تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 88

نام تاپيک: »» کنکور سراسری ؟ یا دانشگاه آزاد ؟

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

فكر كنم شما هم ديوونه اي البته شوخي كردم.
    من خودم سال اول يه دونه تست هم نزدم واسه تمرين.رتبم خوب نشد ولي آزاد رو مكانيك مركز قبول شدم.نرفتم.گفتم سال بعد هم همينو قبول ميشم.بذار يه بار ديگه سراسري شركت كنم از پارسال كه بهتر ميشم.به خدا انقدر كار سرم ريخت وقت درس خوندن پيدا نكردم.اصلا من هيچوقت حرفه اي درس نخوندم.يه ماه خوندم رتبم عين پارسال شد.حالا منتظرم جواب آزاد بياد.خدا خدا ميكنم قبول شم

چون دیوونه تر از خودم دیدم به نظرم من طبیعیم!!!!
    رتبه دورقمی (70) تو مدرسمون داشتیم دندونپزشکی بهشتی زد!!!!در صورتی که راحت پزشکی میاورد!!!البته این به علاقه ربط داره ها!!!بحث من اینه که چرا شهید بهشتی زد!؟!؟تهران نزد!!!خدا همه دیوونه هاروشفا میده...
    آزاد که خیلی کشکه ... میتونی الان بری مکانیک پارسالتو!!!!یه نفرو میشناسم آزاد قبول شد نرفت ،بعد خدمت رفت ثبت نام کرد!!!یعنی حدود دو سال بعد...امسالم قبول نشی انتخاب پارسالتو میتونی بری...زیادم دردسر نداره...
    چون خودم پرسیدم، تایه سال میری تو لیست متاخرین...

2. این کاربر از Rainy eye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Javad-ht's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من پارسال کنکور دادم و با رتبه 5200 منطقه یک سر دو راهی مونده بودم که برم آزاد یا سال بعد!
    یه رفیق دیگه هم داشتم که گذاشته بود برای سال بعد.
    گیر عجیبی به من داده بود که نرو آزاد.
    آزاد آشغاله و بیچاره میشی و از این حرفا!
    بیا بمون سال بعد.
    منم چون میدونستم سال بعد رتبه ام 100% بدتر میشه به حرفش گوش نکردم و رفتم مکانیک تهران مرکز!
    این رفیقم میگفت که من امسال میخونم عمران دانشگاه تهران میارم!
    حالا که نتیجه کنکور اومده اصلا جواب تلفن نمیده!
    حدس میزنم رتبه امسالش اندازه پارسال من شده باشه!(از تغییر موضع اش بعد اینکه کنکور رو داد کاملا واضح بود)
    به هر حال یه سال هم دانشگاه آزاد رفتم.
    اگه با شهریه مشکل نداری اکیدا پیشنهاد میکنم بری آزاد!(البته اگه آزاد خوبیه)
    نمیگم آزاد خیلی سطح اش بالاست و از این حرفا،ولی اونقدر هم که فکر میکنی وضعش بد نیست!
    در ضمن کسی که بخواد درس بخونه و هدف داشته باشه هر جا باشه میتونه بهش برسه.
    از بچه های همین تهران مرکز خیلی ها ارشد شریف قبول میشن.
    اگرم گیر حرف مردمی که میره آزاد و اینا کلا بی خیال!
    مطمئنم برای هیچ کس از من سخت تر نبود که بره دانشگاه آزاد!
    خیلی از دوستای نزدیکم شریف و تهران و خواجه نصیر رفتن!
    فکر کن اینجوری بری دانشگاه آزاد!خیلی سخته،ولی اولشه فقط!
    نمیخوام نا امیدت کنم،ولی مطمئنم کمتر از 10% کسایی که میمونن سال دوم از نتیجه سال دوم اشون راضی ان!
    به هر حال تصمیم با خودته
    موفق باشی

4. 3 کاربر از Javad-ht بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Majid_17_206's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Khorasan

پيش فرض

اگه مشکل مالی نداری من پیشنهاد میکنم برو آزاد...چون حدود 80 یا 90 درصد بچه هایی که وایسادن رتبشون نسبت به پارسال بدتر شده ...البته یکی رو میشناسم که سال اول 500 منطقه 3 آورد ولی وایساد بره سال بعد وشد 110 منطقه 3 الان هم مکانیک اصفهان
    باز هم بستگی به خودت داره اگه اراده ی قوی داری و وسط های راه کم نمیاری وایسا ولی اگه مثل من اراده ات قوی نیست اصلا به وایسادن پشت کنکور فکر نکن

6. این کاربر از Majid_17_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

فقط سراسری

آخر فروم باز BioHazard's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    cmd| echo tehran

پيش فرض

من خودم هم سر این دوراهی گیر کردم ، ولی تصمیم بر این شد اگه آزاد انتخاب اولم در بیاد یا مکانیک یا نرم افزار شبانه یا روزانه استان های نزدیک تهران هم شد برم ، وگرنه یک سال دیگه.

ولی به نظر من سال اول بریم بهتره ، چون یک سال دیگه موندن ریسکه و معلوم نیست چی بشه.

اگه بخوام برم آزاد باید :
    1- از همون اول واسه کنکور کارشناسی ارشد بخونم
    2- کار کنم.

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پشت كنكور موندن كار خيلي سختيه البته براي اينكه سال بعد سراسري قبول بشي چون آزاد قبول شدن از نشدنش سخت تره
    اما اينكه بتوني رتبه سراسريتو بهتر از قبل بكني كار خيلي سختيه مطمئن باش البته كار نشد نداره مثلا يكي از دوستام سال اول كه كنكور داد 8000 شد سال بعدش شد 1500 وقتي ازش پرسيدم چه طور اين كارو كردي گفت از اول مهر روزي 9 ساعت درس خوندم
    مي بيني كه كار خيلي سختيه اصولا كسي كه بخواد دوباره كنكور بده بايد بيشتر از سال اول تلاش بكنه

موفق باشي

10. این کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت varriorman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

من خودم سراسریم ولی بهت پیشنهاد میکنم اگه مشکل مالی نداری برو آزاد اخه زندگی تو دانشگاه ازاد جریان داره

داره خودمونی میشه arian_mj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به همه ی دوستان
    نظر من اینه که اگه کسی بخواد یک سال بشینه برا کنکور باید راه رو درست بره و به دنبال کسب حداقل یک رتبه ی خوب باشه (رتبه ای که بتونه رشته ای رو که دوست داره براحتی قبول بشه حداقل در یک دانشگاه معمولی) وگرنه بیخودی نشینه عمرشو تلف کنه بره آزاد رشته ی مورد علاقشو بخونه چرا که در وضعیت کنونی ورود به دانشگاه (چه سراسری و چه آزاد) آسون شده و همش به خود آدم بستگی داره که تو رشته ای که علاقه داره موفق باشه (چه آزاد و چه سراسری) اگه کسی واقعا درس خون باشه و به رشته ای علاقه داشته باشه الان هیچ تفاوتی نداره که تو چه دانشگاهی درس بخونه

---------- Post added at 04:25 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

سلام به همه ی دوستان
    نظر من اینه که اگه کسی بخواد یک سال بشینه برا کنکور باید راه رو درست بره و به دنبال کسب حداقل یک رتبه ی خوب باشه (رتبه ای که بتونه رشته ای رو که دوست داره براحتی قبول بشه حداقل در یک دانشگاه معمولی) وگرنه بیخودی نشینه عمرشو تلف کنه بره آزاد رشته ی مورد علاقشو بخونه چرا که در وضعیت کنونی ورود به دانشگاه (چه سراسری و چه آزاد) آسون شده و همش به خود آدم بستگی داره که تو رشته ای که علاقه داره موفق باشه (چه آزاد و چه سراسری) اگه کسی واقعا درس خون باشه و به رشته ای علاقه داشته باشه الان هیچ تفاوتی نداره که تو چه دانشگاهی درس بخونه

---------- Post added at 04:26 PM ---------- Previous post was at 04:25 PM ----------

سلام به همه ی دوستان

کاربر فعال انجمن موسیقی MMM52's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    خونمون!!!

پيش فرض

صد در صد سراسری خوبه و اگه آدم با اراده ای باشی یکسال با انگیزه صبر کن تا سراسری قبول بشی هم کلاسش بالاتره هم مدرکش معتبرتره هم شهریه سرسام آور آزاد رو دیگه نداری!
    اگه خوب بخونی میتونی قبول بشی چون سال بعد بیکاری و مدرسه نمیری!
    پس از همین الان شروع کن!

پروفشنال bax_021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    KaRaJ

پيش فرض

صد در صد سراسری خوبه و اگه آدم با اراده ای باشی یکسال با انگیزه صبر کن تا سراسری قبول بشی هم کلاسش بالاتره هم مدرکش معتبرتره هم شهریه سرسام آور آزاد رو دیگه نداری!
    اگه خوب بخونی میتونی قبول بشی چون سال بعد بیکاری و مدرسه نمیری!
    پس از همین الان شروع کن!
    کسی نگفت سراسرس بده
    ولی آزاد هم بعضی واحد هاش از سراسری کم نداره
    مدرکش هم معتبره
    اگر شما واسه کلاس درس می خونی برات متاسفم
    70 درصد کسایی که موندن سال بعد هم افسرده شدن هم رتبشون بدتر شده
    پس اگر مشکل مالی نبود و آزاد هم جای خوبی بود رفتنش خیلی خوبه و نرفتنش دیوانگی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •