تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 404 از 457 اولاول ... 304354394400401402403404405406407408414454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,031 به 4,040 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام آقا علی عزیز
    لطفا پیشنهاد بدین تا بخش کاربردی انتهای آنتی ویروس گزینه هاش رو بیشتر کنن

2. 5 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

4. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    قبلا هم گفتم اینو یه بار ولی بازم یه یادآوری کوچولو
    باز شدن قسمتای دیگه به صورت مستقیم نه این طور که صفحه اصلی برنامه باز میشه و بعد اون قسمت مورد کلیک ما
    به نظر منم الان این بزرگترین مشکل کومووعه، اینو حلش کنن خیلی خوبه
    یه مشکل دیگه هم داره اونم اینکه بعد از چند وقت که کومودو رو سیستم نصبه خود کومودو کند میشه، مثلا میرید تو تنظیماتش یه سری تغییرات میدید بعد که اوکی میکنید چند ثانیه طول میکشه تا اون صفحه بسته شه که واقعا آزار دهندست، یا مثلا وقتی الارمی میاد یکی 2ثانیه کومودو هنگ میکنه و باید صبر کنی و به هیچی دست نزنی بعدش میتونی اون آلارم رو allow یا deny کنی
    کلا یکیم سرعت اینتفریسش پایینه، اگه بتونن سرعت کار با نرم افزار رو بالا ببرن عالی میشه

6. 4 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

به نظر منم الان این بزرگترین مشکل کومووعه، اینو حلش کنن خیلی خوبه
    یه مشکل دیگه هم داره اونم اینکه بعد از چند وقت که کومودو رو سیستم نصبه خود کومودو کند میشه، مثلا میرید تو تنظیماتش یه سری تغییرات میدید بعد که اوکی میکنید چند ثانیه طول میکشه تا اون صفحه بسته شه که واقعا آزار دهندست، یا مثلا وقتی الارمی میاد یکی 2ثانیه کومودو هنگ میکنه و باید صبر کنی و به هیچی دست نزنی بعدش میتونی اون آلارم رو allow یا deny کنی
    کلا یکیم سرعت اینتفریسش پایینه، اگه بتونن سرعت کار با نرم افزار رو بالا ببرن عالی میشه
    سلام دوستان عزیز،

موضوع مطرح شده اول این هست که مثلا برای باز کردن یک پنجره از طریق ویجت اقدام میکنیم گاهی اوقات پنجره اصلی هم باز میشه که سعی میکنم با تیم کومودو صحبت کنم.....

و مورد بعدی سرعت اینترفیس کومودو هست که با نسخه جدیدی که قرار بیاد(نسخه 9) روی این مورد کار شده و کلا UI سریعتری را شاهد هستیم.

خیلی ممنون بابت نظرات

8. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه FarshadBandari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان عزیز،

موضوع مطرح شده اول این هست که مثلا برای باز کردن یک پنجره از طریق ویجت اقدام میکنیم گاهی اوقات پنجره اصلی هم باز میشه که سعی میکنم با تیم کومودو صحبت کنم.....

و مورد بعدی سرعت اینترفیس کومودو هست که با نسخه جدیدی که قرار بیاد(نسخه 9) روی این مورد کار شده و کلا UI سریعتری را شاهد هستیم.

خیلی ممنون بابت نظرات
    ممنون از توجهتون
    یه مشکل دیگه ای هم که یادم اومد بگم مشکل فایروال کومودو با اپ های مدرن ویندوز 10 هست،زمانی که فایروال رو حالت دستی باشه هر بار که اپ های مدرن ویندوز 10 مثل mail و weather آپدیت میشن، کومودو دوباره آلارم میده و اجازه دسترسی اون اپلیکیشن به اینترنت رو میخواد، در صورتیکه ما قبلا اجازه دسترسی بهش داده بودیم، هر بار که یه اپ آپدیت مشه این مشکل به وجود میاد، اگه بشه این مشکل رو حل کرد خیلی عالیه

10. 2 کاربر از FarshadBandari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال آنتی‎ویروس و نرم‎افزارهای امنیتی Hidden-Hunter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام علی جان

اگر میشه در نسخه 9 گزینه web anti virus یا web protection را قرار بدید

ممنونم

12. 4 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی جان

اگر میشه در نسخه 9 گزینه web anti virus یا web protection را قرار بدید

ممنونم
    سلام

بخش "وب فیلتر" وجود داره توی فایروال، و همچنین Secure DNS که کاربران کومودو میتونند ازش استفاده کنند.

====

بحث امنیت آنلاین یک بحث گسترده است که نمیشه توی یک پست جمع بندیش کرد، ولی موضوع سایتهای ناامن در دو بخش "سایتهای آلوده" و "سایتهای جعلی" (حملات فیشینگ) دسته بندی میشه.

سایت های آلوده:

حفاظت در برابر سایتهای آلوده و سایتهایی که حاوی کدهای مخرب هستند، به نوعی تمام بخشهای کومودو درگیر میشن، از آنتی ویروس تا HIPS تا سندباکس تا فایروال و وب فیلتر و DNS و حتی بگارگیری دسکتاپ مجازی و غیره.

موردی که باید توجه کنیم این هست که هر مخربی تا اجرا نشه و وارد رم نشه نمیتونه اسیبی بزنه، در گام اول مسدود شدن اون سایت آلوده است که وب فیلتر و DNS کومودو میتونه کمک کنه اما اگر این دو لایه قادر به تشخیص نبودند در نهایت بحث آلوده شدن سیستم مطرح هست و حتی شما فرض کن که مخربی بخواهد فرضا مرورگر شما را تحت تاثیر قرار بده و کاربر کومودو اگر از سندباگس استفاده کرده باشه مشکلی نداره یا به جرات میتونم بگم کاربرانی که از HIPS کومودو استفاه میکنند هیچ مشکلی ندارند. موضوع دسترسی یک کد ناامن به یک پروسه فعال یا فایلی که قراره بعدا یک پروسه فعال بشه هست که حداقل کاربر کومودو از این موضوع نمیترسه.

صفحات جعلی ( حملات فیشینگ):

حملات فیشینک یک نوع کلاهبرداری از طریق گول زدن و فریب دادن کاربر هست. چون کد مخربی در کار نیست. در واقع فیشر میاد با ساخت یک صفحه جعلی که اینترفیش دقیقا کپی شده اینترنفیس سایت خاصی هست که کاربر ازش استفاده میکنه. میاد رمز عبور و نام کاربری یا اطلاعات کارت بانکی کاربر را میدزده...... و تنها کاری که محصولات امنیتی میتونند انجام بدن هشدار و مسدود سازی است. که در کومودو "وب فیلتر" و Secure DNS باید این کارو انجام بدهند.

اما همینطور که گفتم چون فیشیتگ با فریب کاربر انجام میشه،بنابراین اینکه کاربر اطلاعاتشو در رابطه با سایتهای فیشینگ و مسائل امنیتی در این باره و راههای شناسایی صفحات جعلی ارتقا بده، حائز اهمیت است. روش تشخیص صفحات جعلی هم سخت نیست.

حملات فیشینگ برای هر کاربری زمانی رخ میده که کاربر عضو یک سایت باشه (دارای یوزر و پسورد باشه) یا بخواهد اطلاعات کارت خرید خودشو از طریق یک درگاه وارد بکنه که اصل اول اطمینان از اصالت اون سایت هست. که معمولا کاربر باید اون سایتها را روی مرورگر خودش ذخیره بکنه ؛ مثلا نه اینکه از طریق یک ایمیل ناشناخته وارد یک صفحه خرید بشه که اصالت اون صفحه محل شبهه باشه.....

یکی از ترفندهایی که خودم انجام میدم این هست که اگر مشکوک شدم میام اول رمز و نام کاربری را عمدا اشتباه وارد میکنم اگر صفحه جعلی باشه پیغام "رمز وارد شده اشتباه است" ظاهر نمیشه. چون اصلا به دیتابیس دسترسی نداره که تشخیص بده رمز وارد شده درسته یا نه؛ و فقط رمز منو سیو میکنه و میگه: "فعلا دسترسی مقدور نیست" .... حالا صد بار دیگه هم اشتباه وارد کنم همینو میگه!!!

در کل اینکه کاربر خودش آگاه باشه بزرگترین عامل در دام فیشر ها نیفتادن هست..... چون برای فیشینگ، آنتی ویروسها خیلی نمیتونن کاری انجام بدند، چون کد مخربی در کار نیست، مگر اینکه در بلک لیستشون اون صفحه را داشته باشن و هشدار بدهند، که البته در کومودو وب فیلتر و DNS باید این کارو انجام بدهند.

14. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام علی جان

اخوی در تنظیمات دیفنس یا همون hips رول explorer را تمام پروسه ها را روی ask بگذاریم اشکالی نداره؟

الان همشون روی allowهستن

16. 3 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام علی جان

اخوی در تنظیمات دیفنس یا همون hips رول explorer را تمام پروسه ها را روی ask بگذاریم اشکالی نداره؟

الان همشون روی allowهستن
    سلام

نه اشکالی نداره، فقط اینکه این رول فقط برای پروسه explorer هست،

در اون قسمت قوانین "همه برنامه ها" مهمتر است که من توی تنظیمات خودم ویرایشش میکنم.........

اگر دوستان نیاز داشتند میتونم سر فرصت یکسری توضیحات با عکس در مورد تنظیمات خودم بدم، یا اینکه فایل تنظیمات خودم را اینجا قرار بدم برای دانلود.

این تنظیمات خودم هست (مربوط به HIPS):

18. 4 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام

نه اشکالی نداره، فقط اینکه این رول فقط برای پروسه explorer هست،

در اون قسمت قوانین "همه برنامه ها" مهمتر است که من توی تنظیمات خودم ویرایشش میکنم.........

اگر دوستان نیاز داشتند میتونم سر فرصت یکسری توضیحات با عکس در مورد تنظیمات خودم بدم، یا اینکه فایل تنظیمات خودم را اینجا قرار بدم برای دانلود.

این تنظیمات خودم هست (مربوط به HIPS):

سلام علی جان
    اگر میشه از اون تنظیماتی ک خودت استفاده میکنی را برای ما قرار بدی.. هرچه بیشتر بهتر دادا
    ممنون

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

20. 2 کاربر از Hidden-Hunter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •