تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 84

نام تاپيک: گیج شدم VN7-592G N551VW N552VW G551VW

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

n552 را برای یکی از دوستان گرفتم. باتریش کمی ضعیف است. زیاد نباید روی باتریش حساب کنی.

اگر اون دوستت مطمئن است، بنظرم همان N551 را ازش بگیر. اگر دستگاه در ابتدا مشکلی نداشته باشد، (مثلا پیکسل سوخته و ...) بعدا مشکل خاصی برایش پیش نخواهد آمد.

ولی اگر نو میخواهی بگیری، سراغ n552 برو.

سلام

من این لپ تاپ رو برای نصب visual studio 2015 می خوام ولی اینطور که دوستان گفتن اگه نصبش کنیم در صفحه نمایس پرش ایجاد می شه به خاطر vc++ خوب به نظر شما باید چیکار کنم امکان داره شما ببینید در سایت های انگلیسی زبان یه همچین مشکلی واقعا وجود داره؟ و اگه وجود داره می شه روی آپدیت حساب کرد؟

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام

من این لپ تاپ رو برای نصب visual studio 2015 می خوام ولی اینطور که دوستان گفتن اگه نصبش کنیم در صفحه نمایس پرش ایجاد می شه به خاطر vc++ خوب به نظر شما باید چیکار کنم امکان داره شما ببینید در سایت های انگلیسی زبان یه همچین مشکلی واقعا وجود داره؟ و اگه وجود داره می شه روی آپدیت حساب کرد؟
    راهکارش که در حال حاضر این است که از کارت گرافیک nvidia برای اجرای برنامه استفاده کنی:

من فقط در یک سایت دیدم که به این موضوع اشاره شده و همین راهکار بالا را پیشنهاد داده بودند.

3. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من حدودا یک هفته یا 10 روزی میشه Asus n552 vw-A همونی که 4k هست را گرفتم . سه روز درگیر نصب ویندوز و برنامه ها بودم . هی ویندوز میزدم پاک میکردم و دوباره از اول . دلیلش هم همین فلش زدن (پرپر شدن ، سو سو شدن )صفحه نمایش و پر پر زدن مونیتور بود

خیلی ناراحت بودم فکر میکردم مشکل سخت افزاری دارد . وقتی از Device manager گرافیک intel را disable میکردم مشکل حل میشد . احساس کردم کارت گرافیک intel مشکل داره . مشکل پر پر شدن مانیتوز زمانی اتفاق می افتاد که ویندوز را زدم تمام شده و تمامی نرم افزار ها را نصب کردم و بعد از یک بار ریستارت می دیدم داره پرپر میزنه

بالاخره رفتم سایت intel.com در انجمن مربوطه خواستم تاپیک بزنم . دیدم قبلا یکی از ایرانی های عزیز اونجا تاپیک زده و دقیقا همین مشکل را گفته

دیدم طرف توی تاپیک نوشته بعد از نصب Visual Studio 2015 این اتفاق می افتد . همون جا متوجه شدم مشکل منم از اونجا ناشی میشه . چون بعد از نصب ویژوال استدیو 2015 دقیقا این اتفاقات برای منم می افتاد

در ادامه ی تاپیک نوشته بود که مشکل بخاطر runtime های VC++ هست که ویژوال استدیو نصب می کنه و با درایور اینتل به مشکل بر میخوره

بخاطر همین مساله من از خیر Visual Studio 2015 گذشتم و نسخه ی 2012 را نصب کردم و چند روزی هم از این مساله میگذرد . حتی یدونه هم مشکل نداشتم

لب تاپ فوق العاده قدرتمند برای کارهای سنگین و پردازشی و گرافیکی هست بسیار راضی هستم

اگر برای شما هم مشکل پر پر شدن مانیتور اتفاق افتاد صد در صد بدونید که یه چیزی نصب کردید که با کارت گرافیک اینتل به مشکل خورده و باعث این مسائل شده است

در ضمن باتری دستگاه هم خوب جواب میدهد و راضی کننده است . اما ملاک من همیشه بروز بدون دستگاه و توان پردازشی ان در کارهای سنگین هست . باتری مهم نیست . باتری معیار خوبی برای مقایسه نیست
    سلام

خیلی ها می گن که آیکن ها در مانیتورهای 4k با سایز 27 با بیشتر، خیلی کوچک هستن و در این لپ تاپ که سایز 15.6 است احتمالا خیلی کوچک به نظر می رسه

سوالم این هست که واقعا سایز آیکن ها و فونت منوها (مثلا در ویژوال استودیو) خیلی کوچک است و شما که این لپ تاپ رو دارید اگه از قسمت display در کنترل پنل درصد بزرگنمایی رو بیشتر کنیم تا سایز آیکن ها و فونت ها به اندازه طبیعی برسن آیا از عرض محیط کدنویسی ویژوال استودیو خیلی کم می شه به طوری که ارزش این بزرگنمایی رو نداشته باشه (اگه امکانش هست این شرایط رو وقتی که فونت کدنویسی در ویژوال استودیو روی 18 است بررسی کنید)

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

من خودم بعد از تحقیق زیاد n551vw رو سفارش دادم و تا دو روز دیگه دستم میرسه. فکر نکنم 8 گیگ رم هم کم باشه خصوصا که ddr4 هستش . در اینده هم به احتمال زیاد میتونم یه رم 8 دیگه واسش بخرم اونم اگه لازم باشه که سر جمع میشه 16 گیگ. این مدل هم قیمتش مناسبه و هم کیفیت عالی و باطریش در حد گیمینگه. هاردش هم که نگو هم ssd داره و هم یک ترابایت با 7200 دور که خیلی عالیه.
    حالا اختیار با خودتونه.
    من برسه دستم حتما نظرم رو مینویسم.
    دوست عزیز شما این مدل رو گرفتی؟مشکلی نداشت و داری باهاش کار میکنی؟ممنون اطلاع بدی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

من حدودا یک هفته یا 10 روزی میشه Asus n552 vw-A همونی که 4k هست را گرفتم . سه روز درگیر نصب ویندوز و برنامه ها بودم . هی ویندوز میزدم پاک میکردم و دوباره از اول . دلیلش هم همین فلش زدن (پرپر شدن ، سو سو شدن )صفحه نمایش و پر پر زدن مونیتور بود

خیلی ناراحت بودم فکر میکردم مشکل سخت افزاری دارد . وقتی از Device manager گرافیک intel را disable میکردم مشکل حل میشد . احساس کردم کارت گرافیک intel مشکل داره . مشکل پر پر شدن مانیتوز زمانی اتفاق می افتاد که ویندوز را زدم تمام شده و تمامی نرم افزار ها را نصب کردم و بعد از یک بار ریستارت می دیدم داره پرپر میزنه

بالاخره رفتم سایت intel.com در انجمن مربوطه خواستم تاپیک بزنم . دیدم قبلا یکی از ایرانی های عزیز اونجا تاپیک زده و دقیقا همین مشکل را گفته

دیدم طرف توی تاپیک نوشته بعد از نصب Visual Studio 2015 این اتفاق می افتد . همون جا متوجه شدم مشکل منم از اونجا ناشی میشه . چون بعد از نصب ویژوال استدیو 2015 دقیقا این اتفاقات برای منم می افتاد

در ادامه ی تاپیک نوشته بود که مشکل بخاطر runtime های VC++ هست که ویژوال استدیو نصب می کنه و با درایور اینتل به مشکل بر میخوره

بخاطر همین مساله من از خیر Visual Studio 2015 گذشتم و نسخه ی 2012 را نصب کردم و چند روزی هم از این مساله میگذرد . حتی یدونه هم مشکل نداشتم

لب تاپ فوق العاده قدرتمند برای کارهای سنگین و پردازشی و گرافیکی هست بسیار راضی هستم

اگر برای شما هم مشکل پر پر شدن مانیتور اتفاق افتاد صد در صد بدونید که یه چیزی نصب کردید که با کارت گرافیک اینتل به مشکل خورده و باعث این مسائل شده است

در ضمن باتری دستگاه هم خوب جواب میدهد و راضی کننده است . اما ملاک من همیشه بروز بدون دستگاه و توان پردازشی ان در کارهای سنگین هست . باتری مهم نیست . باتری معیار خوبی برای مقایسه نیست
    می شه با نرم افزار CrystalDiskMark.5.1.2 یک تست از ssd این لپ تاپ بگیری و نتیجه رو به صورت عکس قرار بدی

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

من یک بار تبلت ایسوس گرفته بودم با گارانتی آواژنگ که سر یک ماه نشده خراب شد. بردم گارانتی، اول گفتند تعمیرش میکنیم، بعد از مدتی گفتند قعطه اش نیست و قابلیت تعمیر ندارد و حالا یا پولش را بگیر یا صبر کن آن مدل خاص را وارد کنند و عوض کنند.
    من هم بی خیال مدل جدید شدم و پولش را گرفتم و رفتم تبلت LG گرفتم.

شما هم پیگیر باش. ببین اگر عوض کردند، لپ تاپ نو و سالم تحویل بگیر. اگر شک کردی به نو بودن یا تعمیری بودن لپ تاپی که بهت میدهند، سعی کن راضی شون کنی که پولش را بدهند.
    من لب تابم زیر یک هفته خراب باشه تعویض داشته بعد من تست کردم مشکل دیدم بردم اوازنگ تست کردن گفتن مشکل داره و ما نامه تعویض رو فرستادیم منتظریم ایسوس تایید کنه اگر تهران داشته باشه یک نو بهت میده وگرنه پولشو بهت میدیم.منم منتظرم تا خبر بدن هنوز دو روزه نامه رو زدن.

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

مشکل ریز بودن ایکون ها فقط برای بعضی از نرم افزار اتفاق می افتد . در نرم افزار های جدید معمولا این مشکل نیست

بزرگنمایی را بزارید روی 250 درصد و رزولیشن در اخرین level یعنی 4k باشد . و اندازه ایکن ها در حالت medium ست کنید . می بینید که همه چی نرمال میشه.

sql2008 r2 را نصب کردم روش هیچ مشکلی درون نرم افزار نیست ولی در sql2014 مشکل ریز بودن ایکن ها را داشتم . هفته ی اول کلی نرم افزار تست کردم

ولی یه مشکلی که در ویژوال استدیو دارم اینه که وقتی سورس هامو که در لب تاپ قدیمی ام طراحی کردم در لب تاپ جدید باز می کنم همه چی میره تو هم طوری که شلم شوربا میشه (البته در محیط design) ولی وقتی همون پروژه را run می کنی همه ی فرم ها درست نشون داده میشه (در حالت اجرا)

حال میخواهید یک پروژه ی win form از صفر بسازید . طراحی می کنید و نرم افزار را کامپایل و به مشتری میدی . چون 90 در صد لب تاپ ها و مانیتور ها رزولیشن زیر Full HD و حتی زیر HD دارن می بینید که فرم های برنامه در سیستم مشتری به قدری بزرگه که از صفحه میزنه بیرون

البته من برای حل مشکل تبدیل hdmi به vga گرفتم و وصلش کردم به مانیور 18 اینچ که طراحی را روی اون مانیتور انجام بدم . نتیجه این شد که جواب نگرفتم و جواب نداد

حال اومدم ماشین مجازی wmware workstation نصب کردم و روش ویندوز 7 ریختم و رزولیشن را اوردم پایین .اونجا هم مشکلاتی بود (مشکل انتقال فایل و رزولیشن و ...)

بعدش اومدم Oracle VM VirtualBox را نصب کردم روش ویندوز 7 ریختم و همه مشکلات حل شد . مشکل ریز و انتقال فایل و .... همه ی مشکلات حل شد . الان طراحی هامو اونجا انجام میدم و کد را در ویندوز اصلی انجام میدم

قدرت لب تاپ به حدی هست که راحت ماشین مجازی کار می کنه مثل اب خوردن نرم و روان

البته این مشکلات لب تاپ نیست وقتی شما این لب تاپ را میخرید از جماعت 5 یا 6 سال جلو می افتید . هنوز تو کشور ما FHD جا نیفتاده حالا بیا ببین 4k کی جا می افته

من همیشه تو کف ران کردن ایمولیتور های Android SDK بودم . مثل اب خوردن بالا میاد

دستگاه هم اصلا گرم نمیشه خداییش

لب تاپ در عرض 4 یا 5 ثانیه بوت میشه و ویندوز بالا میاد و همون لحظه قابل استفاده است اصلا باور کردنی نیست

خلاصه هر مشکلی داشتید به من اطلاع بدین لازم باشه با تیم وصل میشم به سیستمون و حل می کنیم

9. 2 کاربر از lvl@ster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

مشکل ریز بودن ایکون ها فقط برای بعضی از نرم افزار اتفاق می افتد . در نرم افزار های جدید معمولا این مشکل نیست

بزرگنمایی را بزارید روی 250 درصد و رزولیشن در اخرین level یعنی 4k باشد . و اندازه ایکن ها در حالت medium ست کنید . می بینید که همه چی نرمال میشه.

sql2008 r2 را نصب کردم روش هیچ مشکلی درون نرم افزار نیست ولی در sql2014 مشکل ریز بودن ایکن ها را داشتم . هفته ی اول کلی نرم افزار تست کردم

ولی یه مشکلی که در ویژوال استدیو دارم اینه که وقتی سورس هامو که در لب تاپ قدیمی ام طراحی کردم در لب تاپ جدید باز می کنم همه چی میره تو هم طوری که شلم شوربا میشه (البته در محیط design) ولی وقتی همون پروژه را run می کنی همه ی فرم ها درست نشون داده میشه (در حالت اجرا)

حال میخواهید یک پروژه ی win form از صفر بسازید . طراحی می کنید و نرم افزار را کامپایل و به مشتری میدی . چون 90 در صد لب تاپ ها و مانیتور ها رزولیشن زیر Full HD و حتی زیر HD دارن می بینید که فرم های برنامه در سیستم مشتری به قدری بزرگه که از صفحه میزنه بیرون

البته من برای حل مشکل تبدیل hdmi به vga گرفتم و وصلش کردم به مانیور 18 اینچ که طراحی را روی اون مانیتور انجام بدم . نتیجه این شد که جواب نگرفتم و جواب نداد

حال اومدم ماشین مجازی wmware workstation نصب کردم و روش ویندوز 7 ریختم و رزولیشن را اوردم پایین .اونجا هم مشکلاتی بود (مشکل انتقال فایل و رزولیشن و ...)

بعدش اومدم Oracle VM VirtualBox را نصب کردم روش ویندوز 7 ریختم و همه مشکلات حل شد . مشکل ریز و انتقال فایل و .... همه ی مشکلات حل شد . الان طراحی هامو اونجا انجام میدم و کد را در ویندوز اصلی انجام میدم

قدرت لب تاپ به حدی هست که راحت ماشین مجازی کار می کنه مثل اب خوردن نرم و روان

البته این مشکلات لب تاپ نیست وقتی شما این لب تاپ را میخرید از جماعت 5 یا 6 سال جلو می افتید . هنوز تو کشور ما FHD جا نیفتاده حالا بیا ببین 4k کی جا می افته

من همیشه تو کف ران کردن ایمولیتور های Android SDK بودم . مثل اب خوردن بالا میاد

دستگاه هم اصلا گرم نمیشه خداییش

لب تاپ در عرض 4 یا 5 ثانیه بوت میشه و ویندوز بالا میاد و همون لحظه قابل استفاده است اصلا باور کردنی نیست

خلاصه هر مشکلی داشتید به من اطلاع بدین لازم باشه با تیم وصل میشم به سیستمون و حل می کنیم

دقیقا متوجه نشدم یعنی یکبار ویژوال استودیو رو توی ماشین مجازی نصب کردید و طراحی ها رو اونجا انجام میدید و یکبار توی خود ویندوز برای کد نویسی

کلا اگه این لپ تاپ رو بخریم باید توی ماشین مجازی از ویژوال استودیو استفاده کنیم اینکه خیلی عذاب آوره من شنیده بودم که ویژوال استودیو 2013 که باهاش کار می کنم مشکلی با 4k نداره و می خواستم برای سوئیچ به visual 2015 لپ تاپ 4k بخرم که مثل اینکه مشکل ایجاد می شه حالا شما ویژوال 2013 رو هم نصب کن ببین این مشکلات وجود داره با نه

اگه صفحه نمایش 4k لپ تاپ شما 3840x2160 باشه یعنی رزولوشن 1920x1080 دقیقا دو برابر شده پس شاید بشه اندازه فرمی که در لپ تاپ 4k می سازید رو نصف در نظر بگیرید تا با اندازه فول اچ دی یکی بشه (این راه حل به ذهنم می رسه)

اگه رزولوشن رو روی 1920x1080 بزارید آیا می شه بدون ماشین مجازی همه مشکلات بالا حل بشه یعنی فعلا از رزولوشن فول اچ دی لپ تاپ استفاده کنیم تا بعدا که همه نرم افزارهای مهم، مشکلاتشون با رزولوشن 4k حل شد تنظیمات رو به 4k برگردونیم
    Last edited by sarah-sh; 21-04-2016 at 00:02.

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

دقیقا متوجه نشدم یعنی یکبار ویژوال استودیو رو توی ماشین مجازی نصب کردید و طراحی ها رو اونجا انجام میدید و یکبار توی خود ویندوز برای کد نویسی

کلا اگه این لپ تاپ رو بخریم باید توی ماشین مجازی از ویژوال استودیو استفاده کنیم اینکه خیلی عذاب آوره من شنیده بودم که ویژوال استودیو 2013 که باهاش کار می کنم مشکلی با 4k نداره و می خواستم برای سوئیچ به visual 2015 لپ تاپ 4k بخرم که مثل اینکه مشکل ایجاد می شه حالا شما ویژوال 2013 رو هم نصب کن ببین این مشکلات وجود داره با نه

جواب : همه نسخه های ویژوال استدیو را نصب و تست کردم . نمیشه که نمیشه . هر راهی را که فکر کنی تست کردم نشده .ویژوال استدیو هیچ مشکلی نداره مشکل اینجاست وقتی سورس های قدیمی تو میخوای استفاده کنی در محیط دیزاین مشکلات فراوان هست به قدری در هم برهم که نمیشه درستش کرد حتی با کم کردن رزولیشن !!! پروژه ی جدید هم می نویسی در لب تاپ مردم میزنه بیرون . حتی با کم کردن رزولیشن هم حل نمیشه . حالا عکس میگیرم میزارم ببینی . من روی ماشین مجازی ویژوال نصب کردم فقط اونجا دیزاین می کنم . سرعت هم عالی هست . انگار داری رو سیستم خودت کار می کنی. البته اگر WPF کار کنی این مشکلات را نخواهی داشت . این مشکلات فقط برای WinForm هست

اگه صفحه نمایش 4k لپ تاپ شما 3840x2160 باشه یعنی رزولوشن 1920x1080 دقیقا دو برابر شده پس شاید بشه اندازه فرمی که در لپ تاپ 4k می سازید رو نصف در نظر بگیرید تا با اندازه فول اچ دی یکی بشه (این راه حل به ذهنم می رسه)

جواب . منظور از اندازه ی فرم چیست ؟ متوجه نشدم. اینطور بگم حتی اگر لبتاپی بخری که FHD باشه باز هم همین مشکلات را داری . چون لب تاپ مردم معمولا رزولیشن زیر HD دارند

اگه رزولوشن رو روی 1920x1080 بزارید آیا می شه بدون ماشین مجازی همه مشکلات بالا حل بشه یعنی فعلا از رزولوشن فول اچ دی لپ تاپ استفاده کنیم تا بعدا که همه نرم افزارهای مهم، مشکلاتشون با رزولوشن 4k حل شد تنظیمات رو به 4k برگردونیم

جواب : وقتی رزولیشن را کم می کنید . و روی FHD میزارید ایکن های دسکتاپ خیلی خیلی بزرگ میشن به اندازه ای که تو صفحه جا کم میاد. توی همین حالت باز ویژوال استدیو فرم های برنامه را در هم بر هم نشون میده (اگر سورس های قبلیتون را باز کنید). روی هیچ رزولیشنی جواب نمیده . ویزوال استدیو به رزولیشن اصلا اهمیتی نمیده لامصب. مثل اینکه ابعاد پیکسلی مونیتور را میداند و تغییر رزولیشن براش بی معنی هست.راه حل من کم کردن ابعاد پیکسلی مانیتور توسط VirtualBox هست.فقط با این روش جواب گرفتم

نکته : دوستانی که اندروید کار می کنن ( xamarin ) و دوستانی که تحت وب کار می کنن مثل Asp.net یا html5 و .... و دوستانی که WPF کار می کنن هیچ مشکلی با 4k نخواهید داشت . مشکل روی Win Form هست

البته افرادی که android studio کار می کنن . یه کوچولو مشکل ریز بودن خواهند داشت . البته به قدری نیست که اذیت کنه و و این برمیگرده به ضعف IDE اون

توی VS شما راحت می تونی اندازه زوم نوشته ها را در محیط کد تعیین کنید
    Last edited by lvl@ster; 21-04-2016 at 00:51.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

وقتی رزولیشن را کم می کنید . و روی FHD میزارید ایکن های دسکتاپ خیلی خیلی بزرگ میشن به اندازه ای که تو صفحه جا کم میاد. توی همین حالت باز ویژوال استدیو فرم های برنامه را در هم بر هم نشون میده (اگر سورس های قبلیتون را باز کنید). روی هیچ رزولیشنی جواب نمیده . ویزوال استدیو به رزولیشن اصلا اهمیتی نمیده لامصب. مثل اینکه ابعاد پیکسلی مونیتور را میداند و تغییر رزولیشن براش بی معنی هست.راه حل من کم کردن ابعاد پیکسلی مانیتور توسط VirtualBox هست.فقط با این روش جواب گرفتم
    من هم قصد خرید n551vw دارم اتفاقا با Android Studio و Visual Studio 2015 هم کار می کنم!
    یعنی فقط به پیکسل مانیتور کار داره نه رزولوشن!؟ البته من ویندوزفرم کارم نیست
    شما زوم و اندازه آیکون هم تغییر دادی یا با همون زوم 250 درصد با رزولوشن 1080 کار کردی؟

(رزولوشن 4k چهار برابر 1080 هست)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •