تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 51 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 502

نام تاپيک: بارسلونا 1 - اینتر 0 / اینتر، دیگر فینالیست قهرمانان اروپا

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

طبیعتا اگه یک مربی توان شکست دادن تیمی رو در زمین داشته باشه این کارو نمیکنه مگر اینکه از روی شخصیت پایینش( ) باشه!
    ..

عزیز دلم پس نتیجه بازیه برگشتو نمیدونی نه ؟ تو زمین که بارسا له شد عزیزم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

عزیز دلم پس نتیجه بازیه برگشتو نمیدونی نه ؟ تو زمین که بارسا له شد عزیزم
    به قسمت شخصیت پایین توجه نکردی شما...صد در صد این جوسازیها تاثیر خودشو توی زمین نشون میده مخصوصا اگه طرفش یه مربی کم تجربه مثل رایکارد باشه! بارسلون در اون بازی احساسی کار کرد..

(اثبات چی؟؟!)
    بهرحال نظر شما هم محترمه..
    Last edited by Rastin.; 25-04-2010 at 18:09.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض ایبرا، به امید فینال / بارسلونا قهرمان می شود.

هنوز ايبراهيموويچ زمان حضورم در اينتر نيستم. بايد بهتر خودم را در تاکتيک بارسلونا جا بيندازم. مي دانم که زمان نياز دارم و طبيعي است.

سایت گل -زلاتان ايبراهيموويچ مهاجم سوئدي اينتر به توانايي هاي خودش و بارسلونا ايمان دارد و از حالا خود را براي بازي اين تيم برابر اينتر در نيمه نهايي ليگ قهرمانان شارژ مي کند: ما بهترين تيم هستيم و براي قهرماني در لاليگا مدعي اول محسوب مي شويم. هنوز شش بازي تا پايان فصل ما باقي مانده است.

ايبرا محافظه کاري را کنار مي گذارد و راحت و بي پروا پيش بيني مي کند. مهاجم سوئدي در گفتگويي با نشريه اسپرت در مورد مسيري که آبي اناري ها تا انتهاي فصل پيش رو دارند، اين گونه نظر مي دهد: ما شانس بيشتري براي قهرماني درا ختيار داريم و هنوز هم مدعي هستيم. ما تيمي به مراتب بهتراز اينتر در اختيار داريم و آنها را مغلوب هم کرده ايم. خيلي خوب مي دانيم براي رسيدن به فينال برنابئو چه کاري بايد انجام دهيم. بازي در نوکمپ مقابل تماشاگران ما کاملاً متفاوت خواهد بود و مي توانيم به فينال صعود کنيم. درست مثل اين است که يک برصفر باخته باشيم و بخواهيم براي صعود دو گل بزنيم. ما در بازيهاي قبلی خانگی خود این تعداد گل را به راحتی به ثمر رسانده ایم .
    بارسا در بازيهاي اخير خود در نوکمپ چهار گل به آرسنال، سه گل به دپورتيوو و قبل از آن هم چهارگل به اتلتيک بيلبائو زده بود. «متأسفانه من در بدترين زمان مصدوم شدم ولي هنوز هفت بازي پيش رو داريم.»

با اينکه ايبرا مرتب از هفت بازي حرف مي زند و به او گوشزد مي کنند که بارسلونا در لاليگا 4 بازي ديگر و يک بازي برگشت با اينتر را درپيش دارد که رويهم رفته 5مسابقه هستند. نبرد ششم احتمالاً فينال برنابئو است و زلاتان با همان اعتماد به نفس هميشگي مي گويد: از نظر من هنوز هفت بازي باقيمانده و اميدوارم که بتوانم گلزني هايم را مثل دوران قبل از مصدوميت از سر گيرم.

ايبراهيموويچ از خودش هم راحت انتقاد مي کند: نسبت به ديدار با اينتر، بايد خيلي بيشتر تلاش کنم. طبيعي است که وقتي تيم شما شکست مي خورد، هميشه همه مي گويند که مي شد بهتر نتيجه گرفت. از نظر تطبيق يافتن با محيط، اوضاع بهتر از آن چيزي که فکر مي کردم پيش رفت. ولي مي دانم که من هنوز ايبراهيموويچ زمان حضورم در اينتر نيستم. بايد بهتر خودم را در تاکتيک بارسلونا جا بيندازم. مي دانم که زمان نياز دارم و طبيعي است. در اسپانيا شما در يک بازي بين پنج تا هفت موقعيت گلزني پيدا مي کنيد. در ايتاليا چنين نيست و فقط يک موقعيت داريد که بايد از همان هم استفاده کنيد. براي همين طبيعي است که بعد از پنج سال بازي در ايتاليا بايد خودم را به اين شرايط عادت دهم. خيلي همه چيز فرق کرده است.

ايبرا به يکي از توصيه هاي گوارديولا که بي اهميت بودن به مورينيو است، خيلي خوب عمل مي کند. وقتي خبرنگار نشريه اسپورت تلاش مي کند تا او را تحريک کند، جواب مي دهد: من نمي دانم مورینیو چه حرفي زده ولي هرکس هرحرفي که بخواهد مي تواند بزند. من توجهي ندارم. مورينيو مربي اينتر است و به تيم خودش کار دارد و مسلماً حرفهاي او براي من اهميتي ندارند.

زلاتان درآستانه بازي برگشت بيش از اندازه عصباني است: من خيلي منتظر آن بازي هستم. در درونم احساس خشم مي کنم. همه ما نسبت به بازي برگشت اين احساس را داريم و بايد خودمان را کنترل کنيم. ولي بايد با تمرکز پيش برويم.

آخر فروم باز sAeEd_kHaAn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اینور آب

پيش فرض

به قسمت شخصیت پایین توجه نکردی شما...صد در صد این جوسازیها تاثیر خودشو توی زمین نشون میده مخصوصا اگه طرفش یه مربی کم تجربه مثل رایکارد باشه! بارسلون در اون بازی احساسی کار کرد..
    هر تیمی میبازه بالاخره باید واسه باختش یه بهونه در اورد دیگه تیم حرفه ای تو این سطح تو بازی نیمه نهایی باید احساسی بازی کنه ؟ پس بارسا اصلا نباید تیم سطح بالایی باشه به گفته شما
    در ضمن مورینیو الان بهترین مربی دنیاست در مورد شخصیتش هم ... ( از حسادتتونه عزیز اگه همین الان میخواست بیاد مربی بارسا بشه که همتون از خداتوونه میشد مربی با شخصیت هالا که حالتونو گرفته بی شخصیته دیگه ؟ )
    Last edited by sAeEd_kHaAn; 26-04-2010 at 08:59.

اگه نباشه جاش خالی می مونه s_sarvi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    FC Barcelona

پيش فرض

هر تیمی میبازه بالاخره باید واسه باختش یه بهونه در اورد دیگه تیم حرفه ای تو این سطح تو بازی نیمه نهایی باید احساسی بازی کنه ؟ پس بارسا اصلا نباید تیم سطح بالایی باشه به گفته شما
    در ضمن مورینیو الان بهترین مربی دنیاست در مورد شخصیتش هم ... ( از حسادتتونه عزیز اگه همین الان میخواست بیاد مربی بارسا بشه که همتون از خداتوونه میشد مربی با شخصیت هالا که حالتونو گرفته بی شخصیته دیگه ؟ )
    از اين جفنگیات مورینیو توی چلسی توی آخرین باری که با بارسا بازی کرد میگفت ولی دیدیم چطور 4 تا تو پاچش کردن برو بچ بارسا...

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

بهونه؟! اون مسابقه رو بارسلون به بی تجربگی رایکارد باخت که تحت تاثیر جوسازیها اومد یه بازی کاملا تهاجمی ارائه بده و....
    پستا رو درست بخونید لطفا!

قبلا گفتم... هیچ مربی دیگه ای در این سطح نداریم که اینقدر کنار زمین ادا اطوار دربیاره و دائم در حال خودنمایی و نمایش برای دوربینها باشه....اگه هست معرفی کنید!
    البته شما با این لحن محترمانه بایدم از ایشون دفاع کنی...وقتی جوابی وجود نداره آسون ترین کار اینه که طرف مقابل رو به حسادت و...متهم کنیم.

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

قبلا گفتم... هیچ مربی دیگه ای در این سطح نداریم که اینقدر کنار زمین ادا اطوار دربیاره و دائم در حال خودنمایی و نمایش برای دوربینها باشه....اگه هست معرفی کنید!
    فیروز کریمی! البته تو سطح اونا نیست!

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض كارلوس پويول: مطمئنم كه مي توانيم اينتر را حذف كنيم

كاپيتان آبي و اناري ها به دليل دواخطاره بودن بازي برگشت را از روي سكوها دنبال خواهد كرد.

سايت گل - بارسلونا، قهرمان فصل گذشته ليگ قهرمانان، در بازي رفت مرحله نيمه نهايي در مقابل اينتر 3-1 شكست خورد، اما كارلوس پويول، كاپيتان آبي و اناري ها، مطمئن است كه تيمش مي تواند در ديدار برگشت اين نتيجه را جبران كند.

او در مصاحبه با سايت اختصاصي باشگاه گفت: "بازي برگشت مقابل اينتر، بازي دشواري است اما من مطمئنم كه مي توانيم به پيروزي برسيم. اميدوارم كه از رسيدن به فينال بازنمانيم. من هر سال كه تيم به فينال مي رسد، بازي نيمه نهايي را از دست مي دهم اما من دلم مي خواهد كه در همه بازي ها حضور داشته باشم. اما مسئله مهمتر پيروزي تيم است. تيم واقعا تشنه پيروزي است. اكنون تيم بايد پس از پيروزي در مقابل خرس، ريكاوري كند و سپس به بازي نيمه نهايي فكر خواهيم كرد. ديداري كه هواداران با شور زيادي در انتظار آن هستند. ما مي توانيم نتيجه را جبران كنيم، هنوز يك 90 دقيقه ديگر در نوكمپ باقي است اما ما هر كاري كه بتوانبم براي هواداران انجام خواهيم داد. آنها بهترين هواداران دنيا هستند."

پويول در بازي رفت يك كارت زرد دريافت كرد و مجبور است به دليل دواخطاره شدن، بازي برگشت را از روي سكوها دنبال كند.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2010/4/26

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

سلام.
    کل کل چرا؟!

همه میدونند که واقعا شانس اینتر برای صعود به مرحله بعد بیشتره اینقدر هم سرکله هدیگه نزنید صبر کنید تا چهارشنبه ببینید چه میشه

در ضمن در حال حاضر هم یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا مورینیو هست در این شکی نیست حالا یک عده میگند با جو سازی .....نتیجه میگره ولی هرچیه نتیجه رو میگیره ! حالا به هر وسیله ای ....

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام.
    کل کل چرا؟!

همه میدونند که واقعا شانس اینتر برای صعود به مرحله بعد بیشتره اینقدر هم سرکله هدیگه نزنید صبر کنید تا چهارشنبه ببینید چه میشه

در ضمن در حال حاضر هم یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا مورینیو هست در این شکی نیست حالا یک عده میگند با جو سازی .....نتیجه میگره ولی هرچیه نتیجه رو میگیره ! حالا به هر وسیله ای ....
    اهم

تیمی که در جام قهرمانان حذف شده در ال کلاسیکو رفت و برگشت پر پر شده و لالیگا در مکان دوم به سر میبره و ...

باید هم طرفداراش نگران باشن که نکنه بارسا فینالیست بشه و جام رو در برنابئو بالای سر ببره

ولی منطقی که باشیم آره شانس اینتر برای صعود بیشتره...

آواتارت هم که کلا مصدومه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •