تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 93

نام تاپيک: پژو 407 ( peugeot 407 )

اگه نباشه جاش خالی می مونه 007saeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

اوووووووووووووه!!!68 ميليون تومن برا يه ماشين 200 سي سي 4 سيلندر؟ارزش نداره؟فقط قيافه داره.موتورش خيلي ضعيغه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 007saeed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض ورود پژو307 ، 407 و 207 به ایران

شرکت پژو قصد دارد به همراه ایران خودرو در سال جاری به تولید و واردات برخی مدل‌ها مانند پژو 307 و پژو 407 بپردازد. مذاکراتی هم برای فروش مدل جدید 207 در دست انجام است.

فروش برخی مدل‌های خودرو وارداتی پژو 307 و همچنین پژو 407 که دو مدل جدیدتر از پژو 405 است، به احتمال فراوان در نیمه نخست امسال آغاز می‌شود. قیمت پژو 407 که هم‌رده سیتروئن C5 است، بنا به امکانات آن بین 30 تا 40 میلیون تومان متغیر است.

شرکت پژو پس از ارائه مدل‌های 405 و 406 اکنون مدل 407 را ارائه کرده که از دو نوع موتور بنزینی و دیزلی بهره می‌برد و به انتخاب مشتری دارای یک جعبه دنده شش سرعته و یک جعبه دنده اتوماتیک است.البته مدل دیزلی این خودرو در ایران عرضه نخواهد شد.

نوع بنزینی این خودرو دارای حجمی به اندازه 2.2 لیتر است و توانایی تولید 120 اسب بخار قدرت را دارد. نوع دیزلی نیز با موتور 2.7 لیتری 150 اسب بخار قدرت تولید می‌کند.

بیشترین سرعت این خودرو 222 کیلومتر بر ساعت در حالت بنزینی و 230 کیلومتر بر ساعت در حالت دیزلی است. شتاب صفر تا 100 آن نیز با موتور بنزینی 9.2 و با موتور دیزلی 8.5 است.

ایسنا

3. 2 کاربر از 007saeed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MoHaMaD ZaNd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من همچين ماشيني بالاي 50 ميليون قيمتشه !! گرچه نمي ارزه !!

حـــــرفـه ای Farshadd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

دستت درد نکنه بابت خبرت.
    تاپیک مشابه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینم تمام پستاش تا الان واسه کسی که نمیخواد یه پنجره دیگه باز کنه

پژو 407 شصت میلیونی پاييز مي‌آيد

دنیای اقتصاد : پژو 407 اواخر آذر ماه امسال به بازار مي‌آيد. يك منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بيان اين مطلب گفت: ‌ايران خودرو واردات پژو 407 را به صورت CBU آغاز كرده و هم اكنون در حال اخذ مجوز شماره‌گذاري آنها است.

وي با بيان اينكه هنوز تاريخ دقيق ثبت‌نام از متقاضيان اين خودرو مشخص نيست افزود: بنابر پيش‌بيني‌هاي انجام شده، اواخر آذر ماه سال جاري پژو 407‌هاي وارداتي به بازار عرضه مي‌شوند.

اين منبع آگاه همچنين درباره قيمت پژو407 تاكيد كرد: هزينه واردات هر دستگاه پژو 407 براي ايرانخودرو، حدود 48ميليون تومان است اما پيش‌بيني مي‌شود قيمت آن در بازار به حدود 60ميليون تومان برسد.

وي همچنين تصريح كرد: ايران خودرو پس از آنكه با توجه به نياز بازار، پژو 407 را وارد كرد، مونتاژ اين محصول را به صورت قطعات SKD يا CKD آغاز مي‌كند كه البته هنوز سايت خاصي براي اين كار در نظر گرفته نشده است. قرار است اوايل هفته آينده در جشنواره تابستاني ايران خودرو در ساري از پژو 407 رونمايي شود.

اظهارات اين منبع آگاه در شرايطي است كه محصولات پژو در بازار ايران هم اكنون حضوري بسيار چشمگير داشته و با ورود پژو 407 نيز اين حضور پررنگ‌تر از قبل خواهد شد تنوع محصولات خودرويي آرزوي ديرينه شهروندان ايراني بوده اما موضع برخي از مسوولان دولتي مبني بر گسترش خودروهايي تنها با برند ملي، موجب كندي اين امر مي‌شود.

به طوري كه محرابيان چندي پيش عنوان كرد كه بازار خودرو ايران، بسيار گران‌بها است و نبايد به ارزاني و راحت آن را در اختيار خارجي‌ها قرار داد.

مخالفت با حضور چري چين در كشور و عدم حضور در مراسم افتتاح خط توليد مگان در پارس خودرو، نيز به خوبي گوياي موضع مخالف وزير صنايع و معادن در قبال حضور پررنگ خودروهاي خارجي در بازار است هر چند كه رشد حدودا 90درصدي واردات خودرو طي سه ماه ابتدايي سال جاري و در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته از يك سو و تمايل خودروسازان داخلي به ميزباني محصولات خارجي از سوي ديگر به نوعي نشان‌دهنده تنوع‌طلبي و استقبال مشتريان ايراني از برندهاي خارجي است .
    با تشکر از اطلاع رسانی .
    باید این عکسش باشه درسته ؟
    گفتنی است :

حجم موتور : 2000 سی سی
    شتاب 0 تا 100 : 3/10 ثانیه
    قدرت موتور : 143 اسب بخار
    تجهیزات : فول آپشن

اینم تعدادی عکس :

قیمتش معلوم نیست...؟؟؟؟؟؟؟
    خیلی ظاهر جذابی داره ! اما 60 تومن اصلا ارزش نداره !
    آره درسته . اين قيمت براي اين ماشين زياده
    عقبش قشنگ تر از جلوشه ، تو مايه هايه مگانه ... ولي داخل اتاقشم قشنگه
    5 ماه پیش اعلام کردند که قیمت این ماشین سریع میاد پایین و باید جایگزین بشه. امارات تا اونجا که من یادمه قیمت مدل 2.0 موتور 77000 درهم و 2.2 به اضافه تمام Option ها و گزینه ها 85000 درهم بود تازه دیگه حالا حتما اومده پایین.
    قیمتش میشه بین 19 تا 22 میلیون.
    چیزی که از ظاهر عکسا من گرفتم.

انتهای عقبی چراغهای جلو زیادی گرده، اگه تیز تر بود خیلی قشنگتر بود.

و دوم اینکه اگه زیر شیشه های بغل رو با زیر شیشه جلو هم سطح میکردن خط چشمش یه دست تر میشد.(الان خیلی پایینتره)

و به ظاهر آیینه بغل زیادی به وسط در رسیده و راننده برای نگاه به اون باید زیادی سرشو بچرخونه تا به ایینه کنار خودش نگاه کنه.

البته اینا که من میگم فقط از روی عکس برداشت کردم وگرنه کارخونه های بزگ این ویژگی رو ندارن که منتظر نظر من باشن و خودشون همه چی رو پیش بینی میکنن.

-----------------------
    اما نظر منطقی من: اینو نیارن داخل بهتره. و اگه بیارن من در لحظه اول 100 تا فحش پدر مادر دار بهش میدم.

چون اگه اطلاعاتی که توی این تاپیک هست درست باشه نتیجه میگیریم مگه یه نفر عاشق پژو باشه که بخره.

وگرنه از همه لحاظ آزرا از اون بهتره. چه قیمت، چه قیافه، چه توانایی های حرکتی.

کمری هم همینطور و همچنین شاید مزدا3 و مگان.
    اون عکسی که از پشت مشاین مال مدل کوپه هست. خود مدل Sedan فرق داره. مال کوپ قشنگتره. ماشین بزرگی اصلا به چشم نمیاد. من دفترچشو دارم ولی Scanner ندارم فعلا. اگر این مدل 2000 سی سی باشه قیمتش 19 تومانه اون وقت حدود 60؟؟؟؟ واقعا قیمتا تو ایران ظلمه.
    عزيز دله من تو اين مملكت خراب شده چي ظلم نيست؟؟؟اينا پول كفن و دفن بچه زاييدن ننه باباشونو هم ميخوان از ملت بگيرن.تازه منت هم ميزارن كه ما تكنولوژي وارد ميكنيم.اي اون تكنولوژي بخوره تو مغز سرتون.

6. 3 کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mstf666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    خیال

پيش فرض

ممنون بابت نقل قول ها.
    متاسفانه ابن فروم کلمات سه حرفی رو جستجو نمیکنه.
    فاصله 60 ثانیه ای بین جستجو ها هم مزید بر علت شد که تاپیک مشابه رو پیدا نکنم.
    Last edited by mstf666; 26-09-2008 at 18:09.

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

ممنون بابت نقل قول ها.
    متاسفانه ابن تاپبک کلمات سه حرفی رو جستجو نمیکنه.
    فاصله 60 ثانیه ای بین جستجو ها هم مزید بر علت شد که تاپیک مشابه رو پیدا نکنم.
    دوست عزیز هیچ اشکالی نداره.

حرف شما درسته و متاسفانه سیستم جستجوی انجمن 3 حرف و کمتر رو جستجو نمیکنه.

حتی خودم هم با توجه به کلماتی که از نقدم به یاد داشتم جستجو کردم. نه با استفاده از عنوان تاپیک.

9. این کاربر از Farshadd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dokhtaroneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

@@@@حذفش کردم بدلیل تکراری بودن معذرت می خوام@@@
    اما به درخواست فرشاد جان دوباره می زارم

مدل 2009 فول آپشن - دنده اتوماتیک
    مشخصات موتور و دنده2000 سی سی -4 سیلندر- 143 اسب بخار
    امکانات

ABS - EBD - ESP - هشت ایربگ - کروز کنترل - تهویه هوا اتوماتیک - سنسور باران - مه شکن عقب و جلو - آینه عقب الکتروکرومیک - آینه بغل برقی و جمع شو - شیشه های برقی - کنسول مرکزی جلو - تنظیم ارتفاع صندلی های جلو - فزمان چرمی - کنسول مرکزی صندلی عقب - قفل کودک - فرمان بشکن و تلسکوپی - MP3 و CD - رینگ 16 - قفل کودک
    قیمت:50.800.000
    Last edited by dokhtaroneh; 01-10-2008 at 22:36. دليل: به دلیل تکراری بودن

11. 3 کاربر از dokhtaroneh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    خرم آباد

پيش فرض

سلام و ممنون از خبرتون.

البته ما این تاپیک رو داشتیم. ولی چون کلمه "پژو" و "406" از سیستم جستجو خارج هستن پس اشکالی نداره.

ولی حالا که زدید قیمت رو هم میدونید؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه dokhtaroneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

قیمت رو هم زده بودم: 50.800.000 تومان

14. این کاربر از dokhtaroneh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه YOUCOM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    www.faranohesab.ir

پيش فرض

خداييش نمي ارزه...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •