تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: به نظر شما بهترین لیگ جهان کدام لیگ است؟

راي دهنده
84. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • لیگ آرژانتین

0 0%
  • بوندسلیگای آلمان

11 13.10%
  • لالیگای اسپانیا

27 32.14%
  • پریمیرلیگ انگلیس

36 42.86%
  • کالچیوی ایتالیا

8 9.52%
  • لیگ برزیل

0 0%
  • لیگ پرتغال

0 0%
  • لاشامپیونه فرانسه

1 1.19%
  • لیگ هلند

0 0%
  • سایر لیگها با ذکر نام

1 1.19%
صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 87

نام تاپيک: به نظر شما بهترین لیگ جهان کدام لیگ است؟معیارهاتون برای این نظرتون چیه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

یه بازیکن هست اسمش ممد رضاهه توی دست 2 ایران بازی می کنه ! الان خیلی جوونه ولی اینده داره !!! توی تیم محلات محمود آباد بازی می کنه توی خشت سر !!!
    بدون شک یکی از بهترین بازیکنا می شه ! یکی از القابش جان تری هست !
    من هم تيم هاي محلات زياد بازي كردم ولي رفتم سراغ درس و استعداد هام هرگز شكوفا نشدن و هميشه غنچه خواهند ماند.

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

به قول دوستمون بدون هیچ دلیلی لیگ انگلیس!!!!
    فقط هم 4 تا تیم آرسنال و لیورپول و منچستر و چلسی نیستن که خوب بازی میکنن
    تیم های انگلیسی سرعت بالا به همراه قدرت بدنی زیادی رو دارن
    اینم نشون دادن که توی لیگ قهرمانان مگه اینکه خودشون خودشون رو حذف کنن در غیر این صورت همه پای ثابت فینال هستن
    اون بارسلون هم که دیدین چلسی رو برد با هزار بد بختی و کمک داور بود و اینکه گل زده در خانه حریف وگرنه بارسلون حرفی برای گفتن در مقابل دفاع محکم چلسی نداشت (نریزین سرم من طرفدار چلسی نیستم)

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

براي انتخاب بهترين ليگ بايد به اروپا حركت كنيم ؛ جايي كه آرزوي مربيان و بازيكنان و فوتبالي هاي همه نقاط دنيا ( حتي برزيل و آرژانتين و . . . ) هست

در مورد نظرسنجي هم عرض كنم كه باتوجه طرفداران لاليگا در بين مردم و مسئولان نهادها و وبسايت هاي ايران ( مخصوصا هواداران تيم بارسلونا ) بعيده كه ليگ برتر انگليس به عنوان بهترين ليگ انتخاب بشه

ولي شك نكنيد از سال 2005 ليگ جزيره حرف اول رو زده و حداقل تا سال 2015 هم برترين ليگ خواهد بود

* * * * * * * * * * * * *

بازيكنان ليگ برتر انگليس بيار سرعتي تر جوانتر فيزيكي تر و دونده تر از همه ليگ ها هستند ( درست بر خلاف لاليگا و سري.آ. كه بازيكنانشون اسمي هستند )‌

سرمربي هاي ليگ برتر انگليس كه همواره به عنان فوق العاده ها در دنيا مطرح هستند و كمتر باشگاه ها را وادار به خريد بازيكنان اسمي ميكنند

مديريت خارق العده باشگاه هاي انگليس ! به طوري كه بسيار كمتر از ساير نقاط دنيا مربي اخراج ميكنند و مربي عوض ميكنند و . . . تيم هايي مثل منچستر و آرسنال و ليورپول و ساير تيم ها فرصت زيادي به كادر فني خودشون ميدن .

اقتصاد ،‌ كه دليل اصلي اون سرمايه گذاري كلان در فوتبال اين كشور هست و ثروتمندان غرب و عرب رو به خودش جذب ميكنه و با توجه به نتايج عالي تيم هاي اين كشور تا مدت هاي زيادي ادامه خواهد داشت

و ده ها دليل ديگه كه ليگ برتر رو متمايز ميكنه و باعث شده در سال هاي اخير بهترين نتيجه ها رو در جام هاي اروپايي كسب كنند .

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

لالیگا اینو همه میدونند

پروفشنال sina1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

به نظر من فقط اشخاصی که از سابقه ی فوتبال هیچی نمیدوننو و تازه 3 و 4 ساله فهمیدن فوتبال چیه و از همون موقع هم دیدن بارسلونا یکم خوب بازی میکنه میگن لالیگا !
    بالفرض که بارسلونا رویای ترین تیم جهانه ! رئال مادرید مخزن ستاره هاست ! خوب ؟ کو بقیه تیم ها ؟ نکنه میخواین لیگ انگلیس رو با سویا و اتلتیکو مقایسه کنین ؟!!!!
    اگه هم حرف شما درست باشه و رقابت تو پریمیر لیگ انگلیس فقط بین 4 تا تیمه ، تو لالیگا که 2 تا تیمن هر سال رو کورسن!! برین جدول امسال و سال های گذشته لالیگای رویاییتون رو نیگا کنید! همین امسال... فاصله ی تیم سوم (سویا) با رئال 14 امتیازه !! پس خواهشا تو کل کل این یه موردو فاکتور بگیرین که بیشتر آبروی لالیگا میره!
    مورد دیگه Champions League اروپا هستش ! هر سال تو 1/4 و نیمه نهایی و اکثرا فینال 50 % انگلیسی بودن! Champions که دیگه اعتبارش بر کسی پوشیده نیست، رقابت بهترین تیم های دنیاست!
    مورد بعدی هم مخصوص فوتبال دوست های نوپاییه که اول پست هم بهشون اشاره کردم! برتری فوتبال یه کشور رو به تعداد تیم های لیگ و ورزشگاه و جوونی بازیکنا میبینین ؟! یا به 104 گل زده به مزخرف ترین خط دفاع حرفه ای اروپا ؟ یا شایدم به تبانی UEFA و گل دقیقه 93 تو نیمه نهایی با فقط 1 شوت تو چارچوب تو 90 دقیقه ؟
    اینا رو چشم ، بیخیال! تا حالا به تعداد لیگ های انگیس نگاه کردین ؟!
    مختصر میگم، فوتبال اسپانیا در مجموع 5 لیگ داره :
    La Liga
    División
    División B
    Tercera
    Regionales de Fútbol
    یعنی چی؟ یعنی یه تیم که تو اسپانیا تأسیس میشه بعد از 5 سال در صورت فتح این 4 لیگ میتونه بیاد La Liga !

حالا میریم سراغ انگلیس! :
    Premier League
    Football League Championship
    League One
    League Two
    Conference National
    Conference North
    Conference South
    و از هر کدوم از این 2 لیگ آخری که بیایم پایین تر باز به 2 لیگ مجزا میرسیم و باز از هر کدوم.... و قصه ادامه دارد! که اینجا نمیشد بنویسم باید نمودارشو بکشم! اما جمع که زدم هر شاخه نمودار 13 تا لیگ میشد!
    خوب! دیگه مقایسه اش فکر نمیکنم کاری داشته باشه ! یه تیم تازه تأسیس انگلیسی در بهترین شرایط و با فرض اینکه هر سال بتونه بیاد یه دسته بالاتر!! بعد از 13 سال میتونه حضور تو Primier League رو تجربه کنه!
    از خودم در نیاوردم برین تو ویکیپدیا ببینین! اینه تفاوت فوتبال... اینه برتری!
    Last edited by sina1100; 23-05-2009 at 23:20.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

مورد دیگه Champions League اروپا هستش ! هر سال تو 1/4 و نیمه نهایی و اکثرا فینال 50 % انگلیسی بودن! Champions که دیگه اعتبارش بر کسی پوشیده نیست، رقابت بهترین تیم های دنیاست!
    تو به من بگو کدوم یک از تیمهای لیگ انگلیس بیشتر از 5 بار قهرمان لیگ قهرمانان شدند در صورتی که رئال 9 بار این عنوان رو کسب کرده
    Last edited by Mokafating; 24-05-2009 at 01:23.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

تکراری شد ... لطفا حذف شود ...
    Last edited by Mokafating; 24-05-2009 at 01:25.

پروفشنال sina1100's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

تو به من بگو کدوم یک از تیمهای لیگ انگلیس بیشتر از 5 بار قهرمان لیگ قهرمانان شدند در صورتی که رئال 9 بار این عنوان رو کسب کرده
    بحث حضور تو Champions league هست ! این که چند تا تیم انگلیسین چند تا اسپانیایی! بحث قهرمانی که خوب شاید اون موقع 9 بار رئال قهرمان شده تیم قوی دیگه ای نبوده ! حداقل از باخت شیرین 4 - 0 امسال به یه لیورپول معلومه!

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

اون موقع ليگ برتر شايد ضعيفتر از لاليگا بوده ! ( البته اگه اين دوتا وجود داشته باشن )‌ ضمنا رئال هم در اون 5 سالي كه همراه با دي استفانو پي در پي قهرمان اروپا مي شد تيمش رويايي بود !

اين بحث ربطي به حال حاظر نداره از نظر من

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

چرا دیدم ولی دیدید که بوندسلیگا هم خیلی با کیفیت هست.
    شكي نيست كه بوندسليگا سطحش بالاست ! ولي بازيكنان و مربيانش آرزوي رسيدن به سري آ يا لاليگا رو دارن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •