تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 36 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 358

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی در اسپانیا | فصل 2010-2011 | پیش فصل

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

جلد مجله مارکا :

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اخطار مورينيو به ستاره‌هاي رئال:‌ شما قهرمان نيستيد.

سايت گل ـ‌ ورود ژوزه مورينيو به مادريد، تبعات متفاوتي را به دنبال خواهد داشت. ژوزه مربي ضدستاره‌اي نيست، اما يقيناً‌ تركيب كهكشاني رئال را با تغييراتي مواجه خواهد كرد. در حالي كه احتمالاً‌ قرارداد او با رئال فردا به امضا مي‌رسد،‌ مورينيو در مصاحبه‌اي به ستارگان رئال اخطار داد كه شيوه‌هاي خودش را به كار خواهد گرفت و بازيكنان نيز بايد مطيع او باشند.

او در مصاحبه‌اي با تي وي 1 گفت:«من مي‌خواهم با مردم ملاقات كنم تا بدانم آنها از من چه مي‌خواهند و در عين حال موقعيت را تشخيص دهند من قواعد اوليه را مي‌دانم و دوست دارم براي شروع كار از هر گونه شك و ترديد جلوگيري كنم.»

او سپس درباره شرايط رئال مادريد و بازيكنانش گفت:«ستاره فعلي اينتر است،‌ آنها قهرمان اروپا هستند. پيام من به بازيكنان رئال مادريد اگر آنها را تمرين بدهم اين است كه آنها ستاره نيستند. مربي هم ستاره نيست. به نظر من ستاره واقعي تيم است، اگر آنها اين موضع را قبول كنند مثل زماني كه در چلسي، پورتو و اينتر بودم پيروزي خواهد رسيد.»

مورينيو درباره اهداف اين فصل در رئال نيز گفت:«ما رقابت بزرگي با بارسلونا خواهيم داشت. آنها تيم بزرگي هستند و اين را ثابت كردند و تقريباً‌ 100 امتياز در ليگ گذشته به دست آورده‌اند. تلاش من براي رسيدن به قهرماني‌اي است يك رئال 8 سال است موفق به فتح آن نشده است.»

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

چلسي و ليورپول نگران مورينيو/ دروگبا، كول، لمپارد،‌تورس و جرارد در تيررس رئال

سايت گل ـ‌ دو باشگاه چلسي و ليورپول نگران‌اند كه حضور ژوزه مورينيو در اسپانيا باعث جدايي ستارگان بزرگ اين تيم بشود.

اين سرمربي پرتغالي كه شنبه اينتر را به مقام قهرماني اروپا رساند، به چند بازيكن علاقه خاص دارد كه از اين جمع مي‌توان به دروگبا، كول، لمپارد،‌تورس و جرارد اشاره كرد.

روزنامه سان امروز نوشت،‌ مورينيو كه در آستانه قرارداد 4 ساله با رئال هست، 100 ميليون پوند بودجه براي خريد يك ستاره در اختيار خواهد داشت. مورينيو همچنين ممكن است از جمع ديه‌گو ميليتو، وسلي اشنايدر، جوليو سزار و مايكون يكي را به رئال ببرد.

حقوق مورينيو در رئال بالغ بر سالي 15 ميليون دلار است.

کد:

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

پیشنهاد 30 میلیون پوندی بارسلونا برای فابرگاس

سایت گل – بارسلونا قصد دارد اولین اقدام خود برای به خدمت گرفتن سسک فابرگاس از آرسنال را انجام دهد. آنها پیشنهادی حدود 30 میلیون پوندی برای باشگاه آرسنال فکس کرده‌اند.

قهرمان لالیگا هفته پیش به آرسنال گرفتند قصد دارند روی این هافبک آنها قیمت‌گذاری کنند و این هفته این کار را انجام دادند. با این حال لندنی‌ها بی‌تردید این پیشنهاد را رد خواهند کرد چرا که تاکید کرده‌اند فابرگاس را لازم دارند.

بارسلونا متقاعد شده که فابرگاس در تابستان به نوکمپ خواهد رفت. او دو هفته پیش از اردوی اسپانیا به لندن پرواز کرد تا به آرسن ونگر بگوید دوست دارد باشگاه را ترک کند و به تیم دوران کودکی‌اش بازگردد.

بارسلونا مطمئن است تنها به زمان نیاز دارد تا بتواند قرارداد فابرگاس را قطعی سازد، هر چند که مذاکرات ممکن است به طول انجامد چون آرسنال قیمت این بازیکن را کمتر از 50 میلیون پوند نمی‌داند، چرا که باشگاه‌های بسیاری به دنبال او هستند.

ونگر و آرسنال امید دارند که بتوانند با فابرگاس به توافق برسند و در غیر این صورت او را با قیمتی نجومی خواهند فروخت.

پیتر هیلوود، رییس هیات مدیره باشگاه آرسنال اولین مقام رسمی این باشگاه بود که در این باره اظهار نظر کرد. او به سایت گل بریتانیا گفت که هیات مدیره به بارسلونا اعلام کرده فابرگاس فروشی نیست. او همچنین تاکتیک‌های بارسلونا در زمینه اعلام علاقه به خرید بازیکنان از طریق رسانه‌های اسپانیا را مضحک خواند و آن را زیر سوال برد: «پیامی که به آنها دادیم این است که فابرگاس را از دست نمی‌دهیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که نگهش داریم. آنها به صورت رسمی پیشنهادی نداده‌اند و ما هم به روشنی هر چه تمام‌تر اعلام کرده‌ایم قصد از دست دادن او را نداریم.»

اگر مشخص شود که فابرگاس قصد ندارد به باشگاهی که هفت سال در آن توپ زده بازگردد، توپچی‌ها تا جای ممکن مذاکرات را طول خواهند داد تا قیمت را افزایش دهند.

در آرسنال همه بر این باورند که در صورت درخشش فابرگاس در جام جهانی، قیمت او تا مبلغ 80 میلیون پوندی که رئال مادرید برای خرید کریستیانو رونالدو پرداخت بالا می‌رود.

کد:

رئال به دنبال داوید سیلوا

سایت گل – رئال مادرید با والنسیا تماس گرفته و پرسیده آیا می‌تواند داوید سیلوا را برای فصل بعد به خدمت بگیرد یا نه. اما گزارش‌ها حاکی از آن است که سفیدها پیشنهادی رسمی برای این هافبک تهاجمی جوان ارائه نداده‌اند.

به گزارش روزنامه آس، مادرید با والنسیا تماس گرفته و نظر آنها را درباره قیمت پیشنهادی‌ پرسیده، اما آنها هنوز مطمئن نیستند ژوزه مورینیو قصد داشته باشد خرید سیلوا را اولویت اصلی فصل بعد قرار دهد.

والنسیا باید چندین بازیکن خود را در تابستان بفروشد، چرا که در وضعیت اقتصادی پرمخاطره ای قرار گرفته است. آنها پیش از این با داوید ویا، ستاره خود وداع کردند و او را به بارسلونا فروختند و ممکن است داوید سیلوا، و یا خوان ماتا را هم بفروشند.

کد:

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: رونالدو خوشحال نیست چون قهرمان نشده

مورینیو اعلام کرده که CR9 در سانتیاگو برنابئو ناراحت است.

سایت گل - ژوزه مورینیو، مربی احتمالی رئال مادرید در فصل آینده در گفتگویی اختصاصی با روزنامه مارکا گفته که «کاملا قادر است با رئال مادرید لیگ قهرمانان را فتح کند.»

او همچنین گفته چرا فصل پیش برای کریستیانو رونالدو بسیار ناامیدکننده بوده: «کریستیانو خوشحال نیست، چون این فصل هیچ جامی به دست نیاورد.»

مورینیو همچنین به دنبال تاریخ‌ساز بودن با رئال است: «دوست دارم اولین فردی باشم که «گرند اسلم» را فتح کرده‌ام، یعنی لیگ برتر، سری A و لالیگا را.»

کد:
    2010/5/25

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ژوزه مورینیو: رونالدو بهترین بازیکن دنیاست و من بهترین مربی!

سايت گل ـ ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي تيم اينتر براي كار كردن با كريس رونالدو در تيم رئال لحظه‌شماري مي‌كند.

خورخه مندس مدير برنامه‌هاي مورينيو از امضاي قراردادي 4 ساله به مبلغ 36 ميليون پوند با باشگاه رئال خبر داد.

با اين وجود سرمربي پرتغالي بیش از هر چیز دوست دارد هر چه زودتر به برنابئو برود تا با هموطنش كريستيانو رونالدو كار كند.

مورينيو در مصاحبه با نشريه ديلي ميل گفت:«ما هر دو پرتغالي هستيم، او بهترين بازيكن دنيا و من يكي از بهترين مربيان دنيا هستم. من از او مي‌خواهم فصل آينده گل‌هاي زيادي براي تيم به ثمر برساند.»

وقتي از مورينيو در مورد سبك زندگي نه چندان حرفه‌اي رونالدو در خارج از ميدان سوال شد. او تأكيد كرد كه ستاره‌ پرتغالي استعدادي بي‌مانند است و نبايد خيلي به او سخت گرفت.

«هيچ كس نمي‌تواند او را به خاطر استفاده از تعطيلاتش مورد انتقاد قرار دهد. مثلاً‌ اينكه در لوس‌آنجلس با پاريس هيلتون مي‌گردد يا يك فراري جديد خريده است، زيرا او به موقع در تمرينات و بازي‌هاي تيم خواهد درخشيد و اين مسائل ربطي به هم ندارد. او يك فوتباليست تاريخ‌ساز است.»

کد:

وسلي اشنايدر: شايد به رئال بازگردم

سايت گل- وسلي اشنايدر، ستاره هلندي اينتر، گفت بازگشت به رئال براي پيوستن دوباره به ژوزه مورينيو اصلا غيرممكن نيست.

اين بازيكن فصل گذشته در باشگاه مادريدي مازاد تشخيص داده شد و به اينتر پيوست اما شايد در اين تابستان به همراه مورينيو بار ديگر راهي اسپانيا شود.

او در مصاحبه با نشريه هلندي "د تلگراف" گفت:" بازگشت به رئال؟ هر چيزي امكان پذير است. اما من در اين مورد با مورينيو صحبت نكردم. من اين فصل با اينتر به سه جام دست پيدا كردم و فكر نمي كنم كه باشگاه اجازه جدايي به من بدهد."

او دو روز قبل اعلام كرده بود فصل آينده نيز در اينتر خواهد ماند.

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پدر فابرگاس: آرسنالي‌ها بايد به خواسته پسرم احترام بگذارند

کاپیتان توپچی ها می خواهد پیش از رقابت های جام جهانی تکلیف این انتقال روشن شود.

سايت گل - پدر سسك فابرگاس هافبك تيم آرسنال اعلام كرد كه پسرش مي‌خواهد هر چه زودتر اين تيم را ترك كند و به بارسلونا بپيوندد.

فرانسسك فابرگاس سينيور تأكيد كرد كه اين بازيكن ترجيح مي‌دهد،‌ مسأله انتقالش به تيم كاتالاني حل شود تا بتواند در رقابت‌هاي جام جهاني روي بازي‌هاي اسپانيا تمركز كند.

او در مصاحبه با راديو ماركا گفت: «مذاكرات بين آرسنال و بارسلونا بسيار طولاني شده است، سسك اكنون بر روي بازي‌هاي تيم ملي متمركز شده است اما دلش مي‌خواهد هر چه زودتر اين قرارداد قطعي شود. من مطمئن نيستم كه در آينده چه اتفاقي خواهد افتاد،‌ اما فكر مي‌كنم آنها بايد به تصميم و خواست پسر من احترام بگذارند.
    سسك هميشه روابط خوبي با ونگر داشته و از باشگاه آرسنال نيز ممنون است زيرا آنها پسرم را به يك مرد تبديل كردند. اما ما مي‌خواهيم اين مسأله هر چه زودتر به پايان برسد.»

بخش بريتانيايي سايت گل گزارش داد كه باشگاه بارسلونا روز گذشته از طريق فكس پيشنهاد رسمي‌شان را براي به خدمت گرفتن كاپيتان توپچي‌ها ارائه دادند. اما پيشنهاد 30 ميليون پوندي آنها چندان مورد توجه باشگاه لندني‌ قرار نگرفت زيرا آنها براي ستاره تيمشان چيزي نزديك به 80 ميليون پوند در نظر گرفتند.

کد:
    2010/5/25

پيشنهاد 80 ميليون يورويي ميلان براي زلاتان

رسانه هاي اسپانيايي ادعا كردند ميلان ايبرا را مي خواهد.

سايت گل - به گزارش نشريه اسپورت، ميلاني قصد دارند زلاتان ابرهيموويچ، مهاجم سوئدي اينتر را به خدمت بگيرند و حاضرند براي خريد او 80 ميليون يورو بپردازند.

اين روزنامه ادعا كرد با حضور داويد ويا در نوكمپ، زلاتان شانس چنداني براي قرار گرفتن در تركيب اصلي آبي و اناري ها ندارد و اين در حالي است كه مهاجم سوئدي تنها يك فصل قبل از اينتر به بارسلونا پيوست.

مسئولان باشگاه ميلان به دنبال يك مهاجم تراز اول هستند تا او در كنار پاتو و رونالدينيو، مثلث تهاجمي روسونري را در فصل آينده تشكيل دهد و اين در حالي است كه ماركو بوريه لو فصل خوبي را در ميلان سپري كرد و با زدن 14 گل، بهترين گلزن تيم لئوناردو بود.

گفته مي شود زلاتان مشتاق است تا بار ديگر به شهر ميلان بازگردد، جايي كه سه فصل خوب را با اينتر سپري كرد.

چند روز پيش نيز نشريه توتواسپورت از يك مبادله بين ميلان و يوونتوس خبر داده بود. آنها ادعا كرده بودند كه بوريه لو در ازاي رفتن آمائوري به ميلان، راهي يوونتوس خواهد شد.

کد:
    2010/5/25

اگه نباشه جاش خالی می مونه masud-000000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض پویول: فابرگاس از آینده مبهمش در آرسنال رنج می‌برد

سایت گل – کارلس پویول، مدافع بارسلونا به روزنامه مارکا گفته که کم کم دارد مشخص می‌شود که صحبت بر سر آینده سسک فابرگاس روی او تاثیر منفی گذاشته است.
    پویول می‌گوید: «خیلی عجیب است که سسک را نگران و عصبی ببینید، اما هر روز درباره‌اش صحبت می‌کنند و اوضاع برایش بسیار پیچیده شده است. باید به طرفداران، مربی و هم‌تیمی‌های او احترام گذاشت.»

بارسلونا صبح روز سه‌شنبه تایید کرد که با آرسنال بر سر انتقال او تماس گرفته اما هنوز پیشنهادی رسمی ارائه نشده است. این بازیکن 23 ساله تا سال 2014 با توپچی‌ها قرارداد دارد و آنها می‌خواهند کاپیتانشان را نگه دارند. فابرگاس به این ترتیب در تمام تابستان زیر ذره‌بین خواهد بود.
    پویول امیدوار است که فابرگاس به اسپانیا برگردد: «او بازیکن بزرگی است، دوست فوق‌العاده‌ای است و به نظرم حضور او در بارسلونا عالی خواهد بود. از نظر شخصی دوست دارم او را در بارسا ببینم، اما باید به قرارداد او در آرسنال احترام گذاشت.»

کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کنفرانس مطبوعاتی فلورنتینو پرس؛ پیگرینی امروز اخراج می شود؟

شاید امروز تکلیف سرمربی شیلیایی رئال مشخص شود.

سایت گل - شایعات در مورد پیوستن ژوزه مورینیو به تیم رئال مادرید به اوج رسیده و هر روز اخبار جدیدی در این مورد منتشر می شود اما این در حالی است که هنوز باشگاه رئال تصمیمی در مورد مانوئل پیگرینی نگرفته است.

به گزارش رسانه های اسپانیایی، ساعت 18:30 امروز به وقت محلی فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال، در یک کنفرانس شرکت خواهد کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد. انتظار می رود پرس امروز به طور رسمی جدایی پیگرینی از این تیم را اعلام کند.

این در حالی است که هنوز موراتی با جدایی مورینیو از اینتر موافقت نکرده و 16 میلیون یورو برای آزاد کردن این سرمربی پرتغالی طلب کرده است.

کد:
    2010/5/26

اوساسونا برنده بازي تفريحي

در اين بازي جواد نكونام از ابتداي بازي در تركيب قرمزهاي دي ناوارا قرار داشت اما در دقيقه 60 خود را به گسكون داد و مسعود شجاعي 90 دقيقه براي تيمش بازي كرد.

سايت گل - تيم اوساسونا عليرغم اتمام لاليگا هنوز تمرينات خود را به پايان نبرده است و كاماچو گويا قصد ندارد، بازيكنان خود را به تعطيلات پايان فصل بفرستد. اين تيم در دومين بازي دوستانه و ديدار دي آلوس رفت كه در اين بازي جواد نكونام از ابتداي بازي در تركيب قرمزهاي دي ناوارا قرار داشت اما در دقيقه 60 خود را به گسكون داد و مسعود شجاعي 90 دقيقه براي تيمش بازي كرد. در اين باي اوساسونا توانست با نتيجه دو بر يك و با گل‌هاي اسكار ريكو و خوكين اسپارسا حريف نه چندان قدرتمند خود را شكست داد.

کد:
    2010/5/26

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

چه عجب یکی گفت که باید به قرارداد باید احترام گذاشت!
    به احتمال زیاد سسک رفتنی هست
    از خیلی ها درس نگرفت
    آنری ، هلب ، فلامینی و ......
    پیرس و برکمپ هم گفتن بهش که نرو و خیلی های دیگه
    ----------------------------------------------------------------------
    سس فابرگاس سکوت را شکست . هیچ تضمینی برای حضور وی در فصل آینده نیست ...
    بعد از انواع گمانه زنی ها و مصاحبه های افراد مختلف د رمورد سس فابرگاس و آینده مبهم وی در آرسنال سرانجام وی لب به سخن گشود و مصاحبه کرد .
    اگر چه هنوز مصاحبه ای از سس در سایت رسمی باشگاه منتشر نشده اما با توجه به منابع مختلف می توان ادعا کرد مصاحبه واقعی است و از منابع دروغ نشات نگرفته است .
    فابرگاس تاکید کرد آینده وی در گرو تصمیم گیری او نیست و سس با باشگاه قرارداد دارد .
    البته وی اعلام کرده هیچ تضمینی بر ماندن وی در فصل آینده کنار توپچی ها وجود ندارد و هم اکنون وی روی جام جهانی تمرکز کرده است .
    سس در کمپ تمرینی تیم ملی اسپانیا به خبرگزار اسکای اسپورت گفت :
    " فقط می توانم یک چیز بگویم .من احترام فوق العاده ای به ارسن ونگر می گذارم , به آرسنال و به هواداران آن .
    یک گفت گوی بسیار طولانی با ونگر داشتم . فکر م یکنم این فوق العاده ترین گفت گوی دوران زندگیم بود . من به او احترام می گذارم و نمی خواهم در مورد این گفت گو زیاد صحبت کنم .
    او به من گفت روی فوتبال من تمرکز کن . گفت روی جام جهانی متمرکز شو . او در مورد آینده من کمی صحبت کرد و اینکه چه اتفاقاتی می تواند رخ دهد . خلاصه مطلب تمرکز روی فوتبالم بود .
    نمی خواهم چیز زیادی بگویم . فقط می خواهم به طور کامل روی جام جهانی تمرکز کنم چرا که این مهم ترین نکته حال است . بقیه مسائل در مورد آینده است و من علاقه ای به فکر کردن به آینده ندارم . "
    منبع :
    Arsenal.ir

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

پدر سس فابرگاس هم از قطعي بودن پيوستن او به بارسلونا خبر داد...
    وي معتقد است:مذاكره آرسن ونگر با سس فابرگاس فايده اي نداشته و سس فابرگاس تصميم خود را براي پيوستن به بارسلونا گرفته است.
    فرانسيس پدر سس فابرگاس اظهار داشت:سس و آرسن روز گذسته بصورت تلفني با هم صحبت كردند و ونگر براي ادامه كار سسك فابرگاس تلاش بسياري كرد اما سسك قبول نكرد.
    سس در حال بررسي نهايي جهت ترك تيم است.
    او ادامه داد: فرزندم در مورد تصميم خود هيچ چيز به من نگفته است. البته او هر تصميمي كه انتخاب كند، فكر مي‌كنم مورد احترام و پذيرش همه بايد باشد.
    اين گار بعد از داويد ويا كه با 45 ميليون يورو از والنسيا به بارسلونا پيوست اين تيم هنوز خريد هاي بسياري دارد.
    منبع :
    Arsenal.ir

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •