تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 20 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 192

نام تاپيک: دقيقترين مقايسه Sony Ericsson Xperia X1 و Samsung I900 Omnia

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

آقای گل محمدی دمت گرم

از این کاملتر دیگه نمیشه
    خوبیش اینه که خودش اومد تمام به اصطلاح omnia دارها (ابهامات) رو برطرف کرد
    خیلی کامل بود
    به نظرم بحثی دیگه نمونده
    ولی تو این تایپیک چیز های زیادی بحث شد و اما قسمت های بسیار زیبایی هم داشت که جدآ آدم رو غافلگیر میکرد و انگشت تعجب ادمی زاد به سمت دهانش نشونه میرفت از جمله :
    گرافیک بهتر امنیا نسبت به xperia x1 و اینترفیس زیباتر omnia نسبت به xperia x1 و موثر نبودن 256 رم و به اینکه زیبایی x1 آدم رو به یاد تبلیغ میندازه و صفحه که لمسی میشه همه چی منجمله کیبورد باید لمسی بشه و xperia اشغاله و omnia بهتره و بعضی وقتا کیبرد x1 به لباس میچسبه و بسیار چیز دیگر که آدم رو یاد کارتون پینوکیو میندازه

جالبه و خیلی هم جالبه

شما به جای اینکه برید دست بذارید رو نقطه ضعف xperia میرید دست میزارید رو نقطه قوت xperia

2. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

تاپیک چقدر مفصل شده یه روز نبودم !!
    تا نخونم نمی تونم نظر بدم ... خیلی مفصل شده .
    جای تشکر هم داره .

4. این کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دوست عزیز یه مثال میزنم اگه شما در خیابون دوستتون رو یا یکی از فامیل رو میبینید و بهش سلام میکنید آیا اون شخص به سلام شما نیاز داره یا شما ادب و شخصیت خودتون رو نشون میدید!!!
    من نمیگم که اشتباهات رو نگید ولی میگم که بی طرف هم حساب کنیم 80 درصد مطالب ایشون بینقصه پس واسه اون مطالب تشکر لازم نیست؟؟؟!!!
    دوست عزیز مثالتون هم مثل همون پستهایی که تو تاپیکهای دیگه مطرح کرده بودید بود و هیچ ربطی به این موضوع نداشت.حالا شما اگر فکر میکنید که تشکر نکردن من بی ادبی و بی شخصیتی منو میرسونه به خودتون مربوطه!!!
    تو این مورد هم میتونم طبق همون پستهاتون خیلی چیزارو ثابت کنم اگر لازم بود بگید به قضاوت دیگران بزاریم.
    ولی فکر میکنم وقتی دکمه تشکر رو میزنی اگه بهش دقت کرده باشی یک توضیحاتی میده.شاید هم طبق اون قضیه بوده که من دکمه تشکر رو نزدم.

6. این کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    به امید روزی که ایران نباشم

پيش فرض

دوست عزیز مثالتون هم مثل همون پستهایی که تو تاپیکهای دیگه مطرح کرده بودید بود و هیچ ربطی به این موضوع نداشت.حالا شما اگر فکر میکنید که تشکر نکردن من بی ادبی و بی شخصیتی منو میرسونه به خودتون مربوطه!!!
    تو این مورد هم میتونم طبق همون پستهاتون خیلی چیزارو ثابت کنم اگر لازم بود بگید به قضاوت دیگران بزاریم.
    ولی فکر میکنم وقتی دکمه تشکر رو میزنی اگه بهش دقت کرده باشی یک توضیحاتی میده.شاید هم طبق اون قضیه بوده که من دکمه تشکر رو نزدم.

من یه چی دیگه میگم شما برداشت های خودتون رو میگید
    شما گفتید اینجا کسی گیر تشکر کردن نیست من هم این مثال رو زدم یعنی اینکه هیچ کس گیر تشکر کردن نیست همونطور که اگه تو به دوستت سلام کنی دوستت ایا نیازی به سلام تو داره؟یا تو فقط به خاطر احترام به دوستت سلام میکنی؟؟؟

حالا که دکمه تشکر رو فشار ندادی مطمعن باش هیچ چیز از اقای golmohamadi کم نمیشه همونطور که خودشون هم گفتن شما با این کارتون از همون اول با ساز مخالف وارد تایپیک شدید

در ضمن من نگفتم که تشکر نکردن شما خدایی ناخاسته بی ادبی و بی شخصیتی شما رو میرسونه اینم باز از اون برداشت های خودتونه

دوست من میخوام بدونم که به قول خودت تو اون پستام چی رو ثابت کردی که میخوای اینجا دوباره ثابت کنی

در مورد اینکه میگید مثالم هم مثل همون مثال هایی که در تایپیک های دیگه مطرح کرده بودم من در تایپیک های دیگه تا اونجایی که یادم میاد در بحث با شما فقط یه مثال زدم اونم مثال 1200 بود و بیش از 100 بار هم واسه دل شما توضیح دادم ولی شما یا واقعآ نفهمیدید یا کاری کردید که نفهمید دوستان میتونن برن بخونن تو تایپیک xperia
    دوست من لازمه که بدونید مثال رو واسه این میزننن که موضوع روشن تر بشه و مثالی که موضوع رو روشن تر کنه مثال بهتریه تازه من با وجود اون همه توضیح که داده بودم بازم یه توضیح خیلی مفصل نوشتم که نمیدونم چرا حذف شد جالب بود شما اونجا هم اعتراض داشتید و میگفتید هر که xperia نداشته باشه پستهاش حذف میشه در حالی که شاید تعداد پستهایی که از من حذف شده شاید خیلی بیشتر از شما باشه با وجود اینکه از xperia طرفداری کردم(البته به حق)

ببخشید این حرف رو میزنم ولی فکر کنم شما کلآ با مطالبی که خودت نمیپسندی مشکل داشته باشی تو تایپیک hd هم بحث mac و ویندوز رو پیش آوردید که بازم من درهمون پست طولانی جواب دادم ولی متاسفانه حذف شد و چون واقعآ دیگه حوصله تایپ مجدد رو نداشتم و همچنین ترسیدم که بنویسم و دوباره حذف بشه دیگه تایپ نکردم
    وگرنه فکرنکن که اگه اونجا جوابای منو دیگه ندیدی به این معنیه که من حرفاتون رو قبول کردم

دوست من من اینجا یه تذکر ساده دادم که بهتر بود از کسی که وقتشو گذاشته و این همه تایپ کرده و گام مثبتی رو گذاشته بهتر بود به جای اینکه اول نقد بکنید اول یه تشکر بکنید و شما باز مثل جریانات تایپیک xperia بازم دارید پیچ و تابش میدید بحث اینجا مقایسه اینه که xperia بهتره یا omnia حالا نیازی نیست وارد جریانات پیچیده بشیم

ببخشد اگه تندی یا بی ادبی کردم ولی باور کن یه چیزایی میگی که مجبور میشم توضیحاتی بدم

8. 2 کاربر از amir_70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای AryanLand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

اقا اصلن فرض کنيم ال سي ديه اي900 دو برابره ايکس1 باشه ولي وقتي رزولوشن ايکس1 بالاتره پس ديگه بزرگيه ال سي ديه اي900 به کل ميره کنار تازه 0.2 اینچ بزرگتره ميدونم که همين مقداره کم در گوشي جلب توجه ميکنه ولي وقتي رزولوشن ايکس1 بالاتره شما انتظار داري که اي900 با ال سي ديه بزرگتر که رزولوشنش پايينتره کيفيت بهتري داشته باشه!!!!!!!خواهشن در اين مورد ديگه بحث نکنيد.

.
    البته اینکه نظر شماست که بزرگتر بودن وقتی رزولوشن پایینتره کلا" بحثش تموم شده هست و میره کنار اینم علتش اینه که ......(علتش رو سانسور میکنم.)
    ضمن اینکه من هیچ وقت نگفتم کیفیت صفحه نمایش امنیا بهتره.(یه پست پیدا کن که گفته باشم جایزه بگیر.)(این مورد هم حرفیه که میخواهید تلقین کنید به دیگران از طرف من).اما اینکه تو این مورد باید بحث بشه یا نه هم فکر میکنم .......

10. 2 کاربر از AryanLand بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Hamid..God's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دلیل تک تک موارد و ایراد هایی که گرفتم رو میگم که انشاالله قانع بشید.

1-بله رزولوشن خیلی مهمه ولی نه برای پی دی اف خوندن توی اکسپریا.. احتمالا شما تا الان با پی دی سروکار نداشتی(منظورم روی پاکت هست)
    2-وقتی شما بخوای بدون قلم با گوشی کار کنی یا روش فیلم ببینی اندازه خیلی مهمه
    3-شما یه جایی خوندی.. خودتون مطمئن نیستید ولی طرفداری میکنید.. پس قبول کنید از روی تعصبه
    4-قرمز نکردم .. قرمز یود .. من فقط نقل و قول کردم اگه بنفش هم بود دلیل بر مهم بودنش نمیشد.
    5-روی اکسپریا 8 ارائه بشه ربطی به موضوع نداره.. مهم حافظه داخلیه وگرنه رو p990 هم میشه 4 گیگ حافظه انداخت و تازه شما میگی که وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه!!!!!!!!! خوب هر چیزی وقتی خودشو نشون میده که ازش استفاده بشه.. با این استدلال شما میشه هر عیبی رو پوشش داد
    6-توضیح بیشتر از طرف من اینکه شما میخوای بگی که نمیدونی کدوم دوربینش بهتره؟؟؟ مگه میشه؟؟ یعنی واقعا امید دارید که مثلا بعد از مقایسه به این نتیجه برسید که دوربین اکسپریا بهتره؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    7-با نرم افزار به امنیا میرسه یعنی اینکه ضعیفتره.. بله اگه روی امنیا هم نرم افزار نصب بشه خب صداش از اینی که هست بالاتر میره.. بعد اون موقع چی؟؟؟ کدوم بهتره حالا؟؟
    8 و 9 - استدلال شما رو من واقعا قبول ندارم.. این به اون در یعنی چی؟؟؟ اصلا دو موضوع به هم ربطی نداشت
    10-توی محیط ویندوز هم لازم نیست.. شما که خودتون مطمئن نیستید چرا طرفداری میکنید؟؟؟
    11-اینو من نفهمیدم مزیته یا چیه؟؟ یاد تبلیغ های وسایل منزل میوفته آدم.. بیشتر جنبه تبلیغ داره
    12-توضیح بیشتر آقا امین اینکه سنگین شدن یه عیبه ولی اینجا برعکس جلوه داده شده.. اینجا میگه که چون سنگینه خوش دست شده
    13-والا احتمالات رو نمیدونم ولی توی فروم ها خبر قابل اعتمادی نبود

در پایان اینکه دوستان دقت کنید که اصلا قصد بنده ایجاد دلخوری نیست.. فرقی هم برام نمیکنه که کسی از کلوپ اکسپریا باشه یا امنیا یا آیمیت داشته باشه یا 1100 فقط چون در اول تاپیک اشاره شده بود که همه گفته ها با دلیل هست بنده یه سری از غلط ها رو با دلیل گفتم.. اگرم کم لطفی نکنید میبینید که دلایل من منطقی بود و از روی احساس نبود..
    چه امنیا داری چه اکسپریا شاد باشی و سربلند

بابا من از هیچ گوشی ای طرفداری نکردم اگه مطلبی بود که باسعه x1 خوب بود گفتم و هم باسه i900 و اگه گفتم جایی خوندم از منبع مطمعن بودم که مطرح کردم وگرنه نمی گفتم
    در ضمن اگه جایی مطرح شده که میشه با راه حل هایی عیب دو گوشی نصبت به هم رو بر طرف کرد دلیل بر این نیست که گفته شده پس این عیب دیگه وجود نداره فقط سعی شده خواننده با هر دو گوشی و قابلیت هاشون کامل آشنا بشه در مورد 8و 9 هم منظور از این به اون در رو خود آقای گل مهمدی کامل توضیح دادند نمی فهمم چطور متوجه نشدین
    در مورد 10 خود منم گفتم نبودش نباید زیاد به چشم بیاد ولی گفتم اگه یه جا تو بدنه داشت بهتر بود شما کجای اینو طرفداری می دونید؟!
    12 خوب بله اینم قبول دارم چون نظر شخصی مطرح شده ولی باید قبول کرد نه اکسپریا و نه امنیا از نظر وزن کاربر خودشونو اذیت نمی کنن
    13 اینو خود منم جای دیگه نخونده بودم

12. 3 کاربر از Hamid..God بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

آقا شما اینو قبول دارید که رم بیشتر تاثیر داره اینو قبول ندارید که 624 از 528 بهتره ؟
    یک مثال می زنم امیدوارم درک کنید :
    کارت گرافیک من به طور دیفالت 640 مگاهرتزه من میام اینو اورکلاکش می کنم یه 779 مگاهرتز (تا حد ممکن)
    2 برابر بازی ها رو سریع تر دارم اجرا می کنم.....
    نتیجه بنچ مارک کارت گرافیکم رو هم تو IV دیدم حالا چی ؟
    مزیت های اومنیا :
    سی پی یو
    ساختار مقاوم تر (ترک نمی خوره)
    دوربین
    ال سی دی بزرگتر
    شتاب سنج (فقط مال بازی نیست ده ها کاربرد داره تویه تایپیک اختصاصی می گم)
    تی وی اوت (شخصا به درد خورده مثلا میری مسافرت عکس هایی که گرفتی رو می خوای تو تلویزیون ببینید یا همه کله ها تو 3 اینچ باشه ؟)
    صدای اسپیکر بهتر (ایکس 1 داشتم 11 صبح هم بیدار نمی شدم)

مزیت های اکس 1 :
    کیبورد....
    رزولوشن فوق العاده زیبا و بهتر
    چیبست گرافیکی (مهم تو بازی) که باعث میشه تاچ فلو سه بعدی روش نصب بشه (امنیا دو بعدیه)
    سوکت 3.5 میلیمتری
    همین ....
    یه نکته دیگه !

به نظر شما بازی تو آیفون بیشتر حال میده (رزولوشن کمتر) یا ایکس 1 ؟!!! بحث گرافیک و مولتی تاچ نیستا اصلا یه بازی عین هم

قضاوت با شماست
    دوست عزيز ما داريم اينجا ميگيم که تو عمل چي به چيه..........
    شما از مزيت هاي اي900 گفتين و من در جواب ميگم:
    سي پي يو که در عمل فرقي با ايکس1 نداره
    ساختاره مقاوم ترو قبول دارم ولي در ايکس1 هاي جديد مشکل ترک خوردگي رفع شده
    دوربينم قبول دارم و باز خودم در يکي از پستام به دوربين هم به عنوان يکي از مزيت هاي اي900 نسبت به ايکس1 اشاره کردم
    ال سي ديه بزرگترو ديگه نگين........اخه ايکس1 با داشتن رزولوشن بالاتر و دو دهم اينچ کوچکتر بودن کيفيتي بسيار بالاتر از اي900 داره.شما دوست داري يه ال سي ديه بزرگ ولي بي کيفيت داشته باشي يا يه ال سي ديه تا حدودي کوچکتر ولي بسيار با کيفيت؟اکثرن کيفيت را انتخاب ميکنن تازه وقتي بفهمن که اختلاف اندازه فقط دو دهم اينچ ميباشد ديگه احتمال خيلي خيلي زياد ايکس1 را انتخاب ميکنن
    شتاب سنجو قبول دارم و خودمم در يکي از پستام از مزاياي اي900 ازش نام بردم
    تي وي اوت هم خوبه ولي اين گزينه با فيش 5/3 در ايکس1 کاملن برطف ميشه(يکي به موزيک اهميت ميده و يکي به پخش تصاوير در تي وي)
    صداي اسپيکر هم تا حدودي قبول دارم ولي از لحاظ کيفيت ان جنان فرقي ندارن ولي صداي اي900 تا حدودي بلند تره.

حالا در مورد سوال اخرتون:
    من در مورد ايفن اطلاعاتي ندارم اين تاپيک هم ربطي به ايفن نداره ولي در مورد مقايسه ي بازي هاي ايکس1 و اي900 اينو ميدونم که کيفيت بازي در ايکس1 بالاتره چون ايکس1 به دليل رزولوشن بالاتر بازي را با کيفيت و دقت بيشتري اجرا ميکنه پس در نتيجه بازي در ايکس1 لذت بخشتر ميباشد تا اي900.

(در اخر هم به دلیل مشکلاته اینترنتم که باعث میشه به سختی بتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم از اقایان golmohammadi و Hamid..God و amir_70 تشکر میکنم.)ایشالا این مورد (مشکل دکمه ی تشکر)درست شد ازشون باز تشکر میکنم.
    Last edited by merikh_merikh; 18-07-2009 at 08:38.

14. 2 کاربر از merikh_merikh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

آقای گل محمدی دمت گرم

از این کاملتر دیگه نمیشه
    خوبیش اینه که خودش اومد تمام به اصطلاح omnia دارها (ابهامات) رو برطرف کرد
    خیلی کامل بود
    به نظرم بحثی دیگه نمونده
    ولی تو این تایپیک چیز های زیادی بحث شد و اما قسمت های بسیار زیبایی هم داشت که جدآ آدم رو غافلگیر میکرد و انگشت تعجب ادمی زاد به سمت دهانش نشونه میرفت از جمله :
    گرافیک بهتر امنیا نسبت به xperia x1 و اینترفیس زیباتر omnia نسبت به xperia x1 و موثر نبودن 256 رم و به اینکه زیبایی x1 آدم رو به یاد تبلیغ میندازه و صفحه که لمسی میشه همه چی منجمله کیبورد باید لمسی بشه و xperia اشغاله و omnia بهتره و بعضی وقتا کیبرد x1 به لباس میچسبه و بسیار چیز دیگر که آدم رو یاد کارتون پینوکیو میندازه

جالبه و خیلی هم جالبه

شما به جای اینکه برید دست بذارید رو نقطه ضعف xperia میرید دست میزارید رو نقطه قوت xperia
    خوب اشاره كردي
    جالب اينه كه طرفدارانامنيا حتي به نكات قوت xperia هم گير ميدند
    رم بالاتر
    چيپست گرافيكي قويتر
    اينترفيس خيلي بهتر(شايد هم بهترين در گوشيها)
    زيبايي بيشتر
    كيبرد كامل
    و چيزهاي ديگه
    اينا چيزهايي هستند كه ديگه همه قبولشون دارند
    در صورتي كه در جاهاي ديگه اين چيزها گفته بشه همه ميخندند
    چقدر كار برام سخت شده كه مجبورم برتريهاي x1 را كه از همون روز اول كه اومده و همه ميدونند، اونا را هم بايد ثابت كنم ...
    تاپیک چقدر مفصل شده یه روز نبودم !!
    تا نخونم نمی تونم نظر بدم ... خیلی مفصل شده .
    جای تشکر هم داره .
    اره محمد جون
    اگه وقت كردي مقداري به همكاري شما نياز داريم
    دوست عزيز ما داريم اينجا ميگيم که تو عمل چي به چيه..........
    شما از مزيت هاي اي900 گفتين و من در جواب ميگم:
    سي پي يو که در عمل فرقي با ايکس1 نداره
    ساختاره مقاوم ترو قبول دارم ولي در ايکس1 هاي جديد مشکل ترک خوردگي رفع شده
    دوربينم قبول دارم و باز خودم در يکي از پستام به دوربين هم به عنوان يکي از مزيت هاي اي900 نسبت به ايکس1 اشاره کردم
    ال سي ديه بزرگترو ديگه نگين........اخه ايکس1 با داشتن رزولوشن بالاتر و دو دهم اينچ کوچکتر بودن کيفيتي بسيار بالاتر از اي900 داره.شما دوست داري يه ال سي ديه بزرگ ولي بي کيفيت داشته باشي يا يه ال سي ديه تا حدودي کوچکتر ولي بسيار با کيفيت؟اکثرن کيفيت را انتخاب ميکنن تازه وقتي بفهمن که اختلاف اندازه فقط دو دهم اينچ ميباشد ديگه احتمال خيلي خيلي زياد ايکس1 را انتخاب ميکنن
    شتاب سنجو قبول دارم و خودمم در يکي از پستام از مزاياي اي900 ازش نام بردم
    تي وي اوت هم خوبه ولي اين گزينه با فيش 5/3 در ايکس1 کاملن برطف ميشه(يکي به موزيک اهميت ميده و يکي به پخش تصاوير در تي وي)
    صداي اسپيکر هم تا حدودي قبول دارم ولي از لحاظ کيفيت ان جنان فرقي ندارن ولي صداي اي900 تا حدودي بلند تره.

حالا در مورد سوال اخرتون:
    من در مورد ايفن اطلاعاتي ندارم اين تاپيک هم ربطي به ايفن نداره ولي در مورد مقايسه ي بازي هاي ايکس1 و اي900 اينو ميدونم که کيفيت بازي در ايکس1 بالاتره چون ايکس1 به دليل رزولوشن بالاتر بازي را با کيفيت و دقت بيشتري اجرا ميکنه پس در نتيجه بازي در ايکس1 لذت بخشتر ميباشد تا اي900.

(در اخر هم به دلیل مشکلاته اینترنتم که باعث میشه به سختی بتونم از دکمه ی تشکر استفاده کنم از اقایان golmohammadi و Hamid..God و amir_70 تشکر میکنم.)ایشالا این مورد (مشکل دکمه ی تشکر)درست شد ازشون باز تشکر میکنم.
    در مورد شتابسنج و خروجي تي وي و سوكت 3.5 ميلي متري صوتي، من بطور كامل توضيح دادم
    فكر نكنم نيازي به بحث بيشتر وجود داشته باشه
    حالا نميدونم چرا دوستان هي ميپيچوننش ...
    اگه از دكمه تشكر نميتوني استفاده كني ميتوني مروگر خودتو عوض كني
    ار فايرفاكس يا اپرا استفاده كن

16. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farhooode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ای بنازم اینجا عجب درگیری شده ها
    الان لباس شخصی ها میریزن داخل تاپیک

راستی امنیا بدلیل بزرگتر بودن صفحه نمایش فیلم ها رو بهتر میشه دید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    یگانه شهر صاحب مقبره الشعرا

پيش فرض

من الان يكي از پستهاي مهران عزيز را ديدم به نكته جالبي اشاره كرده بود
    واسه همين اينجا نقل قول ميكنم

اکسپریا در داخل جعبه اش یک کارت مشکی مانند کارت شناسایی داره. برای هر نفری که اکسپریا رو
    میخره یک کد جدا روی این کارته نوشته شده که فقط هم اون طرف این کد رو میدونه و میتونه ازش استفاده کنه.
    حالا این کارته چیکار میکنه؟ .... اگر من به کشوری مسافرت کنم و اونجا اکسپریا خراب بشه و از کار و زندگیم
    بیوفتم به شماره تلفنی که در اون کارت مشکلی نوشته شده زنگ میزنم و کدم رو بهش میدم و اونها هم اگر
    بتونند گوشیمو در عرض یکی دور روز تعمیر بکنند که هیچی اما اگر نتونند طبق شرطی که در کاتالوگش در مورد
    دارندگان این کارت نوشته شده موظفند که یک اکسپریا تازه به من بدند.
    در حالی که اگر این کارت مشکی رو نداشتم حتما باید به کشوری که اکسپریا رو خریدم باز میگشتم و گوشیمو
    با گارانتی اون کشو تعمییر یا تعویض میکردم.
    من كه اين كارتو ديده بودم و نميدونستم چيه
    احتمالا خيليها هنوز نميدونند
    ولي چيز جالبي بود

19. 2 کاربر از golmohammadi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •