تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 46

نام تاپيک: یه چیز عجیب در مورد اس ام اس

پروفشنال leila*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اگه سر کاری نیست و یاد گرفتی به ما هم بگو

آخر فروم باز nima_949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    توی یه دنیای دیگه

پيش فرض

همچین عجیب هم نیست در این دوره که روز به روز چیرای عجیبتر از این میبینیم

در آغاز فعالیت parti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر طریقه ذخیره شدن تو گوشی مثل هارد کامپیوتر باشه این کار خیلی ساده اس میدونید که کامپیوتر شما با فرمان delet فقط بیت اول فایل( فایلی که میخواهید حذف کنید) رو صفر میکنه ولی بقیه رو کاری نداره تا زمانی که شما بخواید اطلاعات جدیدی رو در اون محل از هار ذخیره کنید پس شما تا قبل از اون فقط با بگردوندن بیت اول به حالت عادی کل فایل رو دارید که در کامپیوتر این کار با فرمان های سادهای انجام میشه (restore) !
    در گوشی هم احتمال زیاد همین طوریه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mani 203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

شاید خیلی ساده باشه

اما هر چی میگردم چیزی در مورد این کار پیدا نمیکنم

خودم هم خیلی دوست دارم یاد بگیرم

به درد میخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه IcY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    در آن خلوتگه تاريك و خاموش

پيش فرض

ولی اگه بشه این کارو کرد چه حالی میده .اما یعنی معماریه حافظه ی موبایل با هارد کامپوتر فرقی نداره؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

یعنی کسی نیست که دنبالش این روش بگرده من که خسته شدم انقدر گشتم ( سرم گیچ رفت )

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

اول اینکه کلا
    با برنامه مخصوص که دو نوع اند یه نوع از خود سیستم فایل میگیره (یکی از دوستان توی یکی از پستها بهش اشاره کرد)
    یا برنامه هائی که sms ها رو از شبکه میگیره ظاهرا بعضی از شبکه ها حتی تا سه سال نگه میدارن ولی خودم اطمینان ندارم
    یه جور دیگه اینه که از همون روشهای recover معمول با کامپیوتر به روشها و برنامه های گوناگون این کار رو میکنن
    ظاهرا اون روش دوستتون هیچکدوم ازینا نیست (یعنی از برنامه استفاده نمیکنه و حتی وقتی که مموری فرمت میشه باز اس.ام.اس ها رو بر میگردونه) پس اگه اینحوره به احتمال زیاد همون استفاده از شبکه است (باز نمیدونم مخابرات این کار رو میکنه) حالا با فرض اینکه شبکه این کار رو میکنه اگه یه جوری تنظیمات گوشی عوض شه به نحوی که مثلا گوشی به حالتی بره که انگار هیچ اسمسی رو یا دانلود نکرده میشه اس.ام.اس ها رو برگردوند حالا مثلا فرض کنیم مخابرات تا ۱ هفته نگه میداره مثلا شاید بشه با ریسیت کردن گوشی به حالت اول اول خودش دوباره اس.ام.اس ها رو گرفت.......................................... .خودم هم نمیدونم چی گفتم..........تقصیر شماست با این معماتون

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چند تا سوال
    ۱.ایرانسل داری؟ کلا اینترنت داری روی گوشیت؟
    ۲.دوستت جلوی چشم خودت اینکار رو میکنه؟ نرم افزاری چیزی رو گوشیت از قبل نیست؟ چک کن حتما؟

۳.اگه کلا مموریتو فرمت کنی باز میتونه بر گردونه؟
    اگه میتونی با کامبیوتر یه فرمت اساسی از مموریت بکن از اونائی که همه بیتهای رو صفر میکنه بعد ببین باز میتونه اگه تونست خوب مییشه یه راهنمائي خوب واسه دوستان

آخر فروم باز iman_s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    کرجي يال

پيش فرض

به نظر منم از شبکه میگیره.
    چون اونجوری که دوستمون اشاره کردند گوشیش سونی اریکسون W800 هست و SMS هاش در قسمت فایلهای سیستمی(به قول دوستان هکر FS) ذخیره میشه و فقط با یکی دو نرم افزار و به سختی میشه به اونجا نفوذ کرد اونم با کامپیوتر.در صورتی که دوست ایشون بدون کامپیوتر Sms ها رو برگردونده.
    یکی در مورد شبکه تحقیق کنه.

تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

چند تا سوال
    ۱.ایرانسل داری؟ کلا اینترنت داری روی گوشیت؟
    ۲.دوستت جلوی چشم خودت اینکار رو میکنه؟ نرم افزاری چیزی رو گوشیت از قبل نیست؟ چک کن حتما؟

۳.اگه کلا مموریتو فرمت کنی باز میتونه بر گردونه؟
    اگه میتونی با کامبیوتر یه فرمت اساسی از مموریت بکن از اونائی که همه بیتهای رو صفر میکنه بعد ببین باز میتونه اگه تونست خوب مییشه یه راهنمائي خوب واسه دوستان
    جواب اول نه ایرانسل ندارم به اینترنت هم وصل نیستم کد خطم هم 1 است

2- دوستم جلوی چشمام این کارو کرد تا با دو تا چشمام دیدم هیچ برنامه ای هم روی گوشیم نبود از روزی که اک خریدم دست خودم بوده و هیچ برنامه ای روش نصب نکردم

ولی درمورد سوال سوم شرمنده بعد از اینکه اس ام اس هام رو برگردوند به این نتیچه رسیدم گوشیم از لحاظ امنیت 0 است پس فروختم یه n95 نوکیا خریدم پس نمیتونم فرمت کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •