تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترين آهنگ بنيامين از نظر شما؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خداحافظ ياس

2 33.33%
  • عيبي نداره

0 0%
  • تنهام بزار

0 0%
  • دلم گرفته

3 50.00%
  • خاك شور

0 0%
  • خوش به حالت

0 0%
  • ما رپرا

1 16.67%
  • بدشانس

0 0%
  • جورچين

0 0%
  • بخشيده نمي شي

0 0%
  • ماركوپولو زندست

2 33.33%
Multiple Choice Poll.
صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 32 از 32

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی بنيامين

پروفشنال hpk34's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

بازم سلام

خوب که من خواهش کردم که دیگه این بحث هارو ادامه ندین.

ببینین دوستان من یاس رو از همه رپرا بیشتر دوستش دارم.چندتا دلیل داره یکیش اینکه من قبل از اینکه آهنگ دنیای بی رحم یاس رو گوش کنم اسم رپ میومد حالم بهم میخورد و فکر میکردم رپ همش مهمونی و رقاصیه.

و بعد از گوش کردم اون آهنگ تمام آهنگاشو دانلود کردم و بعدش یواش یواش آهنگای رپرای دیگه رو دانلود کردم تا رسیدم به الان که غیر از رپ واقعی و اجتماعی حتی آهنگ های پاپ و بقیه سبکا رو ماهی یه بارم گوش نمیکنم.

یه دلیل دیگش اینه که من اعتقاد دارم یاس آهنگهاشو (البته نه همه آهنگهاش) باتموم احساس و وجودش میخونه جوری که هیچ خواننده ای تو هیچ سبکی ندیدم با تمام احساسش آهنگاشو بخونه.حالا شاید واقعا اینجوری هم نباشه.

من کاری ندارم که یاس خوبه یا بد از هر نظر , مهم واسه من اینه که وقتی صداشو میشنوم که با تموم احساسش یه آهنگی رو میخونه یه حس خوبی بهم دست میده به همین خاطر هر چقدر بدیشم بشنوم واسم مهم نیست.و اگه کسی حرف بی ربطی درباش بزنه حاضرم تا هر جا که بشه باهاش بحث کنم و ازش دفاع کنم

حالا بنیامین به هر دلیلی اون دیس رو داده.ما که به خاطر یه آهنگ نباید بگیم که رپر خوبیه یا بد اصلا هیچ خواننده ای رو با یه دونه آهنگ نمیشه سنجید میشه؟؟؟؟؟؟؟خواننده ها که فقط یه دونه آهنگ نمیخونن که.

من اون اول که آهنگ دیس یاس رو از بنیامین شنیدم کارهای دیگشو گوش نکردم تا چند وقت پیش که این تاپیک زده شد... دیدم تو تاپیک تاکید شده که آهنگ مارکوپولو زندست قوی تر از بقیه آهنگ ها بوده... این آهنگ رو دانلود کردم و دیدم خیلی مونده تا بخوایم بگیم بنیامین با استایل متفاوت ... چون کاملا سبکش قدیمی و حتی می شه گفت ضعیف بود در حد آهنگ هایی که چهار پنج سال پیش خونده می شد...
    کی گفته که مارکوپو قویترین آهنگشه؟؟

ما فقط دربارش بحث کردم نگفتیم که قویترین کارشه.به شما و تمام دوستان میگم تمام آهنگهای بنیامین رو دانلود کنین و گوش کنین اونوقت میفهمین که رپر خوبی هست یا نه.

به جرات میتونم بگم که بنیامین یکی از رپرایی هست که کار ضعیف نداشته.

در آخر هم از تمام دوستان خواهش میکنم که دیگه این بحث رو ادامه ندین و بازم میگم اول همه آهنگهای بنیامین رو گوش کنین بعد در موردش قضاوت کنین.

با سپاس از همتون.

آخر فروم باز nafe-bandar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

پادكاست تيريبون ويژه ي نوروز
    البته اين قسمت فقط جاييه كه با بنيامين مصاحبه مي كنه و كاملا خودموني و فان هستش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و اينم بگم كه اين تنها مصاحبه ي بنيامينه!
    چون مي خواسته رابطش رو تمام مديرهاي سايت ها متعادل نگه داره تا اونجايي كه من مي دونم تا حالا با هيچ سايتي مصاحبه نكرده!
    اينم چون پروژه ي بزرگي بوده و با رپرهاي بزرگي توش صحبت شده بوده قبول كرده ...
    ميشه نتيجه گرفت كه به فكر شهرت از طريق تعريف سايت و اسم در كردن الكي نبوده

3. 2 کاربر از nafe-bandar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •