تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 33 از 33

نام تاپيک: یه نظر به این اور cpu

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

خوب بلاخره بعد چند روز مین رو از گرانتی تحویل گرفتم همون طور که حدس میزدم بایوس پریده بود من خود مین بایوسش رو حدودا یه ماه پیش بهf8 الان هم تو سایتش همینه وجدیدش نیومده اپ کردم ولی وقتی از گارانتی تحویل گرفتمش به f6 نزول بایوس شده بود بایوس اولشf3 بود
    الان مشکلی که هست اینه که من وقتی به فرکانس4 اور میکنم با ولتاژ1.3 وقتی سیس بخواد راه ندازی مجدد بشه تو همون لو گوی گیگا بایت باقی میمونه ولی مثل قبل دیگه تند تند ریست نمیشه وبدون هیچ عکس العملی باقی می مونه ولی برخلاف اتفاق قبلی با در اوردن باتری اونم چند مرتبه وجازدنش سیس بالا میاد ولی بصورت فرکانس وولتاژ دیفالت چند بار این کارو کردم حتی رو فرکانس پایینتر یعنی3.8 هم قضیه همین طوره بنظرتون قضیه چیه

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

خوب بلاخره بعد چند روز مین رو از گرانتی تحویل گرفتم همون طور که حدس میزدم بایوس پریده بود من خود مین بایوسش رو حدودا یه ماه پیش بهf8 الان هم تو سایتش همینه وجدیدش نیومده اپ کردم ولی وقتی از گارانتی تحویل گرفتمش به f6 نزول بایوس شده بود بایوس اولشf3 بود
    الان مشکلی که هست اینه که من وقتی به فرکانس4 اور میکنم با ولتاژ1.3 وقتی سیس بخواد راه ندازی مجدد بشه تو همون لو گوی گیگا بایت باقی میمونه ولی مثل قبل دیگه تند تند ریست نمیشه وبدون هیچ عکس العملی باقی می مونه ولی برخلاف اتفاق قبلی با در اوردن باتری اونم چند مرتبه وجازدنش سیس بالا میاد ولی بصورت فرکانس وولتاژ دیفالت چند بار این کارو کردم حتی رو فرکانس پایینتر یعنی3.8 هم قضیه همین طوره بنظرتون قضیه چیه
    با دیفالت کردن بایوس سیستم قشنگ بوت میشه ولی با عملیات اورکلاک بوت نمیشه و روی لوگوی مین میمونه ؟
    مدل مینت چی بود ؟
    فکر کنم این مشکل از بایوست باشه

پروفشنال animsprite's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مشکل حل شد مشکل از بایوس بود ورژن بایوس رو از F8نسخه ژاپن به F8نسخه تایوان تغییر دادم الان بدون هیچ مشکلی سسیتم داره کار میکنه
    از مهرداد عزیر بابت همراهی بنده تا اینجای کار تشکر میکنم

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •