تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 406 از 457 اولاول ... 306356396402403404405406407408409410416456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,051 به 4,060 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

پروفشنال xaxi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Hotel California

پيش فرض

سلام .. من آخرین نسخه‌ی Comodo Firewall رو دان کردم منتنها تو ویندوزم نصب نمیشه!

وقتی اجرا میکنم فایلشو، ویندوز 10 پیغام میده که این برنامه نمیتونه نصب شه رو سیستم!

ویندوزم 10 .. آخرین بیلد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

انگار قرار نیست این اینتر فیس کومودو عوض شه.واقعا 4 تا طراح خوب توی این شرکت نیست واسه دیزایین کاربر پسند.محیط خشک و زمخت

3. 3 کاربر از GodFather009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

انگار قرار نیست این اینتر فیس کومودو عوض شه.واقعا 4 تا طراح خوب توی این شرکت نیست واسه دیزایین کاربر پسند.محیط خشک و زمخت
    سلام

در رابطه با طراحی ابتدا باید نوع نگاهی که به محصول داریم را مشخص بکینم که با چه نرم افزاری روبرو هستیم. آنتی ویروس، مدیاپلیر، ادیت تصاویر، و .....

نگاه حرفه ای و انتظاری که از یک رابط کاربری اینترنت سکیوریتی باید داشته باشیم چیه؟

در واقع چند اصل از نظر من در یک GUI مناسب باید رعایت بشه.... اول دسترسی به تنظیمات و هر چیز دیگری، با کمترین کلیک است. دوم دریافت بیشترین اطلاعات و در واقع یک Summary کامل و مفید از وضعیت سیستم و امنیت و بخشهای مختلف اینترنت سکیوریتی است.

دسترسی سریع به تنظیمات به نظر من تو کومودو عالیه.... مثلا از طریق کلیک راست روی آیکون کومودو در system tray هم میشه تنظیمات را عوض کرد و هم از اون طریق به تنظیمات وارد شد.

این امکان از طریق کلیک راست روی ویجت کومودو هم قابل دسترس است. این یعنی شما هر جا را که کلیک کنی کومودو یکسری امکانات را به ما میده....یعنی دسترسی سریع.

حتی خود ویجت همیتونه مفید باشه واطلاعات خوبی از وضعیت امنیت سیستم به کاربر میده..... الان من با عکس میفهمم یک فایل ناشناخته دارم که باید برم ببینم پی هست.... و اطاعت دیگر

اما در رابطه با پنجره اصلی کومودو که یک بخش اصلی از GUI کومودو است، با وجود قابلیت "نمایش پیشرفته" به نظر من پنجره حرفه ای از یک محصول امنیتی را شاهد هستیم.... واقعا من عاشقش هستم.... محصول دیگری سراغ دارید که پنجره اصلیش بهتر از این باشه به من معرفی کنید..... در پنجره اصلی کاربر اطلاعات کلی از وضعیت سیستم و شبکه و بخشهای مختلف کومودو به دست میاره و هم از همونجا میتونه مثلا آنتی ویروس یا هر بخش دیگری را فعال/غیرفعال بکنه و هم میتونه با کلیک روی بخش مورد نظر وارد تنظیمات اون بخش بشه.... در نوار وظیفه پایین هم بخشهای مهم کومودو که شما ازش بیشتر استفاده میکنید میتونه قرار بگیره..... بنابراین من فکر میکنم این پنجره چقدر به پرفکت نزدیک شده!! عالیه.

در بخش تنظیمات هم، تنظیمات در دو گروه تنظیمات عمومی و تنظیمات امنیتی در سمت چپ پنجره به صورت آبشاری قرار گرفتن، که تنظیمات هر قسمت به سهولت قابل دسترسیی است و اصلا پراکنده نیستند.....خیلی راحت کاربر میتونه بین بخشهای مختلف کومودو در سمت چپ؛ بالا و پایین بره و تنظیمات هر بخش را مشاهده و ویراش بکنه.....

در هر صورت این نظر من بود، به عنوان کسی که سعی میکنه یک نگاه حرفه ای به اینترفیس کومودو داشته باشم.... اما اگر پیشنهاد خاصی جهت بهتر شدن اینترفیس دارید من دوست دارم بشنوم.

5. 11 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دقیقا یکی از گزینه هایی که توی کمتر آنتی هست و کومودو داره امکان انتخاب میانبر و عوض کردن اونهاست ...خیلی عالیه..چیزی که برای یورز حرفه ای واقعا کاربردیه.هم توی ویجت هم توی تسکبار و هم توی پنجره اصلی گزینه های زیادی رو کاربر برای انتخاب داره که توی هیچ آنتی من ندیدم...

7. 5 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام
    علی آقا کومودو Self Defense نداره؟
    من برای آزمایش این گزینه، سیستم رو فریز کردم و فایل های داخل پوشه ی کومودو رو حذف کردم که متاسفانه بیش از نیمی از فایل ها حذف شد!!
    در صورتی که نباید چنین امکانی وجود داشته باشه.
    لطفا این مورد مهم و حیاتی رو متذکر شوید تا اضافه کنند.

9. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

علی آقا یه سوالی از خدمتتون داشتم، فرض کنید یه نفر یه فایل مخرب رو داخل یه فایل PDF میفرسته و ما هم میایم اون فایل پی دی اف رو باز میکنیم، در این حالت HIPS و سندباکس آیا میتونن جلوی مخرب رو بگیرن و بهمون آلارم بدن یا نه چون به صورت پیش فرض فایل PDF رو یه فایل امن میدونن دیگه جلوی دسترسی اون مخرب که با فایل PDF ادغام شده رو نمیگیره؟

11. 2 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با سلام
    علی آقا کومودو Self Defense نداره؟
    من برای آزمایش این گزینه، سیستم رو فریز کردم و فایل های داخل پوشه ی کومودو رو حذف کردم که متاسفانه بیش از نیمی از فایل ها حذف شد!!
    در صورتی که نباید چنین امکانی وجود داشته باشه.
    لطفا این مورد مهم و حیاتی رو متذکر شوید تا اضافه کنند.
    سلام

کومودو Self Defense داره..... برای تست میتونید مخربهایی را تست کنید تا به کومودو حمله کنند. کومودو به راحتی از خودش دفاع میکنه.....بهتون قول میدم کومودو یکی از قویترین سیستمهای دفاع از خود را داره. هیچ پروسه ناامنی نمیتونه به راحتی به کومودو حمله بکنه.....

اما اینکه اجازه داده میشه کاربر فایلهایی را حدف بکنه بحث دیگرست... کومودو میگه کاربر میتونه هر کاری بکنه.

13. 3 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

علی آقا یه سوالی از خدمتتون داشتم، فرض کنید یه نفر یه فایل مخرب رو داخل یه فایل PDF میفرسته و ما هم میایم اون فایل پی دی اف رو باز میکنیم، در این حالت HIPS و سندباکس آیا میتونن جلوی مخرب رو بگیرن و بهمون آلارم بدن یا نه چون به صورت پیش فرض فایل PDF رو یه فایل امن میدونن دیگه جلوی دسترسی اون مخرب که با فایل PDF ادغام شده رو نمیگیره؟
    عرض سلام

حقیقتش توصیح و نوشتن در مورد این موضوع خودش یک مقاله مفصل هست....

اما چیزی که قابل بیان است این هست که یک فایل pdf میتونه حاوی کد مخرب باشه. وقتی در باره کدهای مخرب درون یک فایل pdf حرف میزنیم عموما موضوع اسکریپتهای جاسازی شده درون یک فایل pdf است. البته ظاهرا روشهایی کشف شده که یک مخرب اجرایی هم قادر به جاسازی و اجرا از درون یک فایل pdf هم هست.... در هر صورت کومودو قابلیت تجزیه و تحلیل برنامه هایی که قادر به اجرای این کدها هستند را داره.... مثلا اگر قرار باشه کد مخربی از دورن یک pdf به اینترنت دسترسی داشته باشه پیغام خواهیم داشت، کاری که احتمالا این کدها انجان میدن برای دانلود مخرب،

در رابطه با اجرای یک فایل اجرایی مخرب از درون pdf اون چیزی که انتظار میره این هست که گرفتار سندباکس و HIPS خواهد شد.

15. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال kasi58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

من فلشم ویروسی شده، وقتی روش میزنم میزنهempty, با کومودو چطور اسکنش کنم، چون رایت کلیک که میکنم اسکن کنه، نمیکنه،

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام

در رابطه با طراحی ابتدا باید نوع نگاهی که به محصول داریم را مشخص بکینم که با چه نرم افزاری روبرو هستیم. آنتی ویروس، مدیاپلیر، ادیت تصاویر، و .....

نگاه حرفه ای و انتظاری که از یک رابط کاربری اینترنت سکیوریتی باید داشته باشیم چیه؟

در واقع چند اصل از نظر من در یک GUI مناسب باید رعایت بشه.... اول دسترسی به تنظیمات و هر چیز دیگری، با کمترین کلیک است. دوم دریافت بیشترین اطلاعات و در واقع یک Summary کامل و مفید از وضعیت سیستم و امنیت و بخشهای مختلف اینترنت سکیوریتی است.

دسترسی سریع به تنظیمات به نظر من تو کومودو عالیه.... مثلا از طریق کلیک راست روی آیکون کومودو در system tray هم میشه تنظیمات را عوض کرد و هم از اون طریق به تنظیمات وارد شد.

این امکان از طریق کلیک راست روی ویجت کومودو هم قابل دسترس است. این یعنی شما هر جا را که کلیک کنی کومودو یکسری امکانات را به ما میده....یعنی دسترسی سریع.

حتی خود ویجت همیتونه مفید باشه واطلاعات خوبی از وضعیت امنیت سیستم به کاربر میده..... الان من با عکس میفهمم یک فایل ناشناخته دارم که باید برم ببینم پی هست.... و اطاعت دیگر

اما در رابطه با پنجره اصلی کومودو که یک بخش اصلی از GUI کومودو است، با وجود قابلیت "نمایش پیشرفته" به نظر من پنجره حرفه ای از یک محصول امنیتی را شاهد هستیم.... واقعا من عاشقش هستم.... محصول دیگری سراغ دارید که پنجره اصلیش بهتر از این باشه به من معرفی کنید..... در پنجره اصلی کاربر اطلاعات کلی از وضعیت سیستم و شبکه و بخشهای مختلف کومودو به دست میاره و هم از همونجا میتونه مثلا آنتی ویروس یا هر بخش دیگری را فعال/غیرفعال بکنه و هم میتونه با کلیک روی بخش مورد نظر وارد تنظیمات اون بخش بشه.... در نوار وظیفه پایین هم بخشهای مهم کومودو که شما ازش بیشتر استفاده میکنید میتونه قرار بگیره..... بنابراین من فکر میکنم این پنجره چقدر به پرفکت نزدیک شده!! عالیه.

در بخش تنظیمات هم، تنظیمات در دو گروه تنظیمات عمومی و تنظیمات امنیتی در سمت چپ پنجره به صورت آبشاری قرار گرفتن، که تنظیمات هر قسمت به سهولت قابل دسترسیی است و اصلا پراکنده نیستند.....خیلی راحت کاربر میتونه بین بخشهای مختلف کومودو در سمت چپ؛ بالا و پایین بره و تنظیمات هر بخش را مشاهده و ویراش بکنه.....

در هر صورت این نظر من بود، به عنوان کسی که سعی میکنه یک نگاه حرفه ای به اینترفیس کومودو داشته باشم.... اما اگر پیشنهاد خاصی جهت بهتر شدن اینترفیس دارید من دوست دارم بشنوم.
    ممنون داش واسه جواب.راستش اینترفیس ورژن قبل فک کنم ورژن 5 یا 6 که عوض شد و این شکل جدید به خودش گرفت خیلی بهتر و کامل تر بود
    در از تنظیمات زیاد بیشتر لذت میبرم تا دسترسی سریع.نمیخوام مقایسه کنم ولی از اینترفیس کسپر یا اوت پوست یا انلاین ارمور بیشتر خوش میاد.این طاهر شبیه بیتدفندره یا اون شبیه این .بحث اینتر فیس بیشتر سلیقه ای هست و کمی هم کاربردی.حالا به هر حال یه خونه تکونی بد نیست براش فک کنم.
    یا حق

18. این کاربر از GodFather009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •