تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 77

نام تاپيک: مقایسه دوربین گوشیهای G900 سونی اریکسون و N82 نوکیا و U900 Soul سامسونگ

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

اگه واقعی باشه که k800 من بهتر از g900 میگیره.اگه نه هم هیچ.
    ولی در کل عکسای موبایل ریویو سونی اریکسون یه جورین.دقیقا همین حالتو واسه k850 داشت.
    ممنون...

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

می بینم که هیچ کی از ان 82 غریب و بیچاره
    نه حرفی میزنه
    نه بحثی میکنه !! با وجود این که چند ماه از معرفی این گوشی
    گذشته ولی عکس های بدی نگرفته بود
    فقط میدونین موضوع چیه ؟
    باید عکس یه دوربین دیجیتال رو هم میزاشتن تا اون بشه معیار مقایسه
    نه تفاوت عکس ها !!

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

N82 هم خوب گرفته ولی شما باید اندازه دوربین گوشیهارو هم در نظر بگیرین !

یه مقایسه از N96 و U900 Soul توی یه سایت دیدم که چطور این آقا باریکه دوربین N96 گذاشته بود تو جیبش !

همونایی که از سامسونگ انتقاد کرده بودن که باریکترین دوربین 8 مگاپیکسلی دنیارو زده که آقا این کیفیت نداره و هرچی کوچیکتر باشه پیکسل میاد پایین الان انگشت به دهن موندن !

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

N82 هم خوب گرفته ولی شما باید اندازه دوربین گوشیهارو هم در نظر بگیرین !

یه مقایسه از N96 و U900 Soul توی یه سایت دیدم که چطور این آقا باریکه دوربین N96 گذاشته بود تو جیبش !

همونایی که از سامسونگ انتقاد کرده بودن که باریکترین دوربین 8 مگاپیکسلی دنیارو زده که آقا این کیفیت نداره و هرچی کوچیکتر باشه پیکسل میاد پایین الان انگشت به دهن موندن !
    سامسونگ جون اگه مقایسه ان96 و یو900 هم بزاری عالی میشه
    در ضمن کی گفته سامسونگ کیفیت نداره نمونش همین جی600 که با لنز کوچک و حجم عکساش از همه گ وشی ها بهتر عکس میندازه

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

Corey جان خداییش یادم نیست چه سایتی بود همینطوری داشتم توی گوگل سرچ میکردم که اون سایتو دیدم ... هرچی هم میرم توی History مرورگرم پیداش نمیکنم ... ولی اگه دیدم %100 میزارم ...

در مورد دوربین وقتی اون دوربین 8 مگاپیکسلیو معرفی کرد خیلی ها میگفتن چون خیلی کوچیکه عمرا کیفیت عکساش به اندازه 8 مگاپیکسل باشه ولی خب وقتی دیدن U900 Soul همچین عکسایی میگیره فهمیدن حتما اونم خوبه ...

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

بابا خداییش هم ن82 خوب عکس میگیره هم یو 900 و هم ک850 و .... !!!
    خداییش هر سه عالین

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بهراد جان اینو به اونایی بگو که دوست بزنن تو سر سامسونگ !

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

سلام !
    من فکر نمیکنم کسی خیلی با سامسونگ بد باشه
    من خودم واقعآ دوربین سامسونگ رو الان (توی گوشیهای جدیدش) خیلی قدر میبینم !!
    واقعآ هم عالین
    ولی خاب هر کس به برند خاص خودش علاقه داره و نمیشه گفت که بهش تعصب نداره !!

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

بهراد جان من نمیگم که تعصب نداشته باشن اصلا به کسی مربوط نیست !

ولی خداوکیلی چرا توی ایران هرکی بهش میگی گوشی سامسونگ میگه اسمشم نیار ؟ فکر نمیکنی دلیلش همین پست های منو شمایی هست که ممکنه روی خیلی ها تاثیر بذاره ؟

یه جریانو واست تعریف کنم خندت میگیره ...

توی پارس مایکروتل با آقا توکلی ( میشه گفت میکروتل رو اون به راه انداخت ) نشسته بودم یه دختر خانم تقریبا 25 ساله اومد گفت آقا U700 دارین که گفتن آره بعد از چند دقیقه فروشنده گفت خانم سیستم عامل نداره ها ! دختره برگشت گفت نداره ؟ پس من چطوری باهاش زنگ بزنم ؟ پس بگو به درد نمیخوره دیگه !

این تفکر امروزه جوانان ما از سیستم عامل هستش ...

توی انجمن مشاوره خرید همین فروم وقتی یه نفر میگه من یه گوشی میخوام با دوربین خوب و صدای خوب حالا سیستم عامل هم واسم مهم نیست چرا نباید از گوشیهای سامسونگ اسمی برده نشه ؟

خداوکیلی خودت برو نگاه کن ببین دروغ میگم ... ببین به غیر از من کسی میگه گوشیهای سامسونگ خوبه !

اینجاست که آدم شرمش میشه به خدا ...

موفق باشی ...

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

بهراد جان من نمیگم که تعصب نداشته باشن اصلا به کسی مربوط نیست !

ولی خداوکیلی چرا توی ایران هرکی بهش میگی گوشی سامسونگ میگه اسمشم نیار ؟ فکر نمیکنی دلیلش همین پست های منو شمایی هست که ممکنه روی خیلی ها تاثیر بذاره ؟

یه جریانو واست تعریف کنم خندت میگیره ...

توی پارس مایکروتل با آقا توکلی ( میشه گفت میکروتل رو اون به راه انداخت ) نشسته بودم یه دختر خانم تقریبا 25 ساله اومد گفت آقا U700 دارین که گفتن آره بعد از چند دقیقه فروشنده گفت خانم سیستم عامل نداره ها ! دختره برگشت گفت نداره ؟ پس من چطوری باهاش زنگ بزنم ؟ پس بگو به درد نمیخوره دیگه !

این تفکر امروزه جوانان ما از سیستم عامل هستش ...

توی انجمن مشاوره خرید همین فروم وقتی یه نفر میگه من یه گوشی میخوام با دوربین خوب و صدای خوب حالا سیستم عامل هم واسم مهم نیست چرا نباید از گوشیهای سامسونگ اسمی برده نشه ؟

خداوکیلی خودت برو نگاه کن ببین دروغ میگم ... ببین به غیر از من کسی میگه گوشیهای سامسونگ خوبه !

اینجاست که آدم شرمش میشه به خدا ...

موفق باشی ...
    البته قبول دارم حرفتو ... ولی نه به این تندی سامسونگ جان ... یه مدتی بله نوکیا و سونی بازارو تو دست داشتن و خوب مردم ما هم یه حس نوستالوژیکی پیدا کرده بودن نسبت به این برند ها ... و کلا سامسونگ داشت محو میشد ... دلیلشم خوب خیلی چیزا میتونست باشه که یکی از مهمتریناش ضعف وارد کننده های سامسونگ و یکیم حرفایی بود که در مورد آنتن دهی سامسونگ زده میشد ! ولی الان مایکروتل واقعا عالی کار کرده من تو اکثر مجتمع های تجاری مثل بوستان تو پونک و پایتخت تو میر داماد و ... دیدم که از شرکت مایکروتل اومده بودن و جایی رو برای تبلیغ گوشیاش و پخش بروشور و... در نظر گرفته... و خیلی از گوشی های جدیدشو یا وارد کرده یا قراره وارد کنه ! وکلا دید مردم و من جمله بچه های این فروم داره نسبت به سامسونگ تغییر میکنه ... خوب به هر حال وقت میبره ...
    ولی به شخصه دوتا مورد تو سامسونگ خیلی عذابم میده ! 1- باطری ضعیفشون ! 2- طراحی بیش از حد پر از ظرافتشون ( البته میدونم گوشیاش محکمن و اینم میدونم که خیلیا واسه همین طراحی عاشق سامسونگن ... ولی در کل من از طراحی های تا حدودی کلاسیک تر و کم ظرافت تره سونی و نوکیا بیشتر خوشم میاد ) ... ناگفته نمونه جدیدا طراحیاش تغییر کرده و تو گوشی هایی مثه G800 و G810 به نظر من طراحی کاملا متفاوتیو دیدیم از سامسونگ و این دوتا گوشی هم ظاهر ضمخت تری دارن هم سایزشون نسبتا بزرگتره ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •