تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: در جام جهانی 2014 طرفدار چه تیمی هستید ؟

راي دهنده
281. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • برزیل

61 21.71%
  • مکزیک

3 1.07%
  • اسپانیا

55 19.57%
  • هلند

40 14.23%
  • شیلی

4 1.42%
  • استرالیا

7 2.49%
  • کلمبیا

6 2.14%
  • ژاپن

7 2.49%
  • یونان

2 0.71%
  • اروگوئه

13 4.63%
  • انگلیس

40 14.23%
  • ایتالیا

64 22.78%
  • سوئیس

5 1.78%
  • فرانسه

25 8.90%
  • آرژانتین

51 18.15%
  • ایران

115 40.93%
  • آلمان

82 29.18%
  • پرتغال

37 13.17%
  • بلژیک

13 4.63%
  • روسیه

6 2.14%
  • امریکا

4 1.42%
  • هندوراس

1 0.36%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 21 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 202

نام تاپيک: طرفدار چه تیمی هستید؟

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

بودن ایران یکم عجیب غریبه !! مگه میشه یک ایرانی طرفدار تیم ملی کشورش نباشه ؟؟!
    اگه دقت کرده باشی، برای انتخاب از Checkbox استفاده شده که یعنی میتونی چند گزینه رو انتخاب کنی...
    .
    من خودم ایران و آلمان رو انتخاب کردم...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    (( دوستان طرفدار آلمان و ایتالیا هم، دیگه خواهشا بس کنید، انشاا... کل کل باشه برای زمانی که تیم هامون به هم خوردن ))

طبق محاسبات من: اگر هر دو تیم ( آلمان و ایتالیا ) توی گروه شون، اول بشن، تا قبل از فینال هرگز به هم نمی خورن...

اگه یه تیم اول و تیم بعدی دوم بشه، ممکنه توی نیمه نهایی به هم بخورن.
    .
    .
    موفق باشید...

2. این کاربر از Sh-Meteor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن بازی Masoud King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    فعلا مشهد!

پيش فرض

کلا طرفدارای آلمان غرور کاذب دارن اون از قبل بازی بایرن با رئال اینم در عرصه ملی
    یه وقتی هست به حریف میبازی و یه وقتی هست که به عوامل داخلی میبازی. اینا خیلی فرق میکنه.

من پیش بینیم اینه که بعد همون بازی اول با پرتغال بادتون خالی میشه
    پرتغال اون زمانیکه خیلی قوی تر از الان بود رو سه بر یک بردیم. دیگه اگه لوو بخواد جلو این پرتغال که زورکی اومد جام جهانی باج بده به نظرم همون بهتره که از گروه بالا نیاد.
    +
    اون بازی آلمان - ایتالیا هم از اشتباهات فاحش لوو بگذریم از شانس تیم حریف نمیشه گذشت
    خلاصه ما اینجا هستیم تا مثه 2010 حریف های سنتی رو نقره داغ کنیم

4. 5 کاربر از Masoud King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

به اینا رای دادم ایران - ایتالیا (همیشه طرفدار این تیم بود جام جهانی 2006 و قبل تر ولی از یورو 2012 علاقم جدی شد!) - اروگوئه (از قبل شروع شدن جام جهانی 2010 طرفدار این تیم بودم و اینکه چهار شدنش من رو شگفت زده کرد!) - برزیل (بخاطر نیمار و سبک بازیش و اسکولاری که دوباره برزیل رو قوی کرد از جام بین قاره ای 2013 طرفدار این تیمم)
    به جز اینا به تیم های دیگه ای هم علاقه دارم یا مثلا اخبارشون رو دنبال میکنم:
    آرژانتینبه خاطر مسی - پرتغال به خاطر کریس - کلمبیا به خاطر فالکائو - شیلی به خاطر سانچز - بلژیک با اون همه ستاره جوان که میتونه شگفتی ساز بشه - ژاپن تو جام بین قاره ای در برابر ایتالیا فوق العاده بازی کرد میتونه شگفتی ساز بشه - یونان یه زمانی طرفدارش بودم بعد یورو 2004 تو بازی های کامپیوتری فقط یونان میگرفتم - اسپانیا چون طرفدار بارسلونام بخاطر بازیکن هاش به این تیمم علاقه دارم - غنا بازی به یاد موندیش مقابل اروگوئه تو سال 2012 هیچوقت یادم نمیره خیلی دراماتیک بود!)
    دوست عزیز شما که از آی دی تون مشخصه قلب مهربونی دارید و همه ی تیما رو دوست دارید !

6. 3 کاربر از banii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به اینا رای دادم ایران - ایتالیا (همیشه طرفدار این تیم بود جام جهانی 2006 و قبل تر ولی از یورو 2012 علاقم جدی شد!) - اروگوئه (از قبل شروع شدن جام جهانی 2010 طرفدار این تیم بودم و اینکه چهار شدنش من رو شگفت زده کرد!) - برزیل (بخاطر نیمار و سبک بازیش و اسکولاری که دوباره برزیل رو قوی کرد از جام بین قاره ای 2013 طرفدار این تیمم)
    به جز اینا به تیم های دیگه ای هم علاقه دارم یا مثلا اخبارشون رو دنبال میکنم:
    آرژانتینبه خاطر مسی - پرتغال به خاطر کریس - کلمبیا به خاطر فالکائو - شیلی به خاطر سانچز - بلژیک با اون همه ستاره جوان که میتونه شگفتی ساز بشه - ژاپن تو جام بین قاره ای در برابر ایتالیا فوق العاده بازی کرد میتونه شگفتی ساز بشه - یونان یه زمانی طرفدارش بودم بعد یورو 2004 تو بازی های کامپیوتری فقط یونان میگرفتم - اسپانیا چون طرفدار بارسلونام بخاطر بازیکن هاش به این تیمم علاقه دارم - غنا بازی به یاد موندیش مقابل اروگوئه تو سال 2012 هیچوقت یادم نمیره خیلی دراماتیک بود!)
    تیمایی که طرفدارشون نیستی رو میگفتی راحت تر بود!

8. 2 کاربر از farshidmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

اخ جون کل کل ها شروع شده ( البته اعتراف کنم شخصا اهل کل کل نیستم : دی )

ما آلمان ها ، اول اجاره بدین به رسم پیش کسوتی با هواداری برزیل و بعد ایتالیای طفل معصوم کل کل رو شروع کنیم ( این دومی رو کردند: دی) بعدم بریم سراغ این اسپانیایی های پاس بال البته از اونجا که هلند و انگلستان هم جرو رقبای سنتی حساب می شن حسابشون از باقی جداست و قراره توی جام اگر برخورد کردیم به هم ، درس خوبی بدیم این دو بی نوایان رو ( چقدر دژمن داریم ... تکبیر ..: دی)

خب حمید جان با کلوزه شوخی میکنید دیگه ؟ ... این بشر نشون داده که در جام جهانی از هر بازیکنی دروازه رو بهتر می شناسه و در این سالها که رکورد شکستن رو هم خوب یاد گرفته به امید خدا رکورد عمو جونتون هم می زنه و خدا بخواد اقای گل هم میشه : دی

ولی جدای از شوخی ، ....

امیدوارم جامی باشه که حسابی اتفاقات خوبی برامون رغم بزنه و خاطر انگیز بشه ... آلمان و ایران هم اگر طبق انتظارات من کار کنند ازشون راضی ام که به ترتیب قهرمانی و بازی های قابل قبول در کنارحذفی ابرومندانه خواهد بود

10. 4 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای B3HZ@D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

یه وقتی هست به حریف میبازی و یه وقتی هست که به عوامل داخلی میبازی. اینا خیلی فرق میکنه.

پرتغال اون زمانیکه خیلی قوی تر از الان بود رو سه بر یک بردیم. دیگه اگه لوو بخواد جلو این پرتغال که زورکی اومد جام جهانی باج بده به نظرم همون بهتره که از گروه بالا نیاد.
    +
    اون بازی آلمان - ایتالیا هم از اشتباهات فاحش لوو بگذریم از شانس تیم حریف نمیشه گذشت
    خلاصه ما اینجا هستیم تا مثه 2010 حریف های سنتی رو نقره داغ کنیم
    دیدگاه جالبیه .
    کلا تیم های بازنده معمولا علل باخت رو در شانس تیم حریف - اشتباهات مربی و عوامل داخلی می بینن و از طرف دیگه تیم مقابل از نظرشون هیچ گونه صلاحیتی برای پیروزی نداشته .
    پس نتیجه میگیرن که شانس دلیل اصلی شکست تیمشون بوده و بخاطر شانس ما شاهد توالی اتفاقاتی هستیم که علل شکست و پیروزی تیم ها رو رقم میزنه .

شانسی که وجود کلیش زیر سواله ... چه برسه به این که بخواد تاثیر گذار هم باشه !

یک لذتی که این بحث ها داره بهانه تراشی های تیم های مقابل هست که حاضر به پذیرش شکست و عملکرد ضعیف و برتری تیم حریف نیستن

به هر حال به گفته یکی از دوستان هنوز زمان زیادی مونده تا این دو تیم به هم برسن . پس تنها کاری که در حال حاضر از دستمون برمیاد صبر کردنه .
    باید دید این دو تیم تا کجا پیش میرن و اگر به هم رسیدن بهتر و بیشتر میشه به این مبحث پرداخت .

بابت پست قبلی هم یک معذرت خواهی به کاربران و بازدید کنندگان این تاپیک بدهکار شدم ... فکر نمیکردم دوستان آلمانی مدار تا این حد بحث رو جدی بگیرن
    Last edited by B3HZ@D; 16-05-2014 at 15:11.

12. 10 کاربر از B3HZ@D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

آخه من موندم از چه نظر میخواید با برزیل کل کل کنید ؟!
    امسال آلمان یکم شاخه واسمون که خدا بخواد یا ما میشکنیم یا آلمان ها !
    به قول معروف ...
    ستاره ششم رو قلب ماست !

ارجاعتون میدم به این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
    Last edited by E.N.A.Y.A.T; 16-05-2014 at 15:19.

14. این کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

تیمایی که طرفدارشون نیستی رو میگفتی راحت تر بود!
    من فقط طرفدار 4تا تیم هستن ! گفتم بازی های اون تیم ها رو دنبال میکنم فقط همون 4تا! سوال دیگه ای بود مراجعه بشه به نام کاربری بنده
    Last edited by Iloveu-ALL; 16-05-2014 at 15:23.

16. 4 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن های فوتبال Abdolreza2012's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

من به :

ایران
    اسپانیا
    آلمان
    پرتغال

رای دادم
    و امیدوارم موفق باشن ، البته به ترتیبی که گفتم

18. این کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

مثل همیشه از اولین جام جهانی یعنی 1998 که یادمه تا الان...ایتالیااا

20. 4 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •