تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 95 هستید؟

راي دهنده
39. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • تجربی

10 25.64%
  • ریاضی

11 28.21%
  • انسانی

6 15.38%
  • هنر

6 15.38%
  • سایر رشته ها

6 15.38%
صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 151

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 95 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    منم مشکل انتخاب رشته دارم معین جان...
    بچه هایی که اطلاعات دارن ممنون میشم کمکم کنن (تاپیک واقعا کم رونقه ...)
    من کنکوری 95 ریاضی ام.معدل کتبی نهاییم 19.64 شد.اما وقتی میشینم فکر میکنم انگیزه ای برای درس خوندن برای کنکور ندارم.مهندسی خیلی دوست ندارم ، یکم علاقه به دبیری ریاضی یا فیزیک دارم اما نه طوری که بدونم هدفمه...
    10 روز از تابستون گذشت و من هنوز شروع نکردم...
    درس خوندن واقعا هدف و انگیزه میخواد ...
    ضمنا اصلا فکر تغییر رشته از ریاضی به تجربی یا انسانی نیستم...

2. 2 کاربر از Konkuri 95 R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه puta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من امروز رفتم معدل پیش دانشگاهیم رو گرفتم
    بعد بهم گفتن قبولی ولی نمرات پایانی نهاییم ( نمره ورقه امتحان نهایی ) اینو نشون نمیدن
    اما نمرات سالانه ام همش رو قبول شدم
    سوال : نمره پایانی ( نمره ورقه امتحان نهایی ) مهم تره یا نمره های سالانه ؟
    الان من شهریوریم یا نه ؟
    من میخوام کنکور زبان سال بعد رو شرکت کنم با این وضع مشکلی تو رفتن به دانشگاه یا سربازی پیش نمیاد ؟
    سوال بعدیم هم اینه که دانشکده زبان انگیلیسی تو دانشگاه تهران هم داریم یا نه ؟ اگه داریم شرایط رفتن به دانشگاهش چیه ؟
    ببخشید زیاد نوشتم موضوع حیاتیه لطفا سریع تر کمک کنید !!
    چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟!!!!!!...

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

چرا کسی جواب نمیده ؟؟؟؟!!!!!!...
    اگه تو خلاصه وضعیت نوشته قبول شدین یا گواهی موقت پیش رو بهت دادن قبولی دیگه، زیاد رو نمرات حساس نشو
    کلا قبولی مهمه نه نمرات
    شما بعد از گرفتن مدرک پیش یه سال دیگه فرصت داری دانشگاه بری
    بله داریم، شرایط خاصی نداره شما رتبه خوب بیاری قبول میشی .

5. 5 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    من بخوام بدونم دانشگاه فرهنگیان اصفهان سال بعد چقد پذیرش دبیری فیزیک داره از کجا باید بفهمم؟
    ممنون

کاربر فعال انجمن علوم انسانی A/|\IR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

پيش فرض

سلام
    من بخوام بدونم دانشگاه فرهنگیان اصفهان سال بعد چقد پذیرش دبیری فیزیک داره از کجا باید بفهمم؟
    ممنون
    سلام
    باید صبر کنید دفترچه انتخاب رشته بیاد

8. 2 کاربر از A/|\IR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت vectornadi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام به فعالان
    بنده رشته تجربی هستم و آماده میشم برا کنکور 95
    درس هارو تو آموزشگاه ثبت نام کردم جز ادبیات و زبان که احساس میکنم خودم میتونم بخونم
    حالا میخوام ببینم نظر دوستان چیه
    برنامه ، مشاوره یا صحبتی که بتونه بیشتر راهنماییم کنه برای خوندن و تایم کمتری از دست بدم
    ممنون میشم

کاربر فعال انجمن آموزش عالی After4Ever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به فعالان
    بنده رشته تجربی هستم و آماده میشم برا کنکور 95
    درس هارو تو آموزشگاه ثبت نام کردم جز ادبیات و زبان که احساس میکنم خودم میتونم بخونم
    حالا میخوام ببینم نظر دوستان چیه
    برنامه ، مشاوره یا صحبتی که بتونه بیشتر راهنماییم کنه برای خوندن و تایم کمتری از دست بدم
    ممنون میشم
    تنها چیزی که میتونم بگم اینه که از همین الان باید شروع کنی تابستون باید یکسری از مباحث پایه رو تموم کنی عربی حتما باید تموم بشه!!
    شیمی دوم حتما باید تموم بشه یکسری از مباحث فیزیک مثل مدار و خازن و...هم باید تموم کنی
    ریاضی هم اگر از الان تقویت نشه در طول سال نمیشه به درصد بالای 30 دل بست
    زیست رو هم هر روز باید براش وقت بزاری

11. 4 کاربر از After4Ever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farzaneh*f's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اردبیل

پيش فرض

با عرض سلام خدمت دوستان به ویژه دوستان عزیز کنکوری و همچنین آرزوی موفقیت در کنکور و در تمامی مراحل زندگی؛
    ....
    منم سال 89 اینجا فعال بودم امروز دلم تنگ شده بود اومدم یه سری بزنم، دیگه از درسای کنکوری خیلی فاصله گرفتم و توصیه ای در این مورد ندارم ولی پست این دوست مونو که دیدم به نظرم رسید شاید بد نباشه در مورد یه سری مسائل که تو انتخاب رشته بهشون توجه نکرده بودم صحبت کنم، ممکنه بعدا موقع انتخاب رشته به دردتون بخوره ... من معماری قبول شدم و به نظر خودم با چشم باز هم انتخاب کرده بودم (چارت درسی رو بررسی کرده بودم و می دونستم چه مهارت هایی لازمه داشته باشیم و ...) ولی باز کلی مسائلو ندید گرفته بودم که به مرور زمان متوجه شدم

• مثلا متوجه شدم که من اصلا نمی تونم با جنبه های روان شناسی تو معماری ارتباط برقرار کنم و مباحث فنی رو راحت تر درک می کنم و از این لحاظ شاید رشته عمران برام بهتر بوده، این موضوع رو من از قبل باید بهش توجه می کردم ولی خیلی ساده و سرسری برخورد کردم تو انتخابم ... حتما وقتی رشته ای رو انتخاب کردین به طور جدی به این فک کنین که آیا توانایی های لازم برای اون رشته رو دارین یا نه! اینجا نباید راحت طلبی رو با عدم توانایی قاطی کنین، مثلا اشتباه من این بود که تنبلی محض کردم گفتم معماری ریاضی زیادی نداره پس بی دردسره! حالا می بینم درسته ریاضی یه کم کار می بره ولی به هر حال کاری بود که از دست من برمیومد بر خلاف یه سری مسائل موردنیاز معماری که کلا حتی با تلاش زیاد هم از دستم برنمیاد! :|
    • از طرف دیگه بعدا که بحث ادامه تحصیل پیش اومد متوجه شدم معماری (اگه دنبال بورسیه و فاند و ... باشین) جزء رشته هایی هست که کم ترین شانس پذیرش برای ادامه تحصیل در خارج از کشورو داره و بیخود نبوده که همه می رفتن دنبال رشته هایی مث برق و مکانیک و عمران، در مورد ادامه تحصیل در داخل هم باز شانس زیادی نیست چون سالی حداکثر 500-600 نفر قبولی روزانه و شبانه داره (با همه گرایش هاش) که در مقایسه با رشته های دیگه مث عمران که تا 2000 هم سراسری قبول می شن خیلی کمه، همین طور جزء رشته هایی هست که انگار استخدام دولتی کلا براش تعریف نشده، در حالیکه رشته های دیگه در کنار فرصت های مختلف بازار کار آزاد، فرصت استخدام هم دارن... ولی خب از طرفی معماری رشته ی زود-بازدهیه! یعنی اگه به کار معمولی قانع باشین "خیلی سریع و راحت" می تونین مشغول به کار شین (لزوما هم درآمدش پایین نیست، خیلیا خوب پول درمیارن با کارای معمولی تو دفتر فنی و انجام پروژه دانشجویی و ... در حالیکه در همون حین ممکنه فارغ التحصیلای رشته ی دیگه کلا بیکار باشن و آرزوی همون کارای معمولی رو داشته باشن!)، پس وقتی انتخاب می کنین همه جوانبو در نظر بگیرین و صرف اینکه یکی بگه فلان رشته بازار کارش خوبه فوری نگین باشه! ممکنه اون بازار کاری که می گن خوبه، اصلا چیزی نباشه که شما توقعشو دارین یا برعکس...
    • موضوع دیگه ای که بهش توجه نکرده بودم انعطاف پذیری رشته (از نظر شباهت به رشته های دیگه) بود، دوست من کنکورو خراب کرد رتبه ش تقریبا 3 برابر من بود مکانیک ماشین آلات کشاورزی قبول شد که اولش خیلی شیک به نظر نمی رسید ولی در ادامه تو دانشگاه تمام تلاششو کرد و شاگرد اول بود و برای تبدیل رشته و قبولی ارشد تو رشته مکانیک هیچ مشکلی نداشت (الان باهاش در ارتباط نیستم که بدونم ارشدو چی کار کرده) ... حالا من که با رتبه خیلی بهتر معماری خوندم چون رشته م کاملا بی ربطه نمی تونم با یه کم مطالعه ی اضافه رشته ارشدمو حتی به عمران تبدیل کنم! تنها رشته ای که شباهت نسبی (اونم در حد خیلی خیلی کم) به معماری داره شهرسازیه که اونم باز به خاطر همون مسائل روان شناسی و جامعه شناسی به درد من نمی خوره... بیشتر رشته های مهندسی به خاطر پایه مشترک به مراتب راحت تر می تونن به همدیگه تبدیل بشن ولی اگه یه چیزی مث معماری/شهرسازی و ... خوندین (چون ریاضیات مربوط به مهندسی و کلا مباحثی از این دست اصلا ندارن) و پشیمون شدین دیگه راه برگشت به بقیه رشته ها خیییییییلی سخته!
    • نکته ی دیگه ای که کلا بهش فک نکرده بودم سطح علمی دانشگاهی که می رم "تو همون رشته ی خاصه" مثلا دانشگاه ما تو رشته های مربوط به کشاورزی (مکانیکش البته، بقیه گرایشا رو نمی دونم)، بیشتر علوم پایه ها، عمران و مکانیک نسبتا خوبه سطحش -حداقل بالاتر از بقیه رشته هاش- در حالیکه معماریش به شدت ضعیفه -یعنی به مراتب پایین تر از سایر رشته هاش- ! موقع انتخاب رشته در مورد وضعیت دانشکده و گروه آموزشی مورد نظرتون تحقیق کنید و همه ی رشته های یه دانشگاهو به یه چشم نبینید...

خب اینا یه سری چیزایی بود که به عنوان تجربه به ذهنم رسید بگم بهتون، قصدم تبلیغ یا تخریب هیچ رشته ی خاصی نبود و مطمئنا اگه یه رشته دیگه هم می خوندم با معایب اون رشته بیشتر آشنا می شدم، صرفا اینا رو گفتم که یه کم عمیق تر با موضوع انتخاب رشته برخورد کنین و مثل من بعدا افسوس چیزایی رو که نمی دونستین نخورین، البته انتخاب 100% درست وجود نداره چون ما هیچ وقت از آینده خبر نداریم و زندگی هم هیچ وقت ایده آل نیست ولی خب توجه به بعضی مسائل کمک می کنه به اینکه انتخاب مونو به حالت ایده آلی نزدیک کنیم ...

سلام
    منم مشکل انتخاب رشته دارم معین جان...
    بچه هایی که اطلاعات دارن ممنون میشم کمکم کنن (تاپیک واقعا کم رونقه ...)
    من کنکوری 95 ریاضی ام.معدل کتبی نهاییم 19.64 شد.اما وقتی میشینم فکر میکنم انگیزه ای برای درس خوندن برای کنکور ندارم.مهندسی خیلی دوست ندارم ، یکم علاقه به دبیری ریاضی یا فیزیک دارم اما نه طوری که بدونم هدفمه...
    10 روز از تابستون گذشت و من هنوز شروع نکردم...
    درس خوندن واقعا هدف و انگیزه میخواد ...
    ضمنا اصلا فکر تغییر رشته از ریاضی به تجربی یا انسانی نیستم...
    من دقیقا متوجه نشدم شما دنبال چه نوع رشته ای هستی ولی چون گفتی دبیری رو به مهندسی ترجیح می دی حس می کنم بیشتر منظورت یه کار آروم و بی دردسر باشه؟! سال 89 که داشتم انتخاب رشته می کردم یه مسئول کتابخانه به من گفت کتابداری بزن تا 10 سال آینده خوبه استخدامش که با حرف ایشون تا 99 می شه بهش امیدوار بود! اتفاقا چند روز پیش تو کتابخونه اطلاعیه شو دیدم که یه تعداد خوبی هم پذیرش داشت (به نسبت تعداد کم شرکت کننده ها) جالبه حقوق شون هم با یه پرستار (به جز یه ضریب سختی کار) تفاوت قابل توجه نداره با اون کار آسونی که دارن!!! ولی خب چون خودم هیچ وقت دنبال همچین کارایی نبودم زیاد افسوس نخوردم از اینکه اون موقع حرفشو گوش نکردم! صرفا گفتم شاید به کار شما بیاد، اگه خواستی در موردش تحقیق کن یه وقت الکی نباشه حرفش... باز اگه توضیحات بیشتری بدی که چه توقعی از آینده داری بهتر می شه راهنمایی کرد ولی اون نکاتی رو که بالا گفتم حتما مدنظر داشته باش، ممکنه امروز تحت تاثیر مشکلاتی خسته باشی و همین طوری بری یه رشته ای بخونی و بعدا که حس جاه طلبیت برگشت و خواستی تلاش کنی احساس پشیمونی کنی...
    Last edited by farzaneh*f; 07-07-2015 at 22:43.

13. 5 کاربر از farzaneh*f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

[
    من دقیقا متوجه نشدم شما دنبال چه نوع رشته ای هستی ولی چون گفتی دبیری رو به مهندسی ترجیح می دی حس می کنم بیشتر منظورت یه کار آروم و بی دردسر باشه؟! سال 89 که داشتم انتخاب رشته می کردم یه مسئول کتابخانه به من گفت کتابداری بزن تا 10 سال آینده خوبه استخدامش که با حرف ایشون تا 99 می شه بهش امیدوار بود! اتفاقا چند روز پیش تو کتابخونه اطلاعیه شو دیدم که یه تعداد خوبی هم پذیرش داشت (به نسبت تعداد کم شرکت کننده ها) جالبه حقوق شون هم با یه پرستار (به جز یه ضریب سختی کار) تفاوت قابل توجه نداره با اون کار آسونی که دارن!!! ولی خب چون خودم هیچ وقت دنبال همچین کارایی نبودم زیاد افسوس نخوردم از اینکه اون موقع حرفشو گوش نکردم! صرفا گفتم شاید به کار شما بیاد، اگه خواستی در موردش تحقیق کن یه وقت الکی نباشه حرفش... باز اگه توضیحات بیشتری بدی که چه توقعی از آینده داری بهتر می شه راهنمایی کرد ولی اون نکاتی رو که بالا گفتم حتما مدنظر داشته باش، ممکنه امروز تحت تاثیر مشکلاتی خسته باشی و همین طوری بری یه رشته ای بخونی و بعدا که حس جاه طلبیت برگشت و خواستی تلاش کنی احساس پشیمونی کنی...
    ممنون بابت کمک
    بحث جاه طلبی نیست.من حس میکنم اصلا فنی و مهندسی توی گروه خونیم نیست و علاقه ای ندارم.و از اینکه اومدم ریاضی فیزیک هم پشیمون نیستم!د
    خیلی عجیبه نه؟!شاید چون ریاضی و فیزیک رو نظری دوست دارم و کار عملی زیاد علاقمند نیستم دبیری شغل مناسبی برام باشه
    من سطح درسیم خوبه اگه خوبم بخونم میتونم این رشته هایی که مد شده (مکانیک و برق و...) رو دانشگاه اصفهان قبول بشم اما علاقه ای بهش ندارم...بعدشم نمیتونم برای خودم متصور بشم که 4 سال برم درس بخونم و بعدش وضعیت استخدامم رو هوا باشه!با این وضع بازار کار!
    اما دبیری رو دوست دارم شاید دبیر بشم ;-)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام
    از دوستانی ک تجربه کنکور دارن ی خواهش دارم....

من رشتم ریاضی هست و کنکوری ۹۵ هستم.

خواهشم از دوستان با تجربه اینه ک منو راهنمایی کنن واسه خوندن درسا

من الان واقعا گیر کردم و نمیدونم چ جوری و از رو چی و ... ( کتاب ؟ cd اموزشی ؟ ...) درس بخونم

الان ۱۶ روز از تابستون میگذره و من هنوز هیچ کاری نکردم .

خواهشا منو راهنمیی کنید .... شدید نیازمند کمک هستم

ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •