تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 208 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 2073

نام تاپيک: Assassin's Creed: Brotherhood

آخر فروم باز M A X I M U M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

13

خب ردریگو که نمرده اونجا بود عصا ی پاپ هم دستش بود باهاش به طرف مردم علامت صلیب میکشید البته این اسم ها رو که من گفتم
    (سزار برجیا) از wiki pedia بر گرفته بودم
    اشتباه گرفتی
    میدونم خیلی شبیهشه
    این پسر رودریگو خیلی خیلی شبیه پسرش شده (واقعا باورنکردنیه)
    منم خودم بار اول نشناختم
    رودریگو رو انزیو تو AC2 کشت آخر بازی که باهاش با مشت مبارزه می کنی بعد می میره
    و این دلیلی میشه برای پسرش کلریس (تلفظ ایتالیاییش سیزاریس یا تلفظ انگلیسی سیزاره) که انتقام پسرشو بگیره
    تو تیلر دومی که گیم پلی بخش تک نفره بازی نشون میده اگه دیده باشی ارتش بورجا به رهبری پسر رودریگو بورجا به قلعه مونترجیونی حمله می کنن
    در اون دوران رنسانس پس از مرگ رودریگو بورجا (پاپ) پسرش سیزاره بورجا با کمک تمپلارها به قدرت میرسه و پاپ میشه
    به دلیل کشته شدن پاپ الکساندر (رودریگو بورجا) در ایتالیا در رم قدرتی شکل می گیره بنام Papal Stats که با این قدرت کسانی که بازی تاریخی Medievall 2 : Total War رو بازی کردن آشنا هستن
    این قدرت که شامل پاپ در راس قدرت و مریدان پاپ که معروف کلاه قرمزها میشد بر تمامی کشورهای کاتولیک اون زمان مثل انگلیس فرانسه اسپانیا میلان ونیز سیسیلی که هر کدوم قدرت واحد به حساب میومدن کنترل و احاطه داشت و اونا حرف پاپ رو زمین نمینداختن
    به همین دلیله که در بازی امکان فرستادن یاران انزیو به سرتاسر اروپا وجود داره
    همچنین در این زمان پاپ و شورای مرکزی Papal Stats به این نتیجه میرسن که برای محافظت از پاپ بهتره گروهی متشکل از بهترین جنگجویان شکل بگیره تا کسی نتونه به این سادگی ها جان پاپ رو در مخاطره قرار بده
    این گروه که معروف به Swiss Guards بودن از بهترین جنگجویان زمان که همگی مسیحی و وفادار به پاپ بودن انتخاب میشن و مامور محافظت از پاپ میشن
    در تریلر رسمی بازی در E3 که پخش شد بعد از اینکه انزیو اون دوتا اسب سوار رو می کشه فرمانده گارد سلطنتی دربار پاپ (اسمش هنوز مشص نیست و باید منتظر تریلرهای بعدی باشیم) نگهبانان مخصوص رو صدا میزنه که همون Swiss Guards هستند و همون موقع دوربین صورت انزیو رو نشون میده که درهم میشه و این به این معنی میتونه باشه که باید منتظر مبارزات سخت و طاقت فرسا و صدالبته هیجان انگیز با نگهبانان ویژه پاپ باشیم
    راستش این تمام چیزهاییه که من تا الان میدونستم چیز جدید یا مقاله جدید خوندم یا دیدم همینجا ترجمه شو میذارم

موفق باشید

2. 3 کاربر از M A X I M U M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه َalireza's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من هیچی از حرفاتون نمیفهمم لطفا میشه بگید هر کی اسم کیه ؟؟!
    من فقط بازی میکنم و زیاد داستانو نمیفهمم!
    تمپلار چیه؟
    این اسمایی که میگین کیان؟
    میشه یه لیستی بسازین و یه توضیح مختصر درمورد هر کی بدین؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چرا این تاپیک هی میره پایین
    دوستان این نسخه نسخه 3 هستش مگه؟
    اخه من تو تاپیک 2 یدونه خبر نوشتم که تو 3 اتزیو میره همه ریختن سرم

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

دوست عزيز من صفحه قبل کامل توضيح دادم!!!!شما يه سرچ بکن جوابتو مي گيري(خير نسخه 3 نيستش)

6. این کاربر از amin 2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله درست میگی آخه خیلیا اومدن گفتن که نمیدونم خبر نا معتبره و تو تریلر اتزیو بود و ...
    منم به شک انداختن که این نسخه سه هست یا نه!
    خبر من درمورد نسخه سه بود!

8. این کاربر از َalireza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amin 2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    خونمون دیگه!!!

پيش فرض

خبر من از vg247 بود !!از معتبر ترين سايت هاي دنياي بازي جهان!!!اقا دوستاني که گفتن ،گفتن مطمئن نيستن که نسخه 3 هست يا نه باقي دوستان حرف قطعي نزدن

حـــــرفـه ای CATALONIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    Eclipse

پيش فرض

من هیچی از حرفاتون نمیفهمم لطفا میشه بگید هر کی اسم کیه ؟؟!
    من فقط بازی میکنم و زیاد داستانو نمیفهمم!
    تمپلار چیه؟
    این اسمایی که میگین کیان؟
    میشه یه لیستی بسازین و یه توضیح مختصر درمورد هر کی بدین؟!

Assassin's Creed: Brotherhood
    Characters

Ezio Auditore da Firenze

اتزيو از AC:II  شخصيت اصلي بازي ميباشد . او يكي از نوادگان Altaïr Ibn-La'Ahad ميباشد كه در AC شخصيت اصلي بازي  بود . اتزيو در دوران رنسانس نقش رهبر  Assassin ها  به عهده دارد . او در AC:II پدر و برادر خود را از دست داد و پس از آن به Monteriggioni مكاني كه عموي او Mario در آن جا زندگي ميكرد رفت و پس از آن نيز به  Assassin  ها پيوست . و در سن 44 سالگي در سال 1503 به عنوان رهبر Assassin ها در بازي AC:B نقش اصلي را بر عهده دارد .

Mario Auditore

Mario Auditore برادر بزرگ Giovanni Auditore  ( پدر اتزيو ) و عمو ي  Ezio Auditore است .او نيز مانند برادرش يك Assassin ولي ترجيح ميداد بيشتر در خفا باشد .او در AC:II نقش بسياري در تبديل Ezio به يك  Assassin داشت و با آموزش هاي او Ezio تبديل به يك Assassin ماهر شد . او آموزش ها را در قلعه ي خود كه Monteriggioni نام داشت به Ezio آموخت . او در AC:B نقش بسيار كمي دارد و در ابتداي بازي توسط سربازان پادشاهي كشته ميشوند و مسئوليت رهبري Assassin ها بعد از او به Ezio ميرسد . 

Cesare Borgia

Cesare Borgia پسر Rodrigo Borgia و بزرگترين دشمن كه كينه ي بزرگي از Ezio Auditore شناخته ميشود . او همانند پدرش يك Templar است . او در نهايت رهبر ارتش پاپ و فرمانده ي نيروهاي Templar ميشود . 
    I know you're there Ezio! The Pope told me about you and your little group of Assassins! 
    اين حرفي بود كه Cesare Borgia هنگام ورود كه به قلعه ي Monteriggioni و تصاحب آن جا به زبان آورد . او در نهايت قلعه را با استفاده از ارتش خود و تجهيزات خود به تصاحب آورد و پس از آن به وسيله ي Apple of Eden ماريو عموي اتزيو را به قتل رساند . 4 سال بعد در رم وقتي او و پدرش  در حال رژه در رم بودند توسط اتزيو و ياران Assassins او مورد حمله قرار گرفت . 

Roderic de Borja i Borja

Roderic de Borja i Borja رهبر Knights Templar در دوران رنسانس در ايتاليا بود . همچنين از سال 1492 تا 1503 او پاپ به نام Alexander VI بود . دشمنان او را "The Spaniard"  صدا ميكنند .  او دشمن اصلي Ezio در AC:II بود . نقش او در AC:B به دليل كنار رفتن او از قدرت و حضور پسر او (Cesare Borgia) به عنوان دشمن اصلي Ezio كمرنگ تر شده است . 

Niccolò di Bernardo dei Machiavelli

Niccolò Machiavelli به عنوان يك فيلسوف ، نويسنده و يكي از پايه گذاران علوم نوين سياسي در بازي شناخته ميشود . او يك سياستمدار ، فيلسوف سياسي ، نمايش نامه نويس و مسيقيدان بود ، او يكي از شهروندان Florentine Republic به حساب مي آيد . Niccolò  به طور مخفيانه جزو Assassin's بوده است و رهبر Florentine Republic به حساب ميآمد . 

Desmond Miles

دزموند كه جزو شخصيت هاي اصلي بازي سري AC ميباشد در اين نسخه نيز وظيفه ي قبلي خود را دارد . او كه به عنوان يكي از نوادگان assassin ها ميباشد توسط يك دستگاه ( Animus )به زمان گذشته رفته و اسرار آن زمان را كشف ميكند . 

Caterina Sforza

او كنتس Forlì  و دختر Galeazzo Maria Sforza ميباشد . او با Girolamo Riario برادر زاده ي پاپ ازدواج كرد در زماني كه او فقط 14 سال داشت . از او در Battle of Forli بيشتر خواهيد شنيد . 

Leonardo di ser Piero da Vinci

Leonardo da Vinci يك بحرالعلوم در رنسانس در ايتاليا بود . نقاش ، مجسمه ساز ،معمار،موسيقي دان ، دانشمند ،رياضي دان ، مهندس ، مخترع، متخصص علوم تشريحي ، زمين شناس ، گياه شناس و نويسنده همگي در يك فرد به نام داوينچي خلاصه ميشدند . داوينچي دوست Ezio Auditore ميباشد و بسياري از گره هاي Ezio توسط داوينچي باز ميشوند . نقش اصلي او در بازي قبل رمز گشايي codex pages بود كه توسط آن ها توانست Hidden Blade هاي مختلف و Flying Machine رابسازد . 

Last edited by CATALONIA; 19-07-2010 at 18:14.

11. 11 کاربر از CATALONIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه PS2PS2PS2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

10

با سلام دوباره برای اینایی که اینتر نت پر سرعت ندارن یا دارنو وقت برای دیدن ندارن چند تا عکس از بخش مولتی پلیر (چند نفره) این بازی براتون گذاشتم....که امیدوارم ارزش یه تشکر کوچولو رو داشته باشه....

اول فرد بازیکننده این زن رو به عنوان یکی از افراد موجود بر میداره وشما یعنی بازیکننده این زنو بر میداری

هدف مورد نظر این خانوم کشتن این مرد هست...او باید یواشکی وسریع اونو بکشه که اگه این آقاهه بفهمه در میره:

بعد از کشته شدن اون حالا نوبت خودتونه.......حالا نوبت این آقاست که بیاد دنبال شما و شما رو بکشه........ که شما متوجه میشید و فرار میکنید....

شما فرار میکنید و میکنید تا....این که از این در میروید و در و میبندید و اون آقاهه از بالا میاد دنبالتون

تا اون بیاید بالای اون دره بین این دو تا آدم خودتون رو عوض میکنید به یکی دیگه(نمیدونم چه جوری؟! یعنی جادو هم بلده...!؟)

بعدش هم فرار میکنید

(اینجاهاشو درست و حسابی متوجه نشدم) این جا این زنه یعنی همون شما با استفاده از این اسلحه:...

اون کسی رو که بالایه اون پشته بومه میزنید

ببخشید که خیلی در ور هم بود
    Last edited by PS2PS2PS2; 21-07-2010 at 16:11.

13. 4 کاربر از PS2PS2PS2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عکسا کو؟

تریلر دیگه ای بجز اون خفنه (!) و این تریلر بخش مولتی پلیر نیومده؟؟؟

پروفشنال mahdi_ctr's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    MyFC

پيش فرض

سلام

تاریخ عرضه بازی کی هست؟

16. این کاربر از mahdi_ctr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •