تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 401 از 827 اولاول ... 301351391397398399400401402403404405411451501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,001 به 4,010 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمايي
    بله درست فرموديد my passport essential از مارك western هست

قفل گذاري روي اطلاعات رو هم داره ؟ مثلا براي باز شدن يه عكس رمز بخواد يا باز كردن يك پوشه ؟ (منظورم رمز عبور عددي و حروفي هست )
    رمزگذاری اش کلا روی هارد است نه روی یک پوشه یا فایل. کل هاردت را قفل میکنه. بطوریکه اصلا نه باز میشه نه میشه فایلی روش ریخت یا فایلی برداشت.
    نه تا زمانی که پسوردش را وارد کنی و هارد را UNLOCK کنی.

از نظر امنیتی خیالت راحت! ولی اگر رمزت را فراموش کنی، کل اطلاعاتت هم میپره! مثل رفیق ما که رمزش یادش رفت و ناچار شد کل هارد را فرمت کنه.

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد این sony hd-eg5 500 چیه؟من خریدم 173 تمن با گارانتی ایران رهجو
    نظرتون در مورد خوده هارد

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد این sony hd-eg5 500 چیه؟من خریدم 173 تمن با گارانتی ایران رهجو
    نظرتون در مورد خوده هارد
    سلام
    نرم افزار HD Tune رو از این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود و نصب کنید و از قسمت info یک عکس اینجا آپلود کنید تا مشخصات کلی هارد مثل cache و rpm معلوم بشه .
    ضمن اینکه شاید بتوان از روی firmware نوع هارد اینترنال بکار رفته رو هم مشخص کرد .
    عکس زیر مربوط به هاردم که سیگیت goflex ultra portable هست .
    ضميمه هاي کوچک ضميمه هاي کوچک 1.jpg  

4. 5 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

الان سه ماهه صبر کردم واسه خرید هارد. یکی بگه کی میاد پایین؟
    کسی نمیدونه WD Mybook Live اینجا گیر میاد یا نه. خیلی چیز باحالیه. تو مایه های NAS است.

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام
    مدل هارد اکسترنال خوب با usb3 و در صورت امکان 7200 چیه ؟
    حدود قیمت هم به دلار و هم به قیمت ایران بنویسید .
    هارد 1 ترا هم منظورم هست .
    با تشکر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان سه ماهه صبر کردم واسه خرید هارد. یکی بگه کی میاد پایین؟
    کسی نمیدونه WD Mybook Live اینجا گیر میاد یا نه. خیلی چیز باحالیه. تو مایه های NAS است.
    سلام
    نمیدونم شما تهران هستید یا خیر .
    دیروز که مرکز کامپیوتر ایران بودم زیر طبقه همکف نمایندگی سازگار دیدمش . البته قیمت هم نکردم متاسفانه .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    نرم افزار HD Tune رو از این لینک دانلود و نصب کنید و از قسمت info یک عکس اینجا آپلود کنید تا مشخصات کلی هارد مثل cache و rpm معلوم بشه .
    ضمن اینکه شاید بتوان از روی firmware نوع هارد اینترنال بکار رفته رو هم مشخص کرد .
    عکس زیر مربوط به هاردم که سیگیت goflex ultra portable هست .
    ممنون.اون قسمتی که خواستید:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سلام
    نمیدونم شما تهران هستید یا خیر .
    دیروز که مرکز کامپیوتر ایران بودم زیر طبقه همکف نمایندگی سازگار دیدمش . البته قیمت هم نکردم متاسفانه .
    بله من تهرانم. بنظر شما صبر کنم ارزون میشه یا همین الان بخرم؟
    Last edited by qwerty2322; 25-05-2012 at 16:29.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون.اون قسمتی که خواستید:
    گرچه عکسی گه گزاشتید بصورت میکروسکوپی بود و تمام قسمت نبود و اسم هارد هم مهم بود که در قسمت بالای برنامه نشان میده (عکس زیر) ، برای اطمینان از اینکه info مربوط به هارد اکسترنال باشد نه هارد اینترنال سیستم .

اگر مطمئن هستید که این info مربوط به خود هارد اکسترنال هست از روی firmware که 0001sdm1 هست میتوان فهمید که از هارد اینترنال سیگیت استفاده شده که کیفیت مطلوبی دارند . نکته جالب اینجاست که sata2 هست . درصورتی که هارد اکسترنال من که goflex من sata1 هست !!!

بله من تهرانم. بنظر شما صبر کنم ارزون میشه یا همین الان بخرم؟
    نمیتونم با قاطعیت بگم که آیا ارزانتر میشه یا خیر ولی انتظار کاهش قیمت هست ...
    اگر لازم دارید همین الان بخرید مخصوصاً با توجه به کمیاب بودن هاردهای وسترن دسکتاپی ممکنه اونیکی هم بپره !!!

12. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

گرچه عکسی گه گزاشتید بصورت میکروسکوپی بود و تمام قسمت نبود و اسم هارد هم مهم بود که در قسمت بالای برنامه نشان میده (عکس زیر) ، برای اطمینان از اینکه info مربوط به هارد اکسترنال باشد نه هارد اینترنال سیستم .

اگر مطمئن هستید که این info مربوط به خود هارد اکسترنال هست از روی firmware که 0001sdm1 هست میتوان فهمید که از هارد اینترنال سیگیت استفاده شده که کیفیت مطلوبی دارند . نکته جالب اینجاست که sata2 هست . درصورتی که هارد اکسترنال من که goflex من sata1 هست !!!

نمیتونم با قاطعیت بگم که آیا ارزانتر میشه یا خیر ولی انتظار کاهش قیمت هست ...
    اگر لازم دارید همین الان بخرید مخصوصاً با توجه به کمیاب بودن هاردهای وسترن دسکتاپی ممکنه اونیکی هم بپره !!!
    هر چقدر پول بدی بیشتر آش میخوری والبته اینجا برعکسش

14. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •