تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 44

نام تاپيک: یکی بیاد یه هلی به این سیستم بده بلکه راه بیفته!!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

پارتیشن بندی بلدی؟
    آره
    برای چی میپرسی مگه خودت بلد نیسی؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اولآ سیتمت خیلی قدیمیه sp3 نصب نکن نهایتا یه سرویس پک 2 نصب کن دوما آنتی ویروست هم خیلی قدیمیه سوما پاور tvm هم خیلی حال داده تا الان بهت جواب داده عوضش کنی بهتره ثالثا روی مادربردتو نگاه کن ببین هیچ کدوم از خازنات تغییر رنگ یا حالت (باد کردگی ) نداره

خبرشو بده

پروفشنال hummer_1990's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

آره
    برای چی میپرسی مگه خودت بلد نیسی؟!
    یه جورایی فقط به صورت تئوری بلدم چوت تاحالا این کارو انجام ندادم میترسم گند بزنم به هارد بره.

اگه بخوام هاردمو (80 GB) رو فرمت کنم و تمام اطلاعات رو پاک کنم و از اول پارتیشن بتدی کنم دقیقا باید چیکار کنم؟ به چه برنامه هایی یا چه CD هایی نیاز دارم؟ برنامه fdisk میگن NTFS نمیکنه اگه بخوام NTFS کنم باید از چه برنامه ای استفاده کنم؟

ممنون میشم اگه کامل بهم یاد بدی

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

انتی ویروس رو پاک کن . و حتما بایاس رو اپدیت کن ممکنه که از این باشه .

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:27 AM ----------

یه جورایی فقط به صورت تئوری بلدم چوت تاحالا این کارو انجام ندادم میترسم گند بزنم به هارد بره.

اگه بخوام هاردمو (80 GB) رو فرمت کنم و تمام اطلاعات رو پاک کنم و از اول پارتیشن بتدی کنم دقیقا باید چیکار کنم؟ به چه برنامه هایی یا چه CD هایی نیاز دارم؟ برنامه fdisk میگن NTFS نمیکنه اگه بخوام NTFS کنم باید از چه برنامه ای استفاده کنم؟

ممنون میشم اگه کامل بهم یاد بدی
    دوست عزیز باید low level format کنی بعد از 7 سال خیلی توی سرعت تاثیر داره . low level format رو سرچ کن بعد هم کافیه برنامرو نصب کنی و اجرا بعد از 20 دقیقه (حدودا) کل هاردت میشه مثل روز اول بعد از اون باید cd ویندوز رو بزاری تو دستگاه و با اتوران بیای بالا بزار کاراشو بکنه بعد باید پارتیشن بندی کنی .... خودش کامل توضیح داده اگه اشتباه هم انجام بدی مشکلی باسه هارد پیش نمیاد . اگه مشکلی داری بگو تا کمک کنم . بهم پیام خصوصی بده ممکنه که تاپیکو گم کنم!!

پروفشنال Apachi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Neverland

پيش فرض

چیزی بنام نیمسوز شدن این حرفا وجود داره
    یا باد کردن خازن ها
    تنها چیزی که عیب داشته کامپیتور امکان داره بالا بیاد هارد دیسک هستش
    کامپیوتر کوچکترین مشکل سخت افزرای داشته باشه بالا نمیاد ، پاور هم خراب باشه سیستم کند نیمشه یا روشن نمیشه یا بعد از چند ثانیه روشن شدن خامش میشه..

دوحالت بیشتر نیست
    1- درایو C کامپیوتر پر شده Page فایل نمی تونه کم و زیاد بشه
    2- هارد دیسکت ضربه دیده یا به هر دلیلی خراب شده و کند شده

کافیه درایو C فرمت کنید و دوباره ویندوز نصب کنید به احتمال زیاد درست میشه اگه نشد هار دیسک نو بخرید و هارد دیسکتون عوض کنید
    Last edited by Apachi; 02-09-2010 at 20:40.

پروفشنال jack426's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بالای دیوار همسایه کناری

10

یا باد کردن خازن ها
    کامپیوتر کوچکترین مشکل سخت افزرای داشته باشه بالا نمیاد ، پاور هم خراب باشه سیستم کند نیمشه یا روشن نمیشه یا بعد از چند صانیه روشن شدن خامشو میشه..

دوحالت بیشتر نیست

کافیه درایو C فرمت کنید و دوباره ویندوز نصب کنید به احتمال زیاد درست میشه اگه نشد هار دیسک نو بخرید و هارد دیسکتون عوض کنید
    کاملا موافقم
    دلیلش تو عکس دومی هست ویندوزتون زیاد ریست کردید و درایوتون پر شده از فولدرهای found.000 و همین طور این عدد بیشتر میشه این نشون میده که چک دیسک ویندوز این همه فایل رو رکوری کرده یه دیسک کلین آپ کنید و بعد درایو تون رو دفرگ کنید و بعد این سیستم تحمل اجرای برنامه های جدید رو نداره روی این سیستم انتی ویروس نصب نکن بی فایدس برنامه های سنگین نصب نکن بیشتر پرسس های ویندوز توسط انتی ویروس و این جور برنامه ها گرفته میشه سیستم هنگ میکنه و بعد .....

خودم هم همچین سیستم پایینی رو 4 سال پیش فروختم درست از همین رم هارد سی پی یو گرافیک و مادربورد
    انگار برادر سیستم منو داره

7. این کاربر از jack426 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

مادربردم بعد از 7 سال یهو یادش افتاده که رم رو ساپورت نمیکنه؟

پس چرا تا 9 ماه پیش درست کار میکرد؟

راستی هاردم مشکلی نداشت؟ عکسا به درد خورد؟

در ضمن روی خود رم ننوشته چند مگاهرتزه من فقط مدلشو (P32M648HHC-6A) میدونم و حافظش رو که 256 هست و اینکه روش زده PC2700 وقتی این مشخصات رو سرچ میکنم سایتهایی که درباره این مدل مطلب دارن نوشتن که 333 مگاهرتزه.حالا سوالم اینه از توی تنظیمات خود ویندوز میشه فهمید که رم چند مگاهرتزه؟

رمم مال شرکت SpecTek هست. اگه میشه یه لطفی بکنید ببینید این رم چند مگاهرتزه؟ من که گیج شدم.

دوست عزیز کلا این استاندارد رم هاست که به این شکل نوشته میشه مثلا روی pc 3200 میشه باس 400 و یا pc 5200 میشه باس 667 همین طور تا pc1066 که میشه باس 1333 رو شما هم باس 333 هست و زمان خودش هم رم قابل و مارک قابل اعتمادیه همون طور که چندتا دیگه از کاربرای این سایت هم گفتن پاور سیستم شما به طور قطع ایراد داره حتما سریعتر عوض کن وگرنه هاردتم آسیب میبینه مجبور میشی تعویضش کنی پیدا کردن هارد IDE قدیمی هم حودش مصیبتیه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

یا باد کردن خازن ها
    کامپیوتر کوچکترین مشکل سخت افزرای داشته باشه بالا نمیاد ، پاور هم خراب باشه سیستم کند نیمشه یا روشن نمیشه یا بعد از چند ثانیه روشن شدن خامش میشه..

دوحالت بیشتر نیست

دوست عزیز اگه شما چیزی در مورد باد کردن خازنها یا نیمسوز شدن شنیدی من 11 ساله کارم اینه و صد البته ایرادهایی رو دیدم که از پاور بوده که در مخیل شما هم نمی گنجه

کامپیوتر هم این جوری نیست که تا یه قطعه ایراد داشت بالا نیاد سیستمی رو تصور کن چیپ صداش سوخته این سیستم به نظرت بالا می یاد ؟ چیپ گرافیک onboard ش چی ?

پاور ضعیف باعث رست شدن ، هنگ کردن ، نصب نشدن ویندوز ( این یکی موردی جالبیه : خطای کپی کردن فایل ها رو میده و اونوقت شما فکر می کنی سی دی یا درایوت ایراد داره ) و .... می شه

پاور های tvm جزء بی کیفیت ترین پاورهای موجود در بازار آن زمان بود. و من الان دارم تعجب می کنم این پاور چطوری تا الان کار میداده ؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

انتی ویروس رو پاک کن . و حتما بایاس رو اپدیت کن ممکنه که از این باشه .

من nod 32 دارم که فکر میکنم از kasper خیلی سبک تره ( چون قبلا کسپر نصب کرده بودم) اگه آنتی ویروس رو پاک کنم هر روز باید با انواع و اقسام trojan ها و کرم ها و new folder ها سرو کله بزنم آخه!!!

بعد هم کافیه برنامرو نصب کنی و اجرا

ببخشید متوجه نشدم !! برنامرو تو محیط ویندوز نصب کنم؟ ! یا بریزم رو CD و از پایین بوت کنم؟ (bootable)

تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تهران- دست راست-طبقه اول

پيش فرض

primary partition من هم مثل بقیه سیستم ها درایو C هست ولی من ویندوزمو رو درایو D نصب کردم چون موقع نصب ویتودوز روی درایو C ارور میده ( فکر میکنم bad sector شده باشه). در هر صورت همونطور که تو پست های قبلی گفتم تازه ویندوز عوض کردم . temp هارو هر روز پاک میکنم. از regedit قسمت prefetch رو هم غیر فعال کردم ( یعنی به هیچ عنوان دیگه prefetch ذخیره نمیشه).

در مورد هارددیسک هم باید بگم من یه قرون هم نمیخوام خرج این سیستم کنم چون ارزش نداره من نهایت نهایت نهایتش یه سال دیگه با این سیستم سروکار دارم و قصد دارم سیستممو عوض میکنم فقط الان میخوام یه جفت بذارم تو گوشش تا موقتن کارم راه بیفته.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •