تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 720 اولاول ... 303637383940414243445090140540 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    در صورت امکان در مورد نحوه پرداخت وجه به ایشان بنویسید که چگونه بوده است؟
    تمام وجه را اول فرستادی بعد تلویزیون برات ارسال شد یا وجه را پس از دریافت تلویزیون پرداخت کردی؟
    ممنون
    ارسالی در کار نبود،شخصا رفته بودم بانه،تلویزیون رو پس از تست حضوری نقد خریدم و خودم با وسیله شخصی حمل کردم ضمنا با توجه به نیاز 2 تا یکی برای خودم و یکی برای خونه پدری خریدم.

2. 2 کاربر از Mohammad560 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سرس R چه فرقی داره ؟

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

-خوب پسوند هايي هست كه نشون دهنده منطقه وريجن خاصي هست در تمامي برندها وجود داره
    -ممكنه توي بعضي ريجن ومنظقه ها امكاناتي اضافه و يا كم بشه
    -كه متاسفانه در ريجن هايي كه مربوط به ايران ميشه اكثرا امكاناتي حذف ميشه
    -براي نمونه V20R كه ب راي ايران هم محسوب ميشه گويا قابليت ----t رو مشابه مدل هاي v20A نداره

5. این کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

با سلام دوست عزیز اگر ظاهر این مدل توجه شما رو جلب کرده قابل قبوله ولی اگر منظورتان کیفیت تصویر هست که اصلا با v20 قابل مقایسه نیست مشکی این پنل متمایل به سورمه ای و با سطح فوق العاده براقی که داره کوچکترین منبع روشنایی در محیط کیفیت تصویر رو کاهش میده . سیستم بکلایت این تی وی از نوع edgelight هست که حتما از معایب اون با خبرید.البته ر انتخاب تی وی سلیقه شخصی هم موثر است.
    سلام
    من این NX700 رو دارم اصلا چنین چیزی که شما میگین نیست مشکی این TV مشکیه نه سورمه ای فکر کنم شما باید به چشم پزشک مراجعه کنید !! در مورد انعکاس مگه آیینه هست که کوچکترین نور رو انعکاس بده ؟؟؟ مگر شما TV تون رو روبه سقف میگیرید که انعکاس چراغها رو دارید!!!! ضمنآ پنل پلاسما که از گچ درست نشده که انعکاس نداشته باشه !!!؟؟؟!!! این حرفهایی که شما میگید اصلآ صحت نداره !! ظاهرآ اطلاعاتتون بسیار کمه!! . این NX کنتراست بسیار بالایی داره و یکی از بهترین LED های موجود تا کنون هست .
    لطفآ اطلاعات اشتباه ندید .
    Last edited by baghbanzadeh; 25-09-2010 at 15:38.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    من این NX700 رو دارم اصلا چنین چیزی که شما میگین نیست مشکی این TV مشکیه نه سورمه ای فکر کنم شما باید به چشم پزشک مراجعه کنید !! در مورد انعکاس مگه آیینه هست که کوچکترین نور رو انعکاس بده ؟؟؟ مگر شما TV تون رو روبه سقف میگیرید که انعکاس چراغها رو دارید!!!! ضمنآ پنل پلاسما که از کچ درست نشده که انعکاس نداشته باشه !!!؟؟؟!!! این حرفهایی که شما میگید اصلآ صحت نداره !! ظاهرآ اطلاعاتتون بسیار کمه!! . این NX کنتراست بسیار بالایی داره و یکی از بهترین LED های موجود تا کنون هست .
    دوست عزیز مشکیه NX700 اصلا و ابدا با V20 قابل قیاس نیست . شما میتونید از سایت avforums جهت گرفتن اطلاعات بیشتر استفاده کنید . همونطور که دوستمون هم گفتن یکی از ایرادات بزرگ NX700 انعکاس فاجعه آمیز صفحه ش ولی این قضیه تا حدود خیلی زیادی تو V20 به دلیل استفاده از یه سری فیلترهای ضدانعکاس حل شده . همونطور که اشاره کردم از فیلترهای پیشرفته استفاده شده و برخلاف تصور شما گچ توش بکار نرفته .
    شما هم برای اینکه اطلاعاتتون رو کامل کنید با یه سرچ ساده خیلی چیزا دستگیرتون میشه .
    NX700 از یه تی وی خوب فقط قیمت بالاش رو داره و نه هیچ چیز دیگه .
    سپاس

8. 6 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست عزیز مشکیه NX700 اصلا و ابدا با V20 قابل قیاس نیست . شما میتونید از سایت avforums جهت گرفتن اطلاعات بیشتر استفاده کنید . همونطور که دوستمون هم گفتن یکی از ایرادات بزرگ NX700 انعکاس فاجعه آمیز صفحه ش ولی این قضیه تا حدود خیلی زیادی تو V20 به دلیل استفاده از یه سری فیلترهای ضدانعکاس حل شده . همونطور که اشاره کردم از فیلترهای پیشرفته استفاده شده و برخلاف تصور شما گچ توش بکار نرفته .
    شما هم برای اینکه اطلاعاتتون رو کامل کنید با یه سرچ ساده خیلی چیزا دستگیرتون میشه .
    NX700 از یه تی وی خوب فقط قیمت بالاش رو داره و نه هیچ چیز دیگه .
    سپاس
    سلام دوست عزیز احتمالآ ادبیات شما کمی ضعیف هست اگه دوباره بخونید شاید متوجه بشید من نگفتم از گچ ساخته شده !! مثال زدم (ضمنآ پنل پلاسما که از گچ درست نشده که انعکاس نداشته باشه !!!؟ )
    مثل اینکه از شیشه ساخته شده و با وجود اون فلیترها باز هم انعکاس داره دوست من

تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام دوست عزیز احتمالآ ادبیات شما کمی ضعیف هست اگه دوباره بخونید شاید متوجه بشید من نگفتم از گچ ساخته شده !! مثال زدم (ضمنآ پنل پلاسما که از گچ درست نشده که انعکاس نداشته باشه !!!؟ )
    دوست عزیز من ادبیاتم ضعیف نیست این شما هستی که همه رو داری به یه ضعفی متهم میکنی یکی چشمش ضعیفه یکی ادبیاتش ضعیفه و.... چیزی هم که من گفتم کنایه بود در برابر نیش شما .
    ضمن اینکه سطح V20 از شیشه ساخته نشده و همونطور که خدمتتون عرض کردم از فیلترهای بسیار پیشرفته ضد انعکاس ساخته شده که اون هم از جنس پلیمر هستن و نه شیشه .
    سپاس

11. 3 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوست من این بحث باشما به جایی نمیرسه اصلا بحث مقایسه نیست واینکه از چی درست شده واز چی درست نشده . بله خودتون میگین ( فیلتر ) کل پنل که از فیلتر ساخته نشده دوست من ؟
    متاسفانه شما هم بدون اطلاع از محصولی ایراد روی اون میزارید! همینطور که قبلآ گفتم من این NX رو دارم و به نظر من واقعآ کیفیتش از پلاسما بالاتر هست هم از نظرکنتراست وهم وضوح تصویر و بقیه موارد و حتی دیزاین .
    در ضمن کیفیت یک پنل که فقط مختص کنتراست بالا نیست گزینه های زیادی در بالا رفتن کیفیت تصویر نقش دارند
    Last edited by baghbanzadeh; 25-09-2010 at 16:55.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

دوست عزيزم
    ببخشيد وارد بحث ميشم.
    پلاسماي V20 يه كارهاي اضافي رو تلوزيونش كرده كه انعكاس نور رو تا ميزان زيادي كاهش ميده

بررسی ظاهری
    تلویزيون های پلاسماي پاناسونيك در دو سايز 42و 50 اينچ موجود بوده و نام اين مدل ها TX-P42V20E و TX-P50V20E مي باشند. V20 داراي قاب نقره اي رنگ و لبه گرد است و ظاهري مشابه مدل VT20/VT25 دارد. پاناسونيك ظاهر شيشه اي جلوي صفحه تلوزيون را حذف كرده تا ازبازتاب نور در اين مدل بكاهد.

منبع كامل : متن كامل بررسي v20 پاناسونيك

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. 4 کاربر از samira_googleOne بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    من این NX700 رو دارم اصلا چنین چیزی که شما میگین نیست مشکی این TV مشکیه نه سورمه ای فکر کنم شما باید به چشم پزشک مراجعه کنید !! در مورد انعکاس مگه آیینه هست که کوچکترین نور رو انعکاس بده ؟؟؟ مگر شما TV تون رو روبه سقف میگیرید که انعکاس چراغها رو دارید!!!! ضمنآ پنل پلاسما که از گچ درست نشده که انعکاس نداشته باشه !!!؟؟؟!!! این حرفهایی که شما میگید اصلآ صحت نداره !! ظاهرآ اطلاعاتتون بسیار کمه!! . این NX کنتراست بسیار بالایی داره و یکی از بهترین LED های موجود تا کنون هست .
    سلام: اولا این عبارات وادبیات که بکار بردید باعث تاسف . ثانیا چون شما این تی وی رو داری دلیل خوب بودن اون نیست.ثالثا من برای حرفام دلیل ومدرک دارم شما اگر این بررسی که میگذارم بخونی میفهمی که توضیحات من درست بوده و با عکس نشوون داده مانند انعکاس و رنگ و ....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در ضمن اینجا تاپیک v20 هست نمیدونم sony اینجا چه کار میکنه؟

16. 4 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •