تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 71

نام تاپيک: ديدن فيلم با فرمت AVCHD به وسيله پلاسما پاناسونيك وكارت SD

داره خودمونی میشه saeidghodrati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من كه هنوز نتونستم شايد ايراد از سرسم باشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام

1- آیا دوستان در گنجاندن زیر نویس فارسی و دیدن آن هم موفقیتی داشتند؟

2- من یک فایل را مستقیما با multiAVCHD 4.1 تبدیل کردم. همه چیز در تلویزیون خوبه غیر از اینکه ارتفاع تصویر زیادی است. یعنی باید نوار سیاهی بالا و پایین باشد تا نسبت ارتفاع و عرض حفظ بشود ولی در TV ارتفاع زیاد است تا ارتفاع صفحه را پر کند. در حالیکه وقتی فایل MTS نهایی را با KMPlayer چک میکنم، نسب ارتفاع و عرض آن نرمال است. بنظر شما مشکل از کجاست؟

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه Olis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران- مشهد

پيش فرض

اقا lcd پاناسونیک مدل TH-L42S20k با چه پسوندی فیلم پخش میکنه؟؟؟؟

هر پسوندی امتحان کردم نشد...

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

سلام

1- آیا دوستان در گنجاندن زیر نویس فارسی و دیدن آن هم موفقیتی داشتند؟

2- من یک فایل را مستقیما با multiAVCHD 4.1 تبدیل کردم. همه چیز در تلویزیون خوبه غیر از اینکه ارتفاع تصویر زیادی است. یعنی باید نوار سیاهی بالا و پایین باشد تا نسبت ارتفاع و عرض حفظ بشود ولی در TV ارتفاع زیاد است تا ارتفاع صفحه را پر کند. در حالیکه وقتی فایل MTS نهایی را با KMPlayer چک میکنم، نسب ارتفاع و عرض آن نرمال است. بنظر شما مشکل از کجاست؟

با تشکر
    هر دو مشکل فوق حل شد.

5. این کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

به یک مشکل جدید و عجیب برخوردم: بعضی فایلها بعد از تبدیل صدا ندارند ولی بعضی دارند. جالب اینجاست که مشخصات صوتی فایل مبدا و مقصد را که چک میکنم، در فایلهای بی صدا و با صدا یکی است! فایلهای mts.00000 بی صدا حتی در مدیا پلیر کلاسیک هم صدا ندارند!
    Last edited by Injaneb2; 10-03-2011 at 14:34.

تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض توضیح کامل در مورد روش تبدیل فایلهای MKV به AVCHD برا دیدن در Viera

برای تبدیل فایلهای MKV به AVCHD نرم افزارهای زیادی معرفی می شوند. ولی فرمتی که بتواند در viera دیده شود، نیستند و من فقط از یک طریق تونستم به نتیجه برسم که در پایان توضیح خواهم داد. فقط چند مطلب: یکی اینکه چون پلیر مناسب نداشتم، من نتونستم کیفیت تصویر نهایی رو با فایل MKV اولیه در TV مقایسه کنم ولی در کامپیوتر که مقایسه میکنم بنظرم افت کیفیت نداره. دیگر اینکه چون سیستم صوتی ندارم از تغییری که در کیفیت صدا بوجود میاد هم اطلاع کاملی ندارم ولی بهر حال برای TV کیفیت خوبه. مطلب آخر اینکه تمام برنامه های معرفی شده رایگان هستند و براحتی پیدا می شوند.

ابتدا این برنامه ها را بگیرید و اینستال کنید:
    1- mkvtoolnix که ورژن 4.6.0 الان اومده و از آدرس
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قابل دانلوده. توضیح اینکه از این برنامه برای برداشتن زیرنویس انگلیسی که داخل فایل MKV هستند استفاده میکنم. اگر این زیرنویس برداشته نشه، با زیر نویس فارسی که بصورت خارجی هست تداخل میکنه. بعد از دانلود و استخراج فولدر داخل آن وارد فولدر mkvtoolnix شوید و فایل mmg.exe را اجرا کنید، فایل MKV مبدا را باز کنید، تیک جلو subtitle آن را بردارید و start muxing را بزنید. حالا یک فایل MKV جدید بدون زیرنویس انگلیسی داخلی دارید.
    2- برنامه های زیر را دانلود و اینستال کنید:
    الف-برنامه multiAVCHD ورژن 4.1 (build 770) از آدرس
    کد:
    . این برنامه توسط یک نفر بلغاری نوشته شده و ظاهرا تکه! این برنامه خودش از یک سری برنامه های دیگه استفاده میکنه که اونها هم باید اینستال شوند تا نتیجه کامل گرفته بشه. این برنامه ها عبارتند از:

ب- برنامه AviSynthرا از آدرس زیر دانلود و نصب کنید:

کد:
    پ- برنامه
    ffdshow را از آدرس زیر دانلود و نصب کنید:

کد:
    ت- برنامه Haaliرا از آدرس زیر دانلود و نصب کنید:

کد:
    خوب حالا بریم سر اصل مطلب:
    ابتدا نام فایل MKV (از این پس منظور از فایل MKV فایل بدون زیرنویس انگلیسی است) را با نام فایل زیرنویس فارسی آن دقیقا یکی کنید (غیر از اینکه اولی .mkv و دومی .srt باشد) و هر دو را داخل یک فولدر قرار دهید.
    سپس برنامه multiAVCHD را اجرا کنید، فایل MKV را add کنید. نام فایل بصورت قرمز در قسمت compilation دیده خواهد شد. حالا transcode را بزنید. در اینجا برنامه بطور خودکار رزولوشن را از ؟؟؟*1280 به 720*1280 تبدیل می کند. سپس دکمه Apply را بزنید. در پنجره بعدی هم Ok را بزنید. حالا نام فایل شما باید سبز شده باشد.
    حال دکمه Start را بزنید تا یک پنجره جدید باز شود. در این پنجره روی دکمه TV / Camcorder (NTSC / 60Hz) کلیک کنید. با اینکار برنامه وارد فاز تبدیل فایل می شود که برای یک فیلم سنمایی حدود 1 ساعت و ربع طولی میکشد. البته این زمان به قدرت کامپیوتر شما بستگی دارد. در پایان کار دکمه start دوباره نمایان می شود. حال در آدرسی که در صفحه اصلی اول برنامه و قسمت Destination Path: مشخص شده، فولدری بنام AVCHD ایجاد شده است. این فولدر را داخل روت فلش مموری یا SD Card (که من امتحان نکردم!) کپی کنید و با تلویزیون ببینید.

در پایان یادآوری می کنم که من این روش را با آزمایش و خطا بدست آورده ام، بنابراین شاید امکان استفاده از میانبورها یا . . . وجود داشته باشد.

موفق باشید.
    Last edited by Injaneb2; 26-03-2011 at 11:37.

8. 9 کاربر از Injaneb2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

همون یک ساعت نیم طول کشیدنش که کارو خراب کرد!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این وی 20 که گرفتیم جز کلاه گشاد که رو سرم رفت هیچی عایدم نشد تصویر واقعا تیره و تارمرده ناتوانی مطلق در پخش فرمتهای تصویری .هنوزم موندم اینا که این همه که تو بوغ کرنا زدن که وای عجب چیزیه بخرین بخرین واسه چیه!!!(((جز تبلیغات چیای پاناسونیکی)))

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

پيش فرض

خوشبختانه تو مدلهای 2011 فرمتهای بیشتری ساپورت میشه که یکیش mkv است و دیگه نمی خواد این همه برای تبدیل خودتونو خسته کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفا دفاع مغرضانه و جهت دار نکنید.یه جوری حرف میزنید انگار نماینده و سخنگوی پاناسونیکید.تکلیف 2010و به قبل و کلاهی که سرشون رفته چی میشه.اینجا خارج نیست که در ازای ناراضی بودن یه دستگاه دیگه بهت بدن یاکلا پس بگیرن. دیگه بحث گارانتی بماند که خدا اون روزو نیاره!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •