تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 393 از 457 اولاول ... 293343383389390391392393394395396397403443 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,921 به 3,930 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

عرض سلام خدمت دوستان،

نحوه افزدون یک پوشه به فایروال کومودو مورد سوال برخی دوستان بود که یک ویدئو تهیه کردم و روش انجام این کار را نشون دادم، ویدئو را میتونید از لینک زیر تماشا کنید:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیفیت HD را برای تماشا انتخاب کنید تا با کیفیت بهتری بینید یا دانلود کنید.

ممنون

2. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

یا سلام
    خب مثل اینکه حرفهای من فراموش شده من مجبورم یک مروری بکنم :
    ابتدا در تاریخ ۲۰۱۵/۰۸/۱۵ در این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدین مضمون که
    من تنظیمات آپدیت رو تغییر دادم ولی اعمال نمیشه
    اینم عکس از قسمت تنظیماتم :

بعد شما در تاریخ ۲۰۱۵/۰۸/۲۳ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یکسری توضیحاتی رو دادین و
    منم اونا رو اعمال کردم

ولی باز هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و من منصرف شدم تا اینکه
    متوجه تغییراتی شدم و اومدم اینجا هم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که آقا مبارکه و ۴ روزه که دیتابیس من آپدیت نشده
    ولی باز پیغام آپدیت آماده است رو نشون میده

و شما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سخت نگیر و من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که چرا سخت نگیرم؟من بهش گفتم هر ۶ روز دیتابیس رو چک کن و هر ۲۸ روز کل نرم افزار رو
    و این چرا به تنظیمات/دستورات من اهمیت نمیده و من مجبورم که روزی ۴-۵ دفعه اون پیغام لعنتی رو ببینم؟
    آنتی ویروس و فایروال نداره که من کلی گفتم که هر ۶ روز
    بعد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که گفتم بالطبع وقتی میذاریم هر ۶ روز دیتابیس رو آپدیت کن باید روز هفتم آپدیت بشه
    من نمیگم هر روز آپدیت بشه میگم هر ۶ روز باید چک کنه و آپدیت کنه
    اشتباه میگم؟معنی اون تنظیمات چیزی جز این است؟
    حالا اون یکی سوالات و ساعتها به کنار
    ولی همان طور که در عکسها میبینید زده ۸ روزه آپدیت نشده

این اشکال است یا نه؟

البته من تنظیماتم خیلی وقته که اینطوری بود یعنی بیستر از دوماه و منم واقعا سخت نمیگرفتم
    یه روز یعنی ۲۰۱۵/۰۸/۱۵ گفتم بذار بپرسم شاید اشکال از منه
    هدف من از بررسی اش و ریز نوشتن فقط دونستن اینه که این اشکال از منه یا اینجاش کلا ضعیفه

اگه باز جایی رو متوجه نشدید بگید دوباره میگم
    Last edited by منم; 17-09-2015 at 14:44.

4. 2 کاربر از منم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

جناب "منم" عزیز،

آیا غیر از این بود که میگفتید هر روز آپدیت میشه؟ منم تست کردم دیدم این مشکل وجود نداره (حداقل روی سیستم من).... الان هم میفرمایید 8 روزه آپدیت نشده، اینجا سناریو عوض مشه....بنابراین باید یک تست دیگه انجام بدم و بیبنم بعد از 6 روز آپدیت میشه یا نه.....

بنابراین طبق سناریوی جدیدتون (آپدیت نشدن بعد از 6 روز) من یکبار دیگه این مورد را تست میکنم ببینم ایرادی هست یا نه.

دوستان دیگه هم اگر بتونند تست کنند ممنون میشم.... در هر حال اگر مشکلی هست باید رفع بشه.

ممنون از جناب "منم" که بابت کومودو وقت میزارن.

6. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

ضمن تشکر
    علاوه بر اون سناریوی جدید که گفتین
    یک سوال هم اینه که چرا اون پنجره ایی(عکس سوم) که میگه آپدیت اومده برو دانلود کن رو نشون میده؟

8. این کاربر از منم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

ضمن تشکر
    علاوه بر اون سناریوی جدید که گفتین
    یک سوال هم اینه که چرا اون پنجره ایی(عکس سوم) که میگه آپدیت اومده برو دانلود کن رو نشون میده؟
    دلیلش این هست که بعد از 28 روز کومودو چک کرده و دیده نسخه جدید اومده و بهتون میگه نسخه جدید اومده و باید کومودو را به نسخه جدید آپدیت کنید....

حالا اینجا فرض شما این هست که بعد از 28 روز باید فقط یکبار اعلام کنه و دیگرنه.... من اینجا با شما مخالفم.... برای اینکه اگر نسخه جدیدی موجود نبود طبیعتا باید مورد را چک نکنه و بره روی 28 روز دیگه، ولی وقتی نسخه جدید وجود داره اصلا لزومی نداره که این اطلاع رسانی صورت نگیره (چرا نباید این مورد بسیار مهم را اطلاع بده؟).... دلیلش این هست که امنیت بر هر چیز دیگری اولویت داره و ارتقا به نسخه جدید از موارد "حیاتی" برای سیف نگه داشتن سیستم هست.... ایا غیر از اینه که باید به نسخه جدید کومودو را ارتقا بدید پس این کارو بکنید، اگر گقتم سخت نگیر و کومودو را ارتقا بده پاسخ منظقی بهتون دادم، مگر هر روز نسخه جدید منتشر میشه ... هر روز که یه نسخه جدید ارائه نمیشه... بنابراین خودتواذیت نکن و برو به نسخه جدید....
    در نهایت در رابطه با این مورد (اطلاع رسانی نسخه جدید) اگر رفتار کومودو همون چیزی که فرمودید باشه هم من از کنارش میگذرم دلیش رو هم که توضیح دادم.... و انجمن کومودو در دسترسه برید اونجا مطرح کنید. چون من باگی نمیبینم

اما باگ زمانی هست که شما تنظیمت روی 28 روز است ولی هر روز چک بکنه (حتی اگر هر روز نسخه جدیدی پیدا نکنه).... اینو میشه راحت چک کرد.... من سر فرصت سعی میکنم نسخه قدیمی کومودو را نصب کنم و آپدیت برنامه را بزارم روی 28 روز و ببینم پیغام دریافت نسخه جدید میده( طبیعتا بعد از 28 روز از نصبم باید اطلاع بده)....البته این چند روزه سرم شلوغه.... ولی این کارو میکنم.
    =====
    راستی من منتظر نگاه انتقادی شما نسبت به سایر بخشها هستم........
    Last edited by Jadda; 17-09-2015 at 19:12.

10. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

دلیلش این هست که بعد از 28 روز کومودو چک کرده و دیده نسخه جدید اومده و بهتون میگه نسخه جدید اومده و باید کومودو را به نسخه جدید آپدیت کنید....

حالا اینجا فرض شما این هست که بعد از 28 روز باید فقط یکبار اعلام کنه و دیگرنه.... من اینجا با شما مخالفم....
    ممنون
    اینکه نظر من چیه یا نظر شما چیه مهم نیست (البته با عرض شرمندگی)
    مهم چیزیست که در تنظیمات هست و ملاک حرف باید اون باشه
    تنظیمات میگه در چند روز چک کنم؟منم میگم در ایکس روز چک کن
    بعد گزینه ایی برای تنظیمات پیشرفته تر مانند نصب اتوماتیک و ساعت و چه روزی ... نداره بالطبع به نظر آدم میاد که
    حتما بعد از ایکس روز هم دانلود میکنه و هم نصب میکنه
    ولی این میاد بعد ایکس روز میگه آپدیت آمادست دانلود کنم پس فرمان را میدهد دست من که چیکار کنه و
    من میگم نه آپدیت نکن و این باید بره به ۲۸ روز دیگه
    نه اینکه روزی ۴-۵ بار بگه دانلود کنم و بره رو مخ آدم
    حالا شما میگی امنیت از همه چی مهمه چرا از من میپرسه اصلا؟بعد ایکس روز دانلود کنه و نصب کنه دیگه
    در واقع من انتظارم هم این بود که دانلود و کنه و نصب کنه

همه این حرفها صرفا جهت بهبود کمودو هستش و
    شما که رابطتون قوی هستش و مورد اعتمادشون هستی واسه همین اینجا میگم
    و امیدوارم به این جور چیزها هم توجه کنن
    من که دیتابیس ام بیشتر از ۹ روزه که آپدیت نشده رفتم دانلود کنم دیدم حدود ۲۵۰ مگ باید دانلود
    کاش یه امکانی داشت ساعات رایگان رو میشد براش تنظیم کنم
    الان دنبال دانلود آفلاینش هستم

ممنون از توجهتون
    Last edited by منم; 19-09-2015 at 10:28.

12. 2 کاربر از منم بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دیشب من مورد را با کومودو مطرح کردم و گفتم احتمالا این بخش نیاز به بازنگری داره....

امیدوارم اگرمشکلی هست در نسخه بعدی رفع بشه و این قسمت همونطوری عمل کنه که کاربران دوست دارن.

=====

فقط یک نکته اینکه معمولا آپدیت برنامه ها - مخصوصا آنتی ویروس- نباید خودسر باشه، و باید با اطلاع کاربر باشه.... دلیلش این هست که حین نصب معمولا سایر برنامه هایی که باز هستند باید بسته بشن و اگر کار نیمه تمامی در حال انجام هست باید متوقف و دخیره بشه و بعد آنتی ویروس آپگرید بشه تا تاثیر منفی روی سیستم و سایر برنامه ها نزاره یا خدایی نکرده اگر کار نیمه تمامی که هنوز ذخیره نشده در حال انجام هست دچار اختلال نشه.... به هر حال اگر کومودو میپرسه به این دلیل است.

کاش یه امکانی داشت ساعات رایگان رو میشد براش تنظیم کنم
    این مورد راه داره که اگر دوست داشتید توضیح میدم..... هر چند آپدیت روزانه کومودو در حد یکی دو مگابایت است و فکر نکنم مشکلی از این بایت باشه.
    Last edited by Jadda; 19-09-2015 at 18:09.

14. 6 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mt.Shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    root/

پيش فرض

سلام
    یه چیزی که الان تو چند تا نسخه از کومودو دوس دارم اصلاح بشه ولی هروخ نسخه جدید میاد ناامید میشم
    توی ویجت دسکتاپ کومودو من view conncetion رو انتخاب کردم
    هر بار که اونو اجرا میکنم اول صفحه اصلی کومودو باز میشه و سپس اون قسمتی که من میخوام.
    ینی یه حالت دیالوگه فرم اصلی رو ببندم فرم ارتباطات هم بسته میشه

ممنون میشم این قسمت رو هم به فکرش باشید اصلاح بشه
    ینی اگه رو اون ارتباطات کلیک کردیم مستقیم باز بشه

16. 5 کاربر از Mt.Shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    azərbaycan

پيش فرض

سلام
    برای ورژن جدید کومودو یه پیشنهاد داشتم
    برا قسمت قوانین فایروال بهتره سرچ گذاشته بشه یا به روش دیگه ای بهینه سازی بشه تا قانون مورد نظر آسون تر پیدا بشه
    مثلا یه برنامه ای که قبلا بلاکش کرده بودم رو نیاز داشتم آنبلاک کنم ولی پیدا کردن از بین کلی مورد وقت گیر و حوصله بر هست
    ممنون

18. 3 کاربر از TurkOglu1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

سلام
    توی ویجت دسکتاپ کومودو من view conncetion رو انتخاب کردم
    هر بار که اونو اجرا میکنم اول صفحه اصلی کومودو باز میشه و سپس اون قسمتی که من میخوام.
    آره دسته همینجوریه..... نمیدونم تابه حال کسی اینو نگفته یا علت دیگری بوده.... اینو بهشون میگم.

سلام
    برای ورژن جدید کومودو یه پیشنهاد داشتم
    برا قسمت قوانین فایروال بهتره سرچ گذاشته بشه یا به روش دیگه ای بهینه سازی بشه تا قانون مورد نظر آسون تر پیدا بشه
    مثلا یه برنامه ای که قبلا بلاکش کرده بودم رو نیاز داشتم آنبلاک کنم ولی پیدا کردن از بین کلی مورد وقت گیر و حوصله بر هست
    ممنون
    الانم فکر کنم این قابلیت وجود داشته باشه:

====

ضمنا ممنون بایت پیشنهادات..... من خودمم از این پیشنهادات به کومودو میدم..... به هر حال فوایدش توی جیب کابری که منو شما باشیم میره.... مثلا یک پیشنهاد دادم در رابطه با افزایش نرخ تشخیص کومودو که خیلی دلم میخواد عملی بشه.... یا پیشنهاد ادغام الگوریتمهای تشخیص مبتنی بر رفتار بخش +D که برپایه آنالیز استاتیک هست با الگوریتمهی ویروسکوپ که مبتنی بر آنالیز دینامیک هست را دادم (چند روز پیش هم که کلا سر این قضیه دعوام شد اونجا ملیح-رویس شرکت کومودو- دخالت کرد و ختم به خیر شد... بعدم منم عمدا امضامو تو انجمن کومودو عوض کردم تا ضد حال بزنم ).... یا همچنین در رابطه با فایروال یا سندباکس که برخی را نمیشه کفت.... یا افزدون قابلیت فیلتر کردن فایلها در قسمت اعتبار سنجی و "لیست فایل" جهت مشاهده فایلهایی که توسط کومودو یا برعکس توسط کاربر "امن" شدند در واقع اعتبار سنجی شدند....و ..و ..و..بیکار نمیشینم خلاصه.

بازم ممنون از دوستان گل

20. 9 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •