تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: كمك براي خريد dvd رايتر

پروفشنال solo_88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من فقط Lg گارانتي دار
    Lg
    ازین سری جدیدا؟؟؟؟من پیشنهاد نمیکنم چون از 100 تا dvd 4 تارو سوزوند.

کاربر فعال انجمن مقالات هـک و امنیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    U /\/ |< /\/ 0 \/\/ N

پيش فرض

Suzuki هم بد ني
    با توجه به اين كه من تا حالا دو تا dvd rom و يه dvd writer asus عوض كردم
    ميگم asus نخر
    همونجوري كه دوستان گفتن

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به خاطر کارم تاحالا بالای 10 تا دیویدی رایت(از هر کدوم 3-4 مدل) تست کردم که توی رایت اینجوری رتبه میدم:
    1-plextor
    2-pioneer
    3-sony-asus-suzuki
    4-liteon-teak
    5-nec
    6-samsung-lg
    7-benq

حالا ممکنه مثلا توی خوندن سیدی asus از pioneer بهتر نشون بده...برا همین هیچ وقت با اطمینان نگین فلان مارک بهتره...اول نوع استفادتون رو مشخص کنین.

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

فقط یک مدل ساتا توی بازار هست. فکر کنم مدل LH-20A1H . قیمت حدود 45 تومن.
    این مدل ازلایتون سا تا نیست ide است و من چند روز پیش خریدم لایت اسکریب داره و من 39.5 خریدم. هنگام رایت سرو صدا نداره

لایت اسکریبش عالیه

در ضمن از لحاظ رایت دی وی دی کیفیت خوبی داره و فریم ور جدیدش هم اومده تا حالا چند تا فریم ور براش اومده.

البته من که لازم نداشتم آپدیتش نکردم.

لایتون حتی برای اچ پی دی وی دی رایتر می سازه مثلا دی وی دی رایتر 1040i hp ساخت لایتون هست یا Oem اون به اصطلاح لایتون هست.

در ضمن شما دوستان به یک نکته توجه کنید دی وی دی رایتر رو برای ثبت اطلاعات حالا فیلم یا دیتا روی دیسک دی وی دی میخایم اگر بهترین رایتر رو هم بخرید اما دی وی دی خام ارزون و بی کیفیت خریداری کنید نتیجه کار خراب در میاد واطلاعات رو دی وی دی هم عمر زیادی نمیکنه

در ضمن بیشتر رایترهای موجود مثل لایتون اچ پی ایسوس پایونییر به نظر من در یک سطح هستن و پول زیاد برای خرید کلا قطعات کامپیوتری معقولانه نیست مگه کارت دیگه چی باشه که لازم داشته باشی یک چیزه حرفهای بسیار سطح بالا بخری با همین 40 تومن هم میشه دی وی دی رایتر خوب خرید.

و همه تخم مرغاتون(پولتون) رو تو یک سبد(خرید دی وی دی رایتر) نزارید.

به هر حال باز تصمیم با خودتون هست
    Last edited by aria irani; 23-08-2007 at 17:43.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این مدل ازلایتون سا تا نیست ide است و من چند روز پیش خریدم لایت اسکریب داره و من 39.5 خریدم. هنگام رایت سرو صدا نداره

لایت اسکریبش عالیه

در ضمن از لحاظ رایت دی وی دی کیفیت خوبی داره و فریم ور جدیدش هم اومده تا حالا چند تا فریم ور براش اومده.

البته من که لازم نداشتم آپدیتش نکردم.

لایتون حتی برای اچ پی دی وی دی رایتر می سازه مثلا دی وی دی رایتر 1040i hp ساخت لایتون هست یا Oem اون به اصطلاح لایتون هست.

در ضمن شما دوستان به یک نکته توجه کنید دی وی دی رایتر رو برای ثبت اطلاعات حالا فیلم یا دیتا روی دیسک دی وی دی میخایم اگر بهترین رایتر رو هم بخرید اما دی وی دی خام ارزون و بی کیفیت خریداری کنید نتیجه کار خراب در میاد واطلاعات رو دی وی دی هم عمر زیادی نمیکنه

در ضمن بیشتر رایترهای موجود مثل لایتون اچ پی ایسوس پایونییر به نظر من در یک سطح هستن و پول زیاد برای خرید کلا قطعات کامپیوتری معقولانه نیست مگه کارت دیگه چی باشه که لازم داشته باشی یک چیزه حرفهای بسیار سطح بالا بخری با همین 40 تومن هم میشه دی وی دی رایتر خوب خرید.

و همه تخم مرغاتون(پولتون) رو تو یک سبد(خرید دی وی دی رایتر) نزارید.

به هر حال باز تصمیم با خودتون هست

سلام..مبارکه حالا که گذشته ولی میگم که بقیه بدونن این مدل قیمتش 37 هست.
    حرف های شما کاملا تایید میشه اما ما اینجا همه جور و همه قیمت رو معرفی میکنیم...ولی رتبه بندیش همونی هست که گفتم باور کن تست شدن همشون.....
    اما برای دختر خانومی که میخواد ماهی 2 تا دی وی دی رایت کنه یه ایسوس 36 تومنی که لایت اسکریبم باهاش بزنه خوبه و 4 سال براش کار میکنه!!!!!

انتخاب ها بستگی به استفاده داره

آخر فروم باز capitan black's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    NEVER LAND

پيش فرض

سلام.من 1 هفته پيش يك لايتون LH-20A1H 20x گرفتم كارش عاليه.اين رايتر موقع رايت اصلا و ابدا صدا نداره و
    كمتر از 4 دقيقه با سرعت 8x براتون رايت ميكنه.تا حالا 3 تا dvd رايت كردم كارش واقعا عاليه.پيشنهاد ميكنم اگر قصد خريد رايتر داريد حتما اين مدل رو تهيه بفرمائيد.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

lite-on خوب گرفته بازار رو...درست مثل موقعی که تازه پلکستور اومد...هم خوبه هم ارزون
    (مدل لایت اسکریب)
    اما تو این رنج ایسوس هم کارش درسته

حـــــرفـه ای Mezzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام...رو حرف یک نفر نظرت رو عوض نکن اومدیم و مشکل این دوستمون حل شد اونوقت چی؟
    بجای این یه asus بگیر...اگرم بتونی پایونیر یا پلکستور بگیری که دیگه....سونی هم بی سروصداست و نرم کار میکنه.
    نه داداش مي خوام ساتا بگيرم... همين Lite-On چشممو گرفته البته NEC 7173 و سوزوكي و ASUS هم هست... Plextor كه ساتاش فكر نكنم باشه اگرم باشه گرونه.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

Plextor مدلی که 8 مگ بافر داره الان 82 تومنه. باهاش میشه 2 تا درایو خرید.
    همون مدل Lite-On چشم منو گرفت ولی دستم هنوز بهش نرسیده!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

Plextor مدلی که 8 مگ بافر داره الان 82 تومنه. باهاش میشه 2 تا درایو خرید.
    همون مدل Lite-On چشم منو گرفت ولی دستم هنوز بهش نرسیده!
    سلام..بستگی به کارت داره.شما که میدونی هر چقدر پول بدی همونقدر اش میخوری
    لایتون هم خوبه ولی یه ایراد داره که اونم برای کارای خونگی اصلا به وجود نمیاد.

نه داداش مي خوام ساتا بگيرم... همين Lite-On چشممو گرفته البته NEC 7173 و سوزوكي و ASUS هم هست... Plextor كه ساتاش فكر نكنم باشه اگرم باشه گرونه.
    سوزوکی رو پیشنهاد نمیکنم اما حالا که لایتون میخوای برو تو کارشسه تا مدل داره که با هم نهایت 5 تومن فرق دارن.تو یه تاپیک دیگه با قیمت نوشتمشون...مدل لایت اسکریب بگیر...برو بزن رو میز فروشنده بگو گرونترینشو میخوام!!!!
    در مورد پلکستور هم که ویرژیل گفت...

عشقتون کشید اینجارو یه نگاه بندازین چندتا پست اخرش برای دی وی دی رایتر هست....
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شب خوش
    Last edited by solo_88; 25-08-2007 at 23:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •