تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: این هم گوشی جدید سامسونگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه GnuHDL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

این دعوا قدیمیه
    ولی من خودمو طرفدار هیچ برندی نمیدونم همینطوری که طرفدار آبی یا قرمز هم نیستم(هز چند در مورد کالا اصلا درست نیست طرفدار یه محصول یا برند خاص باشیم اونم توی این عصر سرمایه داری و مصرف گرائی) ولی:
    حسن سونی اریکسون در واقع قیمت پائین در مقابل امکاناتشه و در این بین کیفیت نداره من خیلی تعجب کردم از اون دوستی که گفت نوکیا تکنولوژی بالاتری داره ولی کیفیت کمتر ایندو باهم جور در نمیان تکنولوژی یعنی همون قدرت عملیاتی توی پیاده سازی بهرحال نوکیا و سامسونگ و موتورولا و... هم نقاط قوت ضعف خاص خودشونو دارن
    تجربه من اینه که توی عمر باتری سونی اریکسون بهتر از نوکیا است ولی این همه قضیه نیست پردازنه هائي که مصرف میشه سیستم عامل و شاخصهائي که مثلا نشون میده گوشی چند وقت به چند وقت خودشو با شبکه سنکرون میکنه و ..... همگی موثرند.
    ما نباید مثل بچه ها از مثلا گوشی خودمون طرفداری کنیم و در این بین علم و منطق رو هم کنار بزاریم.........
    بهرحال این ماجرا و حرفها و دعواها توی این فروم زیاده امیدوارم دوستی که بعدا میخواد یه گوشی رو واسه خرید انتخاب کنه سعی کنی تا اونجائي که میتونه دقیق و مستدل و بدور از کرکری و ... برخورد کنه و هیچوقت خودشو اسیر یه برند خاص نکنه به قول اون دوستمون گوشی ایده آلشو با توجه به شرایط انتخاب کنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه mojtaba_18843's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کلاردشت

پيش فرض

در ضمن يكي ديگه از دلايل فروش اريكسون تو ايران وفور لوازم جانبي اين گوشي ها هستش كه البته 30 كيفيت لوازم اصلي رو ندارن . اما شركتي مثل سامسونگ نمياد امتياز ساخت لوازم رو به هر ... بده كه كيفيت رو فداي كميت كنه.(البته بيشتر لوازم اريكسون كه تو بازاره مشخصه كه تقلبيه چون از نظر ظاهر هم اون كيفيت لازم رو نداره. مخصوصا آرمش خيلي تابلوئه)
    ولي بايد اعتراف كنم كه عاشق mp3 پلير اريكسونم البته اونم نه به دليل كيفيت و امكانات چون من خودم امتحان كردم سامسونگ هم كيفيت بالايي داره وامكانات مناسب(مثل دي 900 خودم) ولي اكولايزر اريكسون خيلي جالبه مخصوصا مگا باس كه من عاشقشم و البته اونم سليقه ايه.
    در مورد باطري سامسونگ هم چون اطلاع آنچناني ندارم بي خود بحث نميكنم ولي اينم بگم كه دادشم كا750 داره باطريش تقريبا عاليه(ديدي تعصب بي جا ندارم )

آخر فروم باز MOSHAVER AMIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

ایول. این آمار رو از کجا داشتی؟

دوستان ایشون درست میگن.
    سونی اریکسون میشه گفت هیچ سهمی از بازار آسیا نداره. (طبق خبر موثق. شاید خبرش رو گذاشتم.)
    بیشتر گوشی هاشو تو اروپا (با تبلیغات بسیار) به فروش می رسونه.
    اگه حرف بزنيم ربطش ميدن به تعصب..... اگه اظهار نظر كوچيك بشه ربطش ميدن به ماست مالي
    تمام اظهارات دوستان كاملا محترمه
    اصلا سوني گوشي شماره يك اين دنيا و اون دنيا.... با لاتر از نوكيا( استغفر الله)...

خوبه عزيزم

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

نمیدونم چرا این تایپیک به اینجا کشیده شد ولی دوست عزیز همیبن جنس بنجل(به قول شما ) چه کارا کرده توی بهترینهای 2006 3 تا جایگاه(بهترین گوشی دوربین دار و بهترین طراحی و بهترین گوشی در پخش ام پی 3 )دلیله اینکه سامسونگیها با سونی مشکل دارند را نمیدونم (شاید میترسن سونی جاشون را بگیره.... ناراحت نشید شوخی بود)
    در ضمن نصیحت دوستانه هم به شما بدم دوست عزیز انقدر با تعصب نباشید البته تعصب خوبه ولی تعصب به جا
    سلام شايد بهترين از نظر شما .... نه از نظر ميليارد ها كاربر تلفن همراه در جهان
    بهترين گوشي دوربين دار با 13 مگا پيكسل در اختيار سامسونگه (بهترين از نظر خودم نه از ديد تمام مردم دنيا ) كه اين گوشي i310x اسمش هست

=====================

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کلاردشت

پيش فرض

گذشته از اين حرفا اميدوارم با ورود دي870 به بازار مشكل باطري ما هم حل بشه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

نه خیر سامسونگ فقط بی 600 رو داره که 10 مگاپیکسل و 13 مگایی شایعس .
    در ضمن دی 870 هم وجود نداره همون دی 900 که میخواستن با نام دی 870 به بازار بدنش

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    کلاردشت

پيش فرض

ولي تو ليست gsm.ir هستش با دوربين3.2 و 80 مگ حافظه!!!

پروفشنال ali_chenger's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

نه خیر سامسونگ فقط بی 600 رو داره که 10 مگاپیکسل و 13 مگایی شایعس .
    در ضمن دی 870 هم وجود نداره همون دی 900 که میخواستن با نام دی 870 به بازار بدنش
    کاملا درسته
    سلام شايد بهترين از نظر شما .... نه از نظر ميليارد ها كاربر تلفن همراه در جهان
    بهترين گوشي دوربين دار با 13 مگا پيكسل در اختيار سامسونگه (بهترين از نظر خودم نه از ديد تمام مردم دنيا ) كه اين گوشي i310x اسمش هست

=====================
    این بهترینها نظر من نیست دوست عزیز این بهترینها را هر سال انجمن جهانی موبایل انتخاب میکنه بی600 که فقط تو خود کره استفاده میشه واصلا صادر نمیشه هیچ جایی تو این انتخابها نداره در ضمن دی900 هم به عنوان بهترین گوشی 2006 انتخاب شد(واقعا هم حقش بود)
    سونی هم یه گوشیهایی برای خود زاپن تولید میکنه که واقعا عالیه مثل گوشیب ضد آب

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران 73 _ ( ط )

پيش فرض

ولي تو ليست gsm.ir هستش با دوربين3.2 و 80 مگ حافظه!!!
    كسي در اين مورد اطلاعاتي داره؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

این گوشی اومده . هر کسی میخواد بره بخره : فعلا 390 تومن

و ئی 840 هم هست که باریکرین گوشی دنیا : 235 تومن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •