تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: پیش‌بینی قهرمان؟

راي دهنده
179. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اینتر میلان - Internazionale

8 4.47%
  • بارسلونا - Barcelona

53 29.61%
  • تاتنهام هاتسپر - Tottenham Hotspur

4 2.23%
  • چلسی - Chelsea

10 5.59%
  • شاختار دونتسک - Shakhtar Donetsk

1 0.56%
  • شالکه ۰۴ - Schalke 04

12 6.70%
  • رئال مادرید - Real Madrid

58 32.40%
  • منچستر یونایتد - Manchester United

33 18.44%
صفحه 4 از 48 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 476

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا (UEFA Champions League) | فصل 2010-2011 | یک چهارم نهایی

کاربر فعال انجمن موسیقی و ورزش Pessimist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا خیلی بده که یه تیم اسپانیایی امسال قهرمان بشه!
    آخه فینال امسال قراره تو ومبلی برگزار بشه

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

واقعا خیلی بده که یه تیم اسپانیایی امسال قهرمان بشه!
    آخه فینال امسال قراره تو ومبلی برگزار بشه
    طبق سنتی که از سال 2005 به اینور به وجود اومده، امسال نوبت یه تیم انگلیسی هست که قهرمان CL بشه...
    راستی منم عید رو به همه بروبچ انجمن خبر ورزشی تبریک میگم!

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

مسئله اصلي شاختار و تاتنهام براي غلبه بر بارسا و رئال غلبه بر ترسشونه
    اگه اينجور بشه و راحت بازي كنن فكر ميكنم روز سختي براي رئال و بارسا باشه
    به عنوان طرفدار رئال ، این تیم رو فعلا ترسناک نمیدونم
    چون هنوز کار شاخصی انجام نداده که ازش بترسن
    شاید بهترین عملکردش بازی لیون بوده باشه که کاملا از رئال مادرید توقع میرفت (سالهای پیش بی تجربگی و بد شانسی عامل نرفتنمون به مرحله بعد بود)
    -----
    سال نو رو هم به تمامی دوستان تبریک میگم

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به عنوان طرفدار رئال ، این تیم رو فعلا ترسناک نمیدونم
    چون هنوز کار شاخصی انجام نداده که ازش بترسن
    شاید بهترین عملکردش بازی لیون بوده باشه که کاملا از رئال مادرید توقع میرفت (سالهای پیش بی تجربگی و بد شانسی عامل نرفتنمون به مرحله بعد بود)
    -----
    سال نو رو هم به تمامی دوستان تبریک میگم
    منم کاملا موافقم. در اینکه رئال بازی به بازی بهتر شده شکی نیست، بدترین بازی رئال هم جلوی بارسا بود، که دلیل عمدش رو ترکیب بدی که مورینیو انتخاب کرد و بی تجربگی بازیکنانی مثل دی ماریا و اوزیل تو بازی های مهم میدونم. اما اگه اون بازی رو بذاریم کنار، رئال بازی به بازی بهتر شده ولی هنوز مدعی نیست.

با این حال، رئال پتانسیل و قدرت لازم برای شکست تاتنهام رو داره، اگر مثل بازی های قبل بازی کنیم و اتفاق خاصی نیفته، به مرحله بعد میریم.

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

سال نو همگي مبارك
    دوستان الماني خيلي خيلي كم حرف شدن

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژوزه مورینیو: بزرگان انگلیس کیفیت خود را از دست داده‌اند؛ تاتنهام تیمی شاد است!

او می‌گوید کیفیت لیگ برتر کاهش یافته است.

سایت گل – ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید بر این باور است که تیم‌های بزرگ لیگ برتر کیفیت اوایل فصل خود را از دست داده‌اند و مطمئن است که تیمش از پس تاتنهام در لیگ قهرمانان برمی‌آید.

منچستریونایتد، چلسی و تاتنهام نمایندگان انگلیس در هشت تیم برتر اروپا هستند و تاتنهام چهارده امتیاز با منچستر صدرنشین فاصله دارد.

مورینیو که در سال‌های 2004 تا 2007 مربی چلسی بود می‌گوید: «در فصل اول حضور در چلسی باید می‌بردیم و می‌بردیم و می‌بردیم، و هر امتیازی که از دست می‌دادیم ما را به وضعیت بدی می‌برد، چون تیم‌های بزرگ همیشه می‌بردند. یعنی همین اوضاعی که در اسپانیا می‌بینید.

در حال حاضر در لیگ برتر آنها امتیازات بسیاری از دست می‌دهند. هر تیم لحظات دشوار خود را دارد، و به نظر می‌رسد که بزرگان انگلیس کمی از کیفیت خود را از دست داده باشند.»

این مربی 47 ساله که برای اولین بار در هفت سال گذشته مادرید را به جمع هشت تیم برتر اروپا برد می‌گوید در این مرحله تاتنهام را پشت سر می‌گذارد: «بازی با هر تیمی در این مرحله دشوار است و هر تیمی باعث انگیزه ما می‌شود. تاتنهام تیم خوبی است. آنها اینتر را بردند، میلان را بردند، بسیار جاه‌طلب هستند، تیم خیلی خوبی دارند و مربی‌شان خوب است. حس می‌کنید آنها تیم شادی هستند و تیم‌های شاد خطرناک هستند.

ممکن است که تاتنهام ما را حذف کند. آنها البته قرعه خیلی آسانی ندارند، هرچند که از همان ابتدا هم قرعه بسیار آسانی نداشتند. اما می‌خواهم باور کنیم که حضور آنها در لیگ قهرمانان در دیدار برگشت در وایت هارت لین به پایان می‌رسد.

آنها همین حالا دلایل کافی برای افتخار دارند و به نظرم دلیل کافی برای مبارزه با ما و رسیدن به نیمه‌نهایی را دارند، اما به باور من ما تیم بهتری هستیم.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2011/3/23

فان پرسی: بازیکنان بارسا، مثل بازیکنان چلسی «غرغرو» هستند

مهاجم باشگاه آرسنال زبان به انتقاد از بازیکنان بارسلونا گشوده

ایت گل- روبین فان پرسی، مهاجم باشگاه آرسنال با مروری بر دیدار تیمش مقابل بارسلونا در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، بار دیگراز رفتاربازیکنان بارسا ابراز ناراحتی کرد.

فان پرسی به دی تلگراف گفت:« واقعا درک نکردم که در مورد خطایی که بر روی مسی انجام دادم، چه شد. همه از من عصبانی بودند ولی من رفتار متفاوتی مقابل مسی، نسبت به سایر حریفان نداشتم. هیچ کسی نمی تواند بگوید که من بر روی ماسچرانو مرتکب خطا شدم.»

فان پرسی ادامه داد:« در این میان بازیکنان بارسلونا به دنبال آن بودند تا در مورد هر اتفاقی که در زمین مسابقه رخ داد غر بزنند. این واقعا ناامید کننده بود. این همان کاری است که بازیکنان چلسی در انگلیس انجام می دهند.»

فان پرسی ادامه داد:« با این وجود بارسلونا تیم فوق العاده ای است. آنها باید واقعا دست از غر زدن و تا این حد اعتراض کردن بکشند. این رفتارها در زمین مسابقه واقعا آزار دهنده است.»

با این وجود فان پرسی احترام خاصی برای بارسا قائل است:« من احترام فراوانی برای بارسا قائلم. من از نظر ارزیابی شخصی، بارسا را حتی بالاتر از تیم ملی اسپانیا می دانم. با این وجود هر تیمی ممکن است شکست بخورد. من هیچ وقت در زمین خودم را کمتر از بازیکنان بارسلونا ندیدم.»

آرسنال در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مغلوب بارسلونا شد و از گردونه رقابتهای اروپایی کنار رفت. در دیدار برگشت دو تیم فان پرسی با دریافت کارت قرمز از داور مسابقه از زمین اخراج شد.

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/3/24

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاسیاس: تنها یک جام، امسال را سال موفقی می کند/ نمره امسال ما 9 از 10 است

دروازه بان باشگاه رئال به فکر کسب جام است

سایت گل- ایکر کاسیاس، دروازه بان تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید در صحبتهایی اعلام کرد که این فصل تنها در صورتی ارزشمند خواهد بود که تیمش بتواند به جام قهرمانی برسد.

کاسیاس که روز جمعه در جریان دیدار تیمش مقابل جمهوری چک در رقابتهای مرحله مقدماتی یورو 2012 در درون دروازه ماتادورها قرار خواهد گرفت اعلام کرد که درصورتی که تیمش در دستیابی به یک جام قهرمانی ناکام بماند، فصل کاملی را سپری نکرده است.

کاسیاس به مارکا گفت:« در حال حاضر به رئال نمره 9 از 10 می دهم و برای کسب نمره کامل، باید یک جام کسب کنیم.»

رئال در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا باید مقابل تاتنهام قرار بگیرد. کاسیاس دراین رابطه گفت:« من به تاتنهام اعتماد نمی کنم. آنها میلان را حذف کردند و باید به آنها احترام بگذاریم.»

نمره مورینیو از نظر کاسیاس ده است:« مورینیو ارزش گرفتن نمره 10 (از 10) را دارد. نتایج تیم به نهایی حرف می زنند.»

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/3/24

مصاحبه با تیاگو موتا: اینتر می تواند قهرمان سری آ و لیگ قهرمانان اروپا شود

ستاره خط میانی اینتر از تاثیرات لئوناردو برروی تیمش صحبت کرده است

ادامه:

کد:
    By Ghazal Ziari

2011/3/25

اگه نباشه جاش خالی می مونه mafr07's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اول عید به همه تبریک میگم

علیرضا جان منم باهات موافقم اگر یک نظر سنجی گذاشته بشه مشخص میشود طرفداران بارسلونا بی منطق هستند یا طرفداران ضد بارسلونایی
    میگم ضد بارسلونایی چون بعضی ها نمونشم زیاد داریم بیشتر از اینکه طرفدار تیم خود باشند با این پستها نشون میدند طرفدار کل تیمهای روبروی بارسلونا هستند

این دو پست نشانه منطق هست یا بی منطقی جواب قطعا مشخص هست

این دوست اینتریمونم بیشتر پستهاش در مورد بارساست
    امیدوارم تو سال جدید تجدید نظر کنند
    دوست عزیز من همیشه شیوه ی بازی بارسا رو تحسین کردم . اما باید بدوننین تو ورزش چیزی هست به نام اخلاق .
    و متاسفانه برخی مدیران بارسا در چند سال اخیر از اون بی بهره بودن . بی احترامی های مکرر به رقیبان تحقیر کردن اونها
    و نداشتن جنبه ی باخت ( برای مثال باز کردن آبپاش های ورزشگاه نوکمپ پس از صعود اینتر ) باعث به وجود آمدن این جو ضد بارسایی شده .

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوست عزیز من همیشه شیوه ی بازی بارسا رو تحسین کردم . اما باید بدوننین تو ورزش چیزی هست به نام اخلاق .
    و متاسفانه برخی مدیران بارسا در چند سال اخیر از اون بی بهره بودن . بی احترامی های مکرر به رقیبان تحقیر کردن اونها
    و نداشتن جنبه ی باخت ( برای مثال باز کردن آبپاش های ورزشگاه نوکمپ پس از صعود اینتر ) باعث به وجود آمدن این جو ضد بارسایی شده .
    جريان آب پاشها كه به نظر منم اشتباه بود
    اما يادآوري اين موضوع نشوندهنده اينه كه بارسا هنوز اشتباه ديگه اي انجام نداده

اما در مورد تحقير رقبا توسط مديران بارسا
    فكر ميكنم تعصب يا به قول دوستمون نفرت از بارسا اجازه نداد منطق در پستتون ادامه پيدا كنه
    شما فقط مصاحبه هاي مورينيو رو زمان مربيگريش در چلسي و اينتر يه مرور كنيد فكر ميكنم بتونيد بهتر قضاوت كنيد
    و بهتر معناي تحقير رو متوجه بشيد

آخر فروم باز Retired User's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    Road To Perdition

پيش فرض

شما فقط مصاحبه هاي مورينيو رو زمان مربيگريش در چلسي و اينتر يه مرور كنيد فكر ميكنم بتونيد بهتر قضاوت كنيد
    و بهتر معناي تحقير رو متوجه بشيد
    خیلی سادست
    اولا که مورینیو از طرف خودش صحبت میکنه(نه یک باشگاه) + فشار رو روی خودش میاره تا فشاری روی بازیکناش نباشه
    الان فلسفه صحبت های کرایوف و .... نسبت به بقیه تیما چیه؟
    الان هر هفته میاد راجع به رئال صحبت میکنه
    چه دلیلی داره؟
    خواهشا مورینیو رو با فردی مثه کرایوف مقایسه نکنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •