تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 18 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 175

نام تاپيک: درخواست راهنمایی برای خرید کارت گرافیک

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بله الان که اینو دیدم حالا سری ati هم قادر به اجرا بازی هست!کسی تست کرده!؟کلا بازی پر باگی هست!اما در مورد بهترین کیفیت و رزولوشن بالا و... همون که گفتم!نه زیاد گرافیکی نیست!محیطش زیاده و آبجکتها بالاست!!!

پروفشنال morteza.m2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

كدوم بازي ميگه اولش 1 گيگ ميخواد؟
    بازی نمیگه ولی درآینده بازیهایی میاد که کارت ا گیگ میخواد اونوقت باید دوباره کارت عوض کنم

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

بازی نمیگه ولی درآینده بازیهایی میاد که کارت ا گیگ میخواد اونوقت باید دوباره کارت عوض کنم
    بله که میاد ! ولی کارتهای قدرتمندی مثل 4870 یا 4850 ، اگه سیستم رم قوی داشته باشه ، محتاج 1 گیگ رم نیستند ، بازیها هم اگه توجه کرده باشی ، بیشتر به قدرت کارت متکی هستن تا به رم کارت . مثلا شما با یه 8600 که رمش 256 هست میتونی devil may cry رو با آخرین تنظیمات بازی کنی ، ولی با 6600 که حتی به فرض 1 گیگ هم باشه ، نمیتونی این کار رو با آخرین تنظیمات انجام بدی .

4. 2 کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

نه مطمئن باش همچين بازي اگر هم بياد اون موقع يه كارت 100-150 تومني اصلا نميتونه اون بازي رو بالا بياره
    رم يك گيگ واسه كارت گرافيك خوبه به شرطي كه حداقل 500-600 واسه گرافيك هزينه كرده باشي.

با اين وجود اگه باز هم اصرار به رم يك گيگ داري ‍club3d Hd 4670 1G‌هست حدود 120 تومن.

6. 3 کاربر از MicroSystem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

نه مطمئن باش همچين بازي اگر هم بياد اون موقع يه كارت 100-150 تومني اصلا نميتونه اون بازي رو بالا بياره
    رم يك گيگ واسه كارت گرافيك خوبه به شرطي كه حداقل 500-600 واسه گرافيك هزينه كرده باشي.

با اين وجود اگه باز هم اصرار به رم يك گيگ داري ‍club3d Hd 4670 1G‌هست حدود 120 تومن.
    512 ddr3 خوبه یا اینی که گفتی؟

پیشنهاد شما چیه؟

آخر فروم باز MicroSystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

Connect3d بخر 512 مگ و DDR3
    من امروز يكي خريدم 105 تومن

پروفشنال davoodf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    In Game Memory

پيش فرض

دوست من گول حافظه ی کارت گرافیک رو نخورین!به نظر من یه دونه 512 برای بازی های جدید هم کافیه هیچ حالا زیاد هم هست.در کل مقدار حافظه ی گرافیک(مثلا 1 گیگ) تاثیرش بیشتر توی رزولوشن های بالا هست.این رو هم در نظر داشته باشین هر چقدر مقدار حافظه بالا باشه قیمت کارت هم بالاتره.در کل به نظر من 512 هم به صرفه تر و هم از نظر قیمت مناسب تر هست.

10. 2 کاربر از davoodf بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Professor Massoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

دوست من گول حافظه ی کارت گرافیک رو نخورین!به نظر من یه دونه 512 برای بازی های جدید هم کافیه هیچ حالا زیاد هم هست.در کل مقدار حافظه ی گرافیک(مثلا 1 گیگ) تاثیرش بیشتر توی رزولوشن های بالا هست.این رو هم در نظر داشته باشین هر چقدر مقدار حافظه بالا باشه قیمت کارت هم بالاتره.در کل به نظر من 512 هم به صرفه تر و هم از نظر قیمت مناسب تر هست.
    درسته . در ضمن برای روزولیشن های بالا باید یه مانیتور بزرگ هم داشته باشید ( البته برای کارتهای قوی )

12. 2 کاربر از Professor Massoud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

ببین دوست من.
    تا حالا فکر کردی چرا یک کارت گرافیک مثلا 512 با 1 گیگ تفاوت قیمت چندانی نمیکنه؟؟؟
    همه چیز که به حافظه نیست.
    هزارتا مورد هست که کارت خوب باید همشو داشته باشه.
    حالا شما یک کارت 1 میخری. میبینی نوع حافظه، رابط حافظه و کلی چیز دیگه ضعیفه.
    پسر عموی من کارت 1 خریده و منم 9500GT 512MB gigabye دارم.
    من به راحتی NFS UC رو روی High بازی میکنم ولی اون با وجود اینکه CPU Phenom داره و رم 4GB هست بازی رو High براش کمی مشکله.
    به نظر من پولت رو بده به یک 512 خوب تا یک 1 به درد نخور.
    1 گیگ خواستی بگیری بالای 300 تومن بگیر خیلی خیلی هم عالیه. ولی زیر این قیمت فقط 512 بگیر.
    GTA IV هم اگر رم رو به 4 برسونی و با CPU مشکلی نداشته باشه راحت رو High اجرا میشه.
    به حرف مغازه دارها هم گوش نده. حتی اگر 40 نفری گفتن کارتی که میخری به درد نمیخوره قبول نکن. اونا میخوان جنسشون رو بفروشن.
    به یکی از دوستام گفته بودند 9800GT gigabyte روش فن نداره. به جاش بهش Leadtek 9600 دادند. من نمیدونم بعضی چیزا که بعضی از اینا میگن با عقل واقعا جور در میاد...
    بچه های اینجا هم بیشترشون از سخت افزار مطلع هستند. به نظرم بهترین راهنما همین جاست. اینجا انتخاب کن و بعد برو بخر.
    ولی به نظر من 512 بخر.
    فوق فوقش دو سال دیگه وضع خراب شد یکی دیگه SLI میکنی.

14. 2 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

از همه ی دوستان ممنون من امروز یا فردا یه 512 ddr3 میخرم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •