تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 130 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1296

نام تاپيک: چگونه صدای w810i خود را افزایش دهیم؟

پروفشنال vodka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

یعنی یکی اینجا نیست یه لینک مستقیم از این برنامه Phone xs 2.1 alpha5 بذاره تا ما دانلود کنیم؟و همچنین یه توضیح مختصری در مورد طریقه کار کردن با اون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fujin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

خیلی باحالی بابا!!!...این روش و که من همون صفحه اول گفتم...میدونم 100% بهتره و سریعتره! خودم درایور صدا و دوربین و اسکین واکمن و چند تا منوی فلش و ....تو 10 دقیقه چپوندم به گوشی!!!.....ولی با اون روش گوشیهای چنج شده مشکل پیدا میکنند (imei) ...باید با باکس دوباره سریالشون چنج بشه ..ولی این روش براشون خطری نداره ...
    درسته خطرش بیشتره من یه k750 چنج شده دارم و از همین روش (far+phone xs ) استفاده میکنم و واسم مشکلی پیش نیومده حالا w810 رو نمیدونم ولی فکر نکنم براش مشکلی پیش بیاد چون ما کل main رو که فلش نمیکنیم و قسمت کوچکی از اون رو فلش میکنیم.
    من همین الان آموزش شما رو دیدم کاملا درسته فقط در مرحله ی آخر به جای اینکه کل main رو فلش کنیم به وسیله ی فار یکی از این فایلها رو که من در زیر گزاشتم رو گوشی فلش میکنیم (بستگی به نوع firmware داره) با این کار main به حالت اول بر میگرده
    با تشکر از شما
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by fujin; 31-03-2007 at 11:25.

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

1

یعنی یکی اینجا نیست یه لینک مستقیم از این برنامه Phone xs 2.1 alpha5 بذاره تا ما دانلود کنیم؟و همچنین یه توضیح مختصری در مورد طریقه کار کردن با اون.
    اینم جدیدترش z530 هم ساپورت میکنه خودم امتحان کردم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

1

این روش روی w810 و w800 و k750 تست شده و 100% کار میکنه...فکر کنم رو w700 هم کار بده..(مطمئن نیستم)
    من از روش (far+phone xs ) در w700 استفاده کردم جواب داد

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

پيش فرض

افزایش دادن صدا در گوشی w810i (البته در دیگر گوشی های مشابه نیز انجام پذیر است)
    ببخشيد يه سوال
    در آينده براي گوشي مشکلي پيش نمياد ؟
    Last edited by royaye_talkh55; 31-03-2007 at 12:40.

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

درسته خطرش بیشتره من یه k750 چنج شده دارم و از همین روش (far+phone xs ) استفاده میکنم و واسم مشکلی پیش نیومده حالا w810 رو نمیدونم ولی فکر نکنم براش مشکلی پیش بیاد چون ما کل main رو که فلش نمیکنیم و قسمت کوچکی از اون رو فلش میکنیم.
    من همین الان آموزش شما رو دیدم کاملا درسته فقط در مرحله ی آخر به جای اینکه کل main رو فلش کنیم به وسیله ی فار یکی از این فایلها رو که من در زیر گزاشتم رو گوشی فلش میکنیم (بستگی به نوع firmware داره) با این کار main به حالت اول بر میگرده
    با تشکر از شما
    خوب بله حق داری...برا k750 جواب میده و هیچ مشکلی نیست اما مقوله w810 کلا با k750 فرق میکنه.... برنامه phone xs اون فایل reset رو که میخواد رو w810 فلش کنه هنگ میکنه...100% (خودم تست کردم) خوب نتیجه اخلاقی اینکه باید main از نو فلش شه که خوب رجیستر گوشی میپره....اسم این تاپیک چیه؟ .....صدای w810....
    پس این چیزی که شما میگی برا w810 عملی نیست...برای گوشیهای چنج شده phone xs alpha 5 یا alpha 6 بی خطر ترین ( و شاید بهترین ) روش است.................

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ببخشيد يه سوال
    در آينده براي گوشي مشکلي پيش نمياد ؟
    هیچ مشکلی پیش نمیاد ما فقط فایلهای صدا رو عوض میکنیم..تو این آکوستیک که صفحه اول گذاشتم صدا هنگام مکالمه قویتر شده کیفیتش هم بهتر......

پروفشنال sony_W810i's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام اینم اموزش PhoneXS alpha 6
    فایل های مورد نیاز:

لینکش خراب شده بزودی درستش میکنم

برنامه Phone xs 2.1 alpha6رو باز کنید در قسمت بالا start رو بزنید و گوشیو خاموش کنید سیم کارت و مموری رو در بیارید و باطری رو بذارید تو گوشی(باید کامل 100% شارژ باشه) و دکمه C رو نگه دارید و کابل USB رو به گوشی متصل کنید و صبر کنید تا برنامه (Ready for opration! ) رو نشون بده.. حالا میتونید دکمه C رو ول کنید..قسمت پایینش تو بخش Confiquration 4 تا گزینه داره:
    (FSXوFlashوGDFSوSetting) گزینه FSX رو انتخاب و Start FSX رو بزنید و صبر کنید تا برنامه کار خودش رو انجام بده(ممکنه چند بار وسط کار گو شی رو شن شه یا هنگ کنه برنامه.. مشکلی پیش نمیاد فقط دوباره مراحل رو انجام بدید)تا وقتی که برنامه FSX Successfull , Unplug The Phone! رو نداد سعی کنید برنامه دیگه ای رو اجرا نکنید....
    اگه موقع اتصال کابل سیستم درایور خواست تو همین فایل زیپ تو پوشه USBflash میتونید پیداش کنید.. درایور صدا هم تو برنامه قرارداده شده و نیازی به تنظیم برنامه نیست....
    امکان داره تو کمتر از 1 ساعت انجام بشه(بیشتر موارد)
    امکان داره چند ساعت طول بکشه ...
    وقتی پیغام FSX Successfull , Unplug The Phone! رو داد سیم کارت و مموریو جا بزنید و از صدای جدید لذت ببرید!!!
    با اینکه این کار 100% تست شدست ولی مسئولیتش به پای خودتون .........................
    Last edited by sony_W810i; 15-04-2007 at 17:01.

داره خودمونی میشه amir si's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آقا این W810_r4ea031_main_generic_hn_red49 دانلود نمی شه که ؟؟؟؟ لطفا" یک جای دیگه آپ کنید . راستی این فریمور که روی خود گوشی هست بازم باید دانلود کنم ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

خوب بله حق داری...برا k750 جواب میده و هیچ مشکلی نیست اما مقوله w810 کلا با k750 فرق میکنه.... برنامه phone xs اون فایل reset رو که میخواد رو w810 فلش کنه هنگ میکنه...100% (خودم تست کردم) خوب نتیجه اخلاقی اینکه باید main از نو فلش شه که خوب رجیستر گوشی میپره....اسم این تاپیک چیه؟ .....صدای w810....
    پس این چیزی که شما میگی برا w810 عملی نیست...برای گوشیهای چنج شده phone xs alpha 5 یا alpha 6 بی خطر ترین ( و شاید بهترین ) روش است.................
    فایل reset باید با فار منیجر رو گوشی فلش بشه نه با phone xs
    در هر صورت هر چی تو بگی چون w810 داری و به اون وارد تری چاکر داداش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •