیست بیاد!
    من خیلی نیاز دارم، چون تا کارت نباشه، نمیتونم گذرنامه تمدید کنم و از اون بدتر، حتی نمیتونم مدرک کارشناسی و باقی مدارکم رو بگیرم!!!
    سلام

مشکلی نیست ،اگر هم کارت پایان خدمت دیر اومد و جایی نیاز به کارت پایان خدمت یا کفالت یا پزشکی داشت میتونید برید مرکز استانتون و از اونجا گواهی بگیرید.من خودم 88 برای دانشگاه رفتم از نیروی انتظامی مرکز استان گواهی گرفتم چون پایان خدمت نیومده بود

11. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه toolesag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام

مشکلی نیست ،اگر هم کارت پایان خدمت دیر اومد و جایی نیاز به کارت پایان خدمت یا کفالت یا پزشکی داشت میتونید برید مرکز استانتون و از اونجا گواهی بگیرید.من خودم 88 برای دانشگاه رفتم از نیروی انتظامی مرکز استان گواهی گرفتم چون پایان خدمت نیومده بود
    منظورتون از مرکز استان همون حوزه نظام وظیفه شهرم هستش دیگه؟!
    بعد برم اونجا بگم که گواهی معافیت کفالت میخواستم واسه اداره گذرنامه و دانشگاه؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 28 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 28 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •