تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 43

نام تاپيک: مقایسه عکس بین " kc550 vs nokia 6220 vs samsung f488 vs c902 "

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

پيش فرض

من خودم با c902 کار کردم.
    قصد خراب کردن گوشی رو ندارم گوشیه خوبیه ولی اون چیزی هم که فکر می کنید نیست.
    k850 هم که تازه اومده بود همینطور بود ولی بنظرم حتی k800 تا حدودی از اون بهتر بود.
    ولی در کل گوشیه بدی نیست.

آخر فروم باز ^^ HAMID ^^'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من خودم با c902 کار کردم.
    قصد خراب کردن گوشی رو ندارم گوشیه خوبیه ولی اون چیزی هم که فکر می کنید نیست.
    k850 هم که تازه اومده بود همینطور بود ولی بنظرم حتی k800 تا حدودی از اون بهتر بود.
    ولی در کل گوشیه بدی نیست
    اقا اگه منظور شما عکس c902 ه که تو فریمور های اول کیفیت مال نداشت اکثرا هم رو همین قضاوت کردند--همین مقایسه eprice از c902 یی استفاده شده که فریمورش قدیمیه -- گوشیهای تو بازار ایران هم حتما از همین فریموره -- الان آپدیت چهارم براش اومده کیفیت عکسش به طرز فوق العاده ای زیاد شده -- در زیر نقل قول کسی است که 3 تا n82 داره 2 تا c902
    Outdoor and in good light/sunshine the c902 really rocks. It handles almost every situation well and you are very unlikely to get a crappy picture if you just follow basic photo "know how". It handles landscape pictures better than N82 and i have never seen a mobile phone who captures trees and stuf like that so beautifully. It also rules in Makro where i got really crisp and detailed/sharp pictures. It has better camera controls and the touch-buttons works really well.
    گفته در عکاسی فضای باز که نور کافی هست c902 واقعا عالیست--اکثرا در همه ی وضعیت ها خوب عمل میکنه شما خیلی بدشناس هستید که عکس بد بگیرید اگر قوانین ساده عکاسی را بدانید-- در عکسهای لند اسکیپ بهتر از n82 عمل میکنه و من تا حالا ندیدم که یک گوشی موبایل درختان و مواد را به این زیبایی کپچر کنه . در ماکرو هم سلطان است که من عکسهای بسیار با جزییات و شارپنس بالا گرفتم .

And the most important factor is that the c902 remembers your settings so next time you flip the lens cover open, the cam are adjusted like you left it
    یه فاکتور مهم دیگه این هست که c902 تنظیمات دوربینی که قبلا انجام دادین رو ذخیره میکنه و دفعه بعدی که درپوش لنز رو باز کنید دوریبن همانند وقتی که از آن خارج شدید تنظیم است -- در ادامه گفته برعکس n 82 که هر دفعه میخواید عکس بگیرید باید یه سه چهار دقیقه ای صرف تنظیمش بکنید.

تنها جایی که c902 از n82 کم میاره عکاسی در نور کم هست که عکسهای n82 بهتره و یه فاکتور دیگه ای که داره فلش زنون هست که c902 نداره.

حالا اینجا اومده در مورد طراحی نظر داده :
    n82 is butt ugly compared to the beautiful and slim c902 but build quality arent bad for being made of plastic. It´s really feature packed with GPS and Wifi and all that. Bigger screen and so on. I think it is less good in auto than the c902, it takes some adjusting of the cam to get the best out of every situation just as said earlier. When adjusted right it takes beautiful pictures and it rules indoors with the strong xenon flash.The N82 doesent remember your settings so if you are at the beach a sunny day you will have to fiddle around with the settings of the cam every darn time you want to shoot a picture and change wb to "sunny" and stuf like that. This is really annoying compared to the c902. The N82 screen are harder to see in strong sunlight just as someone said and the N82 has worse battery life.
    n82 در مقایسه با c902 خوشگل و باریک زشت به نظر میاد اما کیفیت ساختش به خاطر سخته شدن از پلاستیک بد نیست-- واقعا n82 پکی از امکاناته جی پی اس --وای فای -- ال سی دی بزرگتر و ... در تنظیمات اتوماتیک از c902 کمتر بهتره برای عکس گرفتن عالی باید تنظیماتی روش انجام داد و در فضاهای بسته سلطانه به خاطر فلش زنون قدرتمندش. اینجا هم گفته که n82 تنظیماتو سیو نمیکنه و هر دفعه باید وقتتون صرف تنظیم کردن دوربین بشه که این در مقایسه با c902 آزار دهندست-- همانطور که یه نفر اشاره کرد ال سی دی n82 زیر نور شدید آفتاب سخت تر دیده میشه و همچنین عمر باتری بدتری داره.

آخر فروم باز total_overdose's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    کاکو شیرازیم ما.

5

اقا اگه منظور شما عکس c902 ه که تو فریمور های اول کیفیت مال نداشت اکثرا هم رو همین قضاوت کردند--همین مقایسه eprice از c902 یی استفاده شده که فریمورش قدیمیه -- گوشیهای تو بازار ایران هم حتما از همین فریموره -- الان آپدیت چهارم براش اومده کیفیت عکسش به طرز فوق العاده ای زیاد شده -- در زیر نقل قول کسی است که 3 تا n82 داره 2 تا c902

گفته در عکاسی فضای باز که نور کافی هست c902 واقعا عالیست--اکثرا در همه ی وضعیت ها خوب عمل میکنه شما خیلی بدشناس هستید که عکس بد بگیرید اگر قوانین ساده عکاسی را بدانید-- در عکسهای لند اسکیپ بهتر از n82 عمل میکنه و من تا حالا ندیدم که یک گوشی موبایل درختان و مواد را به این زیبایی کپچر کنه . در ماکرو هم سلطان است که من عکسهای بسیار با جزییات و شارپنس بالا گرفتم .

یه فاکتور مهم دیگه این هست که c902 تنظیمات دوربینی که قبلا انجام دادین رو ذخیره میکنه و دفعه بعدی که درپوش لنز رو باز کنید دوریبن همانند وقتی که از آن خارج شدید تنظیم است -- در ادامه گفته برعکس n 82 که هر دفعه میخواید عکس بگیرید باید یه سه چهار دقیقه ای صرف تنظیمش بکنید.

تنها جایی که c902 از n82 کم میاره عکاسی در نور کم هست که عکسهای n82 بهتره و یه فاکتور دیگه ای که داره فلش زنون هست که c902 نداره.

حالا اینجا اومده در مورد طراحی نظر داده :

n82 در مقایسه با c902 خوشگل و باریک زشت به نظر میاد اما کیفیت ساختش به خاطر سخته شدن از پلاستیک بد نیست-- واقعا n82 پکی از امکاناته جی پی اس --وای فای -- ال سی دی بزرگتر و ... در تنظیمات اتوماتیک از c902 کمتر بهتره برای عکس گرفتن عالی باید تنظیماتی روش انجام داد و در فضاهای بسته سلطانه به خاطر فلش زنون قدرتمندش. اینجا هم گفته که n82 تنظیماتو سیو نمیکنه و هر دفعه باید وقتتون صرف تنظیم کردن دوربین بشه که این در مقایسه با c902 آزار دهندست-- همانطور که یه نفر اشاره کرد ال سی دی n82 زیر نور شدید آفتاب سخت تر دیده میشه و همچنین عمر باتری بدتری داره.
    گوشی که من کار کردم نسخه جدید بود.
    عکسایی که گرفتم تو فضای باز از نظر کیفیت فرقی (البته به غیر از رنگ بندی) نداشت با ان 82
    عزیزم من با این نکته آخر کاملا مخالفم.( با کار با c902 متوجه همچین چیزی نشده بودم)
    چون یه تنظیم اینقدر طول نمیکشه.
    بعدشم همیشه که خوب نیست
    مثلا گوشی رو میزاری رو حالت تاریکی بعدا معلوم نیست که شما دوباره بخوای تو شب عکس بگیری و باید دوباره تنظیم کنی که همین خودش وقت می گیره.
    رو همه ی گوشیهای استاندارد هم همینجوره
    یه تنظیم استاندارد میزارن.
    البته هردوشون گوشیهای خوبین
    اگه تونستم عکسای c902 میزارم
    یکی تو مغازه داشتیم فروختیمش.(480) بدون گارانتی
    گوشی خوشکلیه مخصوصا قسمت دریچه دوربینش.

4. این کاربر از total_overdose بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

حمید جان تو آپشن دوربین های نوکیا یه قسمت داره به اسم یوزر دیفایند
    که می تونی اونجا همه ی تنظیمات رو انجام بدی و اونو سیو کنی !
    به اون آقایی که 3 تا ان 82 داره بگو به جای خرید 3 تا گوشی بره کار یاد بگیره با 1 گوشی !!

به نظر من خیلی مسخره اس که تنظیمات مثل قبل بمونه
    در نظربگیر شب قبل عکاسی کردی حالا صبح شده یه منظره ای هست از طبیعت که به سرعت از دست میره
    باید با همون تنظیمات شب عکس بگیری !!!

راه حل بکار رفته تو نوکیا به نظر عاقلانه تر و بهتره

6. این کاربر از ali racer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

@total_overdose
    ورژن فریمورش چی بود ؟
    نکته آخر کدومه که کاملا مخالفی ؟ شفاف سازی کن !

حمید جان تو آپشن دوربین های نوکیا یه قسمت داره به اسم یوزر دیفایند
    که می تونی اونجا همه ی تنظیمات رو انجام بدی و اونو سیو کنی !
    به اون آقایی که 3 تا ان 82 داره بگو به جای خرید 3 تا گوشی بره کار یاد بگیره با 1 گوشی !!
    خوب چه بهتر ! میرم بهش میگم .

آخر فروم باز R@R#M@N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    قومس ( سمنان )

پيش فرض

منم خودم ان82 دارم !!‌ايني كه گفته واقعآ آزار دهنده هست
    من خودم واسه عكس خيلي تنظيمات ميكنم (شارپنس ، برايتنس ،‌كنتراست و...) و اين واقعآ آزارم ميده
    البته علي هم راست ميگه يه جاهايي مال سي 902 هم آزاردهنده هست
    ولي منم ميگم سي902 خيلي بهتره !!! از چند جهت :
    شما رفتي تو طبيعت ميخواي عكس بگيري !!‌چند تا عكس ميگيري بعد كاور رو ميبندي ميري جلوتر دوباره كاور رو باز ميكني و يه عكس ديگه ميگيري !!
    خيلي كم پيش مياد كه آدم بعد از خواب شبش صبح پاشه و يكدفعه دوربين و در باره رو عكس بگيره (اونم از يه سوژه كه خيلي با سرعت بايد ازش عكس گرفت) !! ولي اون مثال بالا خيلي بيشتر رخ ميده
    البته سي 902 واقعآ يه كمرا فون استثنايي هست !!‌ بنظر من اگه سي902 تنظيمات رو سيو نميكرد بازم از ن82 بهتر بود !!‌چون همه ي تنظيماتش بصورت آيكونهاي لمسي دور ال سي دي هستند و خيلي سريع ميشه اونا رو تنظيم كرد ولي ن82 بايد (همون 3 4 دقيقه كه ميگي) واسه تنظريمات عاليش وقت صرف كرد
    در كل سي 902 يه كمرا فون هست و فقط ميتونه توي كمرا و يه مقدار هم طراحي و ديزاين رقيباش رو شكست بده نه در چيز ديگه اي

در مورد اف480 هم بگم زيادم خشدست نيست !! فقط فول تاچ بودن و اينكه خيلي راحت ميتوني با انگشتات (انگشتاي منو نديدين :دي) باهاش كار كني يه مقداري بهش جلوه ميده وگرنه آيفون در برابرش ......

9. این کاربر از R@R#M@N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali racer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

بابا چرا قضیه رو سخت میکنین ؟

واضح و مبرهنه که سیستم نوکیا بهتره
    اگه بخوای تو همون موقعیت درپوش لنز رو ببندی و بعدا عکس بگیری از یوزر دیفاید استفاده میکنی
    والا مثل بچه آدم خود گوشی ریست میکنه و برای عکسبرداری تو شراسط مختلف آماده اس

ولی بر خلاف نوکیا یوزر اینترفیس سونی اریکسون دو برابر باید وقت صرف کنی
    اول برای برگرداندن به وضعیت عادی (ریست) و دوم تنظیم مجدد گوشی

البته گوشی موبایل هیچ گاه به عنوان یه دوربین استفاده نشده و فعلا نمیشه
    چون بهترین عکس های یه گوشی موبایل در حد یه دیجیتال کم متوسط هم نیست !
    چه از لحاظ قیمت چه امکانات چه آپشن و...

بنابراین هدف گرفتن عکس ها برای مواقع ضروری و سریع و اتفاقات هستش
    واینجاست که برتری نوکیا مشخص میشه چون تنظیماتش خود بخود میره رو حالت ریست !

آخر فروم باز S A M S U N G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من F480 رو خریدم و میتونم بگم حرف نداره . هیچ مشکلی در تاچش نیست و همه آیکونها بزرگ و مرتب هستن .

دوربینش هم عالیه و دم مایکروتل گرم با آخرین فریمور گوشیهارو فلش کرده .

مخلصیم .

تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ریسیت کجا بود ؟ دیگه یه ضرب تنظیم میکنه --مثلا وایت بلنسش روی cloudy هست میزاری رو daylight چند درجه هم براتنس میدی (مثلا) لازم نیست که اول ریسیت کنی بعد تنظیم کنی !

بنابراین هدف گرفتن عکس ها برای مواقع ضروری و سریع و اتفاقات هستش
    واینجاست که برتری نوکیا مشخص میشه چون تنظیماتش خود بخود میره رو حالت ریست !
    بعد اگر بحث سرعت باشه اینو همه میدونن که اینترفیس دوربین سایبرشات خیلی هندیه (handy) سریع به همه چیز دسترسی داری و میتونی تنظیم کنی -- کسی که دو تا گوشی رو داشته مقایسه کرده اینو گفته -- شما c902 رو هم مقایسه کردی که میگی نوکیا بهتره ؟

edit :

@ S A M S U N G

مبارکت باشه .
    Last edited by ^^ HAMID ^^; 27-08-2008 at 15:51.

13. این کاربر از ^^ HAMID ^^ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

بابا چرا قضیه رو سخت میکنین ؟

واضح و مبرهنه که سیستم نوکیا بهتره
    اگه بخوای تو همون موقعیت درپوش لنز رو ببندی و بعدا عکس بگیری از یوزر دیفاید استفاده میکنی
    والا مثل بچه آدم خود گوشی ریست میکنه و برای عکسبرداری تو شراسط مختلف آماده اس

!

شما خودت چرا اينقدر سخت ميكني؟ من كه با C902 كار نكردم و هنوز دست دوستان هم نديدم . ولي اگه مشكل اينه كه شما ميگي ، حتما يك تنظيماتي هم داره كه با هر بار بسته شدن كاور لنز ، برگرده به حالت Auto ، كه تازه ميشه مثل همون K750 خودمون!! چيز جديدي هم نيست كه "بگيم سیستم نوکیا بهتره"

چاكرات و مخلصات فراوان!
    Last edited by noisymind; 27-08-2008 at 17:49.

15. این کاربر از noisymind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •