تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 398 از 451 اولاول ... 298348388394395396397398399400401402408448 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,971 به 3,980 از 4507

نام تاپيک: TD-LTE Mobinnet / اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

برا من حذف شده فک کنم اینقد خریدم حذفش کردن

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
    تا وقتی امثال شما این بسته ها رو بخرن بایدم جیب مبین نت پر بشه اخه برادر من اصلا بصرفه هست

2. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Thesaeedtk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

تا وقتی امثال شما این بسته ها رو بخرن بایدم جیب مبین نت پر بشه اخه برادر من اصلا بصرفه هست
    برادر ما با خون دل میخریم چکار کنیم کابل تلفن ما وضیفش فقط انتقل صدا شده ۴ سال هم با مخابرات جنگیدم که اینو درست کنن هیچ کاری نکردن adsl که نمیتونیم استفاده کنیم مجبوریم شما اگه پیشنهاد بهتر و ارزونتری داری باور کن من استقبال میکنم

4. 3 کاربر از Thesaeedtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Nima-ZF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2018

پيش فرض

برادر ما با خون دل میخریم چکار کنیم کابل تلفن ما وضیفش فقط انتقل صدا شده ۴ سال هم با مخابرات جنگیدم که اینو درست کنن هیچ کاری نکردن adsl که نمیتونیم استفاده کنیم مجبوریم شما اگه پیشنهاد بهتر و ارزونتری داری باور کن من استقبال میکنم

شاید اون بسته 5 گیگ سقف خرید در دوره داره
    مثلا در دوره طرحتون 10 بار یا 20 بار همچین چیزی بشه خریدش!
    بله درسته adsl با این که قیمتاش خوبه اما به دلیل اینکه سیم های 90 درصد زیر ساخت کشور فرسوده و اکسیده شدن عملا نمیشه بابت چیزی که پول میدیم استفاده کنیم!
    خود من رفتم کلی پول سیم دادم از پشت مودم مستقیم بردم به جعبه تقسیم مخابرات درب منزلمون ولی بازم چه فایده ؟
    وقتی اون سمت سیم ها فرسودن !

در این شرایط بله واقعا چاره ای جز همچین اینترنت های بی سیمی که قیمتشون واقعا سرسام آوره نیست!

امیدوارم یکروز رنگ فیبر نوری رو در منازلمون ببینیم !شاید به سن ما هم نرسه اصلا توی این کشور!

6. 3 کاربر از Nima-ZF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

شاید اون بسته 5 گیگ سقف خرید در دوره داره
    مثلا در دوره طرحتون 10 بار یا 20 بار همچین چیزی بشه خریدش!
    بله درسته adsl با این که قیمتاش خوبه اما به دلیل اینکه سیم های 90 درصد زیر ساخت کشور فرسوده و اکسیده شدن عملا نمیشه بابت چیزی که پول میدیم استفاده کنیم!
    خود من رفتم کلی پول سیم دادم از پشت مودم مستقیم بردم به جعبه تقسیم مخابرات درب منزلمون ولی بازم چه فایده ؟
    وقتی اون سمت سیم ها فرسودن !

در این شرایط بله واقعا چاره ای جز همچین اینترنت های بی سیمی که قیمتشون واقعا سرسام آوره نیست!

امیدوارم یکروز رنگ فیبر نوری رو در منازلمون ببینیم !شاید به سن ما هم نرسه اصلا توی این کشور!
    منم دقیقا همین کارو کردم واسه adsl از سر کافو سیم آوردم به پشت مودم ۳ ۴ بار به سیم بان مخابرات پول دادم بیاد بره کافوهای تو مسیر چک کنه زوج سیما رو عوض کنه فایدم نداشت بیشتر از ۳ خط بالا نمیومد همشم crc مینداخت شکایتم کردم چند بار آخرشم یگی بهم زنگ زد از تنظیم مقررات گفت ما تحریم کافو نوری نداریم بزاریم پولم نداریم زیر ساخت عوض کنیم همینه که هست چند وقط پیشم که حفاری میکردن ۴ خیابون اونورتر کلا زدن زیرشاخه کابل اصلی مرکز مخابراتی ما رو قطع کردن دیکه کلا رفت ۱ ماه طول کشید درستش کنن از اون به بعدم تلفن فقط صدا ردو بدل میکنه اونم هفته ای ۴ بار قطع میشه

8. 2 کاربر از Thesaeedtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه TRACKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

گیگ پکا پرید...

من که قبل از عید خریدم و هنوز حجم و اینا دارم ولی این گیگ پکا خیلی خوب بود

اینجوری که دارم احساس میکنم، مبین نت بعد از سال اول دور انداخته خواهد شد

10. این کاربر از TRACKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

گیگ پکا پرید...

من که قبل از عید خریدم و هنوز حجم و اینا دارم ولی این گیگ پکا خیلی خوب بود

اینجوری که دارم احساس میکنم، مبین نت بعد از سال اول دور انداخته خواهد شد
    مبين فقط طرح هاي وروديش خوبه که مشتري بياد و گير بيافته. گاهي هم پيشنهادهاي پراکنده چن سال يک بارش. وقتي بيافتي تو تمديد، تازه سوزشش شروع ميشه. مودم هاش رو بسته و آنلاک نميشن نميشه رفت سراغ ايرانسل و ديگران. بيخ ريشته. با قيمت هاي اين روزا هم که نميشه رفت سمت مودم هاي آنلاک و اوريجينال. بايد سوخت و ساخت.

اگه کسي راهي براي اين اوضاع مبين نت داره، اعم از اعتراض و رگولاتوري و عريضه نويسي و پتيشن تا آنلاک کردن مودم و ... لطفا اينجا راهکار بده. اگه دسترسي به کارشناسا و دفترهاي مرکزي شون دارين که فشار بياريم شايد طرح ها رو متنوع تر کنن.

12. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

مبين فقط طرح هاي وروديش خوبه که مشتري بياد و گير بيافته. گاهي هم پيشنهادهاي پراکنده چن سال يک بارش. وقتي بيافتي تو تمديد، تازه سوزشش شروع ميشه. مودم هاش رو بسته و آنلاک نميشن نميشه رفت سراغ ايرانسل و ديگران. بيخ ريشته. با قيمت هاي اين روزا هم که نميشه رفت سمت مودم هاي آنلاک و اوريجينال. بايد سوخت و ساخت.

اگه کسي راهي براي اين اوضاع مبين نت داره، اعم از اعتراض و رگولاتوري و عريضه نويسي و پتيشن تا آنلاک کردن مودم و ... لطفا اينجا راهکار بده. اگه دسترسي به کارشناسا و دفترهاي مرکزي شون دارين که فشار بياريم شايد طرح ها رو متنوع تر کنن.
    بعید میدونم چون رقابتی با شرکتی ندارن یه ایرانسل هست که وضع قیمت td از مبین نت بدتر و گرونتره
    حالا fd شبانش خوبه مگر اینکه هممون خاموش کنیم بسته نخریم ۱ ماه شاید یه اتفاقی بیوفته

14. این کاربر از Thesaeedtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

البته من تیکت زدم اعتراض کردم دوستانم به نظرم بزنن ضرری که نداره شاید اتفاقی افتاد

16. این کاربر از Thesaeedtk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

البته من تیکت زدم اعتراض کردم دوستانم به نظرم بزنن ضرری که نداره شاید اتفاقی افتاد

بسيار عالي
    پيشنهاد مي کنم توي نمايشگاه ها (اگه نمايشگاهي برگزار بشه اصلا) حتما به غرفه سر بزنيد و با کله گنده هاشون صحبت کنيد. کارمندان جز و اپراتورها کاره اي نيستن. اگه بشه کار رو بايد به رگولاتوري کشوند تا اينها يه تکوني به خودشون بدن. من تا اينجاش رفتم که کارشناس رگولاتوري پذيرفت که اينها با بسته هاي ورودي تله درست مي کنند و بعد مشتري گير مي افته و امکان جا به جايي نداره. ولي يک نفر کافي نيست.

18. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

بعید میدونم چون رقابتی با شرکتی ندارن یه ایرانسل هست که وضع قیمت td از مبین نت بدتر و گرونتره
    حالا fd شبانش خوبه مگر اینکه هممون خاموش کنیم بسته نخریم ۱ ماه شاید یه اتفاقی بیوفته

اتفاقا يکي از سرکوفتهايي که به مبين مي زنم اينه که ببين ايرانسل چند تا بسته گذاشته. خجالت بکش.

20. این کاربر از kenshikan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •