تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 82

نام تاپيک: @ در ثبت نام 12 بهمن سيم كارت همراه ثبت نام نكنيد@

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

والا من که پارسال 360 تومن ثبت نام کردم و 800 تومن فروختم
    با سلام

دوست عزيز من چند تا دارم شما به هم قيمت خودش از من بر مي داري و برو 800 تومان بفروش .

موفق باشيد.

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

قابل توجه همه دوستان : ايرانسل از ماه هاي اول سال به 20 استان ديگر ارتبا ط خواهد داد و خبر موثق اينكه ثبت نام هم به 120 هزار تومان كاهش خواهد داد و ثبت نام دولتي هم از فردا به قيمت 288 تومان خواهد داشت و از موقع تحويل آن قيمت به 200 هزار توان بازار و در اواخر ششماهه اول با خصوصي سازي تبديل به رايگان خواهد شد . و حالا هر كه مي خواهد ثبت نام كند . موفق باشد.

براي سود دهي = ضرر هنگفت

موفق باشيد.

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

تعرفه های طرح پرداخت ماهیانه
    اشتراک ماهانه 7.500 ریال
    نوع سرویس توضیحات ساعات اوج مصرف ساعات کاهش مصرف
    تماس های داخل کشور 499 ریال / دقیقه 499 ریال / دقیقه
    تماس های خارج کشور منطقه 1: تمام کشورهای جهان به غیر از آنهایی که در محدوده های 2 و3 ذکر شده اند 2.022 ریال / دقیقه 1.933 ریال / دقیقه
    منطقه 2: ویتنام ، کوبا، سورینام، گویانی فرانسوی، رییونیون ، آنتیل فرانسوی، جزایر والیس و فورتونا 5.243 ریال / دقیقه 5.154 ریال / دقیقه
    منطقه 3: افغانستان 2.477 ریال / دقیقه 2.388 ریال / دقیقه
    تماس با خدمات مشترکین با شماره 130 از تلفن همراهتان و یا 09351300000 دریافت هزینه ثابت، معادل یک دقیقه تماس (صرف نظر از مدت مکالمه)
    499 ریال/مکالمه 499 ریال/مکالمه
    انتقال صدای زنگ و پیام تصویری 640 - 480 ریال 512 - 384 ریال
    معادل 3 یا 4 پیام کوتاه، بسته به حجم پیام ارسالی
    تمام پیام های کوتاه داخل کشور اشتراک رایگان . بدون هزینه فعال سازی
    160 ریال 128 ریال
    تایید دریافت پیام رایگان رایگان
    جستجو در فهرست شماره های تلفن(150یا 09351500000 ) اشتراک رایگان. بدون هزینه فعال سازی 499 ریال / دقیقه 499 ریال / دقیقه
    کنفرانس تلفنی اشتراک رایگان. بدون هزینه فعال سازی هر کنفرانس تلفنی به عنوان یک تماس مستقل برقرار می شود و هزینه آن به صورت مجزا بر اساس مقصد و زمان تماس محاسبه می شود.
    ----------------------
    امکانات ايرانسل
    1.SMS
    .2.کنفرانس تلفني
    .3.نمايشگر تلفن
    4.MMS که اوايل اسفند راه انداي ميشود
    اطلاعاتي در مورد MMS
    براي شما تابيشتر آشنا شويد ارسال و دريافت پيام‌هاي چندرسانه‌هاي ارسال و دريافت ويدئو، عكس و موسيقي و تماس تصويري را ايرانسل براي اولين باردر اختيار مشتركان ايراني قرار مي‌دهد
    5. امكان اتصال مستقيم كاربران به اينترنت، تا اوايل بهمن راه اندازي ميشود
    6.VOIce MeSSAGe
    7.مسدود کردن خط این سرویس به شما امکان می دهد تا در مواقع لازم و بنابر صلاحدید خودتان از برقراری و یا دریافت تماس جلو گیری نمایید.
    8.در هرخيابوني هستيد اسم آن خيابان در گوشي شما نمايش داده ميشود
    9.داراي سرعت بالا براي شماره گيري
    10.دايورت
    11.داراي پشت خطي
    12.دريافت قکس وديتا
    13. جاگيري500شماره در سيم کارت يعني دوبرابر سيم کارتهاي دولتي
    14.انتخاب هر شماره اي که دوست دارين
    15.تحويل فوري سيم کارت
    ---------------
    تهران مشهد تبريزساري کرج شهرهاي آمل، قائم شهر، جويبار، بجنورد، سبزوار، علي آباد،
    اراک، همدان، مراغه، کرمانشاه ، اروميه، قم، شيراز و کرمان.بابل، کاشمر، گرگان و نيشابور، بيرجند، تربت حيدريه، شهريار،
    اسلام شهر، سمنان، بهشهر، سنندج، مريوان، خرم آباد، رشت، اردبيل، قزوين، زنجان، بندرعباس، بوشهرو اصفهان محمودآباد، تربت جام، استرآباد، فريدون کنار، چالوس، ايلام، اسلام آباد غرب، اهواز، يزد، زاهدان و عسلويه وتمام شهرهاي اطراف تهران درحال حاضر يعني1بهمن85 داراي پوشش ايرانسل هستن البته بيشتر اين شهرها هنوز به شبکه متصل نشده اند ولي
    btsهاي اين شهرها نصب گرديده وفقط اتصال آنها به شبکه مانده است
    درحال حاضر ايرانسل در 39شهر کشور آنتن دهي دارد
    -----------------
    اين تبليغ نيست ،بلكه فقط حهت آگاهي ديگران است .

موفق باشيد.

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

بالاخره ایرانی ها هم می توانند MMS بفرستند!

ایرانسل، اپراتــــور جدید تلفــن هـمراه ایران بــرای نـخستین بار در کشــور ارائـه خــدمات نوین نـسل 75/2 را آغاز می نماید. در این راستا سرویس MMS و امکان اتصال تلفن همراه به اینترنت از طریق شبکه GPRS در هفته های آینده در دسترس هموطنان گرامی قرار خواهد گرفت. از این رو و با توجه به اینکه بزودی تعدادی از مشترکین ایرانسل برای آزمایش این سرویس ها انتخاب شده و ما را در راه اندازی هرچه بهتر این پروژه ملی یاری خواهند نمود، لازم دیدیم تا زمینه آشنایی هرچه بیشتر شما را با این خدمات جدید فراهم آوریم. این اطلاعیه اختصاص به معرفی سرویس MMS داشته و سعی براین بوده تا پاسخگوی سؤالات احتمالی شما در این زمینه باشد:

MMS چه تفاوتی با SMS دارد؟
    هنگامیکه (SMS Short Message Service) می فرستید تنها توانایی ارسال یک متن ساده را دارید ولی (MMS Multimedia Messaging Service) شما را قادر می سازد تا نه تنها متن بلکه عکس و موسیقی را نیز به سایر مشترکین ایرانسل ارسال کرده یا به نشانی اینترنتی آنها ایمیل کنید.

چگونگی ارسال یک عکس
    فرض کنید که به یک مسافرت تفریحی رفته اید و می خواهید با استفاده از گوشی تان عکس گرفته وآنرا برای دوستان خود ارسال کنید. شما می توانید با استفاده از یک گوشی با قابلیت MMS اینکار را با برداشتن گام های زیر به راحتی انجام دهید:

1. برای این کار تلفن همراه شما باید دوربین داشته یا قابلیت اتصال به دوربین را داشته باشد.
    2. دوربین گوشی خود را فعال نمایید.
    3. عکس مورد نظرتان را بگیرید.
    4. روی منوی "ارسال" (Send) گزینه ارسال از طریق (MMS Send via MMS) را انتخاب کنید.
    5. شماره تلفن همراه یا نشانی اینترنتی مورد نظر را وارد نمایید.
    6. عکس تان را ارسال کنید!

به همین راحتی می توانید فقط در چند ثانیه از لحظات به یاد ماندنی سفرتان عکس گرفته و آن را برای دوستانتان ارسال نمایید!

چگونگی دریافت یک عکس
    یک عکس به ترتیب زیر دریافت می شود:

1. یک پیام در صندوق پیام های(inbox) گوشی تان ظاهر می شود.
    2. شما می توانید گزینه دیدن پیام (view/retrieve) را انتخاب کنید.
    3. پیام به همراه تصویر ارسال شده روی گوشی شما نمایش داده می شود.

بدین ترتیب به راحتی در شادی دوستانتان سهیم می شوید!

ارسال تصاویر گرافیکی
    اغلب گوشی ها دارای آرشیوی از تصاویر گرافیکی هستند که از پیش روی گوشی شما ذخیره شده اند. شما می توانید این تصاویر را نیز به همراه MMS خود ارسال نمایید.

ارسال صدا یا موسیقی
    تا بحال شده که بخواهید آهنگی را برای دوست خود ارسال کنید؟ حالا می توانید! به راحتی این امکان را دارید که یک کلیپ صوتی را به همراه پیام مورد نظرتان ارسال نمایید.

ارسال همزمان عکس و صوت
    شما می توانید عکس و صوت را همزمان در یک پیام ارسال کنید. بطور مثال می توانید عکس تولدتان را به همراه ترانه «تولدت مبارک!» و تصویر یک کیک تولد و پیام «جات خالی بود!» برای دوستتان که نتوانسته در تولدتان شرکت کند بفرستید!

چه تعداد تصویر را می توان بر روی یک گوشی با قابلیت MMS ذخیره کرد؟
    این مورد به قابلیت های گوشی بستگی داشته و برای اطلاع از آن باید به دفترچه راهنمای گوشی خود مراجعه نمایید.

ارسال یک "پیام طولانی" (Long Message)
    با استفاده از قابلیت "پیام طولانی" در MMS می توانید، ذوق نویسندگی خود را به رخ دوستانتان بکشید!

چگونگی ارسال یک "پیام طولانی"
    قطعاً شما هم این احساس را داشته اید که حجم 160 کاراکتری استاندارد برای ارسال SMS برای بعضی از پیام ها چقدر ناچیز است! اما حالا به راحتی با برداشتن گام های زیر می توانید پیام های طولانی را ارسال نمایید:

1. به منوی "پیام ها" (Messages) روی گوشی خود بروید.
    2. گزینه پیام های چندرسانه ای (MMS یا Multimedia messaging) را انتخاب کنید.
    3. پیام خود را وارد کنید. این پیام می تواند تا 4500 کاراکتر حجم داشته باشد.
    4. پیامتان را به شماره تلفن همراه یا نشانی اینترنتی مورد نظرتان ارسال کنید.

قابلیت تلفن های همراه در ارسال "پیام طولانی " متفاوت می باشد.

دریافت یک "پیام طولانی"
    در صورت دریافت یک "پیام طولانی"، پیغامی روی گوشی تان ظاهر می شود. شما می توایند پیام دریافت شده را پس از خواندن، برای سایرین دوباره ارسال کرده (Forward)، آنرا ذخیره نموده یا حذف کنید.

تعرفه "پیام طولانی"
    تعرفه این سرویس معادل تعرفه تعیین شده برای MMS است که در ادامه مطلب به آن می پردازیم.

MMS را برای چه کسانی می توان ارسال کرد؟
    می توانید برای کلیه مشترکین ایرانسل MMS ارسال نمایید. اگر گوشی دریافت کننده فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی با یک رمز ورود به صورت SMS برای او ارسال می شود که امکان مشاهده پیام فرستاده شده را برای او از طریق مراجعه به اینترنت ممکن می سازد. ارسال MMS برای مشترکین سایر شبکه های تلفن همراه در ایران تا زمانیکه این شبکه ها به سیستم MMS مجهز گردند، امکانپذیر نخواهد بود.

ارسال MMS به e-mail
    مشترکین ایرانسل می توانند MMS را به نشانی اینترنتی فرد مورد نظرشان ارسال نمایند.
    یک MMS تا چه اندازه ای می تواند حجم داشته باشد؟
    حداکثر حجم مجاز برای یک MMS 100 کیلو بایت می باشد.

تعرفه MMS
    بطور کلی حجم داده ها براساس بایت سنجیده می شود. همانطور که می دانید،حدوداً به هر 1000 بایت یک کیلوبایت (KB) و به هر 1000 کیلوبایت یک مگابایت (MB) می گویند. اغلب گوشی ها توانایی نشان دادن حجم MMS را دارند.
    هزینه استفاده از سرویس MMS بدون در نظر گرفتن حجم پیغام ارسالی ( تا سقف 100kb) و نوع فایل ارسال شده ( عکس، صوت یا پیام نوشتاری) بر اساس تعداد MMS های ارسال شده محاسبه می شود( مانند SMS تا سقف 160 کاراکتر)
    تعرفه نهایی در هنگام راه اندازی این سرویس ارائه خواهد شد.

سؤالات متداول
    1. چه کسی هزینه یک MMS را پرداخت می کند؟
    پرداخت هزینه بر عهده فرستنده است. فرد دریافت کننده هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند.

2. چگونه متوجه می شوم که یک MMS دریافت کرده ام؟
    شما MMS را همانند SMS در صندوق پیام هایتان (inbox) دریافت می کنید. اگر گوشی شما فاقد قابلیت MMS باشد، یک نشانی اینترنتی با یک رمز ورود به صورت SMS برایتان ارسال می شود که امکان مشاهده پیام فرستاده شده را از طریق مراجعه به اینترنت برای شما امکانپذیر می سازد.

3. میانگین حجم یک MMS چقدر است؟
    این مورد بستگی به نوع گوشی شما و تنظیمات روی آن دارد. هرچه گوشی شما برای وضوح (resolution) بالاتری تنظیم شده باشد، MMS ارسالی حجم بیشتری خواهد داشت.

4. چه ارتباطی میان MMS و GPRS وجود دارد؟
    (GPRS General Packet Radio Service) محیط و زیرساختی روی شبکه ایرانسل است که MMS با استفاده از آن انتقال داده می شود.

منبع:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

reza3600عزيز همين الان ميتوني سيم كارتو آزاد بخري ديگه چرا وايسي تا نوبتت بشه ؟
    فقط 20 تومان گرونتر
    Last edited by ali296; 31-01-2007 at 16:12.

پروفشنال shamabady's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

m45m ممنون از خبرات ولی باید بگم کلا تو 4 /5 تا از این شهرا راه افتاده و هنوز وصل به شبکه نیست

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

الان آنتن های ایرانسل تو خیلی از شهر ها زده شده و تقریباً آماده است. فقط مونده وصل کردنش به شبکه که اونم کار سیم ثانیه است!!!

داره خودمونی میشه hani_death's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام
    m45m جان اگه من رفتم تو سایت ایرانسل ولی شهر بابل تو پوشش نیست
    من چند تا سوال دارم ازت
    1.اگه بابل تحت پوشش قرار بگیره من میتونم با شهری که تحت پوشش نیست تماس برقرار کنم؟
    2.وضع آنتن دهی ایرانسل مثل اون وقتیه که تازه اولین سیمکارتهای دولتی اومده بودن؟
    3.گوشی هایی که تو بازار هست با این سیمکارت که مشکلی ندارن؟(شاید سوالم ضایع باشه ولی من زیاد از این چیزا اطلاع ندارم )
    4.ثبت نامش کی شروع میشه؟
    و آخری این که هنوزم سیمکارت رو درجا تحویل می دن؟ اصلا تا آخر بهمن بابل تحت پوشش قرار می گیره؟
    من در هر صورت ثبت نام نمی کنم میخوام آزاد بگیرم
    با این چیزایی که شما گفتین ایرانسل خیلی سر تر از مخابراته
    خواهشا زودتر جوابمو بدین برام خیلیییییییییییییی مهمه

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام
    دوست عزيز hani_death جان مطمئن باش از دولتي بهتر خواهد شد به اين نشان كه خود دولتي قيمت ثبت نام را پائين مي آورد و رايگان مي كند و خصوصي خواهند شد و بدان كه تا سال آينده به همه نقاط كشور وصل خواهند شد و حتي اينكه ،رومينگ بين المللي به بيشتر نقاط جهان را خواهند داشت (حتي بيشتر از رومينگ دولتي) و هميشه اگه يادت باشه همين دولتي هم افتضاح ترين بود و حتي ايران سل هم ارزان خواهد شد.
    وباز هم اختيار با خود شماست .

موفق باشيد.

داره خودمونی میشه hani_death's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام
    m4m جان با صحبت های شما من دیگه متقاعد شدم که 100% ایرانسل بهتره
    ولی من بابلی هستم
    هنوز هم تو بابل سیستم ایرانسل راه نیفتاده
    و اگر هم تا اوایل اسفند راه نیفته مجبورم سیمکارت دولتی بگیرم
    چون شدیدا کارم ضروریه
    ولی این ضلمه کاش تو بابل هم را می افتاد
    ما که بچه مایه دار نیستیم دوباره سیمارتمونو با کلی ضرر بفروشیم و دوباره ایرانسل بگیریم
    ای باباااااااااااا
    ممنونم که راهنماییم کردی
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •