تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدوم تیم قهرمان باشگاههای اروپا میشه؟

راي دهنده
218. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • اینتر میلان ایتالیا

124 56.88%
  • بایر مونیخ المان

94 43.12%
صفحه 4 از 43 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 427

نام تاپيک: بایرن مونیخ 0 - اینتر 2 / قهرمانی اینتر در لیگ قهرمانان اروپا 2010

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

من بعید میدونم مورینیو رو کسی بتونه شکست بده...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من بعید میدونم مورینیو رو کسی بتونه شکست بده...
    به جز فان خال..

اگه نباشه جاش خالی می مونه deaddeaddead's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

BayerN MUncheN

آخر فروم باز Kasra 91's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشــــت

پيش فرض

Pazza Nerazzurri

اگه نباشه جاش خالی می مونه matarsaak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    چابهار

پيش فرض

و همینطور گریه های اتوو در بازگشت به نیوکمپ و شکست بارسا

آخر فروم باز sasan816's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Malaga

پيش فرض

بایرن امسال قهرمانه از 2 تا بیشتر هم به اینتر میزنه همون بلایی رو سرش میاره که سر یوونتوس اورد

حـــــرفـه ای davy jones's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    کشتی مرد هلندی

پيش فرض

به نظر من، اینتر قهرمان میشه چون بایرن تو این دوره حریف سرسختی رو مقابل خودش ندید البته به جز فیورنتینا. یونتوس و لیون که واقعا در حد مدعی نبودن و تو لیگ خودشون هم ضعیف عمل کردن (خصوصا یووه) و منچستر هم موقعی به بایرن خورد که مصدومیت گریبانگیر این تیم شده بود و بایرن هم در اوج بود و البته به نظرم یکمی هم شانس یار بایرن بود (تابلو شد که منچستریم).
    ولی در عوض اینتر تیمیه که روزهای سخت رو تجربه کرده و حریفای قدرتر از بایرن رو حذف کرده. هر سه تیمی که اینتر اونها رو در مراحل حذفی برده از جمله تیمهای استخون دار و قوی هستن (بارسا و چلسی و زسکا)
    در کل بنده شانس رو به اینتر میدم. مثلا تاکتیک ها بایرن چه چیز سرتری نسبت به بارسا داره که اینتر نتونه از پسش بربیاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه metallica is me's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

با اینکه کلا از بایرن بدم میاد ولی با جون و دل دوست دارم بایرن ببره که حال مورینیو که جز غرور و تکبر منیت هیچی نداره گرفته بشه
    راستی ریبری محرومه؟؟؟

پروفشنال majid_potter7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    یه کم مونده بفهمم کجام...!

پيش فرض

چون فن گال رو قبول دارم دوس دارم قهرمان شه...

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به نظر من، اینتر قهرمان میشه چون بایرن تو این دوره حریف سرسختی رو مقابل خودش ندید البته به جز فیورنتینا. یونتوس و لیون که واقعا در حد مدعی نبودن و تو لیگ خودشون هم ضعیف عمل کردن (خصوصا یووه) و منچستر هم موقعی به بایرن خورد که مصدومیت گریبانگیر این تیم شده بود و بایرن هم در اوج بود و البته به نظرم یکمی هم شانس یار بایرن بود (تابلو شد که منچستریم).
    ولی در عوض اینتر تیمیه که روزهای سخت رو تجربه کرده و حریفای قدرتر از بایرن رو حذف کرده. هر سه تیمی که اینتر اونها رو در مراحل حذفی برده از جمله تیمهای استخون دار و قوی هستن (بارسا و چلسی و زسکا)
    در کل بنده شانس رو به اینتر میدم. مثلا تاکتیک ها بایرن چه چیز سرتری نسبت به بارسا داره که اینتر نتونه از پسش بربیاد؟
    عجب!
    از کی تا حالا زسکا در حد چلسی و بارسا شده؟
    و شده تیم قوی و استخون دار؟!
    در بازی رفت بایرن منچستر بایرن روبن رو به خاطر مصدومیت و شواین اشتایگر رو به خاطر محرومیت نداشت پس نمی تونی بگی مصدومیت گریبانگیر منچستر بود چون بیشتر گریبانگیر بایرن بود.ضمنا بازی رو که ببینی می بینی در مجموع سه نیمه بازی دست بایرن بود و یک نیمه دست منچستر که آمار درصد مالکیت توپ هم اینو نشون میده.اینکه اونا به گل زود هنگام رسیدن به خاطر استباهات خط دفاع بایرن بود.در بازی برگست هم 20 دقیقه قبل از اخراج رافائل بازی دست بایرن افتاده بود.گل اولیچ در اواخر نیمه اول زده شد که هنوز رافائل تو زمین بود و موج حملات پیاپی بایرن هم مشاهده میشد.ضمنا در بازی بایرن لیون هم بایرن 10 نفره شد ولی دیدیم که بازم ابتکار عمل دستش بود.حالا اینکه منچستر وقتی 10 نفره میشه از هم میپاشه این دیگه تقصیر مربیشه که نمی تونه راهکاری ارائه کنه نه کس دیگه ای.
    اینتر هم والا کم مونده خود موراتی هم خت شه بیاد تو زمین دفاع کنه اینجوری بردن ارزش نداره!
    مثل یونان 2004 حالا یونان تیمی بود که ستاره نداشت ولی اینتر چی با این همه بازیکن بزرگ باید اینجوری بازی کنه!؟
    ضمنا مورینیو شاگرد فنگال بوده این خودش یه برتری بایرن نسبت به اینتر هست.ضمنا بایرن بازیکنان شوتزن زیاد داره نسبت به بارسا پس اگر اینتر حتی مثل پریشب مقابل بایرن دفاع کنه بایرن شانس بیشتری خواهد داشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •