تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 32 از 32

نام تاپيک: تمامي سوالات و مسايل راجع به زبان assembly

اگه نباشه جاش خالی می مونه samasara's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام
    من به دنبال یک روشی هستم که بشه یه برنامه اسمبلی را مبهم کرد یعنی ظاهر برنامه را یه کم تغییر بده ولی برنامه همان کار قبلی را انجام بده.در زیر چند روش را که تاکنون بهشون دست پیدا کردم عرض می کنم ولی من به دنبال یه روش جدیدتر هستم.ممنون میشم اگه دوستان کمکم کنند.
    روش های یافت شده:
    استفاده از دستورات زباله(دستورات بدون اثر در برنامه) در لابه لای دستورات برنامه
    جابه جایی ثبات های استفاده شده در برنامه با ثبات های استفاده نشده
    جابه جایی کد برنامه و پیگیری رفتار و روال اصلی برنامه با دستورات پرش
    جابه جایی زیرروال های برنامه
    احتمالا مقصودتون آنتی کرک کردن برنامه بود که وقتی دی کامپایل و دیباگ مشه دیگه نشه کرکش کرد!!
    یک روش سازمانی ای هم علاوه بر اینها که فرمودید هست و تا الان هیچ کرکی رو من ندیدم برای دور زده اون چون بیشتر کرک کردن ها به قسمت کد رجستری برنامه مربوط میشه آنلاین با توجه به شناسه ی سخت افزاری فرد که عملا غیر قابل تغییر هست کدی و یا ریجستری ای در سیستم میشه که با توجه به شناسه سخت افزاری که در سایت ثبت شده دیگر امکان استفاده از اون برنامه به در دیگر سیستم ها نیست بازی smis یک نسخه ی آزار دهنده برای گیمر ها بود که البته با توجه به قشر استفاده کننده شرکت سازنده از اجرای اون طرح منصرف شد..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام

قطعه کدی توی اسمبلی که مختصات مهره وزير را از صفحه کليد دريافت کرده و تمام نقاطي راکه اين وزير ميتواند در آنها قرار بگيرد برروي صفحه نمايش نشان دهد را می خواستم

با تشکر

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •