تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 15 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 145

نام تاپيک: بالاخره خريدم = Sony - Cw 1LFX/B

داره خودمونی میشه rasainia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    IraN + UsA + GermanY

پيش فرض

سلام - دوست عزيز , arman 405 , بله CW1lfx ويندوزش سون 64 بيتي هست - نه , در مورد درایور 32 بیتی اطلاع خاصي ندارم .
    دوست عزيز , satsat150 , مرسي از نظر لطفتون - والله عكس اول نوت بوك خودمه CW1LFX , كه سه تا دكمه داره : power و lcd off و web - - - ولي عكس دوم رو از يك وب سايت پيدا كردم , كه مدل CW1CGX هستش , كه انگاري آره يك دكمه داره : فقط power هست ( اطلاع خاصي از اين مدل ندارم - اين تصوير رو جهت آشنايي با محل قرارگيري فينگرپرينت گذاشتم ) .
    ولي حالا كه شما تصميم گرفتي مدل CW 1CGX رو بخري , سعي كن اين مدل رو حتما از جلو ببيني تا مطمئن بشي كه چه جورياست ..............

باز هم اگه سوالي يا مطلبي باشه , من در خدمتم ..........

2. این کاربر از rasainia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

شما اگر یک review کامل از لپتاپ بنویسی و در تاپیک مربوطه بزاری ، خیلی ها دعات میکنند.

4. 3 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rasainia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    IraN + UsA + GermanY

پيش فرض

مقدمه :

از ويژگي‌هاي مهم نوت ‌بوک‌ CW1LFX : تنوع رنگ ، زيبايي ، کيفيت ساخت و قيمت مناسب در مقابل ارائه‌ امکانات خوب در ضمن کاربري راحت و بسيار آسان است. اين نوت بوك مجهز به پردازنده‌ بسيار کارآمد و خوب اينتل از نوع (Core 2 Duo) است.
    صفحه نمايش اين نوت‌بوک‌ در اندازه‌ي 14 اينچ ساخته شده ، که به عقيده‌ بسياري سايز بسيار مناسب و مياني مي‌باشد . به همين دليل نيز از وزن مناسبي برخوردار است و فقط 2.4کيلوگرم سنگيني دارد .

نماي ظاهري :

رنگ هاي مشکي ،قرمز، آبي و صورتي در اين مدل وجود دارند .
    اگر از قسمت سمت چپ به CW1LFX نگاه کنيم ، چيزهايي که مشاهده مي‌کنيم از اين قرار خواهند بود : دريچه ‌خروجي تهويه هوا ، پورت خروجي ويديو VGS، پورت HDMI و دو عدد پورتUSB و پورت IEEE .
    قرار گرفتن دريچه‌ي تهويه هوا و فن دستگاه در اين قسمت مزيتي بسيار بزرگ مي‌باشد ، چرا که مي‌تواند خيال شما را از قرار دادن لپ‌تاپ بر روي هر سطحي حتي بر روي پاي خود و کار کردن با آن آسوده نمايد و ديگر احتياجي به قرار دادن کمک فن در زير آن نيست.
    پورت خروجي ويديو اين امکان را به شما مي‌دهد تا تصوير نوت‌بوک را بر روي نمايشگرهاي بزرگتر مشاهده کنيد و يا آن ‌را به ويديو پروژکتور نصب نماييد تا بتوانيد کنفرانسي عالي در محيط‌ هايي از قبيل دانشگاه ، تالار سخنراني و ... با تصوير واضح ، شفاف و بزرگ براي تماشاگران ارايه نماييد .
    پورت HDMI نيز که نام آن در قسمت بالاي پورت نوشته شده است اين امکان را مي‌دهد تا بتوانيد تصاوير بسيار با کيفيت رابر روي HDTV مشاهده نماييد .
    همچنين دو عدد از سه پورت USB ، پورت IEEE يا 1394 , در قسمت سمت چپ قرار دارند .
    قسمت سمت راست نيز شامل ديگر پورت USB ، کارت‌خوان و يک عدد DVD درايو از نوع فَکي مي‌باشد . پورت‌هاي ميکروفون و هدست نيز در همين سمت قرار دارند .
    بقيه ‌پورت‌ها از جمله : ورودي شارژر و پورت شبكه LAN ‌در قسمت پشتي قرار دارند.
    و چراغ هاي power و H.D.D و Batrey و نيز ram reader در جلوي نوت بوك قرار دارند .

اين لپ‌تاپ داراي صفحه ‌کليد کامل و حقيقتا کارآمد با دکمه‌هاي مجزا از هم مي‌باشد. چنين صفحه ‌کليدي يکي ازبهترين‌ها است ( به نظر من ) . اين فاصله‌ زياد بين دکمه‌ها باعث مي‌شود تا در هنگام تايپ کردن در سرعت‌هاي زياد انگشتان شما به اشتباه بر روي دکمه‌هاي مجاور نرود , تا شمااحساس راحتي بيشتري در هنگام تايپ نماييد . خود دکمه‌ها نيز داراي اندازه‌ي بزرگ و مناسبي هستند . در قسمت زير صفحه‌ کليد نيز فضاي بزرگ و بسيار مناسبي براي قراردادن مچ دست وجود دارد. اين فضاي بزرگ بسيار مناسب کار کردن و تايپ کردن دراز مدت است ، چرا که طراحي آرگونوميگ آن باعث مي‌شود تا شما احساس خستگي ديرتر و يا کمتري نماييد .
    در اين فضا و کمي متمايل به چپ ماوس ‌پد لمسي قرار دارد ، که آن نيز بسياربزرگ و راحت است و داراي کليک چپ و راست بزرگ و مناسبي نيز ميباشد . درکل ، کار کردن با اين ماوس ‌پد بسيار لذت بخش هست و تقريبا شما احتياجي به ماوس‌هاي معمولي پيدا نخواهيد کرد . در ضمن اين ماوس‌پد از نوع مالتي تاچ است , که قابليت دريافت چندين لمس همزمان از ماوس‌ پد را داراست . دکمه‌ي پاور، اسپيکرها و بعضي عملکرهاي ديگر نيز دربالاي صفحه‌کليد هستند .

امکانات داخلي :

تجهيزات داخلي سوني CW1LFX را مي‌توان قدرتمند ، قابل اطمينان و کارآمد توصيف کرد . در قلب اين لپ‌تاپ يک پردازنده‌ Core 2 Duo 2.5 وجود دارد. حافظه‌ي رم 4 گيگابيتي DDR3 نيز نقطه‌ي دوم قدرتمندي اين نوت بوك به‌حساب مي‌آيد , که عملا قدرتمندترين حافظه‌ي رمي است که شما مي‌توانيد بر روي لپ‌تاپ‌ مشاهده نماييد . حافظه‌ هارد ديسک 320 گيگابايتي نيز به شما اين امكان را ميدهد كه هر انچه را دوست داريد در نوت بوك خود داشته باشيد .
    و نيز اين نوت بوك داراي گرافيك NVIDIA GeForce GT 230M GPU 512 هست . من كه از گرافيكش راضي هستم – اكثر بازيهاي روز رو براحتي مياره و تو نرم افزارهاي سنگين هم كم نمياره و خيلي راحت عمل ميكنه .
    اين لپ‌تاپ از تمام امکانات اتصالاتي و اتصال به شبکه از جمله Wi-Fi ، Cable Lan و بلوتوث بهره مي‌برد , ولي فاقد مودم داخلي است . مودم رامي‌توانيد با قيمت اندک و به صورت اکسترنال تهيه نماييد و از طريق USB بهآن وصل كنيد .
    سيستم‌عامل اين سري نوت‌بوک‌ها ويندوز 7 است , که واقعا از نظر زيبايي وتنوع رتبه‌ ي يک را دارد . ميکروفون‌هاي استريوي CW1LFX نيز در تست‌هاي صدا که به عمل آوردم صداي نسبتا بلند با کيفيتي بسيار بالا را ارايه کرد , که اين خود نيز مزيتي مهم است .

در كل ميتوان نقاط قوت نوت بوك CW1LFX را در موارد زير خلاصه نمود :

- طراحي زيبا و آرگونوميک در رنگ‌هاي متنوع
    - قيمت بسيار مناسب در مقابل ارايه‌ امکانات واقعا عالي
    - بهره بردن ازپردازنده‌ي دو هسته‌اي
    - حافظه‌ رم 4 گيگابايتي DDR3
    - مجهز به هارد ديسک 320 گيگابايتي دور بالا ( 7200 دور در دقيقه )
    - نمايشگر 14 اينچي WIDE
    - صفحه‌کليد خوش‌ دست با دکمه‌هاي پهن وجدا ازهم
    - ماوس‌پد بزرگ و جايگاه مچ با فضاي زياد
    - وزن بسيار مناسب 2.4 كيلوگرم
    - باتري استاندارد يون ليتيوم 6 سلولي , با عمر زياد

و نيز ميتوان به موارد زير هم اشاره نمود :

1- سيستم شنيداري (Intel® High Definition Audio Compatible 3D Surround)
    2- صفحه نمايش (X-Black LCD With LED Technology)
    3- اسپيکرهاي استريو داخلي (Built-In Stereo Speakers)
    4- مالتي تاچ پد (Multi-Touch)
    5- پورت HDMI - سه عدد پورت USB سرعت بالا نسخه‌ي 2.0
    6- کارت‌خوان (Memory Stick™Duo , Memory Stick™ PRO HG Duo )
    7- اسپيکرو هدفن استريو (Stereo Headphones / Speakers Jack)
    8- ميکروفن استريو (Microphone Jack Stereo)
    9- داراي (RJ-45 Direct Port Network)
    10- داراي (TV Out)
    11- داراي (Express Card Slot 34mm)
    12- هنگام كار ( حتي كارهاي سنگين ) اصلا صدا نداره , واقعا بي صداست
    13- خنك كنندگيش كه حرف نداره – من اصلا گرماي اين نوت بوك رو حس نكردم !

و در آخر به نقاط ضعف اين نوت بوك اشاره ميكنم :

1- فاقد مودم داخلي هست !
    2- در بعضي از طرح ها , رنگ براق داره , كه اين مورد سبب زود لكه شدن بدنش ميشه !
    3- صفحه نمايش اين نوت بوك , به علت X-Black LCD VAIO Display , LED Backlight بودن , در زير نور آفتاب , خوانايي خوبي نداره !
    ولي ميتونم اين رو بگم كه : نكات ضعفي كه اين نوت بوك داره , اصلا به چشم نمياد , يعني اصلا موارد مهمي نيستند كه بخواهيم بهشون توجه خاصي بكنيم !

كلام آخر ( از ديدگاه من ) :

نوت بوك Sony CW1LFX جزو يكي از بهترين نوت بوك هاي بازار توي اين رده هست . هر چي كه بخواي داره : بهترين قطعات , بهترين امكانات , عمر بالا و ... .
    اين نوت بوك ميتونه نيازهاي اكثر كاربرها رو رفع كنه . . . . . . در كل لپ تاپ باحاليه .

اين هم از جدول مشخصات , نوت بوك Sony CW 1LFX :

نام نوت بوك
    Sony VAIO CW-1LFX
    نوع نوت بوك
    معمولي
    ساخت
    امريکا
    نوع پردازنده
    Core 2 Duo
    سرعت پردازنده
    2.53 گيگاهرتز
    حافظه Cache
    3 مگابايت
    سرعت Bus
    1066 مگاهرتز
    حافظه RAM
    4096 مگابايت
    نوع حافظه RAM
    DDR3
    هارد ديسك
    320 گيگابايت
    مشخصات هارد ديسك
    7200PRM
    درايو نوري
    DVD±RW
    اندازه صفحه نمايش
    14 اينچ
    نوع صفحه نمايش
    X-Black LCD VAIO Display, LED Backlight
    نسبت صفحه نمايش
    WXGA
    حداكثر رزولوشن
    768 × 1366
    كارت گرافيكي
    NVIDIA GeForce GT 230M GPU - 512MB Dedicated - 2270 MB
    مودم
    ندارد
    كارت شبكه (LAN)
    دارد 10/100/1000
    شبكه بي سيم (WLAN)
    دارد 802.11a/b/g/Draft n
    iLink - 1394
    دارد
    بلوتوث
    دارد
    كارت خوان (Memory Reader)
    دارد
    وب كم
    دارد
    باتري
    Li-Ion - 6 Cell
    مدت كاركرد باتري
    Up 3H
    باتري دوم
    No
    وزن
    2.4 كيلوگرم
    ابعاد
    38.5-27.5 × 233.1 × 341.3 ميليمتر
    سيستم عامل
    Microsoft Windows Seven
    Last edited by rasainia; 14-02-2010 at 12:59.

6. 6 کاربر از rasainia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

سلام من میخوام این هفته این لپ تاپ رو بخرم ولی چنتا سوال دارم
    14 اینچ کوچیک نیست برای کسی که استفاده طولانی مدت در روز داره و سال ها با مانیتور 17 اینچ کار کرده؟
    با چه گارانتی بخرم؟
    این بهتره یا cgx?
    نبود مودم داخلی برای ای دی اس ال اشکال نداره؟ اخه من الان با دسکتاپم و اگه مودم داخلی نصب نباشه مودم ای دی اس الم هم نصب نخواهد شد.
    ممنون میشم جواب بدید زودتر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام
    اگر اشتباه نکنم مدل lfx کارت گرافیک 512 داره ولی cgx کارت گرافیک 256 داره + فینگر پرینت
    مودم هم ربطی به adsl نداره نگران نباش
    من هم دنبال خرید cgx هستم
    خواستی بخری گارانتی 500 روزه بانک لپ تاپ ایران 1150000 تومن

9. این کاربر از satsat150 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

ُسلام من دیشب وایو cgx خریدم
    اما یه مشکلی داشت
    دیشب اهنگ های خودشو که گذاشتم اسپیکرش خر خر میکرد.اما یه دفعه درست شد.الان تو شارژ اولیه است .نمی دونم هم چنان درسته یا نه.به نظر شما چش بوده؟ببرمش گارانتی؟
    دومین مورد هم اینکه من الان حدود 4 ساعته زدم به شارژ اما چراغش هم چنان قرمزه...داره شارژ می کنه؟ اخه لپ تاپ و باتری اصلا گرم نیستن.ولی اداپتور چراغش سبزه و گرم هم هست.... چرا چراغ لپ تاپ هنوز سبز نشده؟ طبیعیه؟

آخر فروم باز piroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

اما یه مشکلی داشت
    دیشب اهنگ های خودشو که گذاشتم اسپیکرش خر خر میکرد.اما یه دفعه درست شد.الان تو شارژ اولیه است .نمی دونم هم چنان درسته یا نه.به نظر شما چش بوده؟ببرمش گارانتی؟
    دومین مورد هم اینکه من الان حدود 4 ساعته زدم به شارژ اما چراغش هم چنان قرمزه...داره شارژ می کنه؟ اخه لپ تاپ و باتری اصلا گرم نیستن.ولی اداپتور چراغش سبزه و گرم هم هست.... چرا چراغ لپ تاپ هنوز سبز نشده؟ طبیعیه؟
    خب اسپیکر را تست کنید اگه دوباره خرخر کرد ببرید گارانتی ...
    شارژ اولیه بین 8 تا 10 ساعت طول میکشه و خیلی مهم هست ...
    راستی انشاء ا... فنش اساسی براتون بچرخه...

12. این کاربر از piroooz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اما یه مشکلی داشت
    دوست من مبارک باشه ونگران این ایرادات نباشید چون هر سیستم نو ممکنه تا چند ساعت درست کار نکنه
    لطفا زحمت بکشید یک عکس هم از لپ تاپ مثل rasainia عزیز بگذارید. قیمت ، گارانتی و محل خرید را هم ذکر کنید.
    راستش من امروز رفتم cgx بخرم ولی یک دفعه به نظرم LFX خوشگل تر اومد. موندم سر دوراهی ........
    قیمت بانک لپتاپ ایران
    CGX 1 199 000
    LFX 1 159 000
    البته با گارانتی طلایی باید حدود 50 60 تومن بیشتر بدهید
    راستی سری CW2 هم وارد بازار شده با سی پی یو i3

14. این کاربر از satsat150 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

دوست من مبارک باشه ونگران این ایرادات نباشید چون هر سیستم نو ممکنه تا چند ساعت درست کار نکنه
    لطفا زحمت بکشید یک عکس هم از لپ تاپ مثل rasainia عزیز بگذارید. قیمت ، گارانتی و محل خرید را هم ذکر کنید.
    راستش من امروز رفتم cgx بخرم ولی یک دفعه به نظرم LFX خوشگل تر اومد. موندم سر دوراهی ........
    قیمت بانک لپتاپ ایران
    CGX 1 199 000
    LFX 1 159 000
    البته با گارانتی طلایی باید حدود 50 60 تومن بیشتر بدهید
    راستی سری CW2 هم وارد بازار شده با سی پی یو i3
    چشم البته من دوربین دیجیتال ندارم و دوربین گوشیم ضعیفه... ولی میذارم.
    LFX رو من از نزدیک دیدم خیلی خیلی لک و اثر انگشت جذب میکنه.منم حسسساااااس! ترجیح دادم مدل ماتشو بگیرم CGX به نظرم خیلی زیباتر بود اما چون کارت گرافیکش ضعیف تر بود شک داشتم.ولی وقتی از نزدیک دو تاشونو دیدم ، نمی تونستم با لکه های اون کنار بیام و کارت گرافیک ضعیف تر رو ترجیح دادم! به هر حال که من نمی خواستم بازی بکنم!
    مرسی از تبریکاتون ، ست ست و پیروز

16. این کاربر از pantheia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

لطفا قیمت ، گارانتی و محل خرید را هم ذکر کنید مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •