تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 39 از 370 اولاول ... 293536373839404142434989139 ... آخرآخر
نمايش نتايج 381 به 390 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كيفيت لپ تاپهاي ايسوس چطوره ؟ زود خراب نميشن؟ چون من موندم از چه برندي انتخاب كنم كه كيفيت خوبي داشته باشه البته به جز سوني كه همه ميدونند كيفيت خوبي داره ولي گرون هستند.
    Asus کمترین امار خرابی رو بین کلیه برندها داره و از این حیث سونی در رده سومه.

2. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لطفاً اونایی که لپ تاپ پرو یا N61JQ خالی گرفتن مشخصه رم (1066 یا 1333 ) اشون و گارانتیشون رو بگن. من خودم هنوز گیج شدم در مورد فرق این دو تا و اون دوستی هم که اول از امرتات خرید اولش گفت N61JQ‐JX006V سفارش داده و حالا بهش pro64JQ-JX0287 تحویل دادن!
    ببین دوست عزیز برای شما و همه دوستانی که در این ضمینه سوال دارن کاملا توضیح میدم.سری N61 یعنی اینکه مادر بورد مدل N61jq است پس تمامی مدلهای این سری مادربورد و بقیه قطعات ثابتشون مثل CPU یا کارت گرافیک یکیه فقط متناسب با نوع سفارش خریدار شرکت Asus مدلهای مختلفی ارائه کرده که تفاوتشون فقط در قطعات قابل مانور مثل رم،صفحه نمایش و یا هارده.مشخصات لپ تاپ من تو امضام هست با گارانتی امرتات.شما هم باید موقع خرید به دقت کانفیگ لپ تاپ رو چک کنی.از اونجایی که بازار ایران قائده خاصی نداره ممکن یک مدل لپ تاپ رو با چند نوع گارانتی و قیمت مختلف پیدا کنی که اون دیگه بر میگرده به نظر شما که کدوم گارانتی رو انتخاب کنی.در ضمن PRO64 فقط با کانفیگ مثل لپ تاپ من موجوده که به نظر من بهترین مدل سری N61 اهستش.

4. این کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

6

ببین دوست عزیز برای شما و همه دوستانی که در این ضمینه سوال دارن کاملا توضیح میدم.سری N61 یعنی اینکه مادر بورد مدل N61jq است پس تمامی مدلهای این سری مادربورد و بقیه قطعات ثابتشون مثل CPU یا کارت گرافیک یکیه فقط متناسب با نوع سفارش خریدار شرکت Asus مدلهای مختلفی ارائه کرده که تفاوتشون فقط در قطعات قابل مانور مثل رم،صفحه نمایش و یا هارده.مشخصات لپ تاپ من تو امضام هست با گارانتی امرتات.شما هم باید موقع خرید به دقت کانفیگ لپ تاپ رو چک کنی.از اونجایی که بازار ایران قائده خاصی نداره ممکن یک مدل لپ تاپ رو با چند نوع گارانتی و قیمت مختلف پیدا کنی که اون دیگه بر میگرده به نظر شما که کدوم گارانتی رو انتخاب کنی.در ضمن PRO64 فقط با کانفیگ مثل لپ تاپ من موجوده که به نظر من بهترین مدل سری N61 اهستش.
    خیلی متشکرم از پاسختون دوست عزیز. ولی با توجه به اینکه شرکت ایسوس برای بایوس مادربرد سری pro داره یک نرم افزار و برای بایوس سری N61JQ داره یک نرم افزار جداگونه ارائه میده بعید میدونم چیپست مادر بوردها یکی باشه و فک کنم حداقل تو چیپست ها کمی فرق داشته باشندالبته اگه رم پرو جدا 1333 باشه خوب بهتره تا 1066 عادی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

دوستان عذرخواهی میکنم بخاطر اینکه یپغامهام با فاصله زمانی طولانی و بی تناسب به بحث حاضر ظاهر میشه. چون عضو جدیدم باید مطالبم را مدیران سایت بعد از یه مدت زمان طولانی ابتدا تایدد کنن

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم چندتا عکس از لپ تاپم:(البته اگر عکسها خوب نیست ببخشید چون من عکاس خوبی نیستم)

8. 9 کاربر از Vaioman بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

وایو من جان متشکر. لپ تاپ خوش دستی هست و علی رغم قوی بودنش جمع و جور و خوبه. لپ تاب قویی نیست که مونتیتورش رفلکشن نداشته باشه ؟ چون هرچی لپ تاپ درست و حسابی که دیدم شیشه ال سیدی رو براق میسازن و تو محیط بیرون خونه عکس مناظر مصل آینه روش میوفته

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوش اومدن دوست عزیز. شما تو پستهای قبلیتون گفتید که لپ تابN61JQ-JX006 سفرش دادید به امرتات ولی حالا که مشخصات لپ تاب اتون رو گذاشتید نوشتید pro64jq-gx0287 من فک کنم این دو مدل با هم متفاوت هستند. اینطوره؟ در ضمن رمتون 1333 هست؟ مدل چیپست مادر بوردتون چیه؟سری PM یا HP؟ متشکرم
    بله من چون توسط یکی از دوستان خرید کردم موقع تحویل این مدل(Pro64jq-Jx028v) رو برام اورد و وقتی چک کردم دیدم که بهتره.درسته که بلوری نداره در عوض رم 1333 و LED داره.مدل چیپست مادربوردش هم اینه
    Intel(R) HM55 Express Chipset

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

12

بله من چون توسط یکی از دوستان خرید کردم موقع تحویل این مدل(Pro64jq-Jx028v) رو برام اورد و وقتی چک کردم دیدم که بهتره.درسته که بلوری نداره در عوض رم 1333 و LED داره.مدل چیپست مادربوردش هم اینه
    Intel(R) HM55 Express Chipset
    اگه مدل چیپستتون HP55 باشه مدل جدید و خوبیه . چون تو اینترنت که سرچ کردم در مورد Jx028v -Pro64jq چیزی پیدا نکردم ولی PRO64JQ-JX003V رو پیدا کردم که نوشته بود چیپستش PM55 هست که همینطور که میدونید قدیمی تر از HP55 هست و اگه به سایت اینتل مراجعه فرمایید میبینید که HP مزیتهای جدید INTEGRATED GRAPHIC و ANTI THEF رو داره. پس مدل خوبی گیرتون اومده

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این G51VX هم با این کارت گرافیکی غولش ولی اینکه دو هسته ای هست (نمیدونم در مقایسه با N61JQ کدوم بهتره تو بازی ؟)با این قیمت حدود یک و سیصد جذابه ولی ایجور که بقیه تو سایتها میگن انگار بیشترش رفربیش هست مثلا این یکی رو ببینید:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    البته من خودم اگه بدونم رفربیش میخرم راضیم اما تو ایران خیلی از فروشنده ها رفربیش را جای نو جا میزنن و نمیدونم چجوری قبل از خرید میشه اینو فهمید؟
    در مورد مدلN61JQ هم اینطور قیمتها نشون میده انگار سازگار ارقام منصف تره. هرچند که دیروز که تماس گرفتم اونم مثل ویستا چیزی نداشت و نمایندگی هاشم جنسی هنوز نداشتن
    ببینید دوست عزیز 260 کارت گرافیک خوبیه ولی انقدرها که شما فکر میکنی قوی نیست.در ضمن قطعات دیگر این مدل هم جالب نیستند(سی پی یو) دو هسته ای 2.1Gh و رم DDR2 و LCD 15 اونم بدون USB3 .به نظر من که اصلا با این قیمت انتخاب خوبی نیست اونم فقط برای گیم!!! به نظر میاد خرید یه کنسول XBOX یا PS3 منطقی تر باشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

کارت 260M تو رتبه کمی بالاتر از کارت 5730 هست که تو ALLIEN WARE کمپانی دل خیلی در موردش تعریف میکنن و صد البته تو ایران اینهمه لپ تاپ DELL ریخته یه شرکت مدل ALLIEN WARE رو که قیمتش تو سایت دل رویایی هست و فقط حدود 1000 دلاره رو نمیارن تو ایران.شایدمیترسن با اومدن چنین چیز توپی دیگه کسی نره سونی رو که هیچی نداره بجز مارک و ساخت امریکا یک و 500 بخره . باهاتون موافقم در شرایط موجود این ایسوس منطقیه و امیدوارم قیمتش به یک میلیون سریعتر نزدیک بشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •