تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 229 اولاول ... 303637383940414243445090140 ... آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

باسلام مجدد من 2 تا سوال دیگه هم دارم اول اینکه هارد sata و فرقش از لحاظ سرعت خواندن اطلاعات با هاردهای معمولی چقدره و آیا تبدیل هارد data به sata میتونه با همون کیفیت کار کنه یا خیر چون من شنیدم این تبدیل ها خوب کار نمیکنن
    دوم اینکه هارد data وسترن چه جوریه از لحاظ کیفیت
    متشکر
    سرچ کنی میفهمی دوست عزیز....

خب بافری که ساتا داره به مراتب از معمولی بیشتر هست

داره خودمونی میشه سیاوش با مرام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام جواد جان
    من کلا هارد رو FDISK کردم یه پرایمری هم ساختم و تمام حجم هارد رو به اون اختصاص دادم بعد هم فرمتش کردم تا مطمئن شم که هاردم به قول شما بد سکتور نداشته باشه . راحت فرمت شد .بعد با سی دی xp دوباره پارتیشن بندی کردم و همه درایوها رو دارم با پسوندNTFS فرمت میکنم تا اینجا معلوم شد که از بدسکتور نیست درسته؟ ضمنا کابل هاردم رو هم عوض کردم تا اینجا فقط مونده ببینم مشکل حل شده یا نه؟ که اونم تا دقایقی دیگرخواهم گفت فعلا تا بعد

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام مجدد
    مشکلی که یادم نبود بگم اینه که با اینکه سی دسی که دارم برای نصب استفاده میکنم اورجینال هست و نو هم گرفتمش موقع نصب ویندوز بعد از فرمت کردن درایو C هنگام کپی کردن فایلهاپیغام SETUP Cannot copy یه ترتیب از فایلهای
    msubvm50.dll ntcmdsw.chm .ntshved.chm , oembios.bin از این فایل خیلی ایراد گرفت بعد از فایلهای tosdvd.sys . wowfaxui.dll . usvga.sys. ,.. حدود 20 تا خطا گرفت اینقدر خطا گرفت و من با ریترای ردش کردم تا رسیدم به فایل iyuv_32.dll دیگه از این فایل رد نشد قبلا با همین دنگ و فنگ از این مرحله رد میشد و بعد از ریستارت شدن موفع اینستال از فایل ombios.bin خطا میگرفت و بع از ریتری زدن اون صفحه آبی پررنگ که گفتم میومد بعضی مواقع هم یه پیغام دیگه میداد که می گفت سیستم شما ممکنه نتونه بعضی از سخت افزار هارو با این ویندوز جدید بشناسه و از این جور پیغامها حالا میتونه این مشکل از بایوس سیستم باشه؟؟ من منتظرم
    Last edited by سیاوش با مرام; 02-08-2007 at 17:48.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام مجدد
    مشکلی که یادم نبود بگم اینه که با اینکه سی دسی که دارم برای نصب استفاده میکنم اورجینال هست و نو هم گرفتمش موقع نصب ویندوز بعد از فرمت کردن درایو C هنگام کپی کردن فایلهاپیغام SETUP Cannot copy یه ترتیب از فایلهای
    msubvm50.dll ntcmdsw.chm .ntshved.chm , oembios.bin از این فایل خیلی ایراد گرفت بعد از فایلهای tosdvd.sys . wowfaxui.dll . usvga.sys. ,.. حدود 20 تا خطا گرفت اینقدر خطا گرفت و من با ریترای ردش کردم تا رسیدم به فایل iyuv_32.dll دیگه از این فایل رد نشد قبلا با همین دنگ و فنگ از این مرحله رد میشد و بعد از ریستارت شدن موفع اینستال از فایل ombios.bin خطا میگرفت و بع از ریتری زدن اون صفحه آبی پررنگ که گفتم میومد بعضی مواقع هم یه پیغام دیگه میداد که می گفت سیستم شما ممکنه نتونه بعضی از سخت افزار هارو با این ویندوز جدید بشناسه و از این جور پیغامها حالا میتونه این مشکل از بایوس سیستم باشه؟؟ من منتظرم
    رم سیستمت مشکل داره ...منتظرم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دوستان فن سي پس يو قبليم با سروصدا روشن ميشدويه فن ديگه خريدم که بدون سيليکون اصلا جواب
    نميداد و تو بايوس دماي بالايي رو با رنگ قرمز نشون ميداد که ديگه ب لود ويندوز نمي کشيد
    حالا که با سيليکون نصب کردم نگرانم که داي نرمال سي پي يو چند بايد باشه

توي بايوس از 38/40شروع مي شه و تا 58 يا بعضي موقع يه کمي بالاتر هم مي ره و همون بالا فيکس مي شه
    با برنامه هاي مختلف هم دما هاي مختلفي نشون مي ده مثلا وقتي با asus pc probe دماي 38 رو نشون lمی ده
    با speedfan 28 نشون مي ده و یه بار که در حد یه ویرس اسکن ویکی دو تا برنامه ی کوچیک دیگه ازش کار کشیدم و cpu usage دورو بر 70 بوده دمای cpu مر تب نزدیک 60 بوده و به 65 هم رسید
    تويه اين آدرس هم که برا سي پي يو من 66-77 رو ماکس آورده :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    و يه نکته اينکه صداي چرخش فن نوسان داره مثل اينکه گاز ماشينو درجا کم و زياد کني(البته اين نوسان خيلي فاحش نيست)
    حالا خيلي ممنون مي شم که بهم بگين بايد نگران فن باشم يا نه
    cpu intel(r) celeron(r) 2GH
    main ASUS

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دمای فن معمولیه اما بابت صدای زیاد باید روغن داخل فن بریزی چون در اثر ورود گردوخاک به داخل فن این مشکل ایجاد میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

عزیزم آقا جواد اون فنو که عوض کرم در ضمن اون روغن به مرور سرعت چرخش رو پایین میاره
    دمای این cpu تو full load چقدر باید باشه و چطور می تونم امتحانش کنم ؟

داره خودمونی میشه N3O's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عزیزم آقا جواد اون فنو که عوض کرم در ضمن اون روغن به مرور سرعت چرخش رو پایین میاره
    دمای Cpu های 478 اینتل حدودا بین 40-60 درجه بود ولی در Cpu های 775 Lga حدودا بین 40-53 باید باشه که یه دمای نرمال هستش.

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با یه مقدار بنزین تمیزش کن و بعد روغن بزن دما هم باید بین 35 تا 45 باشه بیشتر از این دور فن پائین هست

تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با عرض سلام
    جواد جان مشکلم حل شد حق با شما بود مشکل از رم بود عجب نامردی بود اون فروشنده که به من حقیقت رو نگفت راستی میتونم بپرسم که مشکل از چیه رم بوده منظورم اینه که مشکلش کجا بوده واسه اطلاعات عمومی خودم سئوال میکنم ممنون میشم اگه سئوالم رو جواب بدی در نهایت از راهنماییت ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •