تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 28 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 274

نام تاپيک: مقايسه omnia i900 با سونی اریکسون Xperia™ X1

داره خودمونی میشه Masih60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شما یا نمیدونی شرایط آزمایش این نمایش عکس چطوره یا زیادی شکاکی ، در هنگام انجام این آزمایش نور هر 3 دستگاه روی 100% قرار داده شده. صاحب هر 3 تا دستگاه هم یکیه و رو هیچکدوم تعصب نداره.
    در ضمن حالا LCD امنیا 256000 رنگه مگه ویندوز ازش ساپورت میکنه؟ پس همون 65000 نشون میده چرا الکی روی چیزی که هیچ فایده ای نداره تآکید میکنید؟

در ضمن کی گفته که رزولوشن بالاتر خودشو نشون نمیده؟ برید یه فایل pdf باز کنید وقتی مجبور شدی 100 بار چپ و راستش کنی تا صفحه رو بخونی متوجه فایدش میشی.

شما ها (منظور هر کسی که داره بجای مشاوره انگار داره جنسشو میفروشه هستم) بهتر مشاوره ندید آقا امین شما هم بهتره بری تو سایتای خارجی بررسی هر 2 گوشی رو بخونی خودت تصمیم بگیری اینجوری فقط گمراه میشی.
    سپاسگذارم
    1- حرف علی آقا کاملا درست هست و وقتی من پستش رو خوندم به مسائلی که گفته بود دقت کردم (توی پستم قبلم گفته بودم که اصلا این عکسها واسه من ملاک نیست برای همین هم توجهی بهش نداشته و ندارم).
    2- دلیلی نداره که چون صاحب هر سه یکی بوده باشه روی یکی بیشتر از بقیه تعصب نداشته باشه.
    3- ببخشید میشه بگید اگر ویندوز بیشتر از 65.000 ساپورت نمیکنه دقیقا هدف سامسونگ از این دیوونه بازی چی بوده؟!! یا حتی HTC که با 16 میلیون رنگ میده!
    4- بله، حق با شماست. توی خوندن PDF رزولوشن بالاتر خیلی کار رو راحت میکنه ولی نه وقتی که LCD شما کوچیکتره! وقتی LCD کوچیکتر بشه نتیجه اش میشه اینکه شما مجبوری بیشتر زوم کنی و وقتی بیشتر زوم کنی نتیجه اش میشه اینکه همون Scroll هایی که تو اومنیا داری، تو Xperia هم خواهی داشت (ولی این رو هم قبول میکنم که چون اثر تفاوت رزولوشن خیلی بیشتر از اثر تفاوت سایز LCD هست این جابجایی ها در خوندن PDF خیلی کمتر هست).
    5- به هر حال هر کس نظری داره و نظر شما هم اینه که ما مشاوره ندیم و آقا امین هم خودش بره بخره. بنده به نظر شما احترام میگذارم ولی قبولش ندارم.
    6- آقا امین هم مختاره که هر کاری میخواد بکنه ولی من همونطور که در پستهای قبلی اشاره کردم بیشتر بخاطر روشن شدن ذهن خودمه که دارم اینجا پست میدم. اگر نه که سامسونگ نه مال بابای من نه به من حقوق میده بابت این حرفهایی که میزنم.

2. این کاربر از Masih60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من فقط یک چیز رو توضیح بدم که با چشم غیر مسلح تشخیص بین 65 هزار رنگ 256 هزار رنگ و 16 میلیون رنگ خیلی مشکله یعنی اگر رزلیشن , سایز صفحه , نوع عکس , روشنایی و درخشندگی و ... با هم برابر باشه و فقط تعداد رنگ ها فرق کنه با چشم غیر مسلح تشخیصش خیلی سخت و تا حدودی غیر ممکنه !!! البته در موارد استثنایی هم ممکنه تشخیصش راحتر تر بشه ولی در کل سخته و مهم سایز صفحه ( کوچتر بشه فشردگی میره بالا ) و رزولیش هست . این مطلب هم ربطی به موبایل و ppc نداره و یک مطلب کلی هست و گفته من هم نیست و یک مطلب علمی هست !!!
    بنده کاملا حرف شما رو تایید میکنم! هرچند که توی یک فروم ایرانی دیگه بصورت بسیار تخصصی در این مورد صحبت شده بود و حتی کسانی که مدرک پزشکی داشتند خلاف حرف شما رو زده بودند ولی من حرف شما رو تایید میکنم با این حال این تیکه حرف شما رو هم دوباره تکرار میکنم که...
    اگر رزلیشن , سایز صفحه , نوع عکس , روشنایی و درخشندگی و ... با هم برابر باشه...

4. 2 کاربر از Masih60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

به به... علی که بود میبینم مسیح هم اومده... اون دوستی که گفت برم از سایتای خارجی ببینم خدمتشون بگم من سایت های خارجی هم دیدم ولی اون ها هم مطالب رو پس و پیش میکنن . همینجا بهتره چند تا نکته اینجا مجهول موند

1-واقعا امنیا فقط تا بیت ریت 700 رو ساپورت میکنه؟ آخه تعداد divx هایی که بیت ریت بیشتر از این دارن زیاده.

2-مسیح گفت که : (موقع نمایش یه صحنه انفجار شما نیاز به دیدن detail زیادی نداری (هرچند این detail بهتر باعث بهتر دیده شدن فیلم میشه) اما نکته قابل توجه در مورد Xperia، تعداد رنگ پشتیبانی شده این گوشی هست که بسیار پایینتر از اومنیا هست (یک چهارم تقریبا!). 65K به 256K که تفاوت قابل ملاحظه ای هست.)
    مگه امنیا 65 تا effective نیست؟ به دلیل ویندوز موبایل بودن چون ویندوز موبایل که بیشتر از 65k ساپورت نمیکنه

3-اینکه نیاز به امنیا کیبرد و قلم نداره واقعا درسته ؟ آیا میشه راحت با انگشت تایپ کرد؟ من کار با دیکشنری واسم مهمه ها

4-آیا پخش divx برای امنیا مزیت هست؟ خب مگه نمیشه رو اکسپریا برنامه ای نصب کرد که divx پخش کنه؟

5- من این حرف که مسیح گفت رو متوجه نشدم (فقط 512 مگابایت برای حافظه داخلی حتی شما رو از دیدن یک فیلم عادی 700 مگابایتی DIVX محروم میکنه!) میشه توضیح بده یکی واسم

6-جناب Mah12 این حرف درست نیست که کسی مشاوره نده و ...... . من تا حالا کلی از نظرات دوستان و خود شخص شما استفاده کردم اگر هم کسی نظر شما رو قبول نداره مهم نیست اگه حرفتون درست باشه تاثیرش رو میذاره . و اکثرا از گوشیشون تعریف میکنن دلیلش اینه که همین افراد تو همین چند ماه گذشته به این نتیجه رسیدن که این گوشی خوبه و خودشون خریدنش.
    Last edited by Amin.M.1986; 18-02-2009 at 20:58.

6. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به به... علی که بود میبینم مسیح هم اومده... اون دوستی که گفت برم از سایتای خارجی ببینم خدمتشون بگم من سایت های خارجی هم دیدم ولی اون ها هم مطالب رو پس و پیش میکنن . همینجا بهتره چند تا نکته اینجا مجهول موند

1-واقعا امنیا فقط تا بیت ریت 700 رو ساپورت میکنه؟ آخه تعداد divx هایی که بیت ریت بیشتر از این دارن زیاده.

2-مسیح گفت که : (موقع نمایش یه صحنه انفجار شما نیاز به دیدن detail زیادی نداری (هرچند این detail بهتر باعث بهتر دیده شدن فیلم میشه) اما نکته قابل توجه در مورد Xperia، تعداد رنگ پشتیبانی شده این گوشی هست که بسیار پایینتر از اومنیا هست (یک چهارم تقریبا!). 65K به 256K که تفاوت قابل ملاحظه ای هست.)
    مگه امنیا 65 تا effective نیست؟ به دلیل ویندوز موبایل بودن چون ویندوز موبایل که بیشتر از 65k ساپورت نمیکنه

3-اینکه نیاز به امنیا کیبرد و قلم نداره واقعا درسته ؟ آیا میشه راحت با انگشت تایپ کرد؟ من کار با دیکشنری واسم مهمه ها

4-آیا پخش divx برای امنیا مزیت هست؟ خب مگه نمیشه رو اکسپریا برنامه ای نصب کرد که divx پخش کنه؟

5-جناب Mah12 این حرف درست نیست که کسی مشاوره نده و ...... . من تا حالا کلی از نظرات دوستان و خود شخص شما استفاده کردم اگر هم کسی نظر شما رو قبول نداره مهم نیست اگه حرفتون درست باشه تاثیرش رو میذاره . و اکثرا از گوشیشون تعریف میکنن دلیلش اینه که همین افراد تو همین چند ماه گذشته به این نتیجه رسیدن که این گوشی خوبه و خودشون خریدنش.
    1- من نمیدونم منبع این حرف کجاست و ممنون میشم دوستانی که این حرف رو زدن منبعش رو هم ذکر کنند. امین جان من هر شب قبل از خواب یه فیلم با گوشیم میبینم که همه DIVX و بالای 700 مگابایت هستند و همینطور کلیپهای 5 دقیقه ای با حجم نزدیک 100 مگابایت (کسانی که با ویدیو سر و کار داشته باشند میدونند که وقتی حجم بالا میره یا رزولوشن بالا رفته یا بیت ریت یا هر دو).
    2- شما هم اگر میتونی سوالی رو که من از Mah پرسیدم جواب بده چون الان واقعا این برای من جای سواله که اگر رنگ بیشتر تاثیری نداره پس واسه چی گذاشتند؟
    3- در این مورد اصلا و ابدا شک نکن! انقدر کار کردن با انگشت برات راحته که ترجیح میدی با انگشت کار کنی تا اینکه قلمش رو بخوای از کنارش برداری و با اون کار کنی. البته این هم بگم که توی صفحاتی که Scroll میاد، یه مقدار زدن Scroll ها با انگشت سخت میشه (چون دیگه خیلی گوشه میره و سایزش هم کوچیکه) که این مشکل رو هم میتونی با تغییر در رجیستری و بزرگتر کردن Scroll حل کنی. بنده خودم فقط برای جابجا کردن Scroll ازش استفاده میکنم.
    4- بصورت پیش فرض تمام رامهای اومنیا به دلیل داشتن License مربوط به Divx ازش پشتیبانی میکنند ولی شما میتونید روی Xperia هم Divx رو اجرا کنید (کسانی که میگن پخش Divx جزو برتریهای اومنیا هست هیچی از اومنیا نمیدونن!).
    5- Nice Shot!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

علیرغم تمام حرفهایی که تا به حال زدم فکر میکنم این نکته اساسی رو هم باید اضافه کنم (نظر شخصیمه البته):

سونی اریکسون با ارائه Xperia که اولین گوشی ویندوز موبایلش بود به راحتی تونست خودش رو شونه به شونه سامسونگ بالا بکشه. الان به نظر من سامسونگ و سونی اریکسون مثل دو دونده میمونند که با اختلاف بسیار زیاد نسبت به رقبا در حال پیش رفتن هستن! دیگه دورانی که HTC بدون توجه به نیاز کاربران گوشیهای گران قیمت و به درد نخور تولید میکرد (نسبت به قیمتشون) گذشته! منتظر سقوط HTC باشید مگر اینکه تغییرات اساسی رو در گوشیهای بعدی این برند شاهد باشیم!

9. این کاربر از Masih60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

1- من نمیدونم منبع این حرف کجاست و ممنون میشم دوستانی که این حرف رو زدن منبعش رو هم ذکر کنند. امین جان من هر شب قبل از خواب یه فیلم با گوشیم میبینم که همه DIVX و بالای 700 مگابایت هستند و همینطور کلیپهای 5 دقیقه ای با حجم نزدیک 100 مگابایت (کسانی که با ویدیو سر و کار داشته باشند میدونند که وقتی حجم بالا میره یا رزولوشن بالا رفته یا بیت ریت یا هر دو).
    2- شما هم اگر میتونی سوالی رو که من از Mah پرسیدم جواب بده چون الان واقعا این برای من جای سواله که اگر رنگ بیشتر تاثیری نداره پس واسه چی گذاشتند؟
    3- در این مورد اصلا و ابدا شک نکن! انقدر کار کردن با انگشت برات راحته که ترجیح میدی با انگشت کار کنی تا اینکه قلمش رو بخوای از کنارش برداری و با اون کار کنی. البته این هم بگم که توی صفحاتی که Scroll میاد، یه مقدار زدن Scroll ها با انگشت سخت میشه (چون دیگه خیلی گوشه میره و سایزش هم کوچیکه) که این مشکل رو هم میتونی با تغییر در رجیستری و بزرگتر کردن Scroll حل کنی. بنده خودم فقط برای جابجا کردن Scroll ازش استفاده میکنم.
    4- بصورت پیش فرض تمام رامهای اومنیا به دلیل داشتن License مربوط به Divx ازش پشتیبانی میکنند ولی شما میتونید روی Xperia هم Divx رو اجرا کنید (کسانی که میگن پخش Divx جزو برتریهای اومنیا هست هیچی از اومنیا نمیدونن!).
    5- Nice Shot!
    1-والا اینکه شما پرسیدی منبع تعداد رنگ ها از کجاست راستش این مورد حکایت حدیث متواتر رو پیدا کرده من خودم تو خیلی سایت ها دیدم واسه امنیا زده 65k effective حالا بررسی میکنیم خودمون نتیجش رو میگیم.
    2- میشه لطف کنی و بگی امنیا تا چند بیت رو میتونه بدون اشکال پخش کنه؟
    3- یعنی خیالم از بابت پخش فیلم و تایپ با انگشت راحت باشه؟
    4- قسمت شماره 5 سوال قبلی قبلیم هنوز واسم مبهمه ( 5- من این حرف که مسیح گفت رو متوجه نشدم (فقط 512 مگابایت برای حافظه داخلی حتی شما رو از دیدن یک فیلم عادی 700 مگابایتی DIVX محروم میکنه!) میشه توضیح بده یکی واسم ) آخه ماشالا تا اومدم پست رو ادیت کنم قبلش جواب داده بودی
    Last edited by Amin.M.1986; 18-02-2009 at 21:30.

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام اگه حرفم اشتباه بود شرمنده .

سپس اینکه چرا سامسونگ نمایشگر 256 واسه امنیا گذاشته معلوم نیست، چون 65 تاش موثره، اینهم به دلیل سیاست مایکروسافته که اعتقاد داره عمر باتری بیشتر از تعداد رنگ، مفیده.
    سایت GSMArena هم همینو نوشته و اگه تو فرومهای بحث درباره ویندوز مبایل برید همینو میبینید، بعد هم کجا HTC نمایشگر 16M زده؟ میشه بگید کدوم گوشی؟ با کدوم سیستم عامل؟ حتی G1 هم 65 رنگه.
    در کل حرف XXL2005 کاملآ درسته، حالا چرا روی این نکته گیر میدیم(خودمم میگم) نمیدونم چرا؟
    کلآ من ایرادای اکسپریا رو قبول دارم و روی خودم هم تعصب ندارم(اگر ایرادی دارم می پذیرم)

- قسمت شماره 5 سوال قبلی قبلیم هنوز واسم مبهمه آخه ماشالا تا اومدم پست رو ادیت کنم قبلش جواب داده بودی
    منظورشون پاسختون به من بود.

سپاسگذارم
    Last edited by Mah12; 18-02-2009 at 21:31.

12. 3 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hesamkowsar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    ایران سبز

پيش فرض

سلام اگه حرفم اشتباه بود شرمنده .

سپس اینکه چرا سامسونگ نمایشگر 256 واسه امنیا گذاشته معلوم نیست، چون 65 تاش موثره، اینهم به دلیل سیاست مایکروسافته که اعتقاد داره عمر باتری بیشتر از تعداد رنگ، مفیده.
    سایت GSMArena هم همینو نوشته و اگه تو فرومهای بحث درباره ویندوز مبایل برید همینو میبینید، بعد هم کجا HTC نمایشگر 16M زده؟ میشه بگید کدوم گوشی؟ با کدوم سیستم عامل؟ حتی G1 هم 65 رنگه.
    در کل حرف XXL2005 کاملآ درسته، حالا چرا روی این نکته گیر میدیم(خودمم میگم) نمیدونم چرا؟
    کلآ من ایرادای اکسپریا رو قبول دارم و روی خودم هم تعصب ندارم(اگر ایرادی دارم می پذیرم)
    سپاسگذارم
    من فقط iphone رو دیدم 16 مگ زده...
    Last edited by hesamkowsar; 18-02-2009 at 21:43.

14. این کاربر از hesamkowsar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Mah12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

نه فقط iphone اینطور نیست همه سیمبین ها هم 16M دارن(لمسی جدیداش مثل 5800) بستگی به سیستم عامل داره که ویندوز مبایل پشتیبانی نمیکنه.

16. 2 کاربر از Mah12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

1-والا اینکه شما پرسیدی منبع تعداد رنگ ها از کجاست راستش این مورد حکایت حدیث متواتر رو پیدا کرده من خودم تو خیلی سایت ها دیدم واسه امنیا زده 65k effective حالا بررسی میکنیم خودمون نتیجش رو میگیم.
    2- میشه لطف کنی و بگی امنیا تا چند بیت رو میتونه بدون اشکال پخش کنه؟
    3- یعنی خیالم از بابت پخش فیلم و تایپ با انگشت راحت باشه؟
    4- قسمت شماره 5 سوال قبلی قبلیم هنوز واسم مبهمه ( 5- من این حرف که مسیح گفت رو متوجه نشدم (فقط 512 مگابایت برای حافظه داخلی حتی شما رو از دیدن یک فیلم عادی 700 مگابایتی divx محروم میکنه!) میشه توضیح بده یکی واسم ) آخه ماشالا تا اومدم پست رو ادیت کنم قبلش جواب داده بودی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •