تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 646 اولاول ... 293536373839404142434989139539 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اينطور كه اين بنچمارك ها نشون ميده از گالكسي2 هم قويتره كه!
    میدونم....گفتم که ،نظر شخصی خود من بود...یعنی اگه من بودم،این دو گوشی،گلکسی رو انتخاب میکردم!

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای PersiAndroid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

میگم سیناپس جون یه گالکسی تب 16 گیگ دست دو تر و تمیز رو چند بخرم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

کجا؟ چند بهت قیمت دادن؟!! من بازار ایلام رو خبر دارم!

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من نو رو 630 قیمت دارم تو شیراز اینو 520 بده میخرم خدائیشم خیلی تمیزه
    تو چند فروختی؟ من واسه تبلت 7 اینچو بیشتر دوس دارم چون آیپد رو خوشم نمیاد دستم بگیرم حس می کنم یکم بزرگه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من تقریبا 580 فروختم!!
    به نظرم،دم عید،با توجه به اومدن زوم و سایرین،دیگه ارزون تر میشه...اگر میتونی صبر کنی و ارزون تر بگیری،که چه بهتر...اگر هم نه،یه جوری طرف رو راضی کنی همون 500 بده!(دیگه باید بلد باشی!!) البته اگه به قول خودت تمیز باشه و زیاد کار نکرده باشه،هر قیمتی بدی،ضرر نمیکنی!!
    دستگاهی که هیچ اشکالی براش پیش نیومده و طرف مثلا بلد نیست باهاش کار بکنه یا پولو احتیاج داره که میفروشه،به نظرم به هر قیمتی بگیری ضرر نکردی!!
    حالا تا نظر سایر دوستان هم چی باشه...
    چون با بازار ایلام بیشتر سر و کار دارو و بازار عراق،زیاد نمیدونم تو شهرهای دیگه چجوری خرید و فروش میکنین!!

7. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

من همین الان خریدمش..
    هرکاری کردم راضی نشد کمتر از 540 بده

9. این کاربر از PersiAndroid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

راستی یه سوال داشتم!
    اگه شما رو گوشیتون کلی بازی و برنامه های مختلف بریزین که واسه هر کدومش کلی وقت و هزینه کرده باشین موقع فروش تو قیمتش به خاطر این برنامه ها تغییری میدین؟

آخر فروم باز tanatos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Shahsavar

پيش فرض

مبارکت باشه
    بستگی به طرفی داره که بهش میفروشی
    اگه چیزی حالیش نشه چطوری میخوای قیمت بالاتری رو که بابت اونها میگیری توجیح کنی؟

12. این کاربر از tanatos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Persia

پيش فرض

يه سوالي بود كه توي كلوپ اپتيموس 3d پرسيدم اما شايد اينجا بهتر باشه اقلا كلوپ گوشيه خاصي نيست كه كسي غيرتي بشه

همونطور كه ميدونين اين براي اولين بار نيست كه فناوري سه بعدي در بازار موبايل داره عرضه ميشه قبلا شركت هايي مثل موتورلا فناوري سه بعدي بدون عينك رو تو گوشي هايي مثل MT810 و MT820 عرضه كرده بودن البته واسه بازار چين
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خب به نظر شما اگه ورود فناوري سه بعدي به بازار موبايل اونقدرها جنجال برانگيز بود چرا ورود اينها تفاوتي رو توي بازار ايجاد نكرد؟ يا چرا شركت هاي ديگه تلاشي براي ساخت اينچنين گوشي هايي نكردن يا اگه كردن عرضه ي جهانيش نكردن؟
    خب من تجربه ي زيادي در مورد فناوري سه بعدي ندارم و نهاين تجربم ديدن فيلم و عكس هاي سه بعدي با عينك هاي شيشه اي آبي و قرمز بوده و خب البته برام جالب هم بود و ميدونم جالب وجالب تر ميشه اگه با عينك هاي مخصوص و يا در بهترين شكل با صفحه هاي بدون نياز به عينك 3D رو تجربه كرد اما چيزي كه هست و بايد قبولش كرد اينه كه هنوز فناوري 3D اول راهش هست و مطمئنا به پيشرفت هاي خيلي بهتري دست پيدا مي كنه خب من خودم به گالكسي اس 2 فكر مي كنم و همه ميدونيم كه هم گالكسي اس 2 و هم اپتيموس 3D دارن يه سري فناوري هايي رو براي اولين بار عرضه مي كنن مثل پردازشگر هاي جديد و ضبط فيلم فول اچ دي و در مواردي مثل اپتيموس 3D يك فناوري خيلي خاص وشايد اپتيموس 3D قيمت متفاوتي از گالكسي اس 2 داشته باشه كه موقع خريد يه ملاك ديگه يعني قيمت رو در نظر بگيريم و از خودمون بپرسيم 3D ارزش خريدشو داره؟ اما الان كه بحث قيمت اونقدر ها داغ نيست دوس دارم بدونم اگر قرار باشه به صفحه هاي 3D نه فقط به عنوان يه قابليت لوكس و سرگرم كننده بلكه به صورت چيزي كه بايد هر روز باهاش سر و كار داشت و اون هم در مواردي كه شايد براي خيلي ها مثل خودم اولين بار باشه كه تجربش مي كنن چقدر ميتونه جذاب باشه و جذاب باقي بمونه خب من به نمايشگر هاي فوق العاده ي Super AMOLED سامسونگ عادت كردم و خب تجربشون باعث ميشه كه كار كردن با LCD ها يكم ناخوشايند بشه و ميدونم كه IPS NOVA الجي هم خوبه اما به طور حتم سوپر امولد ها به خاطر طراحي متفاوت ساختاريشون تو نمايش رنگ واقعي سياه و خوشرنگ كردن سه رنگ اصلي و براق تر نشون دادنشون بهتر عمل مي كنن. و سوال اصلي من اين هست كه آيا در مورد كسي كه به كيفيت هاي صفحه نمايش هاي 2 بعدي باكيفيت عادت داره چقدر 3D ميتونه براش جذاب باشه يا اصلا 3D روي صفحه نمايش اين گوشي چه تجربه اي از سه بعدي هست و خب خوبي اين گوشي اين هست كه دوربين هايي داره كه براي صفحش توليد عكسو فيلم 3D مي كنه كه باز هم يه سوال ديگه يعني اينكه اون دوربين ها چقدر ميتونن توي توليد 3D موفق باشن رو ايجاد مي كنه؟
    و در كل : 3D... الان... آره يا نه؟

آخر فروم باز ba maram's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقایان اساتید این انروید اس ام اساش اینتر نداره که بره لاین پایینی یا فقط واسه گوشی من اینطوره؟؟
    ممنون اگه کسی بلده یا اطلاعاتی داره کمکم کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •